po, Jun 26, 2023 · 19:30
NejstaršíNedávné
PPRRVV
3.00
3.10
2.30
NedávnéNejstarší
VVVRVR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.0
Góly celkem
Méně 10.0
Rohy celkem
+0.25
Berazategui
Berazategui vs Excursionistas Profil týmů
Berazategui
PVVPPPRRVVNedávnéZlepšení+0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně2/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Excursionistas
RVRRRVRVVVNedávnéV ráži+1.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně2/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Poslední
| Berazategui | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Excursionistas | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Berazategui | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Excursionistas | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0
Rozložení rohůLinie 10.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.35,
Sm. odch.: 1.61, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 57%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Berazategui vs Excursionistas Časové rozložení gólů/rohů
Berazategui vs Excursionistas Vzájemné zápasy
Berazategui vs Excursionistas Zobrazit celé H2H →| Berazategui Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-02-19 | 1 Excursionistas |
0 - 0
0 - 3
|
Berazategui 1 | V | -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-09-14 | 1 Berazategui |
2 - 0
2 - 0
|
Excursionistas 1 1 | V | 0.0 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-05-10 | 2 Excursionistas |
3 - 0
5 - 0
|
Berazategui 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2021-09-26 | 3 Excursionistas |
2 - 2
3 - 2
|
Berazategui 2 | P | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2021-05-10 | 3 Berazategui |
0 - 0
0 - 1
|
Excursionistas 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2019-11-02 | 2 Excursionistas |
1 - 0
2 - 4
|
Berazategui 4 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-6 (14) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2019-03-10 | 5 Berazategui |
1 - 2
2 - 2
|
Excursionistas 2 | R | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
6-8 (14) | 6-5 (11) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2018-09-30 | 1 Excursionistas |
1 - 0
1 - 0
|
Berazategui 2 1 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2018-05-02 | 2 Excursionistas |
0 - 1
0 - 1
|
Berazategui 2 | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
6-6 (12) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2017-12-06 | 4 Berazategui |
1 - 0
1 - 1
|
Excursionistas 3 | R | 0.0 | Push | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2016-03-21 | 3 Berazategui |
0 - 0
3 - 1
|
Excursionistas 4 | V | -0.5 | Více |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2015-08-04 | 3 Berazategui |
0 - 0
0 - 0
|
Excursionistas 6 1 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
2-8 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2015-03-22 | 3 Excursionistas |
0 - 0
0 - 3
|
Berazategui 5 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Berazategui Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-06-18 | 1 2 Deportivo Laferrere |
0 - 1
0 - 1
|
Berazategui 4 | V | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-06-12 | 1 Berazategui |
1 - 0
1 - 0
|
Victoriano Arenas 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-06-05 | 3 Club Leandro N. Alem |
2 - 1
2 - 2
|
Berazategui 2 | R | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-05-29 | 4 CA Atlas |
1 - 1
1 - 1
|
Berazategui 3 | R | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-05-21 | 1 Berazategui |
0 - 2
0 - 2
|
Yupanqui 2 | P | -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-05-14 | 2 Puerto Nuevo |
3 - 1
3 - 1
|
Berazategui 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-05-06 | 3 Berazategui |
0 - 0
0 - 1
|
Ferrocarril Midland 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
12-4 (16) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-05-02 | 2 CA Claypole |
0 - 1
0 - 1
|
Berazategui 3 | V | -0.5 | Méně |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-04-21 | 1 Berazategui |
0 - 0
2 - 0
|
Deportivo Espanol 2 | V | 0.0 | Push | 9.5 | Více |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-04-14 | 4 Sportivo Italiano |
0 - 0
1 - 0
|
Berazategui 3 1 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
11-3 (14) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-04-02 | 2 Berazategui |
0 - 0
1 - 0
|
Lujan 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
11-2 (13) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-03-25 | 3 Real Pilar |
0 - 0
1 - 0
|
Berazategui 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-03-20 | Berazategui |
0 - 0
0 - 1
|
Deportivo Liniers 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-03-15 | 2 Central Cordoba Rosario |
0 - 0
1 - 1
|
Berazategui 2 | R | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Více |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-03-05 | 3 General Lamadrid |
2 - 0
3 - 0
|
Berazategui 1 1 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-02-24 | 2 Berazategui |
0 - 0
0 - 1
|
San Martín De Burzaco 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-02-19 | 1 Excursionistas |
0 - 0
0 - 3
|
Berazategui 1 | V | -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-02-10 | 3 Berazategui |
1 - 0
1 - 0
|
Deportivo Laferrere 3 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-02-04 | 1 Victoriano Arenas |
1 - 0
2 - 1
|
Berazategui 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-10-22 | 1 Real Pilar |
2 - 0
3 - 1
|
Berazategui 5 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
3-10 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-10-15 | Deportivo Laferrere |
1 - 3
2 - 3
|
Berazategui 1 | V | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-10-01 | 9 Victoriano Arenas |
1 - 0
2 - 0
|
Berazategui 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-09-26 | Berazategui |
1 - 1
2 - 3
|
CA Claypole 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-09-18 | 2 CA Atlas |
0 - 0
1 - 0
|
Berazategui | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-09-14 | 1 Berazategui |
2 - 0
2 - 0
|
Excursionistas 1 1 | V | 0.0 | Push | 9.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-09-11 | 2 Deportivo Liniers |
1 - 0
1 - 3
|
Berazategui 5 | V | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
5-6 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-09-03 | 1 Berazategui |
1 - 1
2 - 1
|
Ferrocarril Midland 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-08-26 | 1 Deportivo Espanol |
0 - 0
2 - 0
|
Berazategui 1 | P | 0.0, -0.5 | Push |
|
5-5 (10) | 5-3 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-08-20 | 1 1 Berazategui |
0 - 0
1 - 1
|
Central Cordoba Rosario 3 2 | R | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-08-13 | 5 Sportivo Italiano |
1 - 0
1 - 0
|
Berazategui 1 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Excursionistas Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-06-17 | 1 Excursionistas |
1 - 0
1 - 0
|
Lujan 1 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-06-06 | 5 Excursionistas |
1 - 0
3 - 0
|
Deportivo Liniers 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-05-27 | Excursionistas |
1 - 0
2 - 0
|
Central Cordoba Rosario 3 | V | -0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-05-21 | 7 JJ Urquiza |
1 - 0
1 - 1
|
Excursionistas 2 | R | 0.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-05-13 | 3 Excursionistas |
1 - 1
5 - 1
|
General Lamadrid 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-05-07 | 1 3 San Martín De Burzaco |
0 - 1
1 - 1
|
Excursionistas 3 1 | R | 0.0 | Push | 9.5 | Více |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-04-25 | Excursionistas |
0 - 0
0 - 0
|
Deportivo Laferrere 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-04-15 | 3 Victoriano Arenas |
1 - 1
1 - 1
|
Excursionistas 4 1 | R | +0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
3-7 (10) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-04-08 | 1 Excursionistas |
1 - 0
2 - 0
|
Club Leandro N. Alem 4 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-04-02 | 2 CA Atlas |
1 - 1
1 - 1
|
Excursionistas 2 | R | 0.0 | Push | 8.5 | Více |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-03-25 | 1 Excursionistas |
3 - 0
3 - 1
|
Yupanqui 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
8-8 (16) | 5-3 (8) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-03-19 | 3 Puerto Nuevo |
0 - 1
0 - 1
|
Excursionistas 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-03-15 | Excursionistas |
0 - 0
1 - 4
|
Ferrocarril Midland 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-03-03 | 2 Excursionistas |
1 - 0
1 - 0
|
Deportivo Espanol 3 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-5 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-02-26 | 2 Sportivo Italiano |
0 - 0
0 - 0
|
Excursionistas 3 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Argentina - Pohár | 2023-02-22 | 2 Gimnasia LP |
0 - 0
1 - 1
|
Excursionistas 4 1 | R | -1.5, -2.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
14-3 (17) | 7-2 (9) | 3 (2-1) | 4 (4-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-02-19 | 1 Excursionistas |
0 - 0
0 - 3
|
Berazategui 1 | P | -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-02-13 | 3 Lujan |
0 - 1
0 - 1
|
Excursionistas 4 | V | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2023-02-06 | 4 Excursionistas |
1 - 1
1 - 2
|
Real Pilar 3 1 | P | -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
14-1 (15) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-10-22 | 1 Excursionistas |
0 - 1
1 - 2
|
Deportivo Laferrere 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
9-2 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-10-09 | 2 El Porvenir |
0 - 0
0 - 0
|
Excursionistas 4 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-10-01 | 2 Excursionistas |
0 - 0
1 - 0
|
San Martín De Burzaco 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-09-24 | Real Pilar |
1 - 0
3 - 1
|
Excursionistas 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-09-18 | 1 Excursionistas |
1 - 0
2 - 0
|
General Lamadrid 4 | V | -0.5, -1.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-09-14 | 1 Berazategui |
2 - 0
2 - 0
|
Excursionistas 1 1 | P | 0.0 | Push | 9.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-09-05 | 1 Puerto Nuevo |
0 - 3
2 - 4
|
Excursionistas 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-08-27 | 1 Excursionistas |
0 - 0
0 - 1
|
Deportivo Laferrere 3 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-08-21 | 2 Lujan |
0 - 1
1 - 1
|
Excursionistas 3 | R | 0.0 | Push | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-08-15 | 1 Excursionistas |
2 - 0
2 - 1
|
Victoriano Arenas 3 1 | V | -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
11-0 (11) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Argentina - Primera C Metropolitana | 2022-08-07 | 2 CA Claypole |
0 - 1
0 - 3
|
Excursionistas 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3 | 3.1 | 2.3 |
| Poločas | 3.75 | 1.909 | 3.1 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Poločas (0.0) | Domácí@2.1 | Hosté@1.7 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.0) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 1 , Roh: 3 - 2
Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.0
Skóre: 1 - 1 , Roh: 1 - 0 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 0.5, 1.0
-
15' - 1st Corner - Berazategui -
24' - 1st Goal - Excursionistas -
37' - 1st Yellow Card - Excursionistas -
42' - 2nd Goal - Berazategui -
1-1 score at the end of First Half -
47' - 2nd Yellow Card - Excursionistas -
53' - 3rd Yellow Card - Berazategui -
53' - 4th Yellow Card - Excursionistas -
55' - 2nd Corner - Excursionistas -
62' - 3rd Corner - Berazategui - Race to 3 Corners - Berazategui
-
68' - 4th Corner - Berazategui - Race to 3 Corners - Berazategui
-
68' - 3rd Goal - Berazategui -
73' - 5th Corner - Excursionistas -
89' - 5th Yellow Card - Berazategui -
90+4' - 6th Yellow Card - Excursionistas -
2-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

