ne, Mar 1, 2020 · 15:00
Braga U19
8 1
3 - 1
Celý zápas · Pol. 0-0
NejstaršíNedávné
VVVRVR
1.36
4.33
6.50
NedávnéNejstarší
PPRVPV

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
-1.5
Braga U19
Braga U19
RRVVVVVRVRNedávnéV ráži+0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapKryjeKryto 7/10
Udává tempo · vyhrává 5 z 6 zápasů, v nichž dá gól prvníGól v 1. poločase v 9 z posledních 10
Alverca U19
VVPPVPVRPPNedávnéPokles-0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapNekryjeKryto 3/10
Braga U19

6V-4R-0P v posledních 10 zápasech, s 24 vstřelenými a 8 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.4 pro, 0.8 proti. Výhry 60%, AH výhra 70%, góly Over 40%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 60%6 Remíza 40%4 Prohra 0%0
Góly celkem 3.0, 3.5
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 70%7 Neplatné 10%1 Prohra 20%2
Alverca U19

4V-1R-5P v posledních 10 zápasech, s 19 vstřelenými a 19 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.9 pro, 1.9 proti. Výhry 40%, AH výhra 30%, góly Over 50%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 10%1 Prohra 50%5
Góly celkem 3.0, 3.5
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 30%3 Neplatné 10%1 Prohra 60%6
Poslední
Braga U19
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Alverca U19
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Braga U19
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Alverca U19
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Braga U19 Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Portugalsko - Liga U19 2019-05-01 1 Alverca U19
1 - 0
1 - 1
Braga U19 2 R 0.0, +0.5 Méně 10.0
Portugalsko - Liga U19 2019-02-23 1 3 Braga U19
1 - 1
2 - 1
Alverca U19 2 V -0.5, -1.0 Více
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Braga U19 Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Portugalsko - Liga U19 2020-02-23 4 Sporting U19
0 - 0
0 - 0
Braga U19 3 R 0.0, -0.5 Méně 10.5
Portugalsko - Liga U19 2020-02-16 Braga U19
0 - 1
3 - 2
Famalicao U19 1 V -0.5, -1.0 Více
Portugalsko - Liga U19 2020-01-25 2 FC Porto U19
1 - 0
1 - 1
Braga U19 1 R 0.0 Méně
Portugalsko - Liga U19 2020-01-18 Leixoes U19
0 - 3
0 - 4
Braga U19 1 V +1.0, +1.5 Více
Portugalsko - Liga U19 2020-01-11 1 Braga U19
2 - 2
6 - 2
CD Aves U19 2 V -0.5, -1.0 Více
Portugalsko - Liga U19 2020-01-04 Gil Vicente U19
0 - 1
0 - 4
Braga U19 1 V +0.5, +1.0 Více
7-4 (11) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-12-21 Braga U19
1 - 0
2 - 1
Rio Ave U19 V -0.5, -1.0 Více
4-4 (8) 2-3 (5) 4 (2-2) 0 (0-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-12-15 1 1 Famalicao U19
0 - 2
0 - 2
Braga U19 2 V +1.0, +1.5 Méně 10.0 Více
6-5 (11) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-12-07 2 Braga U19
1 - 0
1 - 1
Vizela U19 5 R -2.0, -2.5 Méně
12-1 (13) 6-1 (7) 1 (1-0) 4 (4-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-11-30 1 3 Guimaraes U19
1 - 1
1 - 1
Braga U19 1 R +0.5 Méně
6-7 (13) 2-2 (4) 2 (2-0) 2 (0-2)
Portugalsko - Liga U19 2019-11-23 2 Braga U19
0 - 0
1 - 1
Nacional U19 1 R -2.0, -2.5 Méně
10-2 (12) 7-2 (9) 2 (2-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-10-27 4 Braga U19
0 - 0
1 - 0
FC Porto U19 1 V 0.0 Méně 10.5 Více
1-10 (11) 0-7 (7) 1 (0-1) 3 (0-3)
Portugalsko - Liga U19 2019-10-05 2 CD Aves U19
0 - 0
0 - 0
Braga U19 2 R +0.5, +1.0 Méně
2-8 (10) 1-4 (5) 1 (0-1) 2 (0-2)
Portugalsko - Liga U19 2019-09-28 1 Braga U19
2 - 0
4 - 0
Gil Vicente U19 V -1.0, -1.5 Více
10-5 (15) 6-1 (7) 3 (3-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-09-14 4 Braga U19
3 - 1
4 - 1
Famalicao U19 2 V -0.5, -1.0 Více
6-5 (11) 4-3 (7) 2 (0-2) 1 (0-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-08-31 3 Vizela U19
1 - 1
1 - 2
Braga U19 4 1 V +0.5 Více
5-9 (14) 2-1 (3) 2 (1-1) 2 (1-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-08-24 1 Braga U19
2 - 2
2 - 2
Guimaraes U19 3 R -1.0 Více 9.5 Více
11-0 (11) 5-0 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-08-10 1 1 Braga U19
0 - 0
0 - 0
Pacos Ferreira U19 4 R -1.0, -1.5 Méně
12-5 (17) 6-2 (8) 3 (1-2) 4 (3-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-05-29 FC Porto U19
1 - 0
2 - 0
Braga U19 1 P -1.5 Méně
4-7 (11) 1-2 (3) 1 (0-1) 4 (3-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-05-25 1 2 Braga U19
1 - 1
2 - 2
SL Benfica U19 1 R +1.0 Více 10.0 Méně
2-6 (8) 1-4 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-05-18 3 Braga U19
0 - 0
0 - 0
Tondela U19 5 R -1.0 Méně 10.0 Více
12-3 (15) 7-1 (8) 3 (3-0) 2 (2-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-05-11 3 Leixoes U19
2 - 1
4 - 3
Braga U19 2 1 P 0.0, +0.5 Více 10.0 Více
3-9 (12) 2-7 (9) 6 (0-6) 0 (0-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-05-05 2 Braga U19
1 - 0
2 - 0
Sporting U19 V -0.5 Méně
9-3 (12) 3-2 (5) 0 (0-0) 3 (2-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-05-01 1 Alverca U19
1 - 0
1 - 1
Braga U19 2 R 0.0, +0.5 Méně 10.0 Více
2-10 (12) 1-6 (7) 3 (0-3) 1 (0-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-04-13 1 Braga U19
0 - 0
1 - 2
FC Porto U19 2 P 0.0 Více 10.5 Méně
5-3 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-04-06 2 Benfica U19
2 - 0
4 - 2
Braga U19 1 P -1.0 Více
6-3 (9) 4-2 (6) 4 (3-1) 0 (0-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-03-30 1 2 Tondela U19
1 - 1
2 - 1
Braga U19 3 P +0.5, +1.0 Push
2-10 (12) 0-4 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Itálie - Viareggio Cup 2019-03-22 1 Bologna U19
0 - 0
1 - 0
Braga U19 3 1 P 0.0, +0.5 Méně
5-7 (12) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Itálie - Viareggio Cup 2019-03-19 1 Sassuolo U19
0 - 1
1 - 1
Braga U19 2 R +0.5 Méně
6-6 (12) 3-3 (6) 3 (2-1) 2 (2-0)
Itálie - Viareggio Cup 2019-03-15 3 Braga U19
0 - 0
1 - 0
Cagliari U19 3 3 V -0.5 Méně 10.0 Více
7-13 (20) 3-7 (10) 2 (0-2) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Alverca U19 Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Portugalsko - Liga U19 2020-02-22 1 Alverca U19
0 - 1
0 - 4
Benfica U19 1 P +2.0 Více 10.0
Portugalsko - Liga U19 2020-02-15 2 Rio Ave U19
1 - 0
1 - 0
Alverca U19 2 P -0.5 Méně 9.5
Portugalsko - Liga U19 2020-01-25 3 Alverca U19
2 - 2
3 - 3
Sacavenense U19 3 R -0.5 Více
Portugalsko - Liga U19 2020-01-18 Amora FC U19
1 - 1
1 - 2
Alverca U19 3 V +1.0 Méně
Portugalsko - Liga U19 2020-01-15 2 Alverca U19
1 - 0
1 - 2
Belenenses U19 1 P 0.0, -0.5 Více
Portugalsko - Liga U19 2020-01-11 Alverca U19
1 - 0
2 - 0
Academica Coimbra SF U19 V 0.0, -0.5 Méně
6-7 (13) 0-4 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Portugalsko - Liga U19 2020-01-04 2 Estoril U19
2 - 0
4 - 2
Alverca U19 2 P 0.0, -0.5 Více
6-5 (11) 3-0 (3) 2 (2-0) 6 (2-4)
Portugalsko - Liga U19 2019-12-21 1 Alverca U19
0 - 3
2 - 3
Tondela U19 3 P -0.5, -1.0 Více
7-3 (10) 1-1 (2) 2 (1-1) 0 (0-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-12-07 UD Leiria U19
1 - 3
1 - 4
Alverca U19 V +1.5, +2.0 Více
1-5 (6) 0-3 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Portugalsko - Liga U19 2019-11-30 2 Alverca U19
3 - 0
3 - 0
Vilafranquense U19 2 V -1.5, -2.0 Méně
7-3 (10) 1-1 (2) 1 (0-1) 4 (4-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-11-23 3 Sporting U19
0 - 1
1 - 1
Alverca U19 3 R -1.0, -1.5 Méně 10.0 Více
11-1 (12) 5-0 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-10-12 Tondela U19
1 - 0
1 - 0
Alverca U19 P 0.0 Méně
2-3 (5) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-08-31 1 Alverca U19
2 - 0
3 - 0
UD Leiria U19 2 V -1.5 Push
6-2 (8) 4-1 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-08-24 2 Vilafranquense U19
0 - 3
0 - 4
Alverca U19 3 V +0.5 Více 10.0 Méně
5-4 (9) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-08-17 1 5 Alverca U19
1 - 0
1 - 1
Sporting U19 1 R +1.0 Méně 10.0 Méně
1-3 (4) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-08-10 5 Belenenses U19
0 - 0
1 - 2
Alverca U19 2 V 0.0 Více 10.0 Více
8-7 (15) 6-4 (10) 3 (1-2) 0 (0-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-06-01 2 Alverca U19
0 - 2
1 - 3
Leixoes U19 5 P +0.5, +1.0 Více 10.0 Více
12-4 (16) 3-2 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-05-19 1 Alverca U19
0 - 1
0 - 5
SL Benfica U19 3 P +1.0, +1.5 Více 10.0 Méně
4-5 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-05-11 4 Alverca U19
0 - 0
2 - 1
Gil Vicente U19 4 V 0.0, -0.5 Více 10.0 Méně
5-4 (9) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-05-01 1 Alverca U19
1 - 0
1 - 1
Braga U19 2 R 0.0, +0.5 Méně 10.0 Více
2-10 (12) 1-6 (7) 3 (0-3) 1 (0-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-04-27 3 Tondela U19
0 - 0
2 - 0
Alverca U19 1 P 0.0, -0.5 Méně
6-2 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-04-06 3 Sporting U19
1 - 1
3 - 2
Alverca U19 1 P -1.0 Více 10.0 Méně
7-2 (9) 2-1 (3) 2 (1-1) 2 (2-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-03-31 1 Benfica U19
0 - 0
3 - 1
Alverca U19 1 P -1.5 Více
16-3 (19) 8-1 (9) 3 (3-0) 2 (2-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-02-23 1 3 Braga U19
1 - 1
2 - 1
Alverca U19 2 P -0.5, -1.0 Více
5-3 (8) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Portugalsko - Liga U19 2019-02-16 3 Alverca U19
2 - 0
3 - 0
Tondela U19 2 V 0.0, +0.5 Více
1-3 (4) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-02-02 1 Alverca U19
2 - 0
4 - 1
Academica U19 3 V 0.0, -0.5 Více
6-5 (11) 3-2 (5) 2 (1-1) 3 (3-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-01-26 2 Belenenses U19
1 - 0
1 - 2
Alverca U19 2 V 0.0 Více 10.0 Méně
3-4 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-01-19 2 Maritimo U19
1 - 0
1 - 0
Alverca U19 P 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
5-2 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-01-12 1 Alverca U19
1 - 0
1 - 2
Benfica U19 P +1.0, +1.5 Méně
2-7 (9) 2-6 (8) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-01-05 1 Vitoria Setubal U19
0 - 0
0 - 1
Alverca U19 1 V 0.0, -0.5 Méně
7-3 (10) 3-0 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.364 4.333 6.5
Poločas 1.909 2.6 5.5
Asijský hendikep
Celý zápas (-1.5) Domácí@1.9 Hosté@1.9
Poločas (-0.5) Domácí@1.775 Hosté@2.025
Góly celkem
Celý zápas (3.25) Ví[email protected] Méně@1.85
Poločas (1.25) Ví[email protected] Méně@1.975


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 1 , Roh: 8 - 4

Roh: , Hendikep: -1.5 , Góly: 3.0, 3.5

3
Střela na branku
1
4
Střela mimo
5
142
Útok
110
82
Nebezpečný útok
38
60
Držení míče %
40

Skóre: 0 - 0 , Roh: 3 - 2 Poločas

Roh: , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.0, 1.5

0
Střela na branku
0
3
Střela mimo
2
76
Útok
49
41
Nebezpečný útok
18
59
Držení míče %
41
  • 19' - 1st Corner - Braga U19
  • 27' - 2nd Corner - Alverca U19
  • 28' - 3rd Corner - Alverca U19
  • 31' - 4th Corner - Braga U19
  • 34' - 5th Corner - Braga U19
  • Race to 3 Corners - Braga U19
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 50' - 6th Corner - Braga U19
  • Race to 5 Corners - Braga U19
  • 55' - 7th Corner - Braga U19
  • 57' - 8th Corner - Alverca U19
  • 57' - 1st Goal - Alverca U19
  • 63' - 1st Yellow Card - Braga U19
  • 65' - 2nd Goal - Braga U19
  • 69' - 9th Corner - Alverca U19
  • 72' - 3rd Goal - Braga U19
  • 86' - 10th Corner - Braga U19
  • 90+2' - 4th Goal - Braga U19
  • Race to 7 Corners - Braga U19
  • 90+4' - 11th Corner - Braga U19
  • 90+4' - 12th Corner - Braga U19
  • 3-1 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění