Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
Méně 9.0
Rohy celkem
0.0
Atlas
Atlas vs Pachuca Profil týmů
Atlas
LLDLDWLWDDZlepšení+0.9 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Pachuca
LLDWWWDWLDStabilní+0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapKryje6/10
Tým obratůVíce než 2.5 karty v 9 z posledních 10
Poslední
| Atlas | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Pachuca | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Atlas | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Pachuca | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Celkem– zápasů | Hosté– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohůLinie 9.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.68,
Sm. odch.: 1.69, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 45%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Atlas vs Pachuca Časové rozložení gólů/rohů
Atlas vs Pachuca Vzájemné zápasy
Atlas vs Pachuca Zobrazit celé H2H →| Atlas Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Mexiko - Liga MX | 2020-02-22 | 1 1 Atlas |
0 - 0
0 - 2
|
Pachuca 1 | P | 0.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Mexický pohár | 2019-11-07 | 1 Pachuca |
0 - 1
1 - 1
|
Atlas 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2019-08-25 | Pachuca |
2 - 0
3 - 1
|
Atlas 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Mexický pohár | 2019-07-31 | Atlas |
1 - 0
1 - 1
|
Pachuca 3 | R | +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2019-04-27 | Pachuca |
0 - 0
1 - 0
|
Atlas 2 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2018-11-10 | Atlas |
0 - 0
0 - 0
|
Pachuca 4 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-04-29 | 1 1 Pachuca |
0 - 0
0 - 0
|
Atlas 3 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2017-11-18 | 2 Atlas |
1 - 0
1 - 1
|
Pachuca 2 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-3 (12) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2017-04-23 | 3 Atlas |
1 - 0
1 - 0
|
Pachuca 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-10-30 | Pachuca |
2 - 2
3 - 2
|
Atlas 2 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-02-21 | 3 Atlas |
0 - 0
1 - 0
|
Pachuca 2 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2015-08-30 | 3 Pachuca |
0 - 1
1 - 1
|
Atlas 4 1 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
13-4 (17) | 4-2 (6) | 4 (2-2) | 5 (3-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2015-02-15 | 6 Atlas |
0 - 1
1 - 3
|
Pachuca 5 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
9-3 (12) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2014-08-24 | Pachuca |
1 - 0
3 - 1
|
Atlas | P | Více | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (0-3) | |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Atlas Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Mexiko - Liga MX | 2020-09-12 | 3 Atlas |
0 - 0
1 - 1
|
Mazatlán FC 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2020-09-09 | 4 Monterrey |
0 - 0
1 - 1
|
Atlas 1 | R | -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2020-09-06 | 2 Atlas |
0 - 0
1 - 0
|
Cruz Azul 2 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2020-09-01 | 2 Leon |
2 - 1
2 - 1
|
Atlas 4 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2020-08-22 | 4 Atlas |
1 - 0
1 - 0
|
Queretaro 4 | V | 0.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2020-08-17 | 1 Santos Laguna |
0 - 0
0 - 0
|
Atlas 1 1 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-08-14 | 2 Atlas |
1 - 1
1 - 2
|
Toluca 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-08-10 | 4 Atletico San Luis |
1 - 1
1 - 1
|
Atlas 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
6-11 (17) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-08-04 | 3 Atlas |
0 - 1
1 - 2
|
Unam Pumas 2 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-07-26 | 2 Tijuana |
1 - 1
3 - 1
|
Atlas 3 1 | P | -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Amerika - Přátelská utkání | 2020-07-13 | Atlas |
1 - 2
2 - 2
|
Tigres UANL 3 | R | +0.5, +1.0 | Více | 8.0 | Více |
|
6-6 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Amerika - Přátelská utkání | 2020-07-08 | 1 Atlas |
0 - 0
1 - 0
|
Mazatlán FC 1 | V | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Amerika - Přátelská utkání | 2020-07-05 | 1 Chivas Guadalajara |
2 - 0
2 - 0
|
Atlas 2 | P | -0.5,-1.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-03-08 | 1 3 Atlas |
0 - 2
1 - 2
|
Chivas Guadalajara 3 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-03-02 | 1 Santos Laguna |
1 - 0
1 - 0
|
Atlas 3 | P | -1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-02-22 | 1 1 Atlas |
0 - 0
0 - 2
|
Pachuca 1 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-02-16 | 1 Club América |
1 - 0
2 - 0
|
Atlas 3 | P | -1.0 | Méně | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-02-07 | 1 1 Atlas |
0 - 1
1 - 3
|
Monarcas Morelia | P | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-02-01 | 2 Atlas |
1 - 0
2 - 1
|
Tijuana 1 1 | V | 0.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Mexický pohár | 2020-01-29 | 4 Toluca |
1 - 1
3 - 2
|
Atlas 1 | P | -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-01-26 | 1 Tigres UANL |
1 - 0
2 - 1
|
Atlas 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
9-2 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Mexický pohár | 2020-01-23 | 2 Atlas |
2 - 1
2 - 1
|
Toluca 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-01-18 | 1 Atlas |
0 - 1
0 - 1
|
Puebla 4 1 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-01-11 | 1 Cruz Azul |
1 - 1
1 - 2
|
Atlas 1 | V | -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2019-11-24 | Monterrey |
2 - 0
2 - 0
|
Atlas 2 1 | P | -1.5, -2.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Mexický pohár | 2019-11-07 | 1 Pachuca |
0 - 1
1 - 1
|
Atlas 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2019-11-02 | Atlas |
1 - 0
1 - 2
|
Atletico San Luis 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
10-4 (14) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2019-10-30 | 2 Unam Pumas |
1 - 1
5 - 1
|
Atlas 2 1 | P | -0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2019-10-26 | Atlas |
0 - 0
0 - 2
|
Necaxa 1 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2019-10-19 | 1 Puebla |
0 - 0
0 - 1
|
Atlas | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
2-8 (10) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Pachuca Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Mexiko - Liga MX | 2020-09-15 | 1 2 Pachuca |
0 - 1
1 - 1
|
Monterrey 1 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2020-09-10 | 1 Cruz Azul |
0 - 0
1 - 0
|
Pachuca 2 | P | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2020-09-04 | 2 Pachuca |
2 - 0
3 - 1
|
Atletico San Luis 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2020-08-30 | 3 Chivas Guadalajara |
0 - 0
0 - 0
|
Pachuca 3 | R | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2020-08-25 | 3 Pachuca |
2 - 1
4 - 3
|
Mazatlán FC 3 | V | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2020-08-15 | 1 Puebla |
0 - 0
0 - 1
|
Pachuca 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-08-07 | 4 Pachuca |
1 - 0
1 - 0
|
Queretaro 3 1 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-08-02 | 2 Tigres UANL |
0 - 0
1 - 1
|
Pachuca 3 | R | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-07-28 | 1 3 Pachuca |
0 - 0
1 - 2
|
Club América 1 1 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Amerika - Přátelská utkání | 2020-07-18 | 1 Leon |
1 - 0
1 - 2
|
Pachuca 1 | V | -1.0 | Push |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Amerika - Přátelská utkání | 2020-07-14 | 1 Pachuca |
1 - 0
1 - 0
|
Atletico San Luis | V | 0.0 | Méně |
|
5-6 (11) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Mexiko - Liga MX | 2020-03-14 | 3 Tijuana |
1 - 1
3 - 2
|
Pachuca 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-03-08 | 3 Pachuca |
1 - 0
1 - 0
|
Santos Laguna 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-02-29 | 2 Pachuca |
1 - 0
1 - 1
|
Queretaro 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-8 (15) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-02-22 | 1 1 Atlas |
0 - 0
0 - 2
|
Pachuca 1 | V | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Mexický pohár | 2020-02-19 | 1 Toluca |
0 - 1
5 - 1
|
Pachuca 3 1 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-02-15 | 1 Pachuca |
1 - 0
1 - 0
|
Puebla 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Mexický pohár | 2020-02-13 | 1 Pachuca |
1 - 1
2 - 2
|
Toluca 1 | R | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-02-08 | 1 Cruz Azul |
0 - 0
3 - 1
|
Pachuca 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-02-02 | 2 Pachuca |
0 - 0
2 - 0
|
Tigres UANL 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Mexický pohár | 2020-01-29 | Pachuca |
1 - 0
3 - 1
|
Venados FC | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-01-26 | 2 Leon |
2 - 0
3 - 0
|
Pachuca 3 | P | -0.5 | Push | 9.5 | Více |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Mexický pohár | 2020-01-22 | 2 Venados FC |
1 - 0
1 - 1
|
Pachuca 2 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-01-19 | 4 Pachuca |
0 - 0
0 - 0
|
Chivas Guadalajara 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
13-1 (14) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-01-12 | 1 Unam Pumas |
1 - 0
2 - 1
|
Pachuca 2 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2019-11-24 | Pachuca |
1 - 0
2 - 0
|
Unam Pumas | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2019-11-10 | 1 Tigres UANL |
0 - 0
0 - 0
|
Pachuca 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-2 (11) | 7-1 (8) | 5 (5-0) | 2 (1-1) |
| Mexický pohár | 2019-11-07 | 1 Pachuca |
0 - 1
1 - 1
|
Atlas 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2019-11-03 | 3 Necaxa |
0 - 1
1 - 2
|
Pachuca 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-7 (15) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2019-10-31 | 1 Pachuca |
1 - 2
2 - 3
|
Monterrey 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3.1 | 3.2 | 2.3 |
| Poločas | 3.6 | 2.05 | 3.1 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@2.125 | Hosté@1.75 |
| Poločas (0.0) | Domácí@2.15 | Hosté@1.675 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.0) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (4.0) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.8 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.7 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 1 - 4
Roh: 9.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 1 - 2 Poločas
Roh: 4.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
-
11' - 1st Corner - Atlas -
29' - 1st Yellow Card - Atlas -
35' - 2nd Corner - Pachuca -
36' - 2nd Yellow Card - Atlas -
42' - 3rd Corner - Pachuca -
0-0 score at the end of First Half -
55' - 3rd Yellow Card - Pachuca -
59' - 4th Yellow Card - Atlas -
59' - Red Card - Atlas - 62' Substitution - Guzman for Herrera - Pachuca
-
70' - 5th Yellow Card - Pachuca - 69' Substitution - Ibarra for Davila - Pachuca
- 69' Substitution - de la Rosa for Pardo - Pachuca
- 71' Substitution - Ibarra for Isijara - Atlas
-
76' - 1st Goal - Pachuca - Race to 3 Corners - Pachuca
-
77' - 4th Corner - Pachuca - 81' Substitution - Ortega for Marquez - Atlas
-
85' - 5th Corner - Pachuca - 84' Substitution - Trejo for Jeraldino - Atlas
- 86' Substitution - Nurse for Sosa - Pachuca
- 87' Substitution - Gomez for Souza - Pachuca
-
0-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

