BK Forward vs Hammarby TFF Profil týmů
BK Forward vs Hammarby TFF Fakta o zápasu
2V-1R-7P v posledních 10 zápasech, s 7 vstřelenými a 23 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.7 pro, 2.3 proti. Výhry 20%, AH výhra 30%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
4V-4R-2P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.3 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 30%, rohy Over 0%.
| BK Forward | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Hammarby TFF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| BK Forward | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Hammarby TFF | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
BK Forward vs Hammarby TFF Časové rozložení gólů/rohů
BK Forward vs Hammarby TFF Vzájemné zápasy
BK Forward vs Hammarby TFF Zobrazit celé H2H →| BK Forward Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-04-30 | Hammarby TFF |
1 - 0
1 - 2
|
BK Forward 1 | V | -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| BK Forward Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-09-03 | 2 FC Stockholm Internazionale |
1 - 2
2 - 2
|
BK Forward 2 1 | R | -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-08-27 | 4 BK Forward |
1 - 0
1 - 3
|
Gefle IF 2 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-08-14 | 1 BK Forward |
0 - 0
0 - 2
|
IF Sylvia 1 | P | +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-08-09 | 1 IF Karlstad |
0 - 1
0 - 1
|
BK Forward 5 | V | -1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-08-06 | 2 BK Forward |
1 - 0
1 - 0
|
IFK Haninge 2 | V | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-07-30 | 1 Gefle IF |
0 - 0
3 - 1
|
BK Forward 1 | P | -2.0 | Více |
|
6-2 (8) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-06-23 | 2 BK Forward |
0 - 1
0 - 3
|
Vasalunds IF 2 | P | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
0-9 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-06-18 | 1 BK Forward |
0 - 1
0 - 5
|
Sandvikens IF | P | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-06-11 | IF Sylvia |
1 - 0
2 - 0
|
BK Forward 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-06-05 | 1 BK Forward |
0 - 2
1 - 3
|
Piteå IF 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-05-29 | 1 IFK Haninge |
0 - 1
1 - 2
|
BK Forward 2 | V | -1.0, -1.5 | Push | 10.5 | Více |
|
9-11 (20) | 6-5 (11) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-05-25 | 1 BK Forward |
0 - 1
0 - 1
|
IF Karlstad | P | +1.5 | Méně |
|
9-10 (19) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-05-22 | 2 Team TG FF |
1 - 1
1 - 2
|
BK Forward 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-05-15 | 1 Sollentuna FK |
1 - 1
3 - 1
|
BK Forward 3 | P | -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-3 (11) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-05-08 | 3 BK Forward |
0 - 0
0 - 1
|
Umeå FC 1 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
3-8 (11) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-04-30 | Hammarby TFF |
1 - 0
1 - 2
|
BK Forward 1 | V | -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-04-23 | Täby FK |
2 - 1
3 - 1
|
BK Forward 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-04-18 | 6 BK Forward |
1 - 0
1 - 1
|
FC Stockholm Internazionale | R | +0.5, +1.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-04-09 | 2 BK Forward |
1 - 1
1 - 3
|
Örebro Syrianska IF 2 | P | 0.0 | Více |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Švédsko - 2. divize - Norra Götaland | 2021-11-13 | BK Forward |
0 - 0
4 - 2
|
IK Gauthiod 2 | V | -1.5 | Více |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Švédsko - 2. divize - Norra Götaland | 2021-11-06 | 2 Yxhults IK |
0 - 3
2 - 3
|
BK Forward 1 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
6-8 (14) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Švédsko - 2. divize - Norra Götaland | 2021-10-24 | 1 BK Forward |
2 - 0
3 - 1
|
Stenungsunds IF | V | -1.5, -2.0 | Více |
|
6-8 (14) | 6-3 (9) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Švédsko - 2. divize - Norra Götaland | 2021-10-16 | 5 Ahlafors IF |
0 - 2
1 - 4
|
BK Forward 1 | V | +0.5 | Více |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Švédsko - 2. divize - Norra Götaland | 2021-10-09 | BK Forward |
4 - 0
9 - 0
|
IFK Skövde FK 1 | V | -1.5 | Více |
|
10-4 (14) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Švédsko - 2. divize - Norra Götaland | 2021-10-04 | 2 IF Karlstad II |
1 - 2
2 - 3
|
BK Forward 1 | V | +1.5 | Více |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Švédsko - 2. divize - Norra Götaland | 2021-09-25 | 2 BK Forward |
0 - 0
2 - 1
|
Lidköpings FK 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Švédsko - 2. divize - Norra Götaland | 2021-09-18 | 1 Vanersborgs FK |
2 - 2
2 - 5
|
BK Forward 1 | V | +0.5,+1.0 | Více |
|
11-9 (20) | 7-2 (9) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Švédsko - 2. divize - Norra Götaland | 2021-09-11 | 1 BK Forward |
2 - 3
6 - 5
|
Angered BK 1 | V | -0.5 | Více |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Švédsko - 2. divize - Norra Götaland | 2021-09-08 | 4 BK Forward |
1 - 1
1 - 2
|
Nordvärmland FF 1 | P | -1.5, -2.0 | Méně |
|
10-2 (12) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Švédsko - 2. divize - Norra Götaland | 2021-08-22 | 1 BK Forward |
1 - 0
5 - 0
|
IFK Tidaholm | V | -3.0 | Více |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Hammarby TFF Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-09-06 | 3 Hammarby TFF |
1 - 2
2 - 2
|
Sollentuna FK 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-08-27 | Motala AIF FK |
1 - 0
2 - 1
|
Hammarby TFF 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-08-22 | 1 Hammarby TFF |
1 - 0
1 - 1
|
FC Stockholm Internazionale 2 | R | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-08-14 | 1 Umeå FC |
2 - 0
3 - 4
|
Hammarby TFF 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-08-11 | 3 IFK Haninge |
1 - 1
1 - 1
|
Hammarby TFF | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-08-06 | 2 Hammarby TFF |
0 - 1
0 - 2
|
Vasalunds IF 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-08-01 | 2 Sollentuna FK |
0 - 1
2 - 2
|
Hammarby TFF 5 | R | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-06-23 | 1 Hammarby TFF |
1 - 0
1 - 0
|
IF Sylvia | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-06-20 | 2 Hammarby TFF |
1 - 0
3 - 0
|
Täby FK | V | -0.5 | Push | 10.0 | Více |
|
12-1 (13) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-06-11 | Team TG FF |
0 - 0
0 - 1
|
Hammarby TFF 1 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-06-04 | Hammarby TFF |
0 - 0
1 - 0
|
IF Karlstad 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-05-29 | FC Stockholm Internazionale |
0 - 0
0 - 1
|
Hammarby TFF 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-05-25 | 1 Hammarby TFF |
2 - 1
2 - 2
|
IFK Haninge 2 | R | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
5-9 (14) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 6 (2-4) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-05-21 | 2 Vasalunds IF |
1 - 0
2 - 0
|
Hammarby TFF | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-05-14 | 2 Hammarby TFF |
3 - 0
4 - 1
|
Motala AIF FK 2 | V | -0.5 | Více |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 5 (4-1) | 2 (1-1) | ||
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-05-08 | 3 Sandvikens IF |
1 - 1
2 - 1
|
Hammarby TFF | P | -1.0 | Méně |
|
8-4 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-04-30 | Hammarby TFF |
1 - 0
1 - 2
|
BK Forward 1 | P | -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-04-23 | 4 Örebro Syrianska IF |
0 - 0
0 - 0
|
Hammarby TFF 5 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
13-2 (15) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-04-18 | 1 Hammarby TFF |
0 - 2
3 - 2
|
Piteå IF 2 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-04-10 | Hammarby TFF |
0 - 1
0 - 2
|
Umeå FC | P | +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2022-04-02 | 1 Gefle IF |
1 - 0
1 - 0
|
Hammarby TFF 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2021-11-21 | 1 Hammarby TFF |
1 - 1
2 - 1
|
IF Sylvia 2 | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2021-11-14 | 3 Brommapojkarna |
1 - 0
2 - 1
|
Hammarby TFF | P | -1.5, -2.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2021-11-07 | 2 Dalkurd FF |
1 - 2
3 - 2
|
Hammarby TFF 1 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2021-10-31 | Hammarby TFF |
1 - 0
1 - 0
|
Umeå FC | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2021-10-17 | 2 Hammarby TFF |
0 - 0
0 - 1
|
Piteå IF | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2021-10-09 | 1 Gefle IF |
0 - 2
2 - 2
|
Hammarby TFF 1 | R | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
10-2 (12) | 5-2 (7) | 5 (4-1) | 4 (4-0) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2021-10-02 | 2 Hammarby TFF |
1 - 1
1 - 3
|
Sollentuna FK | P | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2021-09-26 | 1 Assyriska Föreningen |
0 - 0
1 - 0
|
Hammarby TFF 2 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Švédsko - 1. divize - Norra | 2021-09-19 | 2 Hammarby TFF |
0 - 0
1 - 1
|
Hudiksvalls FF 1 | R | -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 4 | 3.8 | 1.65 |
| Poločas | 4.333 | 2.375 | 2.2 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.75) | Domácí@1.975 | Hosté@1.825 |
| Poločas (+0.25) | Domácí@2 | Hosté@1.8 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (1.25) | Více@2 | Méně@1.8 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 3 , Roh: 4 - 3
Roh: , Hendikep: +0.5, +1.0 , Góly: 3.0
Skóre: 0 - 3 , Roh: 2 - 2 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
6' - 1st Corner - Hammarby TFF -
8' - 2nd Corner - BK Forward -
11' - 1st Goal - Hammarby TFF -
29' - 3rd Corner - Hammarby TFF -
31' - 4th Corner - BK Forward -
36' - 2nd Goal - Hammarby TFF -
42' - 3rd Goal - Hammarby TFF -
0-3 score at the end of First Half -
61' - 5th Corner - Hammarby TFF - Race to 3 Corners - Hammarby TFF
-
69' - 1st Yellow Card - BK Forward -
78' - 2nd Yellow Card - BK Forward -
82' - 6th Corner - BK Forward -
90+2' - 7th Corner - BK Forward -
0-3 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

