AS Trenčín vs Hajduk Split Fakta o zápasu
3V-3R-4P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 18 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.8 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 0%.
6V-1R-3P v posledních 10 zápasech, s 18 vstřelenými a 9 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.8 pro, 0.9 proti. Výhry 60%, AH výhra 40%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
Fotbalové predikce: Góly Over 2.75, AS Trenčín +0.75 (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
| AS Trenčín | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Hajduk Split | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| AS Trenčín | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Hajduk Split | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Celkem– zápasů | Hosté– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
AS Trenčín vs Hajduk Split Časové rozložení gólů/rohů
AS Trenčín vs Hajduk Split Vzájemné zápasy
AS Trenčín vs Hajduk Split Zobrazit celé H2H →Žádná data
| AS Trenčín Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-01-21 | Slovan Liberec |
2 - 1
2 - 5
|
AS Trenčín | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-01-19 | Mladá Boleslav |
1 - 0
2 - 0
|
AS Trenčín | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-01-10 | 1 FC Fastav Zlín |
2 - 2
2 - 2
|
AS Trenčín 2 1 | R | -0.5 | Více |
|
||||||
| Slovensko - Superliga | 2016-12-11 | 2 Spartak Trnava |
0 - 0
1 - 1
|
AS Trenčín 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Slovensko - Superliga | 2016-12-03 | 2 MŠK Žilina |
0 - 0
3 - 0
|
AS Trenčín 4 | P | -1.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Slovensko - Superliga | 2016-11-27 | 1 Ružomberok |
1 - 2
3 - 3
|
AS Trenčín 1 | R | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Slovensko - Superliga | 2016-11-19 | 4 Dunajská Streda |
0 - 0
2 - 0
|
AS Trenčín 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-0 (2) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Slovensko - Superliga | 2016-11-04 | 1 2 ŽP Šport Podbrezová |
2 - 1
2 - 1
|
AS Trenčín 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
0-2 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Slovensko - Superliga | 2016-10-29 | AS Trenčín |
2 - 0
2 - 0
|
FC ViOn Zlaté Moravce | V | -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Slovensko - Superliga | 2016-10-22 | 3 FK Senica |
0 - 1
1 - 2
|
AS Trenčín 2 | V | +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Slovensko - Pohár | 2016-10-18 | Ružomberok |
0 - 0
0 - 0
|
AS Trenčín 4 | R | 0.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Slovensko - Superliga | 2016-10-15 | 1 MFK Zemplín Michalovce |
2 - 0
2 - 0
|
AS Trenčín 3 1 | P | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Slovensko - Superliga | 2016-10-02 | 1 AS Trenčín |
0 - 1
1 - 1
|
FC Tatran Prešov 2 | R | -1.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
9-5 (14) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Slovensko - Pohár | 2016-09-28 | MSK Thermal Veľký Meder |
0 - 1
0 - 1
|
AS Trenčín 1 | V | +2.5 | Méně |
|
1-12 (13) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Slovensko - Superliga | 2016-09-24 | 1 AS Trenčín |
2 - 1
2 - 1
|
Slovan Bratislava 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Slovensko - Pohár | 2016-09-21 | 4 FK Púchov |
0 - 1
0 - 3
|
AS Trenčín 2 | V | +1.5 | Více |
|
2-3 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Slovensko - Superliga | 2016-09-17 | Spartak Myjava |
1 - 0
1 - 0
|
AS Trenčín 1 | P | +0.5 | Méně | 11.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Slovensko - Superliga | 2016-09-10 | 1 AS Trenčín |
2 - 2
3 - 3
|
Spartak Trnava 4 | R | -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Slovensko - Superliga | 2016-08-28 | 1 MŠK Žilina |
2 - 0
4 - 0
|
AS Trenčín | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
11-7 (18) | 8-3 (11) | 4 (4-0) | 3 (1-2) |
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2016-08-25 | 1 SK Rapid Vídeň |
0 - 2
0 - 2
|
AS Trenčín 4 1 | V | -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Slovensko - Superliga | 2016-08-21 | 3 AS Trenčín |
1 - 1
3 - 1
|
Ružomberok 1 | V | -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
13-3 (16) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2016-08-18 | 1 AS Trenčín |
0 - 1
0 - 4
|
SK Rapid Vídeň | P | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Slovensko - Superliga | 2016-08-13 | 3 Dunajská Streda |
0 - 2
2 - 3
|
AS Trenčín 4 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-5 (13) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Slovensko - Pohár | 2016-08-10 | TJ Plevnik-Drienove |
0 - 4
0 - 9
|
AS Trenčín | V | +4.5 |
|
2-20 (22) | 1-9 (10) | 4 (1-3) | 8 (1-7) | |||
| Slovensko - Superliga | 2016-08-06 | 2 AS Trenčín |
1 - 0
0 - 1
|
ŽP Šport Podbrezová 5 | P | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-7 (18) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| UEFA Champions League - kvalifikace | 2016-08-03 | 1 Legia Warsaw |
0 - 0
0 - 0
|
AS Trenčín 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-5 (16) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| Slovensko - Superliga | 2016-07-30 | 1 FC ViOn Zlaté Moravce |
1 - 0
3 - 0
|
AS Trenčín 3 1 | P | +1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
11-9 (20) | 7-2 (9) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| UEFA Champions League - kvalifikace | 2016-07-27 | 2 AS Trenčín |
0 - 0
0 - 1
|
Legia Warsaw 1 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Slovensko - Superliga | 2016-07-23 | AS Trenčín |
2 - 0
3 - 0
|
FK Senica 1 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
6-5 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| UEFA Champions League - kvalifikace | 2016-07-20 | 1 AS Trenčín |
2 - 2
2 - 3
|
Olimpija Ljubljana 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
9-5 (14) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Hajduk Split Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-12-17 | 1 5 Hajduk Split |
0 - 0
0 - 1
|
Dinamo Záhřeb 4 | P | +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-12-10 | 3 3 HNK Cibalia |
1 - 0
1 - 2
|
Hajduk Split 2 1 | V | +1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-12-04 | 2 Slaven Belupo |
1 - 1
2 - 1
|
Hajduk Split 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Chorvatsko - Pohár | 2016-11-30 | 1 RNK Split |
0 - 1
1 - 1
|
Hajduk Split 2 | R | +1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-11-27 | 1 2 Hajduk Split |
2 - 0
2 - 0
|
Inter Zaprešić 3 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-11-19 | 3 Hajduk Split |
0 - 0
1 - 0
|
NK Lokomotiva Záhřeb 1 | V | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-11-15 | NK Imotski |
1 - 2
1 - 7
|
Hajduk Split 1 | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
4-9 (13) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-11-05 | 2 HNK Rijeka |
0 - 0
2 - 1
|
Hajduk Split 2 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-3 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-10-30 | 4 Hajduk Split |
1 - 0
1 - 0
|
NK Osijek 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Chorvatsko - Pohár | 2016-10-26 | 4 NK Solin |
1 - 0
1 - 2
|
Hajduk Split 4 | V | +1.5, +2.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-10-22 | 1 Istra 1961 |
0 - 0
0 - 0
|
Hajduk Split 4 | R | +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
2-10 (12) | 0-7 (7) | 4 (0-4) | 3 (2-1) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-10-16 | 1 Hajduk Split |
0 - 1
2 - 1
|
RNK Split 4 | V | -1.5, -2.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-10-07 | Hajduk Split |
2 - 0
2 - 0
|
Zrinjski Mostar 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-10-02 | 3 Dinamo Záhřeb |
0 - 1
0 - 0
|
Hajduk Split 5 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-09-24 | 2 Hajduk Split |
1 - 1
6 - 1
|
HNK Cibalia 1 | V | -1.5, -2.0 | Více | 9.5 | Více |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Chorvatsko - Pohár | 2016-09-21 | 2 NK Jalzabet |
0 - 2
0 - 6
|
Hajduk Split | V | +3.5 | Více |
|
1-7 (8) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-09-17 | 1 Hajduk Split |
1 - 0
4 - 0
|
Slaven Belupo 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-09-09 | 3 Inter Zaprešić |
1 - 0
1 - 1
|
Hajduk Split 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
2-10 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-09-03 | Hajduk Split |
2 - 1
3 - 1
|
Široki Brijeg | V | -0.5 | Více |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (0-2) | ||
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-08-28 | 1 2 NK Lokomotiva Záhřeb |
0 - 1
0 - 2
|
Hajduk Split 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2016-08-25 | 1 Hajduk Split |
1 - 0
2 - 1
|
Maccabi Tel Aviv 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-08-21 | 4 Hajduk Split |
1 - 2
2 - 4
|
HNK Rijeka 4 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2016-08-18 | 3 Maccabi Tel Aviv |
1 - 0
2 - 1
|
Hajduk Split 3 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
13-2 (15) | 10-2 (12) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-08-14 | 3 NK Osijek |
1 - 1
1 - 1
|
Hajduk Split 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
15-5 (20) | 12-1 (13) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-08-10 | 2 Hajduk Split |
0 - 1
0 - 4
|
Dinamo Záhřeb 4 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-08-07 | Hajduk Split |
1 - 0
4 - 0
|
Istra 1961 | V | -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2016-08-04 | 3 Hajduk Split |
1 - 1
3 - 1
|
PFC Oleksandriya 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
10-4 (14) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-07-31 | 3 RNK Split |
0 - 0
0 - 1
|
Hajduk Split | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2016-07-28 | 3 PFC Oleksandria |
0 - 0
0 - 3
|
Hajduk Split 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2016-07-21 | 1 Hajduk Split |
1 - 1
2 - 1
|
CSMS Iasi 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 5.5 | 4.5 | 1.45 |
| Poločas | 5.5 | 2.37 | 1.95 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.75) | Domácí@2.35 | Hosté@1.575 |
| Poločas (+0.5) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.725 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 4 , Roh: 3 - 3
Roh: , Hendikep: +0.5, +1.0 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 0 - 4 , Roh: 2 - 2 Poločas
Roh: , Hendikep: +0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
2' - 1st Goal - Hajduk Split -
16' - 1st Corner - Hajduk Split -
19' - 2nd Corner - AS Trenčín -
22' - 3rd Corner - Hajduk Split -
23' - 2nd Goal - Hajduk Split -
37' - 3rd Goal - Hajduk Split -
40' - 4th Goal - Hajduk Split -
44' - 4th Corner - AS Trenčín -
0-4 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Hajduk Split
-
68' - 5th Corner - Hajduk Split -
73' - 6th Corner - AS Trenčín -
74' - 1st Yellow Card - AS Trenčín -
80' - 5th Goal - AS Trenčín -
82' - 6th Goal - AS Trenčín -
86' - Red Card - Hajduk Split -
90' - 2nd Yellow Card - Hajduk Split - 87' - Missed Penalty - AS Trenčín
-
2-4 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

