so, May 5, 2018 · 16:00
NejstaršíNedávné
VPPPPP
5.50
3.80
1.57
NedávnéNejstarší
VRVRPP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.25
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
+0.75
Borac Cacak
Borac Cacak vs Rad Belgrade Profil týmů
Borac Cacak
PRPVVPPPPPNedávnéPokles-1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Rad Belgrade
VPVPPPRVRVNedávnéZlepšení+0.9 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapKryje6/10
Poslední
| Borac Cacak | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Rad Belgrade | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Borac Cacak | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Rad Belgrade | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohůLinie 9.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.70,
Sm. odch.: 1.55, Medián: 3,
Modus: ,
Více: 53%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Borac Cacak vs Rad Belgrade Časové rozložení gólů/rohů
Borac Cacak vs Rad Belgrade Vzájemné zápasy
Borac Cacak vs Rad Belgrade Zobrazit celé H2H →| Borac Cacak Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Srbsko - Superliga | 2018-03-03 | 1 Rad Belgrade |
3 - 0
5 - 0
|
Borac Cacak 1 | P | -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Srbsko - Superliga | 2017-09-17 | 3 Borac Cacak |
0 - 0
3 - 1
|
Rad Belgrade 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-07-12 | 1 Rad Belgrade |
0 - 0
1 - 0
|
Borac Cacak 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Srbsko - Superliga | 2017-04-18 | Rad Belgrade |
0 - 0
1 - 2
|
Borac Cacak 1 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Srbsko - Superliga | 2017-04-01 | 1 Borac Cacak |
0 - 1
0 - 1
|
Rad Belgrade 2 | P | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Srbsko - Superliga | 2016-10-22 | 1 Rad Belgrade |
0 - 0
2 - 0
|
Borac Cacak 3 | P | -0.5, -1.0 | Push | 9.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Srbsko - Superliga | 2015-02-28 | 2 Borac Cacak |
0 - 1
0 - 1
|
Rad Belgrade 5 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
13-6 (19) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Borac Cacak Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Srbsko - Superliga | 2018-04-29 | 3 Javor Ivanjica |
3 - 0
3 - 0
|
Borac Cacak 3 | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Srbsko - Superliga | 2018-04-25 | 2 FK Zemun |
1 - 1
2 - 1
|
Borac Cacak 2 | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Srbsko - Superliga | 2018-04-22 | 2 Borac Cacak |
0 - 0
0 - 2
|
Mladost Lucani 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Srbsko - Superliga | 2018-04-14 | 3 FK Mačva Šabac |
1 - 0
2 - 0
|
Borac Cacak 5 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Srbsko - Superliga | 2018-04-05 | Partizan Bělehrad |
2 - 0
5 - 0
|
Borac Cacak | P | -2.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Srbsko - Superliga | 2018-03-31 | 2 Borac Cacak |
0 - 0
2 - 0
|
FK Mačva Šabac 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
6-6 (12) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Srbsko - Superliga | 2018-03-18 | 2 Borac Cacak |
0 - 0
2 - 1
|
FK Bačka Palanka 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
7-7 (14) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Srbsko - Superliga | 2018-03-11 | 3 FK Radnik Surdulica |
0 - 0
1 - 0
|
Borac Cacak 5 | P | -1.5, -2.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Srbsko - Superliga | 2018-03-07 | 1 4 Borac Cacak |
1 - 0
2 - 2
|
FK Čukarički 1 | R | +1.0,+1.5 | Více | 9.0 | Více |
|
5-17 (22) | 3-7 (10) | 3 (1-2) | 6 (1-5) |
| Srbsko - Superliga | 2018-03-03 | 1 Rad Belgrade |
3 - 0
5 - 0
|
Borac Cacak 1 | P | -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Srbsko - Superliga | 2018-02-17 | 2 FK Zemun |
2 - 0
3 - 0
|
Borac Cacak 5 | P | -1.0 | Více | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-02-09 | Borac Cacak |
0 - 1
1 - 1
|
Sloboda Uzice | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
8-3 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-01-31 | 1 2 Borac Cacak |
1 - 2
1 - 2
|
FK Radnik Surdulica 2 | P | 0.0 | Více |
|
10-2 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Srbsko - Superliga | 2017-12-13 | Borac Cacak |
1 - 1
1 - 2
|
Mladost Lucani 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Srbsko - Superliga | 2017-12-10 | Crvena Zvezda Bělehrad |
1 - 0
3 - 0
|
Borac Cacak | P | -2.0, -2.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-5 (13) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Srbsko - Superliga | 2017-12-04 | 2 Borac Cacak |
0 - 2
3 - 3
|
FK Napredak Kruševac 1 | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Srbsko - Superliga | 2017-11-29 | 1 FK Vojvodina |
0 - 1
0 - 1
|
Borac Cacak 1 | V | -1.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Srbsko - Superliga | 2017-11-24 | Borac Cacak |
0 - 0
0 - 0
|
FK Vozdovac 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
0-8 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Srbsko - Superliga | 2017-11-19 | 2 Spartak Subotica |
1 - 1
3 - 1
|
Borac Cacak 4 2 | P | -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Srbsko - Pohár | 2017-11-15 | 1 6 Borac Cacak |
0 - 2
0 - 4
|
Crvena Zvezda Bělehrad | P | +1.5, +2.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Srbsko - Superliga | 2017-11-04 | 2 Borac Cacak |
2 - 1
2 - 1
|
Javor Ivanjica 1 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Srbsko - Superliga | 2017-10-29 | 6 Borac Cacak |
0 - 0
1 - 2
|
Partizan Bělehrad | P | +1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Srbsko - Superliga | 2017-10-21 | 4 FK Mačva Šabac |
1 - 0
1 - 0
|
Borac Cacak 2 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Srbsko - Superliga | 2017-10-15 | 1 FK Bačka Palanka |
0 - 0
1 - 0
|
Borac Cacak 4 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Srbsko - Superliga | 2017-09-30 | 1 Borac Cacak |
2 - 0
3 - 1
|
FK Radnik Surdulica 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Srbsko - Superliga | 2017-09-24 | FK Čukarički |
0 - 0
2 - 0
|
Borac Cacak 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Srbsko - Superliga | 2017-09-20 | 3 Borac Cacak |
0 - 1
0 - 2
|
Crvena Zvezda Bělehrad 1 | P | +1.5, +2.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Srbsko - Superliga | 2017-09-17 | 3 Borac Cacak |
0 - 0
3 - 1
|
Rad Belgrade 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Srbsko - Superliga | 2017-09-13 | 3 Radnicki Nis |
1 - 0
1 - 0
|
Borac Cacak 3 | P | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Srbsko - Superliga | 2017-09-09 | 2 Borac Cacak |
0 - 0
0 - 0
|
FK Zemun 5 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Rad Belgrade Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Srbsko - Superliga | 2018-04-29 | 4 Rad Belgrade |
2 - 0
2 - 0
|
FK Bačka Palanka 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Srbsko - Superliga | 2018-04-25 | 4 FK Mačva Šabac |
0 - 0
0 - 0
|
Rad Belgrade 5 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Srbsko - Superliga | 2018-04-21 | 2 Rad Belgrade |
1 - 0
2 - 1
|
FK Radnik Surdulica 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Srbsko - Superliga | 2018-04-14 | 3 Mladost Lucani |
1 - 0
1 - 1
|
Rad Belgrade 6 1 | R | -1.5, -2.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Srbsko - Superliga | 2018-04-05 | 3 FK Vojvodina |
0 - 1
2 - 1
|
Rad Belgrade 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Srbsko - Superliga | 2018-03-30 | 2 Rad Belgrade |
0 - 1
0 - 1
|
FK Vozdovac 1 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
12-2 (14) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Srbsko - Superliga | 2018-03-18 | 4 Spartak Subotica |
1 - 0
2 - 0
|
Rad Belgrade 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Srbsko - Superliga | 2018-03-11 | 3 Rad Belgrade |
0 - 0
2 - 0
|
Javor Ivanjica 1 | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
6-5 (11) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Srbsko - Superliga | 2018-03-07 | 3 Partizan Bělehrad |
1 - 1
3 - 1
|
Rad Belgrade 2 | P | -2.0 | Více |
|
8-1 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Srbsko - Superliga | 2018-03-03 | 1 Rad Belgrade |
3 - 0
5 - 0
|
Borac Cacak 1 | V | -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Srbsko - Superliga | 2018-02-24 | 2 FK Bačka Palanka |
0 - 0
2 - 1
|
Rad Belgrade 4 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Srbsko - Superliga | 2018-02-17 | 1 Rad Belgrade |
1 - 0
1 - 1
|
FK Radnik Surdulica 3 | R | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-7 (14) | 4-1 (5) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-01-26 | Rad Belgrade |
0 - 1
0 - 1
|
FK Zemun | P | 8.5 | Více |
|
11-1 (12) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-01-20 | 1 Rad Belgrade |
1 - 2
1 - 2
|
FK Vojvodina | P |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||||
| Srbsko - Superliga | 2017-12-13 | 2 FK Čukarički |
2 - 0
3 - 0
|
Rad Belgrade 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Srbsko - Superliga | 2017-12-09 | 2 Rad Belgrade |
0 - 0
0 - 2
|
FK Mačva Šabac 3 | P | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 | Více |
|
12-4 (16) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Srbsko - Superliga | 2017-12-04 | 5 Rad Belgrade |
0 - 0
2 - 3
|
Radnicki Nis 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Srbsko - Superliga | 2017-11-29 | 3 FK Zemun |
2 - 0
2 - 0
|
Rad Belgrade 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Push |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Srbsko - Superliga | 2017-11-25 | 3 Rad Belgrade |
1 - 0
1 - 0
|
Mladost Lucani 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Srbsko - Superliga | 2017-11-18 | 1 Crvena Zvezda Bělehrad |
3 - 1
6 - 1
|
Rad Belgrade 2 1 | P | -2.5, -3.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Srbsko - Pohár | 2017-11-15 | Partizan Bělehrad |
0 - 0
3 - 0
|
Rad Belgrade | P | -2.0 | Push | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-11-08 | 1 Dinamo Pancevo |
1 - 0
3 - 1
|
Rad Belgrade | P | +1.5 | Více |
|
6-5 (11) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Srbsko - Superliga | 2017-11-04 | 1 Rad Belgrade |
0 - 0
1 - 0
|
FK Napredak Kruševac 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Srbsko - Superliga | 2017-10-28 | 3 Rad Belgrade |
0 - 1
0 - 3
|
FK Vojvodina 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Srbsko - Superliga | 2017-10-21 | FK Vozdovac |
1 - 0
3 - 0
|
Rad Belgrade 1 | P | -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Srbsko - Superliga | 2017-10-14 | 5 Rad Belgrade |
0 - 1
0 - 2
|
Spartak Subotica 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-10-07 | Rad Belgrade |
0 - 1
0 - 3
|
FK Čukarički | P | 0.0 | Více |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Srbsko - Superliga | 2017-09-30 | Javor Ivanjica |
1 - 2
3 - 2
|
Rad Belgrade 4 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Srbsko - Superliga | 2017-09-24 | 1 Rad Belgrade |
0 - 2
2 - 4
|
Partizan Bělehrad 2 | P | +1.0, +1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
1-13 (14) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Srbsko - Pohár | 2017-09-20 | 3 FK Zemun |
0 - 0
0 - 0
|
Rad Belgrade | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
9-6 (15) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 5.5 | 3.8 | 1.57 |
| Poločas | 5.5 | 2.1 | 2.2 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.75) | Domácí@2 | Hosté@1.8 |
| Poločas (+0.25) | Domácí@2 | Hosté@1.8 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (4.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 5 - 3
Roh: 9.5 , Hendikep: +0.5, +1.0 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 1 - 1 , Roh: 4 - 0 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 1.0
-
15' - 1st Corner - Borac Cacak -
29' - 2nd Corner - Borac Cacak -
30' - 3rd Corner - Borac Cacak - Race to 3 Corners - Borac Cacak
-
37' - 1st Goal - Rad Belgrade -
40' - 1st Yellow Card - Borac Cacak -
42' - 4th Corner - Borac Cacak -
44' - 2nd Goal - Borac Cacak -
1-1 score at the end of First Half -
54' - 2nd Yellow Card - Borac Cacak -
61' - 5th Corner - Borac Cacak - Race to 5 Corners - Borac Cacak
-
65' - 3rd Yellow Card - Rad Belgrade -
66' - 6th Corner - Rad Belgrade -
66' - 7th Corner - Rad Belgrade -
66' - 8th Corner - Rad Belgrade -
78' - 4th Yellow Card - Rad Belgrade -
82' - 5th Yellow Card - Rad Belgrade -
84' - 6th Yellow Card - Borac Cacak -
90+3' - 3rd Goal - Rad Belgrade -
1-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

