so, Aug 11, 2018 · 08:00
Armadale
5 1
1 - 3
Celý zápas · Pol. 0-1
NejstaršíNedávné
VVVRVP
5.25
4.75
1.44
NedávnéNejstarší
RVRVRV

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 3.75
Góly celkem
Více 10.0
Rohy celkem
+1.25
Armadale
Armadale
PVPVPVVRVPNedávnéV ráži+0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce9/10
Asijský handicapKryje6/10
Perth Glory U21
VVVVVRVRVRNedávnéStabilní-0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapKryje7/10
Armadale

6V-1R-3P v posledních 10 zápasech, s 27 vstřelenými a 22 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.7 pro, 2.2 proti. Výhry 60%, AH výhra 60%, góly Over 90%, rohy Over 50%.

Výsledek v plném čase
Výhra 60%6 Remíza 10%1 Prohra 30%3
Góly celkem 3.5, 4.0
Více 90%9 Neplatné 0%0 Méně 10%1
Rohy celkem 10.0
Více 50%5 Neplatné 20%2 Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 20%2 Prohra 20%2
Perth Glory U21

7V-3R-0P v posledních 10 zápasech, s 32 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 3.2 pro, 1.2 proti. Výhry 70%, AH výhra 70%, góly Over 70%, rohy Over 40%.

Výsledek v plném čase
Výhra 70%7 Remíza 30%3 Prohra 0%0
Góly celkem 3.5, 4.0
Více 70%7 Neplatné 0%0 Méně 30%3
Rohy celkem 10.0
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 70%7 Neplatné 0%0 Prohra 30%3
Poslední
Armadale
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Perth Glory U21
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Armadale
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Perth Glory U21
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Armadale Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2017-05-27 2 Perth Glory U21
0 - 0
0 - 0
Armadale 5 R 0.0 Méně 10.0
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2016-08-09 1 Armadale
2 - 0
3 - 2
Perth Glory U21 2 V 0.0, -0.5 Více 10.0
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2016-04-16 1 Armadale
0 - 0
1 - 1
Perth Glory U21 2 R 0.0 Méně
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Armadale Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-08-04 1 4 Armadale
0 - 3
0 - 5
Floreat Athena P 0.0, +0.5 Více 10.0
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-07-28 2 Subiaco AFC
0 - 2
2 - 4
Armadale V 0.0 Více
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-07-21 2 Armadale
1 - 0
3 - 3
ECU Joondalup 5 1 R 0.0 Více 10.0
Austrálie - přátelská utkání 2018-07-14 1 Armadale
1 - 0
2 - 0
Gwelup Croatia SC 5 V 0.0, +0.5 Méně
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-07-07 Armadale
2 - 1
5 - 1
Balcatta V -0.5 Více 10.5
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-06-30 1 Armadale
2 - 0
4 - 1
Bayswater City 4 V +1.0 Více 10.0 Méně
0-8 (8) 0-5 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-06-23 Inglewood United
1 - 0
3 - 2
Armadale 2 P -1.0 Více 10.5 Méně
7-3 (10) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-06-16 Armadale
2 - 1
4 - 1
Stirling Lions 4 V 0.0 Více 10.0 Více
7-6 (13) 3-3 (6) 2 (1-1) 3 (2-1)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-06-09 Perth SC
1 - 0
4 - 0
Armadale 1 2 P -1.0 Více 10.0 Více
9-3 (12) 7-3 (10) 3 (2-1) 0 (0-0)
Austrálie - Pohár 2018-06-04 3 Armadale
1 - 1
3 - 2
ECU Joondalup 3 V 0.0, +0.5 Více 10.0 Více
4-8 (12) 2-4 (6) 3 (2-1) 4 (2-2)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-06-02 1 Armadale
0 - 0
0 - 1
Forrestfield Utd 1 P -0.5 Méně 10.0 Více
6-6 (12) 2-2 (4) 0 (0-0) 3 (3-0)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-05-26 1 3 Joondalup United
0 - 2
1 - 3
Armadale 1 V +0.5 Více 9.5 Více
10-2 (12) 3-0 (3) 2 (2-0) 2 (1-1)
Austrálie - Pohár 2018-05-19 1 Armadale
2 - 1
5 - 2
Dianella White Eagles V -1.0 Více 9.5 Více
4-9 (13) 3-5 (8) 1 (0-1) 1 (0-1)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-05-12 2 Armadale
0 - 1
0 - 1
Cockburn City 1 P 0.0, +0.5 Méně 10.0 Push
6-4 (10) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-05-05 Armadale
2 - 0
2 - 1
Sorrento 2 V 0.0, +0.5 Méně 10.5 Méně
6-3 (9) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-04-28 1 3 Floreat Athena
0 - 2
0 - 4
Armadale 3 V -1.0 Více
4-5 (9) 2-4 (6) 3 (2-1) 0 (0-0)
Austrálie - Pohár 2018-04-25 2 2 Balcatta
1 - 1
2 - 2
Armadale 1 R -0.5 Více
7-7 (14) 1-3 (4) 3 (0-3) 6 (3-3)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-04-21 1 Armadale
0 - 0
2 - 2
Subiaco AFC R 0.0 Více 10.0 Méně
4-5 (9) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-04-14 3 ECU Joondalup
0 - 1
1 - 2
Armadale 3 V -1.0 Méně 10.0 Méně
2-4 (6) 1-3 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-04-07 2 Balcatta
0 - 0
2 - 1
Armadale 2 P 0.0 Push 10.0 Více
10-5 (15) 5-2 (7) 1 (1-0) 3 (1-2)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-03-31 Bayswater City
1 - 0
2 - 0
Armadale P -2.0 Méně 10.0 Více
9-3 (12) 5-2 (7) 4 (4-0) 1 (1-0)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-03-24 1 2 Armadale
1 - 1
1 - 1
Inglewood United 2 R +1.0 Méně 9.5 Více
6-6 (12) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-03-17 Stirling Lions
0 - 2
3 - 2
Armadale 3 P 0.0, -0.5 Více 9.5 Méně
3-5 (8) 1-3 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-03-09 1 Armadale
1 - 2
1 - 5
Perth SC 2 P +1.0 Více 9.5 Méně
3-6 (9) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-03-03 2 Forrestfield Utd
0 - 0
1 - 1
Armadale R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
3-4 (7) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-02-24 2 1 Armadale
0 - 0
3 - 0
Joondalup United 3 V 0.0 Méně 9.5 Více
4-7 (11) 2-3 (5) 2 (0-2) 2 (0-2)
Austrálie - Pre-Season Cup 2018-01-25 1 Forrestfield Utd
0 - 0
2 - 1
Armadale 2 P +0.5 Méně 10.0 Méně
2-6 (8) 0-4 (4) 2 (0-2) 2 (2-0)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2017-08-26 2 Armadale
2 - 1
2 - 1
Joondalup United V 0.0, -0.5 Méně
4-5 (9) 1-1 (2) 1 (1-0) 3 (1-2)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2017-08-19 2 4 Armadale
0 - 0
1 - 2
Subiaco AFC 2 P 0.0 Méně 10.0 Push
6-4 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2017-08-12 1 Bayswater City
2 - 0
4 - 1
Armadale 2 P -1.0, -1.5 Více 10.5 Méně
5-5 (10) 4-2 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Perth Glory U21 Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-08-04 2 Inglewood United
0 - 1
3 - 3
Perth Glory U21 2 R 0.0, +0.5 Více 10.0
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-07-29 2 Perth Glory U21
1 - 0
3 - 0
Stirling Lions 5 2 V -1.5, -2.0 Méně
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-07-21 2 Sorrento
0 - 0
0 - 0
Perth Glory U21 2 R +1.0, +1.5 Méně 10.5
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-07-07 1 Bayswater City
0 - 1
1 - 3
Perth Glory U21 3 V 0.0 Více 10.0
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-07-01 1 Perth Glory U21
2 - 1
2 - 2
Floreat Athena 1 R -1.0 Více 10.0
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-06-23 1 3 ECU Joondalup
1 - 1
3 - 5
Perth Glory U21 2 V 0.0, +0.5 Více
3-6 (9) 3-3 (6) 3 (1-2) 0 (0-0)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-06-16 Perth Glory U21
2 - 0
6 - 1
Forrestfield Utd V -1.0, -1.5 Více 10.0 Méně
4-1 (5) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-06-09 1 Joondalup United
0 - 3
0 - 5
Perth Glory U21 V +2.0 Více 10.5 Méně
2-2 (4) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-06-02 3 Balcatta
2 - 1
2 - 3
Perth Glory U21 3 V +0.5, +1.0 Více 10.5 Méně
2-4 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-05-26 1 Perth SC
0 - 0
0 - 2
Perth Glory U21 V 0.0 Méně
5-7 (12) 3-4 (7) 3 (2-1) 4 (2-2)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-05-12 2 Perth Glory U21
1 - 0
3 - 0
Subiaco AFC 3 V -0.5, -1.0 Méně 10.0 Push
6-4 (10) 5-2 (7) 3 (2-1) 2 (0-2)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-05-05 2 Cockburn City
1 - 0
1 - 2
Perth Glory U21 V 0.0 Méně 10.0 Více
4-15 (19) 1-9 (10) 2 (0-2) 2 (1-1)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-04-28 Perth Glory U21
0 - 0
1 - 2
Inglewood United 2 P 0.0, -0.5 Méně
7-2 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-04-21 4 Stirling Lions
0 - 0
2 - 3
Perth Glory U21 2 V 0.0, +0.5 Více 10.0 Push
2-8 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (0-3)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-04-08 Perth Glory U21
0 - 1
0 - 2
Bayswater City P 0.0, +0.5 Méně 10.0 Push
8-2 (10) 3-0 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-03-31 Floreat Athena
1 - 1
1 - 5
Perth Glory U21 2 V 0.0, -0.5 Více
2-6 (8) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (0-2)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-03-24 1 2 Perth Glory U21
0 - 1
1 - 2
ECU Joondalup 4 P 0.0, -0.5 Méně 10.0 Více
6-6 (12) 1-6 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-03-17 2 Forrestfield Utd
0 - 1
0 - 5
Perth Glory U21 V +0.5 Více 9.5 Více
7-8 (15) 3-8 (11) 1 (0-1) 2 (2-0)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-03-11 1 4 Perth Glory U21
0 - 1
4 - 1
Joondalup United 3 V -1.0 Více 10.0 Více
9-4 (13) 5-3 (8) 2 (2-0) 2 (1-1)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-03-03 1 Perth Glory U21
0 - 1
2 - 2
Balcatta R -0.5 Více 10.0 Více
18-0 (18) 13-0 (13) 5 (5-0) 1 (1-0)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2018-02-25 5 Perth SC
0 - 1
0 - 1
Perth Glory U21 3 V -1.0, -1.5 Méně 10.5 Méně
4-5 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Austrálie - A-League - junioři 2018-01-27 2 Melbourne Victory U21
1 - 2
1 - 3
Perth Glory U21 3 V -0.5 Více 9.5 Méně
2-5 (7) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Austrálie - A-League - junioři 2018-01-19 Brisbane Roar FC U21
0 - 0
0 - 1
Perth Glory U21 V -0.5 Méně 9.5 Více
2-9 (11) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Austrálie - A-League - junioři 2018-01-13 3 Perth Glory U21
2 - 1
3 - 1
Melbourne City FC ženy 2 V +1.0, +1.5 Méně 9.0 Více
9-5 (14) 5-1 (6) 0 (0-0) 4 (1-3)
Austrálie - A-League - junioři 2017-12-28 1 Adelaide United U21
1 - 0
2 - 2
Perth Glory U21 1 R -1.0, -1.5 Push 10.0 Více
7-4 (11) 6-3 (9) 3 (3-0) 0 (0-0)
Austrálie - A-League - junioři 2017-12-17 3 Perth Glory U21
0 - 1
2 - 3
Melbourne Victory U21 3 P 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
9-3 (12) 1-2 (3) 1 (0-1) 3 (2-1)
Austrálie - A-League - junioři 2017-12-03 2 Perth Glory U21
0 - 1
1 - 2
Brisbane Roar FC U21 2 P 0.0 Méně
9-2 (11) 3-2 (5) 3 (1-2) 3 (3-0)
Austrálie - A-League - junioři 2017-11-19 3 Perth Glory U21
0 - 1
1 - 3
Adelaide United U21 P -0.5 Více 10.0 Více
10-2 (12) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2017-08-26 1 Perth Glory U21
0 - 0
2 - 0
Cockburn City 2 V 0.0, +0.5 Méně 10.0 Méně
4-2 (6) 3-1 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Austrálie - Západní Austrálie - Premier League 2017-08-19 1 ECU Joondalup
1 - 0
1 - 1
Perth Glory U21 3 R -1.0, -1.5 Méně
6-5 (11) 3-4 (7) 2 (1-1) 2 (1-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 5.25 4.75 1.44
Poločas 4 2.87 1.9
Asijský hendikep
Celý zápas (+1.25) Domácí@1.725 Hosté@2.075
Poločas (+0.5) Domácí@1.8 Hosté@2
Rohy celkem
Celý zápas (10.0) Ví[email protected] Méně@1.95
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@2.025
Góly celkem
Celý zápas (3.75) Ví[email protected] Méně@2.1
Poločas (1.75) Ví[email protected] Méně@1.825


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 3 , Roh: 5 - 3

Roh: 10.0 , Hendikep: +1.0, +1.5 , Góly: 3.5, 4.0

5
Střela na branku
3
9
Střela mimo
2
34
Útok
24
28
Nebezpečný útok
14
59
Držení míče %
41

Skóre: 0 - 1 , Roh: 0 - 1 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: +0.5 , Góly: 1.5, 2.0

1
Střela na branku
1
1
Střela mimo
1
11
Útok
12
10
Nebezpečný útok
6
56
Držení míče %
44
  • 4' - 1st Goal - Perth Glory U21
  • 20' - 1st Corner - Perth Glory U21
  • 42' - 1st Yellow Card - Armadale
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 51' - 2nd Corner - Perth Glory U21
  • 52' - 3rd Corner - Armadale
  • 59' - 4th Corner - Perth Glory U21
  • Race to 3 Corners - Perth Glory U21
  • 68' - 5th Corner - Armadale
  • 69' - 2nd Goal - Perth Glory U21
  • 72' - 6th Corner - Armadale
  • 74' - 7th Corner - Armadale
  • 79' - 2nd Yellow Card - Perth Glory U21
  • 82' - 8th Corner - Armadale
  • Race to 5 Corners - Armadale
  • 85' - 3rd Goal - Perth Glory U21
  • 90+1' - 4th Goal - Armadale
  • 1-3 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění