pá, Oct 28, 2022 · 19:00
NejstaršíNedávné
RVVVVV
2.25
3.40
2.70
NedávnéNejstarší
PPVVVV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
–
Rohy celkem
+0.25
Fluminense U20
Botafogo U20 vs Fluminense U20 Profil týmů
Botafogo U20
PVRVVVVVNedávné
Více než 9.5 rohůVíce5/8
Více než 2.5 gólůVyrovnané4/8
Asijský handicapNekryje4/10
Fluminense U20
RVPVVVVVPPNedávnéStabilní+0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapNekryje4/10
Poslední
| Botafogo U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Fluminense U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Botafogo U20 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Fluminense U20 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.58,
Sm. odch.: 1.58, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 40%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Botafogo U20 vs Fluminense U20 Časové rozložení gólů/rohů
Botafogo U20 vs Fluminense U20 Vzájemné zápasy
Botafogo U20 vs Fluminense U20 Zobrazit celé H2H →| Botafogo U20 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Pohár U20 | 2022-10-14 | 2 Fluminense U20 |
0 - 1
0 - 2
|
Botafogo U20 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Liga U20 | 2017-06-10 | 5 Fluminense U20 |
0 - 0
2 - 1
|
Botafogo U20 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Liga U20 | 2017-04-22 | 1 3 Botafogo U20 |
0 - 1
0 - 1
|
Fluminense U20 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Liga U20 | 2016-07-16 | 3 Botafogo U20 |
1 - 0
3 - 0
|
Fluminense U20 3 | V | 0.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Liga U20 | 2016-04-16 | 1 Botafogo U20 |
1 - 2
1 - 2
|
Fluminense U20 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Botafogo U20 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Pohár U20 | 2022-10-14 | 2 Fluminense U20 |
0 - 1
0 - 2
|
Botafogo U20 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Pohár U20 | 2022-10-05 | 1 Audax RJ U20 |
0 - 0
0 - 1
|
Botafogo U20 1 | V | +1.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Pohár U20 | 2022-09-15 | 1 Botafogo U20 |
4 - 0
9 - 0
|
Serrano U20 4 1 | V | -2.0 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Pohár U20 | 2022-09-07 | 3 Serrano U20 |
0 - 1
0 - 1
|
Botafogo U20 2 | V | +2.0, +2.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Liga U20 | 2022-05-20 | 1 Botafogo U20 |
3 - 0
5 - 1
|
Audax Rio EC U20 2 | V | -2.0 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Liga U20 | 2022-05-06 | Botafogo U20 |
0 - 0
2 - 2
|
Flamengo U20 | R | +0.5 | Více |
|
2-13 (15) | 1-8 (9) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2022-04-29 | 1 Resende RJ U20 |
0 - 1
1 - 2
|
Botafogo U20 1 | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
13-6 (19) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 7 (4-3) | ||
| Brazílie - Juniorský Sao Paulo Cup | 2022-01-11 | 1 IAPE U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Botafogo U20 2 | P | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Liga U20 | 2021-09-09 | 2 Botafogo U20 |
0 - 1
0 - 1
|
Flamengo U20 4 1 | P | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-7 (15) | 6-3 (9) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Pohár U20 | 2021-06-20 | 4 Botafogo U20 |
0 - 0
1 - 1
|
Coritiba U20 7 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Liga U20 | 2020-11-18 | 4 Botafogo U20 |
1 - 0
1 - 1
|
Bangu RJ U20 5 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
1-13 (14) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2020-11-01 | 1 2 Cruzeiro U20 |
0 - 0
0 - 2
|
Botafogo U20 3 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Liga U20 | 2020-10-24 | 4 Botafogo U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Athletico Paranaense U20 3 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Liga U20 | 2020-09-16 | 1 4 Friburguense U20 |
1 - 0
1 - 1
|
Botafogo U20 | R | +1.0, +1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-9 (13) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Brazílie - Campeonato Paulista U20 | 2019-10-23 | 2 Palmeiras U20 |
0 - 0
1 - 0
|
Botafogo U20 5 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
10-3 (13) | 4-1 (5) | 5 (4-1) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista U20 | 2019-10-12 | 4 Gremio Novorizontino U20 |
2 - 0
2 - 2
|
Botafogo U20 6 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista U20 | 2019-10-06 | 3 Botafogo U20 |
1 - 0
1 - 1
|
Corinthians U20 1 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista U20 | 2019-09-27 | 5 Guarani SP U20 |
0 - 0
1 - 2
|
Botafogo U20 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista U20 | 2019-09-21 | 4 Botafogo U20 |
0 - 0
2 - 0
|
Guarani SP U20 2 | V | -0.5 | Méně |
|
10-3 (13) | 8-1 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Paulista U20 | 2019-09-07 | 2 Botafogo U20 |
1 - 1
1 - 1
|
Gremio Novorizontino U20 1 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Campeonato Paulista U20 | 2019-08-25 | 2 Botafogo U20 |
0 - 2
0 - 2
|
Corinthians U20 3 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-7 (14) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista U20 | 2019-08-17 | 2 CA Linense U20 |
0 - 3
0 - 3
|
Botafogo U20 2 | V | +0.5, +1.0 | Push |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Paulista U20 | 2019-08-10 | 2 Botafogo U20 |
2 - 0
3 - 0
|
CA Linense U20 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista U20 | 2019-07-31 | Corinthians U20 |
0 - 0
0 - 0
|
Botafogo U20 | R | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista U20 | 2019-07-28 | 2 Botafogo U20 |
0 - 0
1 - 0
|
Sao Paulo U20 2 | V | +0.5 | Méně |
|
5-7 (12) | 5-4 (9) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Campeonato Paulista U20 | 2019-07-06 | Botafogo U20 |
2 - 0
2 - 0
|
Sao Carlos U20 1 | V | -2.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista U20 | 2019-06-29 | 1 Velo Clube U20 |
1 - 1
1 - 4
|
Botafogo U20 5 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista U20 | 2019-06-15 | 3 Capivariano U20 |
1 - 0
1 - 1
|
Botafogo U20 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista U20 | 2019-06-05 | 5 Rio Claro U20 |
1 - 0
1 - 1
|
Botafogo U20 5 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista U20 | 2019-05-31 | 1 4 Botafogo U20 |
0 - 0
0 - 2
|
XV Piracicaba U20 6 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Fluminense U20 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Pohár U20 | 2022-10-14 | 2 Fluminense U20 |
0 - 1
0 - 2
|
Botafogo U20 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Pohár U20 | 2022-10-10 | 2 Cruzeiro U20 |
0 - 0
2 - 0
|
Fluminense U20 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Pohár U20 | 2022-10-07 | 2 Boavista SC Saquarema U20 |
0 - 2
0 - 4
|
Fluminense U20 3 | V | +2.0, +2.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Pohár U20 | 2022-10-04 | 1 Fluminense U20 |
1 - 1
4 - 2
|
Cruzeiro U20 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Pohár U20 | 2022-09-28 | 2 Fluminense U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Mixto U20 3 | V | -3.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Pohár U20 | 2022-09-14 | 2 Fluminense U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Cabofriense U20 6 | V | -2.5,-3.0 | Méně |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Pohár U20 | 2022-09-07 | 1 3 Cabofriense U20 |
0 - 2
0 - 4
|
Fluminense U20 2 | V | +2.0, +2.5 | Více |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Serie A U20 | 2022-08-07 | 2 Internacional U20 |
0 - 0
1 - 0
|
Fluminense U20 2 | P | -0.5 | Méně |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2022-08-04 | 1 3 Vasco da Gama U20 |
0 - 1
0 - 3
|
Fluminense U20 4 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Brazílie - Serie A U20 | 2022-07-30 | 2 Fluminense U20 |
0 - 1
1 - 1
|
Chapecoense U20 3 | R | -1.0, -1.5 | Méně |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Serie A U20 | 2022-07-23 | 1 Fluminense U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Atlético Goianiense U20 2 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
8-8 (16) | 5-6 (11) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2022-07-20 | 1 Fluminense U20 |
0 - 0
1 - 2
|
Vasco da Gama U20 2 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Brazílie - Serie A U20 | 2022-07-16 | Santos U20 |
1 - 0
3 - 0
|
Fluminense U20 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
9-6 (15) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 6 (5-1) |
| Brazílie - Liga U20 | 2022-07-11 | 4 Fluminense U20 |
0 - 0
2 - 0
|
Madureira RJ U20 2 | V | -1.5, -2.0 | Méně |
|
15-3 (18) | 10-0 (10) | 5 (5-0) | 3 (1-2) | ||
| Brazílie - Serie A U20 | 2022-07-06 | 2 Fluminense U20 |
0 - 1
1 - 1
|
Bragantino U20 4 1 | R | -0.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazílie - Serie A U20 | 2022-07-03 | 3 Corinthians U20 |
0 - 0
1 - 0
|
Fluminense U20 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Brazílie - Serie A U20 | 2022-06-27 | 3 Fluminense U20 |
0 - 0
0 - 0
|
Vasco da Gama U20 3 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Liga U20 | 2022-06-23 | 3 Madureira RJ U20 |
1 - 0
1 - 1
|
Fluminense U20 2 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 5 (3-2) | 2 (1-1) | ||
| Brazílie - Serie A U20 | 2022-06-18 | 2 Athletico Paranaense U20 |
0 - 0
0 - 1
|
Fluminense U20 3 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-2 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie A U20 | 2022-06-05 | 1 Fluminense U20 |
0 - 0
0 - 1
|
Gremio U20 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-7 (13) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2022-05-13 | Resende RJ U20 |
0 - 1
0 - 2
|
Fluminense U20 1 | V | +1.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2022-04-22 | 4 Botafogo RJ U20 |
0 - 1
1 - 1
|
Fluminense U20 1 | R | 0.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2022-04-16 | 4 Fluminense U20 |
0 - 0
1 - 1
|
Vasco da Gama U20 5 | R | 0.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2022-04-09 | 1 2 Bangu RJ U20 |
1 - 0
2 - 2
|
Fluminense U20 | R | +1.0, +1.5 | Více |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 2 (0-2) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2022-04-01 | 3 Fluminense U20 |
2 - 0
3 - 0
|
Boavista RJ U20 6 | V | -3.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (1-3) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2022-03-26 | 4 Volta Redonda U20 |
1 - 0
2 - 1
|
Fluminense U20 2 1 | P | +1.0 | Více |
|
3-9 (12) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2021-10-12 | 1 Fluminense U20 |
0 - 0
0 - 1
|
Gremio U20 5 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 3 (1-2) | ||
| Brazílie - Liga U20 | 2021-10-03 | 5 Sao Paulo U20 |
0 - 1
0 - 2
|
Fluminense U20 5 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Liga U20 | 2021-09-30 | 4 Flamengo U20 |
0 - 0
1 - 0
|
Fluminense U20 5 | P | 0.0,-0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Brazílie - Liga U20 | 2021-09-26 | 2 Fluminense U20 |
0 - 0
1 - 0
|
America MG U20 5 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.25 | 3.4 | 2.7 |
| Poločas | 2.875 | 2.2 | 3.4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@2.025 | Hosté@1.775 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.75 | Hosté@2.05 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 2 - 10
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 0 - 6 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
-
8' - 1st Yellow Card - Fluminense U20 -
19' - 1st Goal - Botafogo U20 -
37' - 1st Corner - Fluminense U20 -
38' - 2nd Corner - Fluminense U20 - Race to 3 Corners - Fluminense U20
-
39' - 3rd Corner - Fluminense U20 -
43' - 4th Corner - Fluminense U20 -
44' - 5th Corner - Fluminense U20 - Race to 5 Corners - Fluminense U20
-
45' - 2nd Yellow Card - Botafogo U20 -
45+5' - 6th Corner - Fluminense U20 -
1-0 score at the end of First Half -
47' - 7th Corner - Fluminense U20 - Race to 7 Corners - Fluminense U20
- 49' - 1st Offside- Botafogo U20
-
52' - 2nd Goal - Fluminense U20 - 62' - 2nd Offside- Fluminense U20
-
65' - 8th Corner - Fluminense U20 -
65' - 9th Corner - Fluminense U20 - Race to 9 Corners - Fluminense U20
-
66' - 3rd Yellow Card - Fluminense U20 -
69' - 10th Corner - Botafogo U20 - 73' - 3rd Offside- Botafogo U20
-
76' - 4th Yellow Card - Botafogo U20 -
84' - 11th Corner - Fluminense U20 -
88' - 12th Corner - Botafogo U20 -
90+8' - 3rd Goal - Fluminense U20 -
1-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

