Ayr vs Hamilton Profil týmů
Ayr vs Hamilton Fakta o zápasu
2V-3R-5P v posledních 10 zápasech, s 9 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.9 pro, 1.1 proti. Výhry 20%, AH výhra 30%, góly Over 20%, rohy Over 50%.
3V-5R-2P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 9 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 0.9 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 30%, rohy Over 40%.
| Ayr | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Hamilton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Ayr | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Hamilton | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Ayr vs Hamilton Časové rozložení gólů/rohů
Ayr vs Hamilton Vzájemné zápasy
Ayr vs Hamilton Zobrazit celé H2H →| Ayr Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - Championship | 2022-01-29 | 2 Hamilton |
1 - 0
1 - 1
|
Ayr 3 | R | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2021-12-10 | Ayr |
0 - 1
1 - 1
|
Hamilton 2 | R | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2021-09-18 | 3 Hamilton |
0 - 0
0 - 2
|
Ayr 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Ligový pohár | 2021-07-20 | 1 Hamilton |
0 - 1
0 - 1
|
Ayr | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Ligový pohár | 2020-10-10 | Hamilton |
2 - 0
2 - 1
|
Ayr 2 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Skotsko - Ligový pohár | 2016-07-16 | 1 Ayr |
1 - 0
2 - 0
|
Hamilton 2 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-9 (13) | 2-6 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Ayr Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - Championship | 2022-03-26 | 1 Morton |
1 - 0
1 - 1
|
Ayr 1 | R | 0.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2022-03-19 | 3 Arbroath |
0 - 0
1 - 0
|
Ayr 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2022-03-05 | Raith |
0 - 3
0 - 4
|
Ayr 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2022-02-26 | 2 Ayr |
0 - 1
0 - 1
|
Queen of South 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2022-02-19 | 1 2 Inverness CT |
0 - 1
1 - 2
|
Ayr 1 | V | -0.5 | Více |
|
||||||
| Skotsko - Championship | 2022-02-05 | 3 Ayr |
1 - 1
1 - 1
|
Dunfermline 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Championship | 2022-02-01 | 3 Partick |
0 - 0
1 - 0
|
Ayr 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Skotsko - Championship | 2022-01-29 | 2 Hamilton |
1 - 0
1 - 1
|
Ayr 3 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - FA Cup | 2022-01-22 | 1 Ayr |
0 - 2
0 - 2
|
St Mirren 1 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-12 (16) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Championship | 2022-01-15 | 4 Ayr |
0 - 1
0 - 2
|
Morton | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2022-01-08 | 1 Ayr |
1 - 0
1 - 0
|
Arbroath | V | +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
3-9 (12) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Championship | 2021-12-26 | 2 Ayr |
1 - 0
2 - 0
|
Raith 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2021-12-18 | 2 Queen of South |
2 - 0
3 - 0
|
Ayr 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2021-12-10 | Ayr |
0 - 1
1 - 1
|
Hamilton 2 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-7 (13) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2021-12-04 | 1 Morton |
1 - 0
2 - 2
|
Ayr | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - FA Cup | 2021-11-27 | 1 Ayr |
0 - 0
2 - 1
|
Albion | V | -1.5 | Push |
|
8-5 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Skotsko - Championship | 2021-11-20 | 1 Dunfermline |
2 - 0
3 - 0
|
Ayr 1 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2021-11-13 | 2 Ayr |
0 - 2
0 - 4
|
Partick | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Championship | 2021-11-06 | 2 Ayr |
1 - 2
2 - 2
|
Inverness CT 1 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2021-10-30 | 2 Raith |
2 - 0
2 - 1
|
Ayr 1 | P | -0.5 | Více |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Skotsko - Championship | 2021-10-26 | 2 Ayr |
0 - 0
0 - 1
|
Kilmarnock 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Championship | 2021-10-16 | 1 Ayr |
0 - 0
2 - 1
|
Queen of South 2 | V | -0.5 | Více |
|
8-6 (14) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Skotsko - Championship | 2021-10-02 | 2 Partick |
2 - 0
4 - 0
|
Ayr 2 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-4 (14) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Championship | 2021-09-25 | Ayr |
0 - 0
0 - 0
|
Morton | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Championship | 2021-09-18 | 3 Hamilton |
0 - 0
0 - 2
|
Ayr 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2021-09-11 | 2 Ayr |
2 - 1
3 - 1
|
Dunfermline 2 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Skotsko - Championship | 2021-09-07 | 2 1 Ayr |
0 - 2
0 - 2
|
Raith 2 1 | P | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Championship | 2021-08-21 | 2 Inverness CT |
0 - 0
1 - 0
|
Ayr 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2021-08-14 | 1 2 Ayr |
0 - 0
1 - 1
|
Dundee Utd | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Skotsko - Championship | 2021-08-07 | 2 Ayr |
0 - 2
2 - 2
|
Arbroath 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Hamilton Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - Championship | 2022-03-26 | 1 Hamilton |
0 - 0
1 - 0
|
Queen of South 2 1 | V | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2022-03-19 | 3 Partick |
0 - 2
0 - 4
|
Hamilton 2 | V | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2022-03-12 | 2 Hamilton |
1 - 1
2 - 2
|
Dunfermline 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2022-03-05 | Kilmarnock |
1 - 0
2 - 0
|
Hamilton 3 | P | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2022-02-25 | 1 Hamilton |
1 - 1
1 - 1
|
Inverness CT 2 | R | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2022-02-19 | 3 Hamilton |
0 - 0
1 - 0
|
Morton 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Skotsko - Championship | 2022-02-05 | 2 Raith |
0 - 0
0 - 0
|
Hamilton 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-13 (19) | 5-5 (10) | 5 (3-2) | 3 (0-3) |
| Skotsko - Championship | 2022-01-29 | 2 Hamilton |
1 - 0
1 - 1
|
Ayr 3 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2022-01-15 | 2 Dunfermline |
1 - 0
1 - 0
|
Hamilton 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Championship | 2022-01-08 | 2 Hamilton |
0 - 1
2 - 2
|
Partick 1 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-7 (12) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 8 (3-5) |
| Skotsko - Championship | 2022-01-02 | 1 2 Queen of South |
0 - 1
0 - 3
|
Hamilton | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Championship | 2021-12-26 | 1 Hamilton |
1 - 2
2 - 3
|
Kilmarnock 1 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2021-12-18 | Inverness CT |
0 - 0
1 - 2
|
Hamilton 3 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-7 (15) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Championship | 2021-12-10 | Ayr |
0 - 1
1 - 1
|
Hamilton 2 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-7 (13) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2021-12-04 | 2 Hamilton |
0 - 0
1 - 0
|
Dunfermline 3 1 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2021-11-30 | 2 Hamilton |
0 - 0
2 - 3
|
Kilmarnock 3 | P | 0.0 | Více |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Skotsko - FA Cup | 2021-11-27 | 1 Auchinleck Talbot |
0 - 0
1 - 0
|
Hamilton 2 | P | +1.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Skotsko - Championship | 2021-11-20 | 3 Partick |
0 - 0
1 - 0
|
Hamilton 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Skotsko - Championship | 2021-11-13 | 5 Hamilton |
0 - 3
0 - 3
|
Raith 3 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-6 (14) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Skotsko - Championship | 2021-11-06 | 3 Hamilton |
1 - 0
1 - 1
|
Arbroath 1 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
1-14 (15) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2021-10-30 | 1 Morton |
0 - 1
1 - 1
|
Hamilton 3 | R | 0.0 | Push |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Skotsko - Championship | 2021-10-26 | 2 Hamilton |
0 - 0
1 - 0
|
Queen of South 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2021-10-23 | 1 Kilmarnock |
1 - 1
2 - 1
|
Hamilton | P | -1 | Více |
|
2-7 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Skotsko - League Challenge Cup | 2021-10-06 | 2 Hamilton |
1 - 0
2 - 0
|
Aberdeen B 1 | V | -1.0 | Méně |
|
12-1 (13) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Skotsko - Championship | 2021-10-02 | 1 5 Hamilton |
2 - 0
2 - 1
|
Inverness CT 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Championship | 2021-09-25 | 3 Dunfermline |
0 - 0
0 - 0
|
Hamilton 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-9 (16) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| Skotsko - Championship | 2021-09-18 | 3 Hamilton |
0 - 0
0 - 2
|
Ayr 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2021-09-11 | 2 Arbroath |
1 - 0
4 - 0
|
Hamilton 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2021-08-31 | 1 Hamilton |
1 - 0
3 - 2
|
Hearts B 1 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Skotsko - Championship | 2021-08-28 | 1 Queen of South |
0 - 0
1 - 2
|
Hamilton 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-9 (16) | 1-6 (7) | 6 (1-5) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.7 | 2.875 | 3 |
| Poločas | 3.2 | 1.909 | 3.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.775 | Hosté@2.1 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.725 | Hosté@2.075 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 6 - 8
Roh: 10.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.0
Skóre: 0 - 1 , Roh: 5 - 7 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 0.5, 1.0
-
1' - 1st Corner - Ayr -
4' - 2nd Corner - Hamilton -
4' - 3rd Corner - Hamilton -
6' - 1st Goal - Hamilton -
20' - 4th Corner - Ayr - Race to 3 Corners - Ayr
-
20' - 5th Corner - Ayr -
23' - 6th Corner - Hamilton -
29' - 7th Corner - Hamilton -
38' - 8th Corner - Ayr -
43' - 9th Corner - Hamilton - Race to 5 Corners - Hamilton
-
43' - 10th Corner - Hamilton - Race to 7 Corners - Hamilton
-
44' - 11th Corner - Hamilton -
45' - 12th Corner - Ayr -
0-1 score at the end of First Half - 47' Substitution - Adeloye for O'Connor - Ayr
-
53' - 13th Corner - Ayr -
61' - 1st Yellow Card - Hamilton -
61' - 2nd Yellow Card - Ayr -
61' - 3rd Yellow Card - Ayr - 63' Substitution - Martin for Winter - Hamilton
-
68' - 14th Corner - Hamilton - 70' Substitution - Moffat for Mckenzie - Ayr
-
71' - 4th Yellow Card - Hamilton -
76' - 5th Yellow Card - Hamilton - 78' Substitution - Shiels for MacDonald - Hamilton
-
90+4' - 2nd Goal - Ayr -
1-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

