so, Aug 31, 2019 · 15:00
Arbroath [6]
2 2
1 - 0
Celý zápas · Pol. 0-0
Dunfermline [8]
4 1
NejstaršíNedávné
VPPRPV
3.25
3.25
2.20
NedávnéNejstarší
PRRRVP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.5
Góly celkem
Více 10.0
Rohy celkem
-0.25
Dunfermline
Arbroath
RPRVVPPRPVNedávnéPokles-0.8 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapNekryje3/10
Dunfermline
PPVVPVRRRPNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Arbroath

4V-2R-4P v posledních 10 zápasech, s 18 vstřelenými a 16 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.8 pro, 1.6 proti. Výhry 40%, AH výhra 30%, góly Over 70%, rohy Over 60%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 20%2 Prohra 40%4
Góly celkem 2.5
Více 70%7 Neplatné 0%0 Méně 30%3
Rohy celkem 10.0
Více 60%6 Neplatné 10%1 Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 30%3 Neplatné 0%0 Prohra 70%7
Dunfermline

4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 19 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.9 pro, 1.2 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 50%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 30%3 Prohra 30%3
Góly celkem 2.5
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Rohy celkem 10.0
Více 50%5 Neplatné 10%1 Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 10%1 Prohra 40%4
Poslední
Arbroath
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Dunfermline
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Arbroath
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Dunfermline
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Arbroath Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
UK Friendlies 2018-07-09 1 Arbroath
0 - 1
0 - 1
Dunfermline P +0.5 Méně
Skotsko - League Challenge Cup 2017-08-15 1 2 Dunfermline
2 - 0
2 - 0
Arbroath 3 1 P -1.0, -1.5 Méně
Skotsko - Ligový pohár 2016-07-19 1 Dunfermline
1 - 0
3 - 0
Arbroath 2 1 P -1.5, -2.0 Push 11.0
Skotsko - League Challenge Cup 2015-07-25 2 Arbroath
0 - 3
1 - 4
Dunfermline 1 P +0.5 Více
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Arbroath Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - Championship 2019-08-24 1 4 Alloa
0 - 1
0 - 1
Arbroath 2 V 0.0 Méně 10.5
Skotsko - Championship 2019-08-10 1 Inverness CT
1 - 1
2 - 1
Arbroath 1 P -0.5, -1.0 Více 10.5
Skotsko - Championship 2019-08-03 Arbroath
0 - 0
0 - 0
Queen of South R 0.0, -0.5 Méně 10.0
Skotsko - Ligový pohár 2019-07-27 Arbroath
1 - 1
2 - 3
Alloa P -0.5 Více 10.5
Skotsko - Ligový pohár 2019-07-23 3 Hibernian
2 - 0
3 - 0
Arbroath 2 P -1.5, -2.0 Push 10.0
Skotsko - Ligový pohár 2019-07-17 Stirling
0 - 2
1 - 6
Arbroath 1 V +1.0, +1.5 Více 10.5 Méně
3-6 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Skotsko - Ligový pohár 2019-07-13 2 Arbroath
1 - 1
2 - 1
Elgin 1 V -1.5 Méně 10.0 Více
10-7 (17) 7-2 (9) 3 (3-0) 3 (2-1)
UK Friendlies 2019-07-09 2 Montrose
2 - 0
3 - 2
Arbroath 2 P +0.5 Více
4-3 (7) 3-0 (3) 2 (2-0) 1 (0-1)
UK Friendlies 2019-07-03 Arbroath
1 - 0
3 - 2
Hibernian V +1.0 Více 8.5 Více
4-8 (12) 2-3 (5) 2 (2-0) 4 (1-3)
Skotsko - League One 2019-05-04 1 Arbroath
0 - 0
1 - 1
Dumbarton 2 1 R -1.0 Méně 10.0 Méně
4-3 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - League One 2019-04-27 1 Airdrieonians
1 - 0
3 - 0
Arbroath 1 P +0.5, +1.0 Více 10.5 Méně
4-6 (10) 1-4 (5) 1 (0-1) 3 (2-1)
Skotsko - League One 2019-04-21 3 Arbroath
1 - 1
2 - 2
Raith 1 R 0.0, -0.5 Více 10.0 Méně
1-3 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Skotsko - League One 2019-04-13 4 Brechin
1 - 1
1 - 1
Arbroath 1 R +0.5, +1.0 Méně 10.0 Méně
0-6 (6) 0-1 (1) 1 (0-1) 3 (0-3)
Skotsko - League One 2019-04-06 1 Arbroath
0 - 0
1 - 0
Montrose 4 V -0.5 Méně 9.5 Méně
4-5 (9) 3-5 (8) 3 (0-3) 0 (0-0)
Skotsko - League One 2019-03-30 1 Forfar
1 - 1
2 - 1
Arbroath 4 P +0.5 Více 10.0 Více
3-8 (11) 3-3 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Skotsko - League One 2019-03-23 1 4 Stranraer
0 - 0
0 - 0
Arbroath 3 R +0.5, +1.0 Méně 10.0 Více
5-7 (12) 4-6 (10) 5 (2-3) 0 (0-0)
Skotsko - League One 2019-03-16 Arbroath
1 - 1
2 - 1
East Fife 3 V -0.5, -1.0 Více 10.0 Méně
3-4 (7) 0-4 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - League One 2019-03-09 1 Arbroath
0 - 1
0 - 2
Stenhousemuir 1 1 P -1.5 Méně 10.5 Méně
8-2 (10) 7-2 (9) 3 (2-1) 0 (0-0)
Skotsko - League One 2019-03-02 3 Dumbarton
1 - 0
2 - 0
Arbroath 2 1 P +0.5 Méně 10.5 Více
8-6 (14) 5-3 (8) 1 (1-0) 2 (1-1)
Skotsko - League One 2019-02-26 2 East Fife
1 - 1
1 - 1
Arbroath 2 R +0.5 Méně 10.0 Push
4-6 (10) 2-4 (6) 3 (1-2) 3 (1-2)
Skotsko - League One 2019-02-23 2 Arbroath
1 - 1
3 - 2
Airdrieonians 3 V -1.0 Více 10.5 Více
5-6 (11) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Skotsko - League One 2019-02-16 3 Raith
0 - 1
0 - 1
Arbroath 2 V 0.0 Méně 10.0 Méně
3-3 (6) 1-3 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Skotsko - League One 2019-02-12 1 Arbroath
1 - 0
1 - 1
Stranraer 5 R -1.5 Méně 10.5 Méně
4-5 (9) 4-3 (7) 2 (0-2) 1 (0-1)
Skotsko - League One 2019-01-26 1 Arbroath
0 - 1
0 - 2
Forfar 1 1 P -1.0 Méně 10.0 Více
8-5 (13) 4-5 (9) 4 (1-3) 1 (1-0)
Skotsko - League One 2019-01-12 1 Stenhousemuir
1 - 2
1 - 4
Arbroath V +1.0, +1.5 Více 10.5 Více
3-11 (14) 1-4 (5) 0 (0-0) 5 (1-4)
Skotsko - League One 2019-01-05 1 Arbroath
0 - 0
1 - 0
Brechin 2 V -1.5, -2.0 Méně 10.0 Více
9-5 (14) 4-4 (8) 4 (3-1) 1 (0-1)
Skotsko - League One 2018-12-29 1 2 Montrose
0 - 0
1 - 1
Arbroath 2 R +0.5, +1.0 Méně 10.0 Méně
4-2 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Skotsko - League One 2018-12-22 1 6 Arbroath
0 - 2
0 - 2
Raith 3 P 0.0, -0.5 Méně 10.5 Méně
5-2 (7) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Skotsko - League One 2018-12-15 Airdrieonians
0 - 1
0 - 1
Arbroath V +0.5, +1.0 Méně 10.5 Více
10-3 (13) 7-3 (10) 2 (1-1) 0 (0-0)
Skotsko - League One 2018-12-08 1 3 Forfar
0 - 1
2 - 3
Arbroath 4 1 V +0.5, +1.0 Více 10.0 Méně
3-3 (6) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Dunfermline Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - Championship 2019-08-24 1 Dunfermline
0 - 2
0 - 2
Dundee Utd 3 P 0.0, +0.5 Méně 10.0
Skotsko - Ligový pohár 2019-08-17 Celtic
0 - 0
1 - 1
Dunfermline 1 R -3.0 Méně 11.0
Skotsko - Championship 2019-08-10 5 Queen of South
0 - 1
1 - 1
Dunfermline R 0.0, +0.5 Méně 9.5
Skotsko - Championship 2019-08-02 3 Dunfermline
2 - 1
2 - 2
Dundee 1 R 0.0 Více 9.5
Skotsko - Ligový pohár 2019-07-27 Dunfermline
3 - 0
4 - 0
East Kilbride V -1.5, -2.0 Více 10.5
Skotsko - Ligový pohár 2019-07-20 2 Edinburgh City
0 - 0
1 - 0
Dunfermline 1 P +0.5, +1.0 Méně 9.5 Více
2-10 (12) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Skotsko - Ligový pohár 2019-07-17 Dunfermline
5 - 0
6 - 0
Albion 2 V -2.0 Více 10.5 Méně
5-4 (9) 4-0 (4) 2 (2-0) 2 (0-2)
Skotsko - Ligový pohár 2019-07-14 St Mirren
0 - 3
2 - 3
Dunfermline V -0.5 Více 10.0 Méně
6-3 (9) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (3-0)
UK Friendlies 2019-07-06 Dunfermline
1 - 0
1 - 3
Hibernian P +1.0 Více 8.5 Více
5-12 (17) 4-6 (10) 2 (0-2) 1 (0-1)
UK Friendlies 2019-06-29 Forfar
0 - 1
0 - 1
Dunfermline V 0.0, +0.5 Méně 8.5 Více
6-4 (10) 4-2 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Skotsko - Championship 2019-05-04 Inverness CT
1 - 0
1 - 0
Dunfermline P -0.5 Méně 10.0 Méně
4-4 (8) 3-2 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2019-04-27 1 1 Dunfermline
0 - 0
0 - 1
Morton 4 P 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
2-4 (6) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Skotsko - Championship 2019-04-20 1 Queen of South
1 - 0
2 - 1
Dunfermline 2 P 0.0 Více 9.5 Více
7-5 (12) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Skotsko - Championship 2019-04-13 Dunfermline
0 - 0
0 - 1
Falkirk 1 P 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
7-2 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Skotsko - Championship 2019-04-09 2 Ross County
0 - 0
1 - 0
Dunfermline 1 P 0.0, -0.5 Méně 10.0 Více
6-9 (15) 1-7 (8) 4 (1-3) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2019-04-06 1 Partick
1 - 2
2 - 2
Dunfermline 3 R 0.0 Více 10.0 Více
7-6 (13) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Skotsko - Championship 2019-03-29 1 Dunfermline
0 - 1
0 - 1
Ayr 1 P 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
4-4 (8) 1-3 (4) 4 (1-3) 1 (1-0)
Skotsko - Championship 2019-03-26 2 Dunfermline
0 - 1
0 - 1
Dundee Utd 1 P 0.0 Méně 9.5 Více
4-8 (12) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Skotsko - Championship 2019-03-09 Alloa
0 - 0
0 - 1
Dunfermline V +0.5, +1.0 Méně 10.0 Více
6-9 (15) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Skotsko - Championship 2019-03-02 1 Dunfermline
0 - 0
1 - 0
Queen of South 1 V -0.5 Méně 9.0 Více
6-5 (11) 1-2 (3) 1 (0-1) 3 (0-3)
Skotsko - Championship 2019-02-26 2 Dunfermline
0 - 0
3 - 0
Partick 2 V -0.5 Více 10.0 Více
4-8 (12) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2019-02-23 Ayr
0 - 0
0 - 1
Dunfermline 2 V 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
8-1 (9) 5-1 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2019-02-16 Dunfermline
0 - 0
1 - 0
Inverness CT 3 V 0.0, -0.5 Méně 10.0 Více
7-4 (11) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Skotsko - Championship 2019-02-02 4 Dunfermline
1 - 0
1 - 2
Ross County 3 P 0.0 Více 9.5 Více
5-5 (10) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (0-2)
Skotsko - Championship 2019-01-26 2 Morton
0 - 0
0 - 0
Dunfermline R 0.0, +0.5 Méně 10.0 Méně
1-5 (6) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - FA Cup 2019-01-19 2 Raith
0 - 0
3 - 0
Dunfermline 2 1 P +0.5 Více 9.5 Méně
2-5 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Skotsko - Championship 2019-01-12 1 Dundee Utd
0 - 0
1 - 0
Dunfermline 1 P 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
2-2 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2019-01-05 1 Dunfermline
2 - 0
2 - 2
Alloa 2 R -1.0 Více 10.0 Méně
2-5 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Skotsko - Championship 2018-12-29 2 Falkirk
1 - 2
2 - 4
Dunfermline 1 V +0.5, +1.0 Více 9.5 Méně
4-0 (4) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (2-0)
Skotsko - Championship 2018-12-22 3 Dunfermline
0 - 0
0 - 0
Ayr 3 R 0.0 Méně 9.5 Méně
3-6 (9) 0-5 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 3.25 3.25 2.2
Poločas 3.75 2.1 2.75
Asijský hendikep
Celý zápas (+0.25) Domácí@2.025 Hosté@1.825
Poločas (+0.25) Domácí@1.65 Hosté@2.2
Rohy celkem
Celý zápas (10.0) Ví[email protected] Méně@1.925
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@2.025
Góly celkem
Celý zápas (2.5) Ví[email protected] Méně@1.95
Poločas (1.0) Ví[email protected] Méně@1.95


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 2 - 4

Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.5

5
Střela na branku
2
3
Střela mimo
5
63
Útok
59
22
Nebezpečný útok
25

Skóre: 0 - 0 , Roh: 1 - 3 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 1.0

1
Střela na branku
1
0
Střela mimo
4
24
Útok
35
7
Nebezpečný útok
15
  • 9' - 1st Corner - Dunfermline
  • 10' - 2nd Corner - Dunfermline
  • Race to 3 Corners - Dunfermline
  • 16' - 3rd Corner - Dunfermline
  • 21' - 1st Yellow Card - Arbroath
  • 24' - 2nd Yellow Card - Dunfermline
  • 45' - 4th Corner - Arbroath
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 46' Substitution - Donnelly for Spence - Arbroath
  • 50' - 1st Goal - Arbroath
  • 64' Substitution - Cochrane for Coley - Dunfermline
  • 75' - 5th Corner - Arbroath
  • 76' Substitution - McGill for Beadling - Dunfermline
  • 77' Substitution - Campbell for Gold - Arbroath
  • 83' Substitution - Ryan for McCann - Dunfermline
  • 90+1' - 3rd Yellow Card - Arbroath
  • 89' Substitution - Kader for Linn - Arbroath
  • 90+3' - 6th Corner - Dunfermline
  • 1-0 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění