pá, May 8, 2026 · 19:30
Arbroath
6 4
0 - 0
Celý zápas · Pol. 0-0
NejstaršíNedávné
PPVRRP
2.10
3.50
3.40
NedávnéNejstarší
VRVPRP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
Méně 10.0
Rohy celkem
+0.25
Dunfermline
Arbroath
RRVPPPVRRPNedávnéPokles-0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapNekryjeKryto 3/10
Dunfermline
RVVPPRPVRVNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapKryjeKryto 6/10
Arbroath

2V-4R-4P v posledních 10 zápasech, s 6 vstřelenými a 9 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.6 pro, 0.9 proti. Výhry 20%, AH výhra 30%, góly Over 30%, rohy Over 30%.

Výsledek v plném čase
Výhra 20%2 Remíza 40%4 Prohra 40%4
Góly celkem 2.5
Více 30%3 Neplatné 0%0 Méně 70%7
Rohy celkem 10.0
Více 30%3 Neplatné 10%1 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 30%3 Neplatné 20%2 Prohra 50%5
Dunfermline

4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 11 vstřelenými a 8 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.1 pro, 0.8 proti. Výhry 40%, AH výhra 60%, góly Over 30%, rohy Over 20%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 30%3 Prohra 30%3
Góly celkem 2.5
Více 30%3 Neplatné 0%0 Méně 70%7
Rohy celkem 10.0
Více 20%2 Neplatné 20%2 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 0%0 Prohra 40%4
Poslední
Arbroath
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Dunfermline
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Arbroath
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Dunfermline
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Arbroath Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - Premiership - play-off 2026-05-05 2 Dunfermline
1 - 0
1 - 0
Arbroath 3 P 0.0, -0.5 Méně 9.5
Skotsko - Championship 2026-05-01 1 Dunfermline
0 - 0
0 - 0
Arbroath 1 R 0.0, -0.5 Méně 9.5
Skotsko - Championship 2026-02-21 1 3 Arbroath
1 - 1
4 - 2
Dunfermline 4 V 0.0, -0.5 Více 9.5
Skotsko - Championship 2025-12-06 3 Dunfermline
0 - 0
1 - 2
Arbroath 2 V -0.5 Více 10.0
Skotsko - Championship 2025-09-13 4 Arbroath
0 - 2
0 - 5
Dunfermline 2 P 0.0, +0.5 Více 9.5
Skotsko - Championship 2024-03-30 Arbroath
0 - 3
2 - 3
Dunfermline 1 P +0.5, +1.0 Více 11.0 Více
7-8 (15) 2-4 (6) 2 (1-1) 3 (2-1)
Skotsko - Championship 2024-02-17 4 Dunfermline
1 - 0
1 - 1
Arbroath 3 R -0.5, -1.0 Méně 11.5 Více
8-5 (13) 4-2 (6) 2 (2-0) 5 (3-2)
Skotsko - Championship 2023-12-23 1 2 Arbroath
1 - 0
1 - 1
Dunfermline 1 R +0.5 Méně 11.0 Více
10-8 (18) 6-2 (8) 4 (3-1) 3 (0-3)
Skotsko - Championship 2023-11-28 1 Dunfermline
0 - 0
3 - 0
Arbroath 1 P -0.5 Více 10.0 Více
12-1 (13) 4-0 (4) 1 (1-0) 4 (3-1)
Skotsko - League Challenge Cup 2022-12-09 1 Arbroath
0 - 4
1 - 5
Dunfermline 1 P 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
3-8 (11) 1-6 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2022-03-05 2 Arbroath
1 - 0
1 - 0
Dunfermline 1 V 0.0, -0.5 Méně 10.5 Méně
3-3 (6) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
Skotsko - Championship 2021-12-26 3 Dunfermline
0 - 2
0 - 3
Arbroath 1 V 0.0, +0.5 Více 10.5 Méně
6-2 (8) 2-1 (3) 2 (2-0) 3 (3-0)
Skotsko - Championship 2021-10-30 2 Arbroath
2 - 2
4 - 2
Dunfermline 1 V -0.5 Více
8-3 (11) 4-2 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Skotsko - Championship 2021-08-28 1 Dunfermline
0 - 2
0 - 3
Arbroath 1 V 0.0, -0.5 Více 10.0 Méně
5-3 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Skotsko - Championship 2021-04-24 2 Dunfermline
2 - 2
4 - 3
Arbroath 1 P 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
3-9 (12) 0-5 (5) 0 (0-0) 4 (1-3)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Arbroath Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - Premiership - play-off 2026-05-05 2 Dunfermline
1 - 0
1 - 0
Arbroath 3 P 0.0, -0.5 Méně 9.5
Skotsko - Championship 2026-05-01 1 Dunfermline
0 - 0
0 - 0
Arbroath 1 R 0.0, -0.5 Méně 9.5
Skotsko - Championship 2026-04-25 1 Arbroath
0 - 0
0 - 0
Partick R 0.0 Méně 9.5
Skotsko - Championship 2026-04-18 3 Arbroath
1 - 0
2 - 1
Raith 2 V 0.0 Více 9.5
Skotsko - Championship 2026-04-11 3 Ayr
0 - 0
1 - 0
Arbroath 2 P 0.0, -0.5 Méně 9.5
Skotsko - Championship 2026-04-04 4 Arbroath
1 - 1
2 - 4
St Johnstone 4 P +0.5 Více 9.5 Méně
3-4 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Skotsko - Championship 2026-03-28 2 Morton
2 - 1
2 - 1
Arbroath 1 P 0.0 Více 9.5 Méně
1-4 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Skotsko - Championship 2026-03-21 2 Arbroath
1 - 0
1 - 0
Queen's Park 2 V -0.5 Méně 9.5 Více
8-4 (12) 1-4 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Skotsko - Championship 2026-03-14 3 Airdrieonians
0 - 0
0 - 0
Arbroath 1 R 0.0 Méně 10.0 Více
7-5 (12) 3-3 (6) 4 (2-2) 2 (1-1)
Skotsko - Championship 2026-03-07 3 Arbroath
0 - 0
0 - 0
Ross County 3 2 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
5-4 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Skotsko - Championship 2026-03-03 1 Arbroath
0 - 0
1 - 1
Ayr 2 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
4-2 (6) 4-2 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2026-02-28 1 2 Partick
0 - 0
0 - 0
Arbroath 6 1 R -0.5, -1.0 Méně 10.0 Méně
4-4 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Skotsko - Championship 2026-02-21 1 3 Arbroath
1 - 1
4 - 2
Dunfermline 4 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
5-5 (10) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Skotsko - League Challenge Cup 2026-02-03 1 2 Arbroath
1 - 1
2 - 2
Airdrieonians R -0.5 Více
14-3 (17) 3-2 (5) 2 (2-0) 6 (6-0)
Skotsko - Championship 2026-01-31 5 Queen's Park
2 - 1
2 - 1
Arbroath P 0.0, +0.5 Více 9.5 Méně
0-9 (9) 0-5 (5) 3 (0-3) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2026-01-23 1 Arbroath
0 - 0
1 - 1
Morton R -0.5 Méně 9.5 Více
9-6 (15) 1-6 (7) 0 (0-0) 3 (3-0)
Skotsko - FA Cup 2026-01-17 2 Airdrieonians
1 - 0
2 - 2
Arbroath 2 R 0.0, +0.5 Více 10.5 Méně
0-2 (2) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (0-2)
Skotsko - League Challenge Cup 2026-01-13 1 Arbroath
1 - 0
3 - 0
East Fife 1 V -1.0 Více
3-3 (6) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Skotsko - Championship 2026-01-10 2 Raith
0 - 2
2 - 3
Arbroath V -0.5 Více 9.5 Méně
2-4 (6) 0-3 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2026-01-03 3 St Johnstone
1 - 0
1 - 0
Arbroath 1 P -1.0, -1.5 Méně 10.0 Více
8-5 (13) 3-4 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2025-12-27 1 Arbroath
0 - 0
1 - 1
Airdrieonians 5 R -0.5, -1.0 Méně 9.5 Méně
6-2 (8) 3-0 (3) 2 (2-0) 4 (2-2)
Skotsko - Championship 2025-12-20 1 Ross County
0 - 1
0 - 2
Arbroath 2 V 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
5-4 (9) 4-2 (6) 4 (4-0) 2 (1-1)
Skotsko - Championship 2025-12-13 1 2 Arbroath
0 - 0
2 - 1
Partick 2 V 0.0, +0.5 Více 10.0 Push
3-7 (10) 1-4 (5) 1 (0-1) 4 (1-3)
Skotsko - League Challenge Cup 2025-12-09 1 Arbroath
1 - 2
3 - 2
Kelty Hearts 1 V -1.5 Více
9-2 (11) 5-1 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Skotsko - Championship 2025-12-06 3 Dunfermline
0 - 0
1 - 2
Arbroath 2 V -0.5 Více 10.0 Méně
4-4 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Skotsko - FA Cup 2025-11-29 3 East Fife
0 - 2
0 - 2
Arbroath 1 V +0.5 Méně 10.5 Méně
0-6 (6) 0-5 (5) 5 (0-5) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2025-11-22 1 Arbroath
0 - 0
0 - 0
Raith 1 R 0.0 Méně 9.5 Méně
4-4 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (2-0)
Skotsko - Championship 2025-11-15 4 Ayr
0 - 1
1 - 1
Arbroath 2 R -0.5, -1.0 Méně 10.5 Méně
3-3 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2025-11-08 4 Morton
1 - 0
1 - 0
Arbroath 2 P 0.0, -0.5 Méně 10.5 Méně
3-5 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Skotsko - Championship 2025-11-01 3 Arbroath
1 - 0
3 - 0
Ross County 2 V 0.0, +0.5 Více 10.5 Méně
2-4 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Dunfermline Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - Premiership - play-off 2026-05-05 2 Dunfermline
1 - 0
1 - 0
Arbroath 3 V 0.0, -0.5 Méně 9.5
Skotsko - Championship 2026-05-01 1 Dunfermline
0 - 0
0 - 0
Arbroath 1 R 0.0, -0.5 Méně 9.5
Skotsko - Championship 2026-04-25 2 Queen's Park
0 - 1
0 - 2
Dunfermline 2 V +0.5 Méně 9.5
Skotsko - Championship 2026-04-21 2 Dunfermline
0 - 0
0 - 2
St Johnstone 1 P +0.5 Méně 9.5
Skotsko - FA Cup 2026-04-18 3 Dunfermline
0 - 0
0 - 0
Falkirk 3 R +0.5, +1.0 Méně 10.0
Skotsko - Championship 2026-04-14 Airdrieonians
1 - 0
1 - 0
Dunfermline 1 P 0.0, +0.5 Méně
3-2 (5) 3-2 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2026-04-11 Partick
2 - 0
2 - 0
Dunfermline P -0.5 Méně 9.5 Méně
5-2 (7) 3-2 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2026-04-07 1 3 Ayr
0 - 1
0 - 3
Dunfermline 1 V 0.0, +0.5 Více 9.5 Méně
3-0 (3) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2026-04-04 Dunfermline
0 - 1
3 - 1
Morton 1 V -0.5 Více 10.0 Push
6-4 (10) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Skotsko - Championship 2026-03-21 1 3 Ross County
2 - 1
2 - 2
Dunfermline 2 R 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
13-4 (17) 9-0 (9) 3 (3-0) 2 (2-0)
Skotsko - Championship 2026-03-14 2 Dunfermline
1 - 0
3 - 0
Raith 5 V 0.0 Více 9.5 Méně
7-1 (8) 6-0 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Skotsko - FA Cup 2026-03-07 1 Dunfermline
2 - 0
3 - 0
Aberdeen 1 V +0.5 Více 10.0 Více
7-6 (13) 1-2 (3) 1 (0-1) 4 (4-0)
Skotsko - Championship 2026-03-03 3 Dunfermline
2 - 0
3 - 0
Ross County 4 V 0.0 Více 9.5 Méně
1-2 (3) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Skotsko - Championship 2026-02-28 1 Dunfermline
1 - 0
1 - 0
Queen's Park 1 V -0.5 Méně 9.5 Méně
2-3 (5) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2026-02-24 2 Dunfermline
0 - 1
2 - 2
Partick 4 R 0.0, +0.5 Více 9.5 Méně
1-3 (4) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (0-2)
Skotsko - Championship 2026-02-21 1 3 Arbroath
1 - 1
4 - 2
Dunfermline 4 P 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
5-5 (10) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Skotsko - Championship 2026-02-17 2 Morton
1 - 0
2 - 0
Dunfermline 2 1 P 0.0 Méně 10.0 Méně
2-6 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Skotsko - FA Cup 2026-02-07 4 Dunfermline
0 - 0
2 - 0
Kelty Hearts 1 V -2.0 Méně 9.5 Více
12-3 (15) 6-2 (8) 1 (1-0) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2026-01-31 1 1 Dunfermline
0 - 1
0 - 2
Airdrieonians 2 P -0.5, -1.0 Méně 10.0 Více
6-6 (12) 3-3 (6) 1 (1-0) 2 (0-2)
Skotsko - Championship 2026-01-24 3 St Johnstone
0 - 0
0 - 1
Dunfermline 3 V -1.0 Méně 10.0 Více
10-6 (16) 6-2 (8) 1 (1-0) 1 (1-0)
Skotsko - FA Cup 2026-01-17 2 Dunfermline
0 - 0
1 - 0
Hibernian 2 V +1.0, +1.5 Méně 10.0 Více
8-4 (12) 6-2 (8) 0 (0-0) 3 (2-1)
Skotsko - Championship 2025-12-27 4 Raith
0 - 2
1 - 2
Dunfermline 3 V -0.5 Více 10.0 Více
6-5 (11) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Skotsko - Championship 2025-12-20 2 Dunfermline
0 - 3
2 - 3
Ayr 1 P 0.0 Více 9.5 Více
5-5 (10) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Skotsko - League Challenge Cup 2025-12-16 4 Queen of South
2 - 1
4 - 3
Dunfermline 2 P +0.5, +1.0 Více
2-8 (10) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2025-12-13 2 Queen's Park
1 - 0
1 - 1
Dunfermline 4 R +0.5 Méně 10.0 Méně
1-8 (9) 0-2 (2) 1 (0-1) 3 (0-3)
Skotsko - Championship 2025-12-06 3 Dunfermline
0 - 0
1 - 2
Arbroath 2 P -0.5 Více 10.0 Méně
4-4 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Skotsko - FA Cup 2025-11-29 1 Dunfermline
2 - 1
2 - 1
Queen of South 3 V -1.0, -1.5 Více 9.5 Méně
7-2 (9) 4-1 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2025-11-25 2 Partick
1 - 0
1 - 0
Dunfermline 3 P -0.5 Méně 9.5 Méně
3-4 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2025-11-22 1 Dunfermline
1 - 0
1 - 0
Morton 1 V -0.5 Méně 9.5 Více
8-7 (15) 4-3 (7) 3 (1-2) 3 (0-3)
Skotsko - Championship 2025-11-08 2 Dunfermline
1 - 1
2 - 2
St Johnstone 3 R 0.0, +0.5 Více 9.5 Více
7-8 (15) 2-6 (8) 2 (1-1) 2 (2-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 2.1 3.5 3.4
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.25) Domácí@1.8 Hosté@2
Poločas (0.0) Domácí@1.65 Hosté@2.2
Rohy celkem
Celý zápas (10.0) Ví[email protected] Méně@1.95
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@1.975
Góly celkem
Celý zápas (2.5) Ví[email protected] Méně@1.975
Poločas (1.0) Ví[email protected] Méně@2.025


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 6 - 6

Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5

1
Střela na branku
1
4
Střela mimo
4
101
Útok
106
58
Nebezpečný útok
60
50
Držení míče %
50

Skóre: 0 - 0 , Roh: 2 - 2 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0

1
Střela na branku
0
1
Střela mimo
2
55
Útok
63
23
Nebezpečný útok
37
50
Držení míče %
50
  • 3' - 1st Corner - Arbroath
  • 6' - 1st Yellow Card - Dunfermline
  • 14' - 2nd Corner - Arbroath
  • 17' - 2nd Yellow Card - Arbroath
  • 33' - 3rd Yellow Card - Arbroath
  • 43' - 3rd Corner - Dunfermline
  • 44' - 4th Corner - Dunfermline
  • 44' - 4th Yellow Card - Dunfermline
  • 0-0 score at the end of First Half
  • Race to 3 Corners - Dunfermline
  • 61' - 5th Corner - Dunfermline
  • 63' - 6th Corner - Dunfermline
  • 64' - 7th Corner - Dunfermline
  • Race to 5 Corners - Dunfermline
  • 65' ~ Substitution ~ Reilly ~ MacIntyre ~(Arbroath)
  • 64' ~ Substitution ~ Muirhead ~ Cochrane ~(Arbroath)
  • 76' - 8th Corner - Arbroath
  • 77' - 5th Yellow Card - Arbroath
  • 79' - 9th Corner - Dunfermline
  • 80' - 10th Corner - Arbroath
  • 82' - 6th Yellow Card - Arbroath
  • 84' - 7th Yellow Card - Dunfermline
  • 85' - Missed Penalty - Arbroath
  • 85' - 11th Corner - Arbroath
  • 85' ~ Substitution ~ Enem ~ Watson ~(Arbroath)
  • 87' ~ Substitution ~ Hamilton ~ Morrison ~(Dunfermline)
  • 90' ~ Substitution ~ Amade ~ Abdulai ~(Dunfermline)
  • 90+3' - 12th Corner - Arbroath
  • 0-0 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění