Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.25
Góly celkem
Více 10.5
Rohy celkem
0.0
Barnet
Barnet vs Mansfield Profil týmů
Barnet
VVPVPVVPRRNedávnéZlepšení+0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryje6/10
Mansfield
PPRVVVRVPVNedávnéZlepšení+0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapKryje6/10
Poslední
| Barnet | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Mansfield | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Barnet | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Mansfield | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohůLinie 10.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.50,
Sm. odch.: 1.63, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 45%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Barnet vs Mansfield Časové rozložení gólů/rohů
Barnet vs Mansfield Vzájemné zápasy
Barnet vs Mansfield Zobrazit celé H2H →| Barnet Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2016-09-10 | 3 Mansfield |
0 - 0
0 - 1
|
Barnet 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-04-23 | Mansfield |
1 - 1
1 - 1
|
Barnet | R | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2015-11-28 | 1 2 Barnet |
0 - 1
1 - 3
|
Mansfield 2 1 | P | 0.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Barnet Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2017-01-28 | 3 Carlisle |
1 - 0
1 - 1
|
Barnet 1 1 | R | -0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-01-21 | Barnet |
0 - 0
0 - 0
|
Newport County 1 | R | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-01-14 | 5 Barnet |
1 - 3
1 - 3
|
Doncaster 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-01-07 | 2 Leyton Orient |
0 - 0
1 - 3
|
Barnet | V | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-01-02 | Barnet |
1 - 0
1 - 0
|
Plymouth 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-12-31 | 4 Luton |
1 - 1
3 - 1
|
Barnet 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Více |
|
10-14 (24) | 7-6 (13) | 2 (1-1) | 6 (1-5) |
| England League 2 | 2016-12-26 | 4 Cheltenham |
1 - 1
1 - 2
|
Barnet 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2016-12-17 | 3 Barnet |
0 - 1
1 - 2
|
Stevenage 2 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2016-12-10 | Yeovil |
0 - 0
0 - 1
|
Barnet 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
14-3 (17) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2016-11-26 | 1 Barnet |
1 - 1
3 - 2
|
Notts County 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2016-11-22 | 1 Plymouth |
0 - 2
0 - 2
|
Barnet 1 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2016-11-19 | Barnet |
0 - 0
0 - 0
|
Crewe 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-5 (14) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| England League 2 | 2016-11-12 | 3 Grimsby |
2 - 0
2 - 2
|
Barnet 2 1 | R | -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2016-11-08 | Barnet |
0 - 1
1 - 2
|
Peterborough | P | 0.0, +0.5 | Push |
|
14-7 (21) | 4-5 (9) | 2 (2-0) | 6 (6-0) | ||
| Anglie - FA Cup | 2016-11-05 | 1 Shrewsbury |
2 - 0
3 - 0
|
Barnet 3 | P | 10.5 | Více |
|
1-10 (11) | 1-6 (7) | 4 (1-3) | 1 (0-1) | ||
| England League 2 | 2016-10-29 | 2 Barnet |
0 - 1
3 - 2
|
Hartlepool 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| England League 2 | 2016-10-25 | 3 Newport County |
1 - 0
2 - 2
|
Barnet 3 | R | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2016-10-22 | 1 1 Wycombe |
0 - 0
0 - 2
|
Barnet 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2016-10-15 | 3 Barnet |
1 - 1
1 - 4
|
Exeter 1 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2016-10-08 | 2 Doncaster |
2 - 0
3 - 2
|
Barnet | P | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
8-6 (14) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2016-10-04 | 1 Barnet |
0 - 1
0 - 5
|
Norwich U23 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2016-10-01 | 1 Barnet |
0 - 0
0 - 0
|
Leyton Orient 3 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2016-09-27 | Barnet |
2 - 1
2 - 2
|
Morecambe | R | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2016-09-24 | 2 Portsmouth |
1 - 1
5 - 1
|
Barnet 2 1 | P | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2016-09-17 | Barnet |
0 - 1
1 - 1
|
Colchester 2 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2016-09-10 | 3 Mansfield |
0 - 0
0 - 1
|
Barnet 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2016-08-30 | 2 Milton Keynes Dons |
1 - 0
2 - 2
|
Barnet 1 | R | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
11-0 (11) | 8-0 (8) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2016-08-27 | 1 Barnet |
0 - 1
0 - 1
|
Carlisle 1 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2016-08-20 | Crawley Town |
0 - 1
1 - 1
|
Barnet 1 | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
6-18 (24) | 3-9 (12) | 2 (1-1) | 5 (1-4) |
| England League 2 | 2016-08-16 | 2 Barnet |
0 - 1
1 - 1
|
Blackpool 3 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-6 (14) | 6-4 (10) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Mansfield Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2017-01-28 | 1 Mansfield |
0 - 0
2 - 0
|
Leyton Orient 4 | V | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - EFL Trophy | 2017-01-24 | 1 Mansfield |
1 - 0
1 - 2
|
Wycombe 1 | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| England League 2 | 2017-01-21 | 2 Cambridge Utd |
1 - 1
1 - 3
|
Mansfield | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-01-14 | 2 Notts County |
0 - 0
0 - 0
|
Mansfield | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - EFL Trophy | 2017-01-10 | 2 Mansfield |
0 - 0
2 - 0
|
Oldham 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| England League 2 | 2017-01-07 | 1 Mansfield |
1 - 0
3 - 0
|
Crewe | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2017-01-02 | Blackpool |
0 - 1
0 - 1
|
Mansfield 2 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2016-12-31 | 2 Mansfield |
0 - 0
1 - 1
|
Doncaster 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2016-12-26 | 1 Mansfield |
0 - 1
0 - 1
|
Morecambe 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
13-3 (16) | 9-1 (10) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2016-12-17 | Exeter |
1 - 0
2 - 0
|
Mansfield 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2016-12-10 | 1 Mansfield |
0 - 0
0 - 0
|
Colchester 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2016-12-06 | 2 Carlisle |
0 - 2
2 - 3
|
Mansfield 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| England League 2 | 2016-11-26 | 2 Carlisle |
1 - 1
5 - 2
|
Mansfield 3 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2016-11-22 | 3 Mansfield |
0 - 0
1 - 0
|
Blackpool 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2016-11-19 | 1 Mansfield |
0 - 0
3 - 1
|
Crawley Town 3 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2016-11-12 | 2 Portsmouth |
1 - 0
4 - 0
|
Mansfield 1 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2016-11-08 | 5 Derby U23 |
1 - 2
2 - 3
|
Mansfield 2 | V | -0.5 | Více |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - FA Cup | 2016-11-05 | Mansfield |
0 - 1
1 - 2
|
Plymouth 1 | P | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| England League 2 | 2016-10-29 | 1 Mansfield |
0 - 1
1 - 2
|
Stevenage 6 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2016-10-22 | 1 Luton |
0 - 1
1 - 1
|
Mansfield 3 | R | -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
13-5 (18) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2016-10-15 | 2 Mansfield |
0 - 1
1 - 1
|
Wycombe 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-6 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2016-10-08 | 4 Mansfield |
0 - 0
3 - 1
|
Notts County 1 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2016-10-04 | 3 Port Vale |
0 - 0
0 - 1
|
Mansfield 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2016-10-01 | 2 Crewe |
0 - 0
1 - 1
|
Mansfield 3 | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2016-09-27 | 2 Accrington Stanley |
0 - 1
1 - 1
|
Mansfield 1 | R | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2016-09-24 | 2 Mansfield |
0 - 1
0 - 1
|
Grimsby 1 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-3 (13) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2016-09-17 | Hartlepool |
0 - 0
0 - 0
|
Mansfield 1 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2016-09-10 | 3 Mansfield |
0 - 0
0 - 1
|
Barnet 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2016-09-03 | 2 Mansfield |
0 - 0
0 - 0
|
Cambridge Utd 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2016-08-30 | Mansfield |
0 - 0
0 - 2
|
Doncaster 2 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3 | 3.1 | 2.7 |
| Poločas | 3.4 | 2.1 | 3.25 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.975 | Hosté@1.875 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (5.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Více@2 | Méně@1.85 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.675 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 2 , Roh: 3 - 8
Roh: 10.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 0 - 1 , Roh: 2 - 4 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
-
22' - 1st Corner - Mansfield -
24' - 2nd Corner - Mansfield - Race to 3 Corners - Mansfield
-
29' - 3rd Corner - Mansfield -
34' - 1st Yellow Card - Barnet -
37' - 1st Goal - Mansfield -
38' - 4th Corner - Barnet - 46' Substitution - Ruben Bover for Champion - Barnet
- 46' Substitution - Mason-Clark for Campbell-Ryce - Barnet
-
45+1' - 5th Corner - Mansfield -
45+2' - 6th Corner - Barnet -
0-1 score at the end of First Half - Race to 5 Corners - Mansfield
-
51' - 7th Corner - Mansfield -
51' - 8th Corner - Mansfield -
60' - 2nd Goal - Mansfield -
61' - 9th Corner - Barnet -
62' - 2nd Yellow Card - Mansfield - 66' Substitution - Green for Rose - Mansfield
- 68' Substitution - Green for Rose - Mansfield
- 73' Substitution - Coulson for Santos - Barnet
- 77' Substitution - Potter for Coulthirst - Mansfield
-
78' - 3rd Yellow Card - Mansfield -
80' - 4th Yellow Card - Mansfield - Race to 7 Corners - Mansfield
-
82' - 10th Corner - Mansfield - 88' Substitution - MacDonald for Byrom - Mansfield
-
90+1' - 11th Corner - Mansfield -
0-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

