Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
+1.75
CD Alcala
Arcos vs CD Alcala Profil týmů
Arcos
VVRRVRVRVPNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůMéně2/10
Asijský handicapNekryje4/10
Tým druhého poločasuVíce než 2.5 karty v 9 z posledních 10
CD Alcala
PRPPRPVPRVNedávnéZlepšení+0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůMéně2/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Poslední
| Arcos | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| CD Alcala | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Arcos | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| CD Alcala | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0, 3.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.10,
Sm. odch.: 1.71, Medián: 3,
Modus: 4,
Více: 43%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Arcos vs CD Alcala Časové rozložení gólů/rohů
Arcos vs CD Alcala Vzájemné zápasy
Arcos vs CD Alcala Zobrazit celé H2H →| Arcos Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-02-21 | 3 CD Alcala |
2 - 0
4 - 0
|
Arcos 4 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2014-11-30 | 1 CD Alcala |
1 - 0
1 - 1
|
Arcos 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Arcos Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-02-19 | 2 Los Barrios |
0 - 0
1 - 0
|
Arcos | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-02-12 | 2 Arcos |
0 - 0
1 - 0
|
Castilleja CF 3 1 | V | -1.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-02-05 | 1 5 Atlético Espeleno |
0 - 1
1 - 1
|
Arcos 2 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-01-29 | 6 Arcos |
1 - 0
2 - 0
|
CD Utrera 6 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-01-22 | Arcos |
1 - 1
1 - 1
|
San Roque de Cadiz 3 | R | -1.5, -2.0 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-01-15 | 2 Recreativo Huelva B |
0 - 1
0 - 3
|
Arcos 2 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
5-8 (13) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-01-08 | 2 Arcos |
0 - 0
0 - 0
|
AD Ceuta FC 5 | R | -1.0, -1.5 | Méně |
|
11-5 (16) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 6 (4-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-01-02 | 2 9 Lebrijana |
1 - 0
1 - 1
|
Arcos | R | +0.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-12-18 | 3 Ecija Balompie |
1 - 0
1 - 2
|
Arcos 5 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-12-11 | 5 Arcos |
0 - 0
2 - 0
|
Real Betis B 2 | V | -0.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-12-08 | 2 3 Algeciras CF |
0 - 0
0 - 0
|
Arcos 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-12-04 | Arcos |
2 - 1
7 - 1
|
Cabecense 4 | V | -1.0 | Více |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-11-27 | 3 CD Guadalcacin |
0 - 0
0 - 0
|
Arcos 6 | R | +1.0 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-7 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-11-20 | 5 Arcos |
2 - 0
3 - 1
|
CD Gerena 3 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-11-06 | 2 Arcos |
1 - 0
1 - 0
|
CD San Roque de Lepe 8 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-10-09 | 3 8 Castilleja CF |
1 - 1
2 - 2
|
Arcos 2 1 | R | 0.0, +0.5 | Více |
|
7-7 (14) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-10-01 | 4 Arcos |
2 - 0
3 - 1
|
Atlético Espeleno 5 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-09-24 | 1 CD Utrera |
0 - 2
1 - 2
|
Arcos 2 1 | V | 0.0 | Více |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-09-18 | 5 San Roque de Cadiz |
0 - 2
1 - 3
|
Arcos 2 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-09-04 | 3 AD Ceuta FC |
0 - 3
2 - 6
|
Arcos 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-30 | 4 Arcos |
2 - 1
3 - 2
|
Villanovense 5 2 | V |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-05-08 | 3 Arcos |
0 - 1
0 - 2
|
Coria CF 2 | P | 0.0 | Méně |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-04-24 | 2 Arcos |
0 - 0
2 - 0
|
Cabecense 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-04-03 | 5 Conil CF |
1 - 0
1 - 0
|
Arcos 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
7-6 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-03-24 | 2 Arcos |
2 - 0
2 - 2
|
San Roque de Cadiz 3 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-03-13 | 1 Arcos |
0 - 0
0 - 0
|
AD Ceuta FC 4 | R | -0.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-03-06 | Cordoba B |
0 - 1
4 - 2
|
Arcos 6 | P | -1.5 | Více |
|
8-4 (12) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-02-21 | 3 CD Alcala |
2 - 0
4 - 0
|
Arcos 4 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-02-14 | 3 Arcos |
0 - 1
0 - 1
|
Atletico Sanluqueno 4 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-01-03 | 3 Castilleja CF |
0 - 1
1 - 1
|
Arcos 3 1 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
8-7 (15) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| CD Alcala Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-02-19 | 3 CD Alcala |
1 - 0
3 - 0
|
San Roque de Cadiz 2 | V | -0.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-02-12 | 1 Recreativo Huelva B |
1 - 1
2 - 2
|
CD Alcala 2 | R | -0.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-01-29 | 2 7 Lebrijana |
1 - 0
1 - 0
|
CD Alcala 5 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-01-22 | 2 3 CD Alcala |
0 - 0
1 - 0
|
Ecija Balompie 1 1 | V | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-01-15 | Real Betis B |
3 - 0
5 - 0
|
CD Alcala 3 | P | -1.5, -2.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2017-01-08 | 1 CD Alcala |
0 - 0
1 - 1
|
Algeciras CF 3 | R | +1.0 | Méně |
|
4-9 (13) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (1-4) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-12-21 | 2 Cabecense |
1 - 1
4 - 1
|
CD Alcala 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-12-18 | CD Guadalcacin |
3 - 0
4 - 0
|
CD Alcala 1 | P | -0.5 | Více |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-12-08 | 1 Sevilla C |
0 - 0
1 - 1
|
CD Alcala 3 | R | -1.0, -1.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-12-04 | 2 CD Alcala |
0 - 3
1 - 3
|
CD San Roque de Lepe 4 | P | 0.0 | Více |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-11-27 | 2 CA Antoniano |
1 - 0
1 - 1
|
CD Alcala 3 | R | -0.5 | Méně |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 3 (2-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-11-19 | 1 CD Alcala |
0 - 1
0 - 2
|
Coria CF 3 | P | -0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-10-30 | 3 CD Alcala |
0 - 1
1 - 3
|
Castilleja CF 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
10-5 (15) | 6-3 (9) | 3 (2-1) | 3 (2-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-10-23 | 3 Atlético Espeleno |
1 - 1
2 - 1
|
CD Alcala 3 | P | -1.0 | Více |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 3 (1-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-10-09 | 3 CD Alcala |
0 - 0
0 - 0
|
Recreativo Huelva B 3 | R | -0.5 | Méně |
|
10-2 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-09-25 | 4 CD Alcala |
1 - 1
1 - 1
|
Lebrijana 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-09-18 | 3 Ecija Balompie |
2 - 0
4 - 1
|
CD Alcala 2 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-09-11 | 8 CD Alcala |
0 - 1
1 - 3
|
Real Betis B 2 | P | +0.5 | Více |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-09-04 | 2 Algeciras CF |
0 - 0
4 - 0
|
CD Alcala | P | -1.0 | Více |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-08-28 | 5 CD Alcala |
0 - 1
1 - 1
|
Cabecense 3 | R | -1.0, -1.5 | Méně |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Španělsko - Copa Federacion | 2016-08-24 | 1 San Fernando CD |
3 - 0
9 - 0
|
CD Alcala 1 | P | -0.5 | Více |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-08-18 | CD Utrera |
0 - 0
3 - 1
|
CD Alcala 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
5-1 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-08-08 | 3 CD Alcala |
1 - 2
3 - 3
|
Estrella San Agustin CF 2 | R | -1.5, -2.0 | Více |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-08-04 | 2 Puebla CF |
0 - 2
1 - 3
|
CD Alcala | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2016-05-29 | 1 3 UP Langreo |
0 - 0
2 - 0
|
CD Alcala 3 1 | P | -0.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2016-05-22 | 4 CD Alcala |
0 - 0
2 - 1
|
UP Langreo 1 | V | 0.0 | Více |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-05-08 | 1 CD Alcala |
0 - 0
1 - 2
|
Lebrijana 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-04-29 | 1 Los Barrios |
2 - 0
4 - 0
|
CD Alcala 5 3 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-04-24 | 2 CD Alcala |
1 - 0
4 - 1
|
Conil CF 1 | V | -1.5 | Více |
|
8-0 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 10 | 2016-03-27 | 2 CD Alcala |
1 - 0
3 - 1
|
Cordoba B 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.14 | 6.5 | 15 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.75) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Poločas (-0.75) | Domácí@1.775 | Hosté@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.25) | Ví[email protected] | Méně@1.475 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 4 - 0 , Roh: 7 - 3
Roh: , Hendikep: -1.5, -2.0 , Góly: 3.0, 3.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 4 - 1 Poločas
Roh: , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 1.0
-
5' - 1st Corner - Arcos -
7' - 2nd Corner - Arcos -
7' - 3rd Corner - Arcos -
28' - 4th Corner - Arcos -
34' - 1st Yellow Card - CD Alcala -
34' - 2nd Yellow Card - Arcos -
36' - 1st Goal - Arcos -
38' - 3rd Yellow Card - Arcos -
40' - 5th Corner - CD Alcala -
45+2' - 4th Yellow Card - Arcos -
1-0 score at the end of First Half -
51' - 2nd Goal - Arcos -
55' - 6th Corner - CD Alcala -
57' - 7th Corner - CD Alcala -
68' - 8th Corner - Arcos -
72' - 3rd Goal - Arcos -
78' - 9th Corner - Arcos -
81' - 5th Yellow Card - CD Alcala -
84' - 10th Corner - Arcos -
85' - 4th Goal - Arcos -
4-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

