Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.0
Góly celkem
Více 10.5
Rohy celkem
-0.75
AZ
AZ vs NEC Profil týmů
AZ
RPRVRVVVVRNedávnéV ráži+1.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 18
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapKryje6/10
Neudrží vedeníGól v 1. poločase v 9 z posledních 10
NEC
VVVVRVRVVVNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 13
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapKryje6/10
AZ vs NEC Fakta o zápasu
AZ
5V-4R-1P v posledních 10 zápasech, s 17 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 1.2 proti. Výhry 50%, AH výhra 60%, góly Over 40%, rohy Over 60%.
Výsledek v plném čase
Výhra 50%5
Remíza 40%4
Prohra 10%1
Góly celkem 3.0
Více 40%4
Neplatné 10%1
Méně 50%5
Rohy celkem 10.5
Více 60%6
Neplatné 0%0
Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 60%6
Neplatné 0%0
Prohra 40%4
NEC
8V-2R-0P v posledních 10 zápasech, s 28 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.8 pro, 1.1 proti. Výhry 80%, AH výhra 60%, góly Over 60%, rohy Over 40%.
Výsledek v plném čase
Výhra 80%8
Remíza 20%2
Prohra 0%0
Góly celkem 3.0
Více 60%6
Neplatné 20%2
Méně 20%2
Rohy celkem 10.5
Více 40%4
Neplatné 0%0
Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 60%6
Neplatné 10%1
Prohra 30%3
Poslední
| AZ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| NEC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| AZ | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| NEC | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0
Rozložení rohůLinie 10.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 21,
Prům.: 3.19,
Sm. odch.: 1.97, Medián: 3,
Modus: 4,
Více: 53%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
AZ vs NEC Časové rozložení gólů/rohů
AZ vs NEC Vzájemné zápasy
AZ vs NEC Zobrazit celé H2H →| AZ Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-19 | NEC |
0 - 0
0 - 0
|
AZ | R | Méně |
|
|||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| AZ Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-12-14 | 2 Feyenoord |
0 - 2
2 - 2
|
AZ 4 | R | -1.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-12-06 | 2 AZ |
1 - 0
2 - 0
|
Go Ahead Eagles 2 | V | -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-11-29 | Cambuur Leeuwarden |
0 - 1
0 - 2
|
AZ | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-11-22 | AZ |
1 - 0
1 - 0
|
Vitesse | V | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-11-08 | 1 NAC |
0 - 0
0 - 1
|
AZ 2 | V | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-11-02 | 1 AZ |
1 - 2
3 - 3
|
Excelsior 4 | R | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Pohár | 2014-10-29 | GVVV Veenendaal |
0 - 2
0 - 2
|
AZ | V | +2.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-10-25 | 1 AZ |
0 - 1
2 - 2
|
FC Groningen 1 | R | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-10-18 | PSV |
3 - 0
3 - 0
|
AZ 2 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-6 (13) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-10-05 | 1 AZ |
1 - 0
2 - 2
|
FC Twente 3 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-09-27 | 2 ADO Den Haag |
1 - 1
2 - 3
|
AZ 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Pohár | 2014-09-24 | EVV |
0 - 1
0 - 1
|
AZ | V | +2.0, +2.5 |
|
0-11 (11) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 4 (0-4) | |||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-09-21 | AZ |
0 - 0
1 - 0
|
PEC Zwolle | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
15-3 (18) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-09-13 | 1 AZ |
0 - 1
0 - 1
|
Heerenveen 2 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-08-23 | Willem II |
2 - 0
3 - 0
|
AZ | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-08-17 | AZ |
0 - 1
1 - 3
|
Ajax | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-08-09 | Heracles |
0 - 0
0 - 3
|
AZ | V | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-31 | TSG Hoffenheim |
0 - 0
3 - 0
|
AZ | P | Více |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | |||
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-26 | VVV |
0 - 0
0 - 2
|
AZ | V |
|
2-8 (10) | 2-6 (8) | (-) | (-) | ||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-19 | NEC |
0 - 0
0 - 0
|
AZ | R | Méně |
|
1-8 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | |||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-04-27 | ADO Den Haag |
1 - 0
2 - 1
|
AZ | P |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | (-) | (-) | ||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-03-23 | AZ |
2 - 1
2 - 1
|
PEC Zwolle | V |
|
10-3 (13) | 7-0 (7) | (-) | (-) | ||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-03-02 | AZ |
2 - 0
4 - 0
|
RKC | V |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-02-08 | Go Ahead Eagles |
1 - 0
2 - 0
|
AZ | P |
|
7-6 (13) | 5-1 (6) | (-) | (-) | ||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-01-25 | PSV |
1 - 0
1 - 0
|
AZ | P |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-01-18 | AZ |
2 - 0
3 - 0
|
NAC | V |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | (-) | (-) | ||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| NEC Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-12-12 | 2 Roda JC |
0 - 1
0 - 1
|
NEC | V | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-12-07 | NEC |
3 - 1
6 - 2
|
Achilles 29 2 | V | -2.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-11-28 | 1 NEC |
2 - 1
5 - 1
|
FC Twente - B tým 2 | V | -2.0, -2.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-11-24 | 3 Ajax - B tým |
0 - 0
1 - 1
|
NEC 2 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-11-09 | 2 NEC |
1 - 0
2 - 1
|
VVV 3 1 | V | -1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-11-02 | 2 Sparta Rotterdam |
0 - 2
2 - 2
|
NEC 1 | R | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Nizozemsko - Pohár | 2014-10-30 | 2 De Treffers |
0 - 1
1 - 3
|
NEC 1 1 | V | +1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-10-26 | 1 NEC |
0 - 0
3 - 1
|
FC Oss 3 | V | -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-10-19 | 3 NEC |
1 - 0
3 - 1
|
FC Den Bosch 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-10-03 | 3 Almere City FC |
0 - 1
1 - 2
|
NEC 2 | V | +1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-09-28 | 2 De Graafschap |
0 - 1
0 - 2
|
NEC 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-09-20 | NEC |
2 - 0
4 - 0
|
FC Emmen | V | Více | 10.5 | Více |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-09-13 | 2 NEC |
1 - 0
1 - 0
|
RKC 4 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-08-29 | Helmond Sport |
1 - 2
1 - 4
|
NEC | V | +0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-08-26 | PSV - B tým |
0 - 0
1 - 0
|
NEC | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-08-22 | NEC |
2 - 1
5 - 1
|
Fortuna Sittard | V | Více | 10.5 | Více |
|
11-2 (13) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-08-15 | FC Volendam |
0 - 1
0 - 2
|
NEC | V |
|
10-4 (14) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-08-10 | NEC |
2 - 0
3 - 1
|
FC Eindhoven | V | Více | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-26 | NEC |
0 - 1
0 - 1
|
Real Sociedad | P |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | (-) | (-) | ||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-22 | NEC |
0 - 1
1 - 1
|
OFI Crete | R | Méně |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-19 | NEC |
0 - 0
0 - 0
|
AZ | R | Méně |
|
1-8 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | |||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.66 | 4 | 4.6 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.75) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 1 , Roh: 4 - 4
Roh: 10.5 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 3.0
-
12' - 1st Corner - AZ -
13' - 2nd Corner - NEC -
22' - 3rd Corner - AZ - Race to 3 Corners - AZ
-
23' - 4th Corner - AZ -
23' - 5th Corner - AZ -
30' - 6th Corner - NEC -
33' - 1st Goal - AZ -
37' - 1st Yellow Card - NEC -
1-0 score at the end of First Half -
59' - 7th Corner - NEC -
62' - 2nd Yellow Card - NEC -
63' - 2nd Goal - AZ -
66' - 3rd Goal - NEC -
84' - 8th Corner - NEC -
2-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5
