pá, Sep 30, 2016 · 19:00
NejstaršíNedávné
RPVPPV
2.60
2.90
2.70
NedávnéNejstarší
VPVRRV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
0.0
US Quevilly
ASM Belfort vs US Quevilly Profil týmů
ASM Belfort
PPPRRPVPPVNedávnéZlepšení+0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapNekryje3/9
US Quevilly
VRVPVRRVPVNedávnéPokles-0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 11
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryje5/8
Poslední
| ASM Belfort | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| US Quevilly | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| ASM Belfort | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| US Quevilly | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 33,
Prům.: 2.82,
Sm. odch.: 1.45, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 58%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
ASM Belfort vs US Quevilly Časové rozložení gólů/rohů
ASM Belfort vs US Quevilly Vzájemné zápasy
ASM Belfort vs US Quevilly Zobrazit celé H2H →Žádná data
| ASM Belfort Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - League 3 | 2016-09-23 | 1 2 Les Herbiers |
2 - 1
2 - 3
|
ASM Belfort 5 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2016-09-16 | 1 ASM Belfort |
0 - 0
0 - 1
|
Lyon Duchere 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Francie - League 3 | 2016-09-09 | 3 Pau |
2 - 1
2 - 1
|
ASM Belfort 2 | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Francie - League 3 | 2016-09-02 | 1 1 ASM Belfort |
0 - 0
1 - 0
|
Epinal 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2016-08-26 | Chateauroux |
2 - 0
3 - 1
|
ASM Belfort 1 | P | -0.5 | Více |
|
||||||
| Francie - League 3 | 2016-08-19 | 2 ASM Belfort |
0 - 0
0 - 0
|
Chambly Thelle FC 2 1 | R | 0.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 1 (0-1) | ||
| Francie - League 3 | 2016-08-12 | 1 Dunkerque |
0 - 0
0 - 0
|
ASM Belfort 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 4 (4-0) | 3 (3-0) |
| Francie - League 3 | 2016-08-05 | 1 ASM Belfort |
0 - 1
0 - 1
|
AS Beziers 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-22 | Raon l'Etape |
1 - 1
1 - 1
|
ASM Belfort | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-11 (15) | 4-7 (11) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-13 | ASM Belfort |
0 - 2
0 - 3
|
Sochaux | P | Více |
|
4-4 (8) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Francie - League 3 | 2016-06-03 | 2 Amiens |
1 - 0
1 - 0
|
ASM Belfort | P | -1.5 | Méně |
|
10-6 (16) | 8-4 (12) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Francie - League 3 | 2016-05-13 | 1 CA Bastia |
1 - 0
2 - 0
|
ASM Belfort 2 | P | 0.0, -0.5 | Push |
|
6-7 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Francie - League 3 | 2016-05-06 | 1 ASM Belfort |
1 - 1
1 - 4
|
Avranches 1 | P | 0.0 | Více |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - League 3 | 2016-04-29 | 3 Lucon Vendee |
1 - 0
1 - 1
|
ASM Belfort 3 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Francie - League 3 | 2016-04-22 | 3 ASM Belfort |
0 - 0
0 - 1
|
GS Consolat Marseille 6 2 | P | 0.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - League 3 | 2016-04-15 | 1 Chateauroux |
1 - 1
1 - 1
|
ASM Belfort 3 | R | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Více |
|
8-5 (13) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Francie - League 3 | 2016-04-08 | 2 ASM Belfort |
1 - 2
1 - 2
|
Boulogne 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - League 3 | 2016-04-01 | 2 Chambly Thelle FC |
3 - 1
6 - 2
|
ASM Belfort 2 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
5-10 (15) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 6 (0-6) |
| Francie - League 3 | 2016-03-25 | 4 ASM Belfort |
1 - 0
1 - 0
|
Les Herbiers 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Francie - League 3 | 2016-02-20 | 2 Sedan |
0 - 0
1 - 0
|
ASM Belfort 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Francie - League 3 | 2016-02-05 | 1 3 AS Beziers |
1 - 0
1 - 0
|
ASM Belfort 3 1 | P | 0.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Francie - League 3 | 2016-01-29 | 3 ASM Belfort |
0 - 0
1 - 1
|
US Orleans 45 2 1 | R | 0.0 | Push | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Francie - League 3 | 2016-01-08 | 3 Strasbourg |
1 - 0
2 - 0
|
ASM Belfort 1 | P | -0.5 | Push | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francie - League 3 | 2015-12-18 | 1 ASM Belfort |
0 - 0
0 - 0
|
CA Bastia 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - League 3 | 2015-12-11 | 2 Avranches |
0 - 1
1 - 1
|
ASM Belfort 2 1 | R | 0.0 | Push |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Francie - League 3 | 2015-11-20 | 2 GS Consolat Marseille |
0 - 0
3 - 0
|
ASM Belfort | P | 0.0 | Více |
|
3-9 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Francie - League 3 | 2015-11-06 | 2 ASM Belfort |
1 - 0
1 - 1
|
Chateauroux 2 | R | -0.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Francie - League 3 | 2015-10-30 | 1 2 Boulogne |
0 - 0
0 - 0
|
ASM Belfort 1 1 | R | 0.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - League 3 | 2015-10-16 | ASM Belfort |
1 - 0
1 - 0
|
Chambly Thelle FC 2 | V | -0.5 | Méně |
|
4-10 (14) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Francie - League 3 | 2015-10-02 | 1 Colmar |
0 - 1
0 - 2
|
ASM Belfort 2 | V | 0.0 | Push | 9.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| US Quevilly Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - League 3 | 2016-09-24 | 1 4 US Quevilly |
1 - 1
2 - 1
|
Boulogne 2 | V | 0.0 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2016-09-16 | 1 US Quevilly |
0 - 0
0 - 3
|
Concarneau 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 8.0 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2016-09-02 | 3 US Quevilly |
2 - 1
3 - 1
|
Lyon Duchere 3 | V | 0.0 | Více | 8.0 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2016-08-25 | 4 Pau |
1 - 1
2 - 2
|
US Quevilly 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2016-08-19 | 1 3 US Quevilly |
0 - 1
1 - 1
|
Epinal 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Francie - League 3 | 2016-08-12 | 2 Chateauroux |
0 - 1
0 - 3
|
US Quevilly | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - League 3 | 2016-08-05 | 2 US Quevilly |
0 - 0
0 - 1
|
Chambly Thelle FC 3 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
3-7 (10) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-29 | 1 US Quevilly |
0 - 0
1 - 0
|
Amiens 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-20 | Dunkerque |
0 - 1
0 - 1
|
US Quevilly | V |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-16 | 2 US Quevilly |
2 - 0
2 - 2
|
Chambly Thelle FC 3 | R |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-09 | Boulogne |
0 - 0
2 - 0
|
US Quevilly | P | Méně |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Francie - Championnat National | 2016-05-28 | 1 Sannois-Saint-Gratien |
2 - 2
2 - 3
|
US Quevilly 2 | V | +0.5 | Více |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2016-05-14 | 3 Croix IC |
0 - 0
0 - 0
|
US Quevilly 3 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Francie - Championnat National | 2016-03-26 | 1 Arras |
0 - 0
0 - 1
|
US Quevilly 1 | V | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Championnat National | 2016-03-19 | Aubervilliers |
0 - 2
1 - 2
|
US Quevilly 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Francie - Championnat National | 2016-03-12 | 4 US Quevilly |
1 - 0
2 - 0
|
Lens II 2 | V |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||||
| Francie - Championnat National | 2016-02-20 | US Quevilly |
2 - 0
4 - 1
|
AC Boulogne-Billancourt 1 | V | 0.0 | Více | 8.5 | Více |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Francie - Championnat National | 2016-01-30 | 1 1 US Quevilly |
1 - 0
1 - 1
|
Amiens AC 2 1 | R | -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Championnat National | 2015-12-19 | 1 4 US Quevilly |
1 - 2
2 - 2
|
Croix IC 3 | R | 0.0 | Více |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Pohár | 2015-11-20 | US Quevilly |
1 - 1
2 - 1
|
Lens 1 | V | +1.0 | Více |
|
1-4 (5) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-08-05 | 1 US Quevilly |
3 - 0
4 - 1
|
CMS Oissel 1 | V | -0.5 | Více |
|
3-10 (13) | 2-7 (9) | 3 (0-3) | 3 (1-2) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-07-31 | 2 Boulogne |
2 - 0
2 - 0
|
US Quevilly 2 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-07-15 | Dunkerque |
1 - 1
2 - 2
|
US Quevilly | R | -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-0 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francie - Championnat National | 2015-05-23 | Entente SSG |
0 - 0
2 - 1
|
US Quevilly | P |
|
6-6 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Francie - Championnat National | 2015-05-16 | US Quevilly |
0 - 0
0 - 1
|
US Ivry | P | 0.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2015-04-22 | 1 Lille II |
0 - 1
1 - 2
|
US Quevilly 1 | V |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||||
| Francie - Championnat National | 2015-03-14 | 3 US Quevilly |
0 - 0
1 - 0
|
Croix IC 3 | V | -0.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Pohár | 2015-02-10 | 2 Boulogne |
1 - 0
2 - 0
|
US Quevilly 5 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francie - Championnat National | 2015-01-24 | 1 US Quevilly |
1 - 1
1 - 2
|
Calais 2 | P | -1.0 | Více |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Pohár | 2015-01-20 | 1 US Quevilly |
0 - 0
1 - 1
|
Bastia 1 | R | +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.6 | 2.9 | 2.7 |
| Poločas | 3.25 | 2.05 | 3.2 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 7 - 2
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 5 - 2 Poločas
Roh: , Hendikep: , Góly: 1.0
-
6' - 1st Corner - ASM Belfort -
6' - 2nd Corner - ASM Belfort -
21' - 3rd Corner - US Quevilly - Race to 3 Corners - ASM Belfort
-
23' - 4th Corner - ASM Belfort -
24' - 5th Corner - ASM Belfort - Race to 5 Corners - ASM Belfort
-
33' - 6th Corner - ASM Belfort -
39' - 7th Corner - US Quevilly -
0-0 score at the end of First Half -
59' - 8th Corner - ASM Belfort - Race to 7 Corners - ASM Belfort
-
70' - 9th Corner - ASM Belfort -
89' - 1st Goal - US Quevilly -
90+1' - 1st Yellow Card - US Quevilly -
0-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

