ASEEV vs Jaragua EC Fakta o zápasu
3V-1R-6P v posledních 10 zápasech, s 10 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.0 pro, 1.3 proti. Výhry 30%, AH výhra 30%, góly Over 60%, rohy Over 0%.
0V-2R-8P v posledních 10 zápasech, s 2 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.2 pro, 1.5 proti. Výhry 0%, AH výhra 22%, góly Over 10%, rohy Over 0%.
Fotbalové predikce: Góly Over 2.75, Jaragua EC +1.75 (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
| ASEEV | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Jaragua EC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| ASEEV | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Jaragua EC | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Celkem– zápasů | Hosté– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
ASEEV vs Jaragua EC Časové rozložení gólů/rohů
ASEEV vs Jaragua EC Vzájemné zápasy
ASEEV vs Jaragua EC Zobrazit celé H2H →| ASEEV Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2023-08-26 | 3 Jaragua EC |
0 - 0
0 - 3
|
ASEEV 2 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Zápasy | 2022-10-09 | 3 ASEEV |
2 - 1
2 - 1
|
Jaragua EC 4 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Zápasy | 2022-09-03 | 2 Jaragua EC |
0 - 1
2 - 1
|
ASEEV 4 | P | 0.0,-0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| ASEEV Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2023-09-22 | 2 Goiatuba |
1 - 1
2 - 1
|
ASEEV 3 | P | -1.0 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2023-09-10 | 2 Anapolina |
1 - 0
3 - 0
|
ASEEV 2 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2023-09-03 | 2 ASEEV |
1 - 0
2 - 1
|
Goiatuba 1 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2023-08-26 | 3 Jaragua EC |
0 - 0
0 - 3
|
ASEEV 2 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2023-08-23 | 2 ASEEV |
1 - 0
1 - 0
|
Santa Helena 4 | V | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2023-08-19 | 2 Centro Oeste |
1 - 0
1 - 0
|
ASEEV 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
4-10 (14) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2023-08-06 | 4 ASEEV |
0 - 0
1 - 1
|
Aparecida GO 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2022-10-23 | 1 5 ASEEV |
0 - 0
0 - 1
|
Goiania 5 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2022-10-16 | ASEEV |
0 - 0
1 - 2
|
Cerrado EC | P | -1.0 | Více |
|
11-4 (15) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2022-10-12 | 6 Inhumas |
0 - 1
2 - 1
|
ASEEV 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-10-09 | 3 ASEEV |
2 - 1
2 - 1
|
Jaragua EC 4 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2022-09-25 | Itumbiara |
1 - 0
1 - 0
|
ASEEV 1 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-09-18 | 1 ASEEV |
0 - 0
0 - 0
|
Anapolina 1 | R | 0.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2022-09-10 | 2 Anapolina |
1 - 0
2 - 1
|
ASEEV 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-09-07 | 4 ASEEV |
2 - 0
4 - 1
|
Itumbiara 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-10 (13) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-09-03 | 2 Jaragua EC |
0 - 1
2 - 1
|
ASEEV 4 | P | 0.0,-0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-6 (14) | 6-0 (6) | 4 (4-0) | 6 (0-6) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-08-28 | ASEEV |
0 - 1
0 - 1
|
Inhumas 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2022-08-14 | 1 Goiania |
0 - 1
1 - 2
|
ASEEV 2 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Zápasy | 2021-12-03 | 2 Cerrado EC |
1 - 2
2 - 2
|
ASEEV 4 | R | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Zápasy | 2021-11-30 | 2 ASEEV |
0 - 0
2 - 2
|
Cerrado EC 3 | R | 0.0 | Více |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2021-11-21 | 3 ABD FC |
2 - 2
4 - 3
|
ASEEV 2 1 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Zápasy | 2021-11-18 | 4 ASEEV |
1 - 0
3 - 1
|
ABD FC 2 | V | 0.0 | Více | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Brazílie - Zápasy | 2021-11-15 | 1 ASEEV |
0 - 0
0 - 1
|
Guanabara City FC 2 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
4-9 (13) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2021-11-11 | 1 Guanabara City FC |
1 - 0
2 - 3
|
ASEEV 2 | V | +0.5, +1.0 | Více | 12.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Zápasy | 2021-11-02 | 4 ASEEV |
1 - 2
1 - 3
|
Cerrado EC 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
10-1 (11) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Zápasy | 2021-10-30 | 1 Uniao Inhumas |
0 - 2
0 - 2
|
ASEEV 2 | V |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||||
| Brazílie - Zápasy | 2021-10-23 | 1 ASEEV |
2 - 0
5 - 1
|
Uniao Inhumas 1 | V | 9.5 | Více |
|
2-9 (11) | 0-6 (6) | 4 (0-4) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2021-10-20 | 1 Cerrado EC |
1 - 1
1 - 2
|
ASEEV 2 | V | 0.0,-0.5 | Push | 10.0 | Více |
|
10-5 (15) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Zápasy | 2019-11-09 | 2 8 ASEEV |
0 - 0
1 - 4
|
Mineiros EC 2 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2019-10-27 | 1 ASEEV |
1 - 2
1 - 3
|
Goiatuba | P | +0.5 | Více |
|
8-7 (15) | 5-3 (8) | 5 (3-2) | 2 (2-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Jaragua EC Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2023-09-23 | 5 Jaragua EC |
0 - 0
1 - 1
|
Aparecida GO 1 | R | 10.0 |
|
|||||||
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2023-09-12 | 5 Jaragua EC |
0 - 2
0 - 2
|
AE Jataiense 2 | P | +0.5 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2023-09-03 | 3 Aparecida GO |
1 - 0
1 - 0
|
Jaragua EC 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2023-08-26 | 3 Jaragua EC |
0 - 0
0 - 3
|
ASEEV 2 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2023-08-23 | 2 Jaragua EC |
0 - 0
0 - 1
|
Centro Oeste | P | +1.0 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2023-08-20 | 1 Santa Helena |
1 - 0
2 - 0
|
Jaragua EC 4 | P | -1.5 | Méně |
|
2-11 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2023-08-13 | 2 Anapolina |
0 - 0
1 - 0
|
Jaragua EC 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 12.0 | Více |
|
12-2 (14) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2023-08-05 | 1 3 Jaragua EC |
0 - 1
0 - 2
|
Goiatuba 2 | P | +1.0, +1.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2022-10-29 | 1 Itumbiara |
1 - 0
1 - 1
|
Jaragua EC 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2022-10-22 | 4 Jaragua EC |
0 - 0
0 - 1
|
Anapolina 3 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2022-10-16 | 1 Jaragua EC |
0 - 0
0 - 0
|
Inhumas 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
1-8 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Brazílie - Campeonato Goiano 2 | 2022-10-12 | 1 1 Cerrado EC |
0 - 0
0 - 1
|
Jaragua EC 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
12-3 (15) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-10-09 | 3 ASEEV |
2 - 1
2 - 1
|
Jaragua EC 4 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2022-09-24 | 1 3 Jaragua EC |
1 - 0
2 - 1
|
Aparecida GO 3 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
11-8 (19) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 6 (2-4) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-09-17 | 2 Goiania |
0 - 0
1 - 0
|
Jaragua EC 3 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-09-12 | 3 Jaragua EC |
0 - 0
0 - 1
|
Goiania 2 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-09-07 | 6 Aparecida GO |
1 - 0
1 - 0
|
Jaragua EC 3 2 | P | +1.0, +1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
2-11 (13) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-09-03 | 2 Jaragua EC |
0 - 1
2 - 1
|
ASEEV 4 | V | 0.0,-0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-6 (14) | 6-0 (6) | 4 (4-0) | 6 (0-6) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-08-27 | 3 Jaragua EC |
1 - 0
1 - 0
|
Cerrado EC 3 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-08-21 | 6 Inhumas |
0 - 0
1 - 0
|
Jaragua EC 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2022-08-14 | 2 Anapolina |
0 - 1
1 - 1
|
Jaragua EC 5 | R | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-08-06 | Jaragua EC |
1 - 1
1 - 1
|
Itumbiara 4 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
10-5 (15) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 5 (5-0) | ||
| Brazílie - Serie D | 2021-08-28 | 3 Jaragua EC |
0 - 2
1 - 2
|
Nova Mutum EC 6 | P | +0.5,+1.0 | Více |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Brazílie - Serie D | 2021-08-21 | 3 Porto Velho EC |
1 - 0
1 - 0
|
Jaragua EC | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie D | 2021-08-14 | 3 Jaragua EC |
1 - 0
1 - 1
|
Aparecidense GO 3 | R | 9.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Serie D | 2021-08-07 | 3 Goianesia |
0 - 0
0 - 1
|
Jaragua EC 5 | V | -2.0, -2.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-2 (11) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Serie D | 2021-07-31 | 2 Jaragua EC |
0 - 1
0 - 2
|
Uniao Rondonopolis 1 | P | +1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-8 (12) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Serie D | 2021-07-18 | 5 Jaragua EC |
0 - 2
0 - 4
|
Brasiliense 1 | P | +2.0, +2.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Brazílie - Serie D | 2021-07-10 | 2 Uniao Rondonopolis |
2 - 1
2 - 1
|
Jaragua EC 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie D | 2021-07-04 | 2 Jaragua EC |
0 - 2
0 - 3
|
Goianesia 3 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
5-9 (14) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.286 | 5.5 | 7.5 |
| Poločas | 1.727 | 2.4 | 8.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.75) | Domácí@2 | Hosté@1.8 |
| Poločas (-0.5) | Domácí@1.775 | Hosté@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@2.075 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 1 , Roh: 9 - 7
Roh: , Hendikep: -1.5, -2.0 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 1 - 1 , Roh: 7 - 1 Poločas
Roh: , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.0
-
1' - 1st Corner - ASEEV -
4' - 2nd Corner - ASEEV -
8' - 3rd Corner - Jaragua EC -
10' - 4th Corner - ASEEV - Race to 3 Corners - ASEEV
-
11' - 5th Corner - ASEEV -
11' - 1st Goal - ASEEV -
13' - 6th Corner - ASEEV - Race to 5 Corners - ASEEV
-
31' - 2nd Goal - Jaragua EC -
40' - 1st Yellow Card - ASEEV -
44' - 7th Corner - ASEEV - Race to 7 Corners - ASEEV
-
45+4' - 8th Corner - ASEEV -
1-1 score at the end of First Half -
56' - 2nd Yellow Card - Jaragua EC -
59' - 9th Corner - ASEEV -
61' - 10th Corner - Jaragua EC -
67' - 11th Corner - Jaragua EC - Race to 9 Corners - ASEEV
-
76' - 12th Corner - ASEEV -
77' - 3rd Goal - ASEEV -
83' - 13th Corner - Jaragua EC -
84' - 14th Corner - Jaragua EC -
88' - 3rd Yellow Card - ASEEV -
88' - Red Card - ASEEV -
88' - Red Card - Jaragua EC -
89' - 4th Yellow Card - ASEEV -
90' - 15th Corner - Jaragua EC -
90+4' - 16th Corner - Jaragua EC -
2-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

