ne, Dec 28, 2014 · 15:00
NejstaršíNedávné
VRVVVR
1.83
3.75
4.75
NedávnéNejstarší
PRPPVR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.5
Góly celkem
Více 11.0
Rohy celkem
-0.5
Bradford
Bradford vs Notts County Profil týmů
Bradford
RPPVVRVVVRNedávnéZlepšení+1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 20
Více než 9.5 rohůVíce9/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapKryje6/10
Notts County
RVPPRVPPRPNedávnéPokles-0.9 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapNekryje4/10
Neudrží vedeníVyhrál 2 z posledních 10
Poslední
| Bradford | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Notts County | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Bradford | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Notts County | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohůLinie 11.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 27,
Prům.: 2.22,
Sm. odch.: 1.66, Medián: 2,
Modus: 3,
Více: 41%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Bradford vs Notts County Časové rozložení gólů/rohů
Bradford vs Notts County Vzájemné zápasy
Bradford vs Notts County Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Bradford Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2014-12-20 | 1 Bradford |
1 - 0
1 - 1
|
Scunthorpe 2 | R | -0.5 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-12-13 | 1 1 Chesterfield |
0 - 0
0 - 1
|
Bradford 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| Anglie - FA Cup | 2014-12-07 | Bradford |
2 - 0
4 - 1
|
Dartford | V | -1.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-11-29 | 1 Bradford |
1 - 0
3 - 1
|
Leyton Orient 1 | V | 0.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-11-22 | Bradford |
1 - 0
1 - 1
|
Gillingham | R | -0.5, -1.0 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-11-15 | Preston |
0 - 1
1 - 2
|
Bradford | V | -0.5, -1.0 | Více | 11.5 | Více |
|
4-11 (15) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Anglie - FA Cup | 2014-11-09 | 3 Halifax |
1 - 0
1 - 2
|
Bradford 2 | V | +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2014-11-01 | 1 Bradford |
1 - 0
1 - 2
|
Doncaster 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2014-10-25 | Oldham |
2 - 1
2 - 1
|
Bradford 2 1 | P | -0.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2014-10-21 | 1 Bristol City |
1 - 1
2 - 2
|
Bradford | R | -0.5, -1.0 | Více | 11.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| England League 1 | 2014-10-18 | 1 4 Bradford |
0 - 0
0 - 2
|
Sheff Utd 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2014-10-12 | 2 Barnsley |
0 - 1
3 - 1
|
Bradford 2 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Více |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2014-10-04 | 2 Bradford |
0 - 0
2 - 0
|
Crewe 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
14-1 (15) | 12-0 (12) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2014-09-27 | 2 Bradford |
1 - 1
1 - 1
|
Port Vale 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.5 | Méně |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - Capital One Cup | 2014-09-23 | 2 Milton Keynes Dons |
1 - 0
2 - 0
|
Bradford | P | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| England League 1 | 2014-09-20 | Colchester |
0 - 0
0 - 0
|
Bradford | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
10-3 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| England League 1 | 2014-09-16 | 2 Milton Keynes Dons |
1 - 2
1 - 2
|
Bradford 3 | V | -0.5 | Více | 11.5 | Více |
|
14-3 (17) | 9-1 (10) | 2 (2-0) | 5 (4-1) |
| England League 1 | 2014-09-13 | 1 3 Bradford |
1 - 2
1 - 2
|
Swindon 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
7-8 (15) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2014-09-06 | Bradford |
1 - 2
1 - 3
|
Yeovil | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-09-02 | Oldham |
0 - 1
1 - 0
|
Bradford | P | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2014-08-30 | Rochdale |
0 - 0
0 - 2
|
Bradford | V | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2014-08-23 | Bradford |
0 - 0
0 - 1
|
Peterborough | P | Méně | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 3 (2-1) | |
| England League 1 | 2014-08-19 | Crawley Town |
0 - 0
1 - 3
|
Bradford | V | Více | 11.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | |
| England League 1 | 2014-08-16 | Walsall |
0 - 0
0 - 0
|
Bradford | R |
|
8-4 (12) | 5-3 (8) | (-) | (-) | ||||
| England League 1 | 2014-08-09 | Bradford |
1 - 1
3 - 2
|
Coventry | V | Více | 11.0 | Méně |
|
4-6 (10) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 2 (2-0) | |
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-19 | Shelbourne |
0 - 2
0 - 4
|
Bradford | V | +1.5, +2.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
0-2 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-15 | UCD |
2 - 1
3 - 2
|
Bradford | P | +1.5, +2.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Notts County Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2014-12-26 | 1 Notts County |
0 - 1
0 - 1
|
Milton Keynes Dons | P | +0.5, +1.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-12-20 | 3 Rochdale |
1 - 1
2 - 2
|
Notts County 2 | R | -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-12-16 | 3 Notts County |
0 - 1
0 - 1
|
Preston 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-12-13 | 1 3 Notts County |
0 - 1
0 - 3
|
Swindon 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.5 |
|
|||||
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-12-09 | Doncaster |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-11-28 | Sheff Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Notts County 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 11.5 | Více |
|
10-4 (14) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2014-11-22 | Notts County |
0 - 0
1 - 2
|
Yeovil | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
2-14 (16) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Anglie - FA Cup | 2014-11-18 | 3 Accrington Stanley |
1 - 1
2 - 1
|
Notts County 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
6-6 (12) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2014-11-15 | 2 Coventry |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - FA Cup | 2014-11-09 | 1 Notts County |
0 - 0
0 - 0
|
Accrington Stanley 4 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2014-11-01 | 1 Notts County |
1 - 1
1 - 2
|
Walsall 1 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2014-10-25 | 3 Scunthorpe |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 2 | V | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
6-7 (13) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2014-10-21 | Barnsley |
2 - 1
2 - 3
|
Notts County 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 4 (4-0) |
| England League 1 | 2014-10-18 | 2 Notts County |
3 - 0
5 - 3
|
Crawley Town 4 | V | -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
12-4 (16) | 8-1 (9) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-10-07 | 1 Scunthorpe |
1 - 2
1 - 2
|
Notts County 2 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2014-10-04 | 2 Notts County |
1 - 0
1 - 0
|
Gillingham 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
5-8 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2014-09-30 | 2 Crewe |
0 - 1
0 - 3
|
Notts County 1 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2014-09-27 | 2 Chesterfield |
0 - 1
1 - 1
|
Notts County 4 | R | -0.5 | Méně | 11.5 | Více |
|
12-6 (18) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| England League 1 | 2014-09-20 | Notts County |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
5-13 (18) | 3-8 (11) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| England League 1 | 2014-09-16 | 3 Notts County |
1 - 0
1 - 1
|
Leyton Orient 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
3-9 (12) | 2-7 (9) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| England League 1 | 2014-09-13 | 2 Peterborough |
0 - 0
0 - 0
|
Notts County 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 11.5 | Méně |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-09-02 | Notts County |
1 - 0
2 - 0
|
Mansfield | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2014-08-31 | Notts County |
1 - 0
1 - 2
|
Bristol City | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2014-08-23 | Port Vale |
0 - 2
0 - 2
|
Notts County | V | Méně | 11.0 | Více |
|
18-2 (20) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 5 (5-0) | |
| England League 1 | 2014-08-19 | Notts County |
1 - 0
2 - 1
|
Colchester | V | Více | 11.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | |
| England League 1 | 2014-08-16 | Notts County |
0 - 1
0 - 1
|
Fleetwood Town | P |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | (-) | (-) | ||||
| England League 1 | 2014-08-09 | Preston |
0 - 0
1 - 1
|
Notts County | R | Méně | 11.0 | Více |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.83 | 3.75 | 4.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.8 | Hosté@2.05 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.0) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 8 - 2
Roh: 11.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.5
-
1' - 1st Corner - Bradford -
11' - 2nd Corner - Notts County -
15' - 3rd Corner - Bradford -
21' - 1st Yellow Card - Bradford - Race to 3 Corners - Bradford
-
28' - 4th Corner - Bradford -
31' - 5th Corner - Bradford -
40' - 1st Goal - Bradford -
1-0 score at the end of First Half - Race to 5 Corners - Bradford
-
51' - 6th Corner - Bradford -
59' - 7th Corner - Bradford -
61' - 8th Corner - Notts County - Race to 7 Corners - Bradford
-
64' - 9th Corner - Bradford -
67' - 2nd Yellow Card - Bradford -
73' - 10th Corner - Bradford -
77' - 3rd Yellow Card - Notts County -
88' - 4th Yellow Card - Bradford -
89' - 5th Yellow Card - Bradford -
1-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

