Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
-0.5
Bari
Bari vs Catanzaro Profil týmů
Bari
Hodnocení se připravuje
RVVRVPVVPVNedávnéStabilní-0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapKryje6/10
Catanzaro
Hodnocení se připravuje
RVRPPRVVRVNedávnéZlepšení+0.9 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje4/10
Bari vs Catanzaro Fakta o zápasu
Bari
6V-2R-2P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 9 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 0.9 proti. Výhry 60%, AH výhra 60%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 60%6
Remíza 20%2
Prohra 20%2
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 60%6
Neplatné 0%0
Prohra 40%4
Catanzaro
4V-4R-2P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 1.2 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 40%4
Remíza 40%4
Prohra 20%2
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 20%2
Prohra 40%4
Poslední
| Bari | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Catanzaro | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Bari | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Catanzaro | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.35,
Sm. odch.: 1.39, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 45%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Bari vs Catanzaro Časové rozložení gólů/rohů
Bari vs Catanzaro Vzájemné zápasy
Bari vs Catanzaro Zobrazit celé H2H →| Bari Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-03-09 | 5 Catanzaro |
0 - 1
1 - 1
|
Bari 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2019-10-23 | 1 Bari |
1 - 0
2 - 0
|
Catanzaro 2 | V | 0.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Bari Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-11-22 | Casertana |
0 - 1
0 - 2
|
Bari | V | +0.5, +1.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-11-15 | 1 3 Bari |
1 - 1
1 - 3
|
Ternana 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-11-11 | 2 Potenza |
0 - 1
1 - 4
|
Bari 2 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-11-08 | 3 Bari |
2 - 0
2 - 0
|
Juve Stabia 1 | V | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-11-01 | 1 5 Foggia |
1 - 0
1 - 0
|
Bari 3 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-10-26 | 1 Bari |
1 - 1
4 - 1
|
Catania 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
2-10 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-10-21 | 2 Monopoli |
0 - 0
0 - 0
|
Bari 2 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-10-11 | 4 Viterbese |
0 - 3
0 - 3
|
Bari 4 | V | +1.0 | Více |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-10-07 | 2 Cavese |
0 - 1
2 - 3
|
Bari 1 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-10-04 | 2 Bari |
0 - 1
1 - 1
|
Teramo 3 | R | -1.0 | Push |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Coppa Italia | 2020-09-30 | 2 Spal |
0 - 0
0 - 0
|
Bari 2 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-09-27 | 6 Virtus Francavilla |
2 - 3
2 - 3
|
Bari 2 | V | +0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Coppa Italia | 2020-09-23 | 1 Bari |
3 - 0
4 - 0
|
ASD Trastevere 3 1 | V | -2.0, -2.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie C - play-off | 2020-07-22 | 3 Reggio Audace FC |
0 - 0
1 - 0
|
Bari 2 | P | 0.0 | Méně | 8.0 | Více |
|
8-5 (13) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Itálie - Serie C - play-off | 2020-07-17 | 3 Bari |
1 - 0
1 - 1
|
Carrarese 7 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
7-4 (11) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Itálie - Serie C - play-off | 2020-07-13 | 2 Bari |
1 - 0
1 - 1
|
Ternana 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-03-09 | 5 Catanzaro |
0 - 1
1 - 1
|
Bari 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-03-01 | 1 Bari |
1 - 0
2 - 1
|
Avellino 1 | V | 8.0 | Více |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (0-2) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-02-26 | 2 Ternana |
0 - 0
2 - 2
|
Bari 1 | R | 0.0 | Více | 8.0 | Více |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-02-23 | 2 Cavese |
0 - 1
1 - 1
|
Bari 3 | R | +0.5 | Méně | 8.0 | Více |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-02-16 | 2 Bari |
2 - 0
3 - 0
|
AZ Picerno ASD 2 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-02-09 | 2 Monopoli |
1 - 1
2 - 2
|
Bari 3 1 | R | 0.0 | Více |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-02-02 | 3 Bari |
1 - 0
2 - 0
|
Virtus Francavilla 2 | V | -1.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-01-22 | 3 Bari |
1 - 0
1 - 0
|
ASD Sicula Leonzio 2 | V | -1.5 | Méně | 8.0 | Push |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-01-19 | 1 Bari |
1 - 0
5 - 2
|
Rieti 1 | V | -1.5, -2.0 | Více | 8.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-01-12 | 4 Viterbese |
1 - 0
1 - 1
|
Bari | R | +0.5, +1.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2019-12-15 | 1 Casertana |
0 - 0
0 - 3
|
Bari 4 | V | +0.5 | Více | 8.0 | Méně |
|
2-0 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2019-12-08 | 3 Bari |
2 - 1
2 - 1
|
Potenza 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2019-12-01 | 1 2 Rende |
0 - 2
0 - 3
|
Bari 2 | V | +1.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2019-11-24 | 2 Bari |
1 - 0
1 - 1
|
Teramo 4 | R | -1.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Catanzaro Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-11-22 | Catanzaro |
0 - 0
2 - 1
|
Cavese | V | -1.0 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-11-15 | 5 Virtus Francavilla |
1 - 1
1 - 1
|
Catanzaro 3 | R | 0.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-11-11 | 3 Catanzaro |
0 - 0
1 - 0
|
Teramo | V | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-11-08 | 1 3 Avellino |
1 - 1
1 - 3
|
Catanzaro 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-11-04 | 4 Catanzaro |
0 - 0
1 - 1
|
Palermo 3 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-11-01 | Ternana |
1 - 1
5 - 1
|
Catanzaro | P | -0.5 | Více |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Itálie - Coppa Italia | 2020-10-28 | 1 Janov |
1 - 0
2 - 1
|
Catanzaro 1 | P | -1.5, -2.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-9 (13) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-10-21 | 2 Casertana |
0 - 0
0 - 0
|
Catanzaro 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-10-18 | 3 Catanzaro |
1 - 1
2 - 1
|
Foggia 5 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 8.0 | Více |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-10-11 | 2 Vibonese |
0 - 0
0 - 0
|
Catanzaro 4 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
9-3 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-10-07 | 4 Catanzaro |
0 - 0
1 - 0
|
Paganese 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
9-2 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Itálie - Coppa Italia | 2020-09-30 | 2 Chievo |
1 - 0
1 - 1
|
Catanzaro 1 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-09-27 | 2 Potenza |
2 - 0
2 - 1
|
Catanzaro 1 | P | 0.0 | Více |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Coppa Italia | 2020-09-23 | 5 Catanzaro |
2 - 1
2 - 1
|
Virtus Francavilla 3 | V | -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - play-off | 2020-07-05 | 2 Potenza |
1 - 0
1 - 1
|
Catanzaro 5 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
1-8 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Itálie - Serie C - play-off | 2020-06-30 | 1 Catanzaro |
0 - 0
0 - 0
|
Teramo 2 1 | R | -0.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-03-09 | 5 Catanzaro |
0 - 1
1 - 1
|
Bari 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-03-01 | 1 Potenza |
2 - 0
2 - 0
|
Catanzaro 3 | P | 0.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-02-26 | 3 Catanzaro |
0 - 0
0 - 1
|
Reggina 6 | P | 0.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-02-22 | 2 Virtus Francavilla |
2 - 0
4 - 0
|
Catanzaro 2 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-02-16 | 3 Catanzaro |
1 - 1
1 - 1
|
Casertana 4 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-02-08 | Rieti |
0 - 2
1 - 4
|
Catanzaro 1 | V | +0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-02-02 | 1 Catanzaro |
1 - 0
4 - 0
|
Viterbese 3 | V | -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-01-27 | 2 ASD Sicula Leonzio |
0 - 2
1 - 2
|
Catanzaro 3 | V | +0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-01-22 | 2 Teramo |
1 - 0
1 - 0
|
Catanzaro 3 | P | 0.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-01-19 | 1 Catanzaro |
1 - 0
1 - 2
|
Monopoli 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 8.0 | Více |
|
7-9 (16) | 4-7 (11) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2020-01-12 | 1 Catanzaro |
1 - 0
2 - 1
|
Bisceglie 1913 1 | V | -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Pohár | 2019-12-18 | 4 Catanzaro |
0 - 0
0 - 1
|
Catania 2 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2019-12-15 | 2 Catanzaro |
0 - 0
1 - 0
|
AZ Picerno ASD 4 1 | V | -1.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina C | 2019-12-11 | 1 1 Vibonese |
0 - 0
0 - 0
|
Catanzaro 5 | R | 0.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.75 | 3.1 | 5 |
| Poločas | 2.375 | 2.05 | 5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.825 | Hosté@1.975 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.0, 2.5
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

