Baerum vs Lillestrom Profil týmů
Baerum vs Lillestrom Fakta o zápasu
5V-1R-4P v posledních 10 zápasech, s 28 vstřelenými a 18 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.8 pro, 1.8 proti. Výhry 50%, AH výhra 40%, góly Over 40%, rohy Over 30%.
2V-3R-5P v posledních 10 zápasech, s 8 vstřelenými a 18 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.8 pro, 1.8 proti. Výhry 20%, AH výhra 20%, góly Over 0%, rohy Over 80%.
| Baerum | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Lillestrom | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Baerum | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Lillestrom | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Baerum vs Lillestrom Časové rozložení gólů/rohů
Baerum vs Lillestrom Vzájemné zápasy
Baerum vs Lillestrom Zobrazit celé H2H →| Baerum Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-03-28 | 1 Baerum |
0 - 3
1 - 4
|
Lillestrom 2 | P | +1.0, +1.5 | Více |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Baerum Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2026-09-26 | 3 Valerenga 2 |
1 - 0
2 - 0
|
Baerum | P | +1.0 | Méně |
|
||||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2026-09-19 | Baerum |
0 - 0
1 - 2
|
FK Union Carl Berner 1 | P | -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2026-09-13 | 2 Lokomotiv Oslo |
4 - 1
5 - 2
|
Baerum 3 | P | +1.5, +2.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2026-09-05 | 2 Baerum |
0 - 0
1 - 0
|
Nordstrand 1 | V | -2.0, -2.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2026-08-30 | 2 Konnerud |
0 - 0
1 - 1
|
Baerum 2 | R | +1.5 | Méně |
|
||||||
| Norsko - Pohár | 2026-08-22 | 1 Baerum |
3 - 0
4 - 0
|
Mjondalen 3 | V | +1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 5 (1-4) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2026-08-15 | 1 Grei |
1 - 1
1 - 7
|
Baerum 1 | V | +2.0 | Více |
|
2-14 (16) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 4 (0-4) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2026-08-10 | 1 1 Baerum |
2 - 0
5 - 1
|
KFUM 2 | V | -2.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2026-08-01 | 1 Heming |
2 - 1
3 - 1
|
Baerum | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2026-07-25 | 3 Baerum |
4 - 2
6 - 3
|
Valerenga 2 1 | V | -2.0, -2.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2026-06-27 | 3 Frigg |
1 - 0
1 - 1
|
Baerum 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-8 (14) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2026-06-20 | Baerum |
2 - 1
7 - 2
|
Konnerud 1 | V | -2.5, -3.0 | Více |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2026-06-14 | 3 KFUM 2 |
0 - 2
1 - 4
|
Baerum 1 | V | +2.5 | Push |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2026-05-23 | 1 IF Ready |
1 - 0
4 - 2
|
Baerum 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2026-05-16 | 4 Baerum |
2 - 3
2 - 4
|
Asker | P | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2026-05-10 | 3 FK Union Carl Berner |
1 - 0
2 - 0
|
Baerum 2 2 | P | +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2026-05-02 | 4 Baerum |
0 - 0
2 - 1
|
Lokomotiv Oslo 1 1 | V | -1.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2026-04-25 | 1 Baerum |
0 - 2
1 - 4
|
Heming | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
10-3 (13) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2026-04-18 | 1 Nordstrand |
0 - 4
1 - 5
|
Baerum 1 | V | +1.5, +2.0 | Více |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2026-04-11 | 1 Baerum |
2 - 1
5 - 1
|
Gamle Oslo 2 1 | V | -1.0 | Více |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2026-04-06 | 3 Ullern |
0 - 1
0 - 3
|
Baerum 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-02-14 | 2 Eik Tønsberg |
3 - 0
4 - 2
|
Baerum 1 | P | -0.5,-1.0 | Více |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 4 (1-3) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-02-07 | 1 Baerum |
0 - 0
1 - 1
|
Grorud | R | +1.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-01-25 | 1 Baerum |
2 - 0
2 - 2
|
Lørenskog 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-01-23 | 1 Stabaek |
0 - 0
3 - 0
|
Baerum 1 | P | -2 | Méně | 9.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2025-10-26 | 2 Baerum |
3 - 2
4 - 2
|
Ullern 2 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-8 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2025-10-11 | 1 Baerum |
4 - 0
5 - 1
|
IL Ulfstind 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2025-10-04 | 3 Gamle Oslo |
1 - 1
4 - 2
|
Baerum 3 | P | 0.0 | Více |
|
3-10 (13) | 2-6 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2025-09-27 | 2 Baerum |
1 - 1
1 - 1
|
Funnefoss/Vormsund 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 1 | 2025-09-13 | 1 Baerum |
1 - 1
2 - 3
|
Frigg 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Lillestrom Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - Eliteserien | 2026-09-20 | 1 Viking FK |
2 - 0
3 - 0
|
Lillestrom 1 | P | -1.5, -2.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Evropská liga UEFA | 2026-09-17 | 1 Lillestrom |
0 - 1
1 - 2
|
Torreense 4 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2026-09-12 | 2 Lillestrom |
1 - 0
2 - 0
|
Valerenga 4 | V | -0.5 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2026-09-05 | 1 SK Brann |
0 - 2
1 - 2
|
Lillestrom 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2026-08-30 | 2 Lillestrom |
1 - 2
1 - 4
|
Fredrikstad 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2026-08-27 | 2 Lillestrom |
0 - 1
1 - 1
|
KF Egnatia 2 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-8 (15) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2026-08-20 | 1 KF Egnatia |
0 - 0
0 - 0
|
Lillestrom 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2026-08-15 | 1 KFUM |
0 - 0
1 - 1
|
Lillestrom 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Norsko - Eliteserien | 2026-08-09 | 1 Lillestrom |
0 - 1
0 - 2
|
Rosenborg 6 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-6 (14) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2026-07-31 | Bodo/Glimt |
2 - 0
4 - 0
|
Lillestrom 2 | P | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 | Více |
|
10-2 (12) | 7-2 (9) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2026-07-22 | 2 Lillestrom |
0 - 1
1 - 2
|
Viking FK 4 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
3-9 (12) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Norsko - Eliteserien | 2026-07-18 | Lillestrom |
1 - 1
2 - 1
|
KFUM 4 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Norsko - Eliteserien | 2026-07-11 | 3 Fredrikstad |
0 - 0
0 - 2
|
Lillestrom 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 6 (4-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-07-03 | 1 Lillestrom |
3 - 1
3 - 1
|
Sarpsborg 1 | V | -0.5 | Více |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-06-20 | 1 Midtjylland |
0 - 0
1 - 0
|
Lillestrom 1 | P | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Norsko - Eliteserien | 2026-05-25 | 2 HamKam |
1 - 0
2 - 0
|
Lillestrom | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-9 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2026-05-20 | 2 2 Lillestrom |
0 - 1
1 - 2
|
Kristiansund BK 7 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2026-05-16 | 2 Lillestrom |
1 - 0
3 - 1
|
Sandefjord 2 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2026-05-10 | 2 Rosenborg |
2 - 0
2 - 0
|
Lillestrom 2 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Norsko - Eliteserien | 2026-05-03 | 1 Lillestrom |
2 - 0
4 - 0
|
Sarpsborg 4 | V | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2026-04-26 | Lillestrom |
0 - 1
0 - 2
|
Bodo/Glimt | P | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2026-04-19 | 2 Valerenga |
0 - 0
0 - 2
|
Lillestrom 5 | V | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
13-6 (19) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 5 (3-2) |
| Norsko - Eliteserien | 2026-04-15 | 1 Tromsø IL |
0 - 0
0 - 0
|
Lillestrom 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2026-04-11 | 2 Lillestrom |
2 - 0
3 - 1
|
IK Start 4 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2026-04-06 | 1 Molde |
0 - 0
0 - 1
|
Lillestrom 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - Pohár | 2026-03-22 | Bodo/Glimt |
1 - 0
4 - 0
|
Lillestrom 2 | P | -1.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2026-03-15 | 1 Aalesund |
0 - 1
1 - 3
|
Lillestrom 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norsko - Pohár | 2026-03-07 | 2 HamKam |
0 - 0
0 - 2
|
Lillestrom | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-2 (3) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-02-27 | 3 Lillestrom |
0 - 0
0 - 0
|
Tromsø IL 2 | R | +0.5 | Méně |
|
4-9 (13) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 5 (4-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-02-24 | 3 Kongsvinger |
1 - 1
4 - 2
|
Lillestrom 3 | P | +1.5 | Více |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 19 | 10 | 1.083 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+3.25) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Poločas (+1.5) | Domácí@1.775 | Hosté@2.025 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (2.25) | Více@2 | Méně@1.8 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 5 , Roh: 0 - 16
Roh: 11.0 , Hendikep: +3.0, +3.5 , Góly: 5.0
Skóre: 0 - 2 , Roh: 0 - 10 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: +1.5 , Góly: 2.0, 2.5
- Race to 3 Corners - Baerum
- Race to 5 Corners - Baerum
- Race to 7 Corners - Baerum
-
19' - 1st Goal - Lillestrom -
28' - 1st Corner - Lillestrom -
28' - 2nd Corner - Lillestrom -
28' - 3rd Corner - Lillestrom - Race to 3 Corners - Lillestrom
-
28' - 4th Corner - Lillestrom - Race to 5 Corners - Lillestrom
-
28' - 5th Corner - Lillestrom -
28' - 6th Corner - Lillestrom - Race to 7 Corners - Lillestrom
-
28' - 7th Corner - Lillestrom -
28' - 8th Corner - Lillestrom - Race to 9 Corners - Lillestrom
-
28' - 9th Corner - Lillestrom -
31' - 10th Corner - Lillestrom -
44' - 2nd Goal - Lillestrom - 0-2%Lillestrom extend their lead and Early Payout is awarded
-
0-2 score at the end of First Half -
55' - 11th Corner - Lillestrom -
55' - 12th Corner - Lillestrom -
65' - 13th Corner - Lillestrom -
67' - 3rd Goal - Lillestrom -
68' - 14th Corner - Lillestrom -
69' - 4th Goal - Lillestrom -
71' - 15th Corner - Lillestrom -
71' - 16th Corner - Lillestrom -
71' - 1st Yellow Card - Baerum -
74' - 2nd Yellow Card - Lillestrom -
75' - 5th Goal - Lillestrom -
84' - 6th Goal - Baerum -
90+2' - 3rd Yellow Card - Lillestrom
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

