so, Dec 3, 2022 · 12:00
NejstaršíNedávné
VVRPPR
5.00
4.00
1.50
NedávnéNejstarší
VRPVPV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.25
Góly celkem
Méně 10.0
Rohy celkem
-1.0
Everton U21
Birmingham U21 vs Everton U21 Profil týmů
Birmingham U21
PRPRVVRPPRNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 11
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje4/10
Everton U21
VVPVVPVPRVNedávnéPokles-0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 15
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce9/10
Asijský handicapKryje6/10
Poslední
| Birmingham U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Everton U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Birmingham U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Everton U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0, 3.5
Rozložení rohůLinie 10.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 21,
Prům.: 3.43,
Sm. odch.: 2.04, Medián: 3,
Modus: 2,
Více: 33%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Birmingham U21 vs Everton U21 Časové rozložení gólů/rohů
Birmingham U21 vs Everton U21 Vzájemné zápasy
Birmingham U21 vs Everton U21 Zobrazit celé H2H →| Birmingham U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2022-11-25 | 1 Everton U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Birmingham U21 5 | R | -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Birmingham U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2022-11-25 | 1 Everton U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Birmingham U21 5 | R | -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2022-11-21 | Southampton U21 |
2 - 0
4 - 0
|
Birmingham U21 3 | P | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2022-11-14 | 1 Birmingham U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Cardiff City U21 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2022-11-04 | 3 Birmingham U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Sheff Utd U21 1 | R | +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2022-10-31 | 1 Crewe U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Birmingham U21 2 | V | +1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2022-10-24 | Birmingham U21 |
3 - 1
3 - 2
|
Sheff Wed U21 1 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2022-10-17 | 1 Birmingham U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Barnsley U21 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2022-10-14 | 4 Colchester U21 |
0 - 1
2 - 1
|
Birmingham U21 1 | P | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2022-10-10 | 1 Burnley U21 |
0 - 1
2 - 2
|
Birmingham U21 1 | R | -1.0, -1.5 | Více |
|
0-4 (4) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2022-10-04 | 2 Peterborough U21 |
2 - 2
3 - 2
|
Birmingham U21 2 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2022-09-26 | Birmingham U21 |
0 - 0
3 - 0
|
Coventry U21 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2022-09-23 | 2 Hull U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Birmingham U21 4 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2022-09-12 | Birmingham U21 |
0 - 0
1 - 4
|
Wigan U21 | P | -0.5 | Více |
|
1-11 (12) | 1-9 (10) | 4 (1-3) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2022-09-05 | Birmingham U21 |
2 - 0
5 - 0
|
Colchester U21 2 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
7-10 (17) | 5-5 (10) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2022-08-30 | 3 Bristol City U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Birmingham U21 2 | R | -1.0 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2022-08-22 | 2 1 Birmingham U21 |
0 - 1
1 - 4
|
Millwall U21 | P | 0.0 | Více |
|
3-8 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| UK Friendlies | 2016-07-20 | 1 Mickleover Sports |
0 - 2
0 - 2
|
Birmingham U21 2 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - County Cup | 2016-01-26 | 1 Lye Town |
0 - 0
0 - 0
|
Birmingham U21 2 | R | +1.0, +1.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Anglie - County Cup | 2015-12-01 | 2 Romulus |
0 - 0
0 - 3
|
Birmingham U21 | V | +0.5, +1.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Development League 2 - U21 | 2015-09-21 | 1 Crystal Palace U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Birmingham U21 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
9-6 (15) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Development League 2 - U21 | 2015-08-10 | Birmingham U21 |
0 - 3
1 - 3
|
Brentford U21 1 | P | -0.5 |
|
2-7 (9) | 0-6 (6) | 4 (0-4) | 1 (1-0) | |||
| UK Friendlies | 2015-07-22 | Leamington |
0 - 1
1 - 2
|
Birmingham U21 | V | 0.0, +0.5 | Push |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - Development League 2 - U21 | 2015-04-27 | 1 Birmingham U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Barnsley U21 | V |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||||
| Anglie - Development League 2 - U21 | 2015-04-15 | Sheff Utd U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Birmingham U21 | P |
|
6-5 (11) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||||
| Anglie - Development League 2 - U21 | 2015-04-07 | Birmingham U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Nottm Forest U21 | P |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||||
| Anglie - Development League 2 - U21 | 2015-03-31 | Crystal Palace U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Birmingham U21 | V | -0.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Development League 2 - U21 | 2015-03-23 | Birmingham U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Ipswich U21 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
9-6 (15) | 4-5 (9) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglie - Development League 2 - U21 | 2015-03-03 | 1 Birmingham U21 |
1 - 1
2 - 3
|
Huddersfield U21 1 | P |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Anglie - Development League 2 - U21 | 2015-02-16 | Birmingham U21 |
1 - 2
4 - 3
|
Crewe U21 1 2 | V | 0.0 |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | |||
| Anglie - Development League 2 - U21 | 2015-01-26 | 1 Coventry U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Birmingham U21 2 | V | +0.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Everton U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - EFL Trophy | 2022-11-30 | Everton U21 |
0 - 1
2 - 1
|
Mansfield 1 | V | +0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2022-11-25 | 1 Everton U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Birmingham U21 5 | R | -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2022-11-13 | 2 1 Everton U21 |
1 - 0
1 - 2
|
Southampton U21 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Turnaj juniorů | 2022-11-09 | Everton U21 |
2 - 1
2 - 1
|
PSG U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Push |
|
||||||
| Anglie - Premier League 2 | 2022-11-06 | 3 Arsenal U21 |
2 - 1
3 - 1
|
Everton U21 3 | P | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - Premier League 2 | 2022-10-29 | 2 Everton U21 |
4 - 1
6 - 3
|
Man City U21 2 | V | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Turnaj juniorů | 2022-10-25 | 1 Everton U21 |
2 - 0
4 - 1
|
Hertha Berlín U21 2 | V | -0.5 | Více |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 5 (3-2) | 2 (0-2) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2022-10-22 | 1 Liverpool U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Everton U21 1 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
12-2 (14) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2022-10-18 | 2 Hartlepool |
0 - 4
0 - 6
|
Everton U21 | V | -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2022-10-09 | 2 Crystal Palace U21 |
1 - 3
3 - 4
|
Everton U21 3 1 | V | -0.5 | Více |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2022-10-04 | 2 Harrogate Town |
0 - 1
1 - 1
|
Everton U21 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
10-5 (15) | 9-0 (9) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2022-09-30 | 3 Fulham U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Everton U21 2 | P | -0.5 | Méně |
|
8-7 (15) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2022-09-18 | 2 Everton U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Brighton U21 | V | 0.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2022-09-03 | Everton U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Chelsea U21 3 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2022-08-30 | 2 Morecambe |
2 - 1
3 - 3
|
Everton U21 2 | R | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2022-08-27 | 1 3 West Ham U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Everton U21 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2022-08-19 | 2 Everton U21 |
2 - 2
2 - 2
|
Man Utd U21 3 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2022-08-12 | 2 Tottenham U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Everton U21 | V | -0.5 | Méně |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2022-08-05 | 3 Everton U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Blackburn U21 1 | V | 0.0 | Méně |
|
3-12 (15) | 0-7 (7) | 4 (0-4) | 5 (1-4) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2021-11-02 | Hartlepool |
0 - 0
1 - 0
|
Everton U21 | P | -0.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2021-09-28 | 1 Carlisle |
1 - 0
2 - 0
|
Everton U21 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2019-11-26 | 2 Everton U21 |
0 - 1
0 - 4
|
Fleetwood Town 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2019-11-05 | 1 Crewe |
1 - 1
2 - 2
|
Everton U21 2 | R | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
10-3 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2019-10-01 | Burton Albion |
0 - 1
0 - 2
|
Everton U21 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2019-08-27 | 3 Mansfield |
0 - 1
1 - 1
|
Everton U21 1 1 | R | 0.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2018-11-06 | Barnsley |
1 - 0
1 - 1
|
Everton U21 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2018-10-30 | 1 Oldham |
0 - 2
3 - 2
|
Everton U21 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2018-09-25 | 2 Bradford |
0 - 0
1 - 1
|
Everton U21 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2017-10-31 | 3 Mansfield |
0 - 0
1 - 0
|
Everton U21 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
9-1 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2017-10-24 | 1 Lincoln City |
2 - 0
2 - 1
|
Everton U21 2 | P | -0.5 | Push |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 5 | 4 | 1.5 |
| Poločas | 4.5 | 2.625 | 2 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+1.0) | Domácí@2 | Hosté@1.8 |
| Poločas (+0.5) | Domácí@1.75 | Hosté@2.05 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.25) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 5 - 11
Roh: 10.0 , Hendikep: +1.0 , Góly: 3.0, 3.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 2 - 6 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: +0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
18' - 1st Corner - Everton U21 -
19' - 2nd Corner - Everton U21 - Race to 3 Corners - Everton U21
-
19' - 3rd Corner - Everton U21 - 20' - 1st Offside - Everton U21
-
23' - 4th Corner - Birmingham U21 -
28' - 5th Corner - Everton U21 -
31' - 6th Corner - Birmingham U21 -
33' - 7th Corner - Everton U21 - Race to 5 Corners - Everton U21
-
35' - 8th Corner - Everton U21 - 36' - 2nd Offside - Everton U21
-
44' - 1st Yellow Card - Everton U21 -
45+2' - 2nd Yellow Card - Birmingham U21 -
45+2' - 3rd Yellow Card - Everton U21 -
0-0 score at the end of First Half - Race to 7 Corners - Everton U21
-
47' - 9th Corner - Everton U21 -
53' - 10th Corner - Everton U21 -
55' - 4th Yellow Card - Birmingham U21 -
59' - 11th Corner - Birmingham U21 -
59' - 12th Corner - Birmingham U21 - Race to 9 Corners - Everton U21
-
62' - 13th Corner - Everton U21 -
68' - 14th Corner - Birmingham U21 - 70' - 3rd Offside - Birmingham U21
-
82' - 15th Corner - Everton U21 -
88' - 16th Corner - Everton U21 - 90' - 4th Offside - Everton U21
-
90+3' - 1st Goal - Birmingham U21 -
1-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

