Atlantis vs KaPa Profil týmů
Atlantis vs KaPa Fakta o zápasu
6V-1R-3P v posledních 10 zápasech, s 23 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.3 pro, 1.2 proti. Výhry 60%, AH výhra 60%, góly Over 40%, rohy Over 50%.
3V-1R-6P v posledních 10 zápasech, s 25 vstřelenými a 21 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.5 pro, 2.1 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 60%, rohy Over 40%.
| Atlantis | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| KaPa | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Atlantis | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| KaPa | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Atlantis vs KaPa Časové rozložení gólů/rohů
Atlantis vs KaPa Vzájemné zápasy
Atlantis vs KaPa Zobrazit celé H2H →| Atlantis Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2022-07-23 | 1 2 Atlantis |
1 - 0
1 - 2
|
KaPa 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2021-10-02 | 2 KaPa |
0 - 1
1 - 2
|
Atlantis 3 | V | +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2021-09-18 | 1 Atlantis |
0 - 0
3 - 0
|
KaPa 1 | V | -0.5,-1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Finsko - Kakkonen Etelainen | 2015-09-22 | KaPa |
1 - 0
1 - 0
|
Atlantis | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Finsko - Kakkonen Etelainen | 2015-08-19 | 1 Atlantis |
0 - 1
3 - 1
|
KaPa 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Finsko - Kakkonen Etelainen | 2015-04-24 | KaPa |
0 - 0
2 - 0
|
Atlantis | P |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Atlantis Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Finsko - Ykkonen | 2025-05-02 | 1 Atlantis |
1 - 1
2 - 3
|
PK Keski-Uusimaa 2 | P | 0.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Finsko - Ykkonen | 2025-04-26 | 1 FC Jazz |
0 - 2
0 - 3
|
Atlantis 1 | V | -0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Finsko - Ykkonen | 2025-04-20 | 1 5 Atlantis |
0 - 0
0 - 2
|
EPS 2 | P | -1.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Finsko - Pohár | 2025-04-15 | 2 EPS Reservi |
1 - 1
1 - 4
|
Atlantis 1 | V | +4.0, +4.5 | Méně |
|
||||||
| Finsko - Ykkonen | 2025-04-11 | Tampere Utd |
0 - 1
0 - 2
|
Atlantis 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-03-29 | 2 JaPS |
0 - 0
1 - 1
|
Atlantis 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
15-2 (17) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 5 (5-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-01-25 | 4 Klubi-04 |
1 - 3
1 - 5
|
Atlantis 3 | V | -1.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Finsko - Ykkonen | 2024-10-04 | 3 Atlantis |
1 - 1
1 - 2
|
KPV 3 | P | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Finsko - Ykkonen | 2024-09-29 | 1 Atlantis |
3 - 0
3 - 1
|
RoPS 2 | V | -1.5 | Více | 11.0 | Více |
|
6-12 (18) | 4-7 (11) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Finsko - Ykkonen | 2024-09-16 | Klubi-04 |
1 - 2
1 - 2
|
Atlantis 4 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
12-3 (15) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Finsko - Ykkonen | 2024-08-31 | 4 KUPS Akatemia |
1 - 2
2 - 5
|
Atlantis 3 | V | +0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Finsko - Ykkonen | 2024-08-23 | 2 Atlantis |
2 - 0
2 - 2
|
PK Keski-Uusimaa 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
2-11 (13) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 4 (0-4) |
| Finsko - Ykkonen | 2024-08-16 | 4 Atlantis |
1 - 2
1 - 4
|
FC Jazz 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Finsko - Ykkonen | 2024-08-12 | Klubi-04 |
1 - 0
1 - 1
|
Atlantis 3 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-9 (17) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Finsko - Ykkonen | 2024-08-03 | 1 KPV |
0 - 0
2 - 0
|
Atlantis 1 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finsko - Ykkonen | 2024-07-26 | 3 Atlantis |
2 - 0
4 - 1
|
JJK 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
10-6 (16) | 6-3 (9) | 3 (3-0) | 4 (2-2) |
| Finsko - Ykkonen | 2024-07-20 | 3 VIFK |
0 - 0
2 - 0
|
Atlantis 3 | P | +1.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Finsko - Ykkonen | 2024-07-12 | 3 Atlantis |
0 - 0
1 - 1
|
EPS 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Finsko - Ykkonen | 2024-07-07 | 2 Atlantis |
0 - 0
0 - 0
|
OLS | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
5-8 (13) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 6 (3-3) |
| Finsko - Ykkonen | 2024-06-19 | 1 FC Vaajakoski |
0 - 1
1 - 4
|
Atlantis | V | +1.5, +2.0 | Více |
|
8-7 (15) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Finsko - Ykkonen | 2024-06-12 | 3 Atlantis |
1 - 1
3 - 1
|
KUPS Akatemia 3 | V | -1.5, -2.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Finsko - Ykkonen | 2024-06-08 | 1 PK Keski-Uusimaa |
0 - 0
1 - 0
|
Atlantis 1 | P | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-11 (15) | 1-9 (10) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finsko - Ykkonen | 2024-05-31 | 3 FC Jazz |
0 - 2
1 - 3
|
Atlantis 3 | V | 0.0 | Více |
|
5-11 (16) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 4 (3-1) | ||
| Finsko - Ykkonen | 2024-05-26 | 3 Atlantis |
1 - 2
2 - 2
|
Klubi-04 3 | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Finsko - Ykkonen | 2024-05-22 | 2 Atlantis |
0 - 0
0 - 0
|
KPV 2 2 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Finsko - Ykkonen | 2024-05-17 | 2 JJK |
0 - 1
0 - 1
|
Atlantis 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
7-7 (14) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 4 (4-0) | ||
| Finsko - Ykkonen | 2024-05-12 | 1 1 Atlantis |
0 - 0
3 - 0
|
VIFK 2 | V | -1.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finsko - Pohár | 2024-05-08 | 1 Atlantis |
1 - 1
3 - 1
|
JaPS | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
2-8 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Finsko - Ykkonen | 2024-05-04 | 5 EPS |
0 - 1
0 - 1
|
Atlantis 1 1 | V | +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-3 (13) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Finsko - Ykkonen | 2024-04-27 | 2 Atlantis |
0 - 0
0 - 0
|
RoPS 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-3 (13) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| KaPa Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Finsko - Ykkosliiga | 2025-05-04 | 2 KaPa |
1 - 0
1 - 1
|
Jippo | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Finsko - Ykkosliiga | 2025-04-27 | 2 KaPa |
0 - 1
0 - 3
|
SJK Akatemia 2 | P | 0.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Finsko - Ykkosliiga | 2025-04-23 | EIF |
1 - 1
4 - 2
|
KaPa 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Finsko - Pohár | 2025-04-15 | 1 HPS |
0 - 2
0 - 4
|
KaPa 1 | V | +2.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-04-12 | 1 2 KaPa |
1 - 3
2 - 4
|
SJK Akatemia 1 | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-04-06 | 1 PK-35 |
0 - 0
1 - 0
|
KaPa 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-03-26 | 1 FC Honka |
0 - 0
2 - 3
|
KaPa 4 | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
0-9 (9) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-03-18 | NJS |
0 - 3
0 - 11
|
KaPa | V | +1.5,+2.0 | Více |
|
3-14 (17) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Finsko - Ykkoscup | 2025-03-08 | 3 Klubi-04 |
2 - 1
4 - 1
|
KaPa 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Finsko - Ykkoscup | 2025-02-15 | 4 Jippo |
1 - 1
2 - 1
|
KaPa 2 | P | -1.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Finsko - Ykkoscup | 2025-02-09 | 2 KaPa |
0 - 0
0 - 1
|
Lahti 3 | P | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-01-19 | 1 PK Keski-Uusimaa |
1 - 2
1 - 2
|
KaPa | V | +1.5, +2.0 | Méně |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-12-14 | 2 IF Gnistan |
2 - 1
2 - 2
|
KaPa 1 | R | -1.5, -2.0 | Více |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Finsko - Kakkonen - play-off | 2024-10-26 | 5 KaPa |
1 - 0
2 - 0
|
KPV 2 1 | V |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||||
| Finsko - Kakkonen - play-off | 2024-10-23 | 3 KPV |
1 - 1
1 - 1
|
KaPa 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
7-8 (15) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2024-10-19 | 2 KaPa |
0 - 3
0 - 4
|
JaPS 1 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Finsko - Ykkosliiga | 2024-10-05 | 5 SalPa |
0 - 1
1 - 4
|
KaPa 3 | V | 0.0 | Více | 11.0 | Více |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Finsko - Kolmonen | 2024-09-28 | OsPa |
1 - 0
3 - 0
|
KaPa | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2024-09-27 | 2 KTP |
3 - 0
7 - 2
|
KaPa 2 | P | -1.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Finsko - Ykkosliiga | 2024-09-22 | 2 KaPa |
1 - 1
1 - 1
|
PK-35 | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
10-6 (16) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Finsko - Ykkosliiga | 2024-09-14 | 1 KaPa |
0 - 2
3 - 2
|
MP 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Finsko - Ykkosliiga | 2024-09-01 | 3 FF Jaro |
1 - 0
3 - 2
|
KaPa 1 | P | -2.0 | Více | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Finsko - Kolmonen | 2024-09-01 | 2 KaPa |
1 - 1
2 - 1
|
RoPo | V | 0.0 | Méně |
|
12-1 (13) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2024-08-25 | 3 KaPa |
1 - 0
2 - 1
|
Jippo 1 | V | +0.5, +1.0 | Push | 10.0 | Více |
|
7-10 (17) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 6 (5-1) |
| Finsko - Ykkosliiga | 2024-08-17 | 1 TPS |
3 - 0
5 - 3
|
KaPa 2 | P | -2.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Finsko - Ykkosliiga | 2024-08-13 | 1 SJK Akatemia |
1 - 0
2 - 0
|
KaPa 4 | P | -1.5, -2.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Finsko - Ykkosliiga | 2024-07-27 | 1 KaPa |
0 - 4
1 - 5
|
KTP 1 | P | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
2-15 (17) | 1-10 (11) | 5 (0-5) | 3 (1-2) |
| Finsko - Ykkosliiga | 2024-07-20 | 4 SJK Akatemia |
0 - 0
4 - 0
|
KaPa | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
11-6 (17) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Finsko - Ykkosliiga | 2024-07-17 | KaPa |
1 - 1
1 - 4
|
Jippo | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
1-10 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Finsko - Ykkosliiga | 2024-07-11 | 3 MP |
1 - 3
2 - 6
|
KaPa 2 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
10-7 (17) | 6-6 (12) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.8 | 3.9 | 3.3 |
| Poločas | 2.25 | 2.6 | 3.6 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.875 | Hosté@1.925 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.975 | Hosté@1.825 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.75 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (1.5) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 1 , Roh: 2 - 7
Roh: 10.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 3.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 0 - 4 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.5
-
13' - 1st Corner - KaPa -
21' - 2nd Corner - KaPa -
22' - 3rd Corner - KaPa - Race to 3 Corners - KaPa
-
28' - 1st Goal - Atlantis -
30' - 1st Yellow Card - KaPa -
34' - 2nd Yellow Card - KaPa - 38' - Missed Penalty - KaPa
-
38' - 4th Corner - KaPa -
1-0 score at the end of First Half -
50' - 5th Corner - Atlantis -
54' - 2nd Goal - Atlantis - Race to 5 Corners - KaPa
-
70' - 6th Corner - KaPa -
71' - 7th Corner - Atlantis -
73' - 8th Corner - KaPa - Race to 7 Corners - KaPa
-
80' - 9th Corner - KaPa -
84' - 3rd Yellow Card - Atlantis -
84' - 4th Yellow Card - KaPa -
85' - 3rd Goal - KaPa -
2-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

