út, Aug 6, 2024 · 01:00
NejstaršíNedávné
PPRPPR
2.75
2.80
2.90
NedávnéNejstarší
RRVRRV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 1.75
Góly celkem
Více 9.0
Rohy celkem
0.0
Temperley
Atletico Rafaela vs Temperley Profil týmů
Atletico Rafaela
PPPPPPRPPRNedávnéPokles-0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapNekryje2/10
Temperley
PPVVVRRVRRNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně2/10
Více než 2.5 gólůMéně2/10
Asijský handicapNekryje4/10
Atletico Rafaela vs Temperley Fakta o zápasu
Atletico Rafaela
0V-2R-8P v posledních 10 zápasech, s 4 vstřelenými a 17 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.4 pro, 1.7 proti. Výhry 0%, AH výhra 20%, góly Over 60%, rohy Over 50%.
Výsledek v plném čase
Výhra 0%0
Remíza 20%2
Prohra 80%8
Góly celkem 1.5, 2.0
Více 60%6
Neplatné 0%0
Méně 40%4
Rohy celkem 9.0
Více 50%5
Neplatné 20%2
Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 20%2
Neplatné 10%1
Prohra 70%7
Temperley
4V-4R-2P v posledních 10 zápasech, s 7 vstřelenými a 4 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.7 pro, 0.4 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 20%, rohy Over 20%.
Výsledek v plném čase
Výhra 40%4
Remíza 40%4
Prohra 20%2
Góly celkem 1.5, 2.0
Více 20%2
Neplatné 0%0
Méně 80%8
Rohy celkem 9.0
Více 20%2
Neplatné 10%1
Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 20%2
Prohra 40%4
Poslední
| Atletico Rafaela | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Temperley | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Atletico Rafaela | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Temperley | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 1.5, 2.0
Rozložení rohůLinie 9.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 1.85,
Sm. odch.: 1.35, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 63%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Atletico Rafaela vs Temperley Časové rozložení gólů/rohů
Atletico Rafaela vs Temperley Vzájemné zápasy
Atletico Rafaela vs Temperley Zobrazit celé H2H →| Atletico Rafaela Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Argentina - Nacional B | 2024-03-16 | Temperley |
0 - 0
1 - 1
|
Atletico Rafaela 2 | R | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 |
|
|||||
| Argentina - Nacional B | 2022-03-18 | 4 Atletico Rafaela |
1 - 0
1 - 0
|
Temperley 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Argentina - Nacional B | 2019-03-23 | 1 Temperley |
0 - 0
2 - 1
|
Atletico Rafaela 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Argentina - Liga Profesional | 2016-09-13 | 2 Atletico Rafaela |
1 - 0
1 - 0
|
Temperley 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Argentina - Liga Profesional | 2016-02-23 | 1 3 Atletico Rafaela |
0 - 1
0 - 2
|
Temperley | P | -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Argentina - Liga Profesional | 2015-04-04 | 3 Atletico Rafaela |
1 - 1
1 - 1
|
Temperley 5 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Atletico Rafaela Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Argentina - Nacional B | 2024-07-27 | 4 CD Morón |
0 - 1
1 - 1
|
Atletico Rafaela 3 | R | -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Argentina - Nacional B | 2024-07-19 | 2 Atletico Rafaela |
0 - 3
1 - 5
|
Nueva Chicago 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Argentina - Nacional B | 2024-07-13 | 2 Gimnasia Mendoza |
0 - 0
2 - 1
|
Atletico Rafaela 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Argentina - Nacional B | 2024-07-06 | 1 2 Atletico Rafaela |
0 - 0
0 - 0
|
Gimnasia y Tiro 2 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Argentina - Nacional B | 2024-06-30 | 1 Club Atletico Mitre |
1 - 0
2 - 0
|
Atletico Rafaela | P | -0.5 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Argentina - Nacional B | 2024-06-24 | 2 2 Atletico Rafaela |
0 - 0
0 - 2
|
CA Aldosivi 5 1 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Argentina - Nacional B | 2024-06-11 | 2 Atletico Rafaela |
0 - 1
0 - 1
|
Estudiantes Rio Cuarto 2 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Argentina - Pohár | 2024-06-05 | Argentinos Jrs |
0 - 0
1 - 0
|
Atletico Rafaela 6 1 | P | -2.0, -2.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Argentina - Nacional B | 2024-06-01 | 1 Colon |
0 - 0
1 - 0
|
Atletico Rafaela 3 1 | P | -1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Argentina - Nacional B | 2024-05-25 | 2 Atletico Rafaela |
0 - 2
1 - 2
|
Almirante Brown 1 | P | -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
10-3 (13) | 5-3 (8) | 6 (4-2) | 1 (1-0) |
| Argentina - Nacional B | 2024-05-19 | 1 CA Atlanta |
1 - 0
2 - 0
|
Atletico Rafaela 1 | P | -0.5 | Push | 9.0 | Více |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Argentina - Nacional B | 2024-05-11 | 2 Atletico Rafaela |
0 - 0
1 - 0
|
Defensores Unidos 3 | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
9-1 (10) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Argentina - Nacional B | 2024-05-04 | Deportivo Madryn |
1 - 1
1 - 1
|
Atletico Rafaela 2 | R | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Argentina - Nacional B | 2024-04-28 | 1 San Martin SJ |
1 - 0
2 - 1
|
Atletico Rafaela 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Argentina - Nacional B | 2024-04-21 | 2 Atletico Rafaela |
0 - 0
1 - 2
|
CA San Telmo 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Argentina - Nacional B | 2024-04-13 | 2 CA Chaco For Ever |
0 - 0
2 - 0
|
Atletico Rafaela 1 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Argentina - Nacional B | 2024-04-07 | 2 Atletico Rafaela |
0 - 0
0 - 1
|
Defensores de Belgrano 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Argentina - Nacional B | 2024-03-30 | 2 Almagro |
0 - 0
1 - 0
|
Atletico Rafaela 3 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Argentina - Nacional B | 2024-03-26 | Atletico Rafaela |
0 - 0
0 - 0
|
CA Brown de Adrogue | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-2 (13) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Argentina - Pohár | 2024-03-21 | 2 Defensa y Justicia |
1 - 2
1 - 2
|
Atletico Rafaela 2 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Argentina - Nacional B | 2024-03-16 | Temperley |
0 - 0
1 - 1
|
Atletico Rafaela 2 | R | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Argentina - Nacional B | 2024-03-09 | 2 Atletico Rafaela |
0 - 1
1 - 2
|
CD Morón 5 1 | P | -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
10-4 (14) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Argentina - Nacional B | 2024-03-01 | 1 Nueva Chicago |
2 - 0
2 - 0
|
Atletico Rafaela | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Argentina - Nacional B | 2024-02-25 | 3 Atletico Rafaela |
2 - 0
4 - 1
|
Gimnasia Mendoza 3 | V | -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Argentina - Nacional B | 2024-02-18 | 2 Gimnasia y Tiro |
0 - 0
1 - 0
|
Atletico Rafaela | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Argentina - Nacional B | 2024-02-12 | 1 Atletico Rafaela |
0 - 0
0 - 0
|
Club Atletico Mitre 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
6-7 (13) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Argentina - Nacional B | 2024-02-03 | 1 4 CA Aldosivi |
0 - 0
0 - 1
|
Atletico Rafaela 4 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Argentina - Nacional B | 2023-11-14 | 3 Estudiantes Rio Cuarto |
0 - 0
0 - 0
|
Atletico Rafaela 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Argentina - Nacional B | 2023-11-09 | 3 Atletico Rafaela |
0 - 0
0 - 0
|
Estudiantes Rio Cuarto 1 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-7 (15) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Argentina - Nacional B | 2023-10-31 | 4 Atletico Rafaela |
0 - 0
1 - 0
|
Defensores de Belgrano 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Temperley Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Argentina - Pohár | 2024-08-01 | 3 Club Atletico Mitre |
0 - 0
0 - 0
|
Temperley 1 | R | 0.0 | Méně | 8.0 |
|
|||||
| Argentina - Nacional B | 2024-07-27 | 1 Temperley |
0 - 0
0 - 0
|
CA San Telmo 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.0 |
|
|||||
| Argentina - Nacional B | 2024-07-20 | 2 CA Chaco For Ever |
0 - 1
0 - 1
|
Temperley 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 8.0 |
|
|||||
| Argentina - Nacional B | 2024-07-13 | 6 Temperley |
0 - 0
0 - 0
|
Defensores de Belgrano 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.0 |
|
|||||
| Argentina - Nacional B | 2024-07-06 | 3 Almagro |
0 - 0
0 - 0
|
Temperley 3 | R | 0.0 | Méně | 8.0 |
|
|||||
| Argentina - Nacional B | 2024-06-29 | 2 Temperley |
0 - 0
1 - 0
|
CA Brown de Adrogue 4 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Argentina - Nacional B | 2024-06-22 | 6 Temperley |
0 - 0
1 - 0
|
Quilmes 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 8.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Argentina - Nacional B | 2024-06-08 | 3 Temperley |
1 - 0
3 - 0
|
CD Morón 5 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Argentina - Nacional B | 2024-06-01 | 2 2 Nueva Chicago |
1 - 0
1 - 0
|
Temperley 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 8.0 | Více |
|
3-10 (13) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Argentina - Nacional B | 2024-05-28 | 5 Temperley |
1 - 0
1 - 3
|
Gimnasia Mendoza 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 8.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Argentina - Pohár | 2024-05-22 | 4 Temperley |
0 - 0
1 - 1
|
River Plate 1 | R | +1.5, +2.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Argentina - Nacional B | 2024-05-17 | 3 Gimnasia y Tiro |
0 - 1
0 - 2
|
Temperley 3 | V | -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Argentina - Nacional B | 2024-05-11 | 3 Temperley |
0 - 0
2 - 0
|
Club Atletico Mitre 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Argentina - Nacional B | 2024-05-04 | 5 CA Aldosivi |
0 - 0
1 - 1
|
Temperley 1 | R | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 | Více |
|
5-9 (14) | 1-7 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Argentina - Nacional B | 2024-04-28 | 1 2 Temperley |
0 - 0
0 - 1
|
Estudiantes Rio Cuarto 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Argentina - Nacional B | 2024-04-20 | Colon |
0 - 0
0 - 0
|
Temperley 4 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Argentina - Nacional B | 2024-04-13 | 2 Temperley |
0 - 1
1 - 1
|
Almirante Brown 5 | R | 0.0, -0.5 | Více | 8.0 | Více |
|
9-1 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Argentina - Nacional B | 2024-04-09 | 1 2 CA Atlanta |
0 - 1
0 - 2
|
Temperley 2 | V | 0.0 | Více | 8.0 | Více |
|
1-10 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Argentina - Nacional B | 2024-03-30 | 1 Temperley |
0 - 0
0 - 0
|
Defensores Unidos 3 | R | -0.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Argentina - Nacional B | 2024-03-23 | 3 Deportivo Madryn |
0 - 1
0 - 1
|
Temperley 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
10-2 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Argentina - Nacional B | 2024-03-16 | Temperley |
0 - 0
1 - 1
|
Atletico Rafaela 2 | R | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Argentina - Nacional B | 2024-03-11 | 1 CA San Telmo |
2 - 0
3 - 0
|
Temperley 2 | P | 0.0 | Více | 8.0 | Více |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Argentina - Nacional B | 2024-03-03 | 2 Temperley |
0 - 1
1 - 1
|
CA Chaco For Ever 5 | R | -0.5 | Push | 8.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Argentina - Pohár | 2024-02-27 | 2 Sarmiento |
1 - 0
1 - 1
|
Temperley 3 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Argentina - Nacional B | 2024-02-24 | 4 Defensores de Belgrano |
0 - 0
0 - 0
|
Temperley 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Argentina - Nacional B | 2024-02-17 | 2 Temperley |
0 - 1
4 - 1
|
Almagro 3 | V | -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Argentina - Nacional B | 2024-02-11 | 3 CA Brown de Adrogue |
1 - 0
2 - 2
|
Temperley 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Argentina - Nacional B | 2024-02-03 | 1 Quilmes |
1 - 0
2 - 0
|
Temperley 2 | P | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Argentina - Nacional B | 2023-11-12 | 3 Deportivo Maipu |
1 - 0
2 - 0
|
Temperley 3 1 | P | -0.5 | Push | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Argentina - Nacional B | 2023-11-05 | 1 Temperley |
0 - 0
2 - 1
|
Deportivo Maipu 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.75 | 2.8 | 2.9 |
| Poločas | 3.75 | 1.8 | 4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.85 | Hosté@2 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.85 | Hosté@1.95 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (4.0) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (1.75) | Ví[email protected] | Méně@1.8 |
| Poločas (0.5) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 4 - 3
Roh: 9.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.5, 2.0
-
21' - 1st Corner - Atletico Rafaela -
27' - 2nd Corner - Temperley -
28' - 3rd Corner - Atletico Rafaela -
30' - 4th Corner - Atletico Rafaela - Race to 3 Corners - Atletico Rafaela
-
41' - 5th Corner - Temperley -
45+1' - 6th Corner - Temperley -
0-0 score at the end of First Half -
71' - 1st Yellow Card - Atletico Rafaela -
72' - 7th Corner - Atletico Rafaela -
82' - 2nd Yellow Card - Temperley -
83' - 1st Goal - Atletico Rafaela -
85' - 3rd Yellow Card - Temperley -
1-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

