pá, Dec 27, 2019 · 19:30
Antverpy [3]
9 2
0 - 0
Celý zápas · Pol. 0-0
Anderlecht [10]
0 2
NejstaršíNedávné
VRVVVR
2.00
3.80
3.30
NedávnéNejstarší
VPRRVP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.75
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
-0.5
Antverpy
Antverpy
PVVRVRVVVRNedávnéZlepšení+0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Anderlecht
RVVRPVRRPVNedávnéZlepšení+0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 19
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Antverpy

6V-3R-1P v posledních 10 zápasech, s 19 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.9 pro, 1.1 proti. Výhry 60%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 30%.

Výsledek v plném čase
Výhra 60%6 Remíza 30%3 Prohra 10%1
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 60%6 Neplatné 0%0 Méně 40%4
Rohy celkem 9.5
Více 30%3 Neplatné 0%0 Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 10%1 Prohra 40%4
Anderlecht

4V-4R-2P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 1.3 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 60%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 40%4 Prohra 20%2
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Rohy celkem 9.5
Více 60%6 Neplatné 0%0 Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 0%0 Prohra 50%5
Poslední
Antverpy
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Anderlecht
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Antverpy
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Anderlecht
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Antverpy Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgie - První divize A 2019-09-15 1 3 Anderlecht
0 - 0
1 - 2
Antverpy 4 V 0.0, -0.5 Více 9.5
Belgie - První divize A 2019-05-12 1 Antverpy
0 - 1
1 - 1
Anderlecht 1 R 0.0, -0.5 Méně 10.0
Belgie - První divize A 2019-04-07 1 Anderlecht
1 - 1
1 - 2
Antverpy 1 V -0.5 Více 10.0
Belgie - První divize A 2019-02-17 4 Antverpy
0 - 0
0 - 1
Anderlecht 1 P 0.0, -0.5 Méně 9.5
Belgie - První divize A 2018-09-02 1 Anderlecht
1 - 0
1 - 1
Antverpy 3 R -0.5 Méně 10.0
Belgie - První divize A 2018-03-11 2 Anderlecht
1 - 1
2 - 1
Antverpy 3 P -0.5, -1.0 Více 9.5 Méně
0-9 (9) 0-5 (5) 2 (0-2) 4 (0-4)
Belgie - První divize A 2017-07-28 2 Antverpy
0 - 0
0 - 0
Anderlecht R +1.0 Méně 9.5 Více
5-5 (10) 4-3 (7) 3 (0-3) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Antverpy Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgie - První divize A 2019-12-22 1 Sint-Truidense
0 - 0
1 - 1
Antverpy 2 R +1.0 Méně 10.5
Belgie - Pohár 2019-12-18 1 2 Standard Liege
1 - 0
1 - 3
Antverpy 3 1 V 0.0, -0.5 Více 9.5
Belgie - První divize A 2019-12-14 2 Antverpy
0 - 0
1 - 0
Eupen 5 1 V -1.0, -1.5 Méně 10.0
Belgie - První divize A 2019-12-06 1 Waasland-Beveren
0 - 1
0 - 4
Antverpy 1 V +1.0 Více 10.0
Belgie - Pohár 2019-12-03 2 Antverpy
1 - 1
2 - 2
Genk 4 R 0.0, -0.5 Více 10.0
Belgie - První divize A 2019-11-29 1 Antverpy
0 - 0
1 - 0
KV Mechelen 1 V -1.0 Méně 10.0 Méně
6-3 (9) 5-0 (5) 2 (2-0) 2 (0-2)
Belgie - První divize A 2019-11-24 1 Gent
1 - 0
1 - 1
Antverpy 6 R -0.5 Méně 10.0 Méně
5-2 (7) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2019-11-21 4 Antverpy
2 - 1
3 - 2
Gent 5 V 0.0 Více 10.0 Méně
4-4 (8) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2019-11-10 6 Antverpy
0 - 1
2 - 1
Club Brugge 3 V +0.5 Více 10.0 Více
4-9 (13) 2-4 (6) 2 (0-2) 4 (2-2)
Belgie - První divize A 2019-11-02 3 Royal Excel Mouscron
0 - 1
3 - 1
Antverpy 1 P +0.5 Více 9.5 Více
5-5 (10) 4-1 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Belgie - První divize A 2019-10-30 Genk
0 - 1
2 - 2
Antverpy 3 1 R -0.5 Více 10.0 Více
7-5 (12) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Belgie - První divize A 2019-10-26 1 Antverpy
1 - 0
3 - 1
KV Kortrijk 1 V -1.0 Více 10.0 Push
6-4 (10) 4-3 (7) 2 (2-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2019-10-20 3 KV Mechelen
2 - 1
3 - 1
Antverpy 3 P +0.5 Více 10.0 Méně
6-1 (7) 3-0 (3) 2 (2-0) 1 (1-0)
Belgie - První divize A 2019-10-06 3 Antverpy
1 - 0
2 - 2
Standard Liege 2 R -0.5 Více 9.5 Méně
5-4 (9) 1-2 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Belgie - První divize A 2019-09-29 KV Oostende
0 - 1
1 - 1
Antverpy R +1.0 Méně 10.0 Méně
2-5 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 3 (1-2)
Belgie - Pohár 2019-09-26 Antverpy
2 - 1
2 - 2
Lokeren 5 R -1.0, -1.5 Více 10.5 Méně
4-2 (6) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2019-09-21 1 Antverpy
1 - 1
3 - 1
Cercle Brugge 2 V -1.5, -2.0 Více 10.0 Méně
5-2 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (1-2)
Belgie - První divize A 2019-09-15 1 3 Anderlecht
0 - 0
1 - 2
Antverpy 4 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
11-4 (15) 5-2 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2019-09-01 Zulte-Waregem
2 - 0
2 - 0
Antverpy 2 P 0.0, +0.5 Méně 9.5 Více
5-6 (11) 2-4 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Evropská liga UEFA - kvalifikace 2019-08-29 2 4 Antverpy
0 - 0
1 - 1
AZ 3 R 0.0 Méně 10.0 Méně
3-6 (9) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Evropská liga UEFA - kvalifikace 2019-08-22 4 AZ
0 - 1
1 - 1
Antverpy 4 1 R -0.5 Méně 10.0 Více
8-8 (16) 4-4 (8) 4 (2-2) 2 (1-1)
Belgie - První divize A 2019-08-18 Antverpy
1 - 0
2 - 0
Sint-Truidense 2 1 V -0.5, -1.0 Méně 10.0 Méně
5-4 (9) 3-3 (6) 2 (1-1) 2 (1-1)
Evropská liga UEFA - kvalifikace 2019-08-15 Viktoria Plzeň
0 - 0
1 - 0
Antverpy 3 P -0.5 Méně 9.5 Více
9-1 (10) 6-0 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgie - První divize A 2019-08-11 Charleroi
0 - 0
2 - 1
Antverpy 1 P 0.0, -0.5 Více 9.0 Push
5-4 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Evropská liga UEFA - kvalifikace 2019-08-08 1 Antverpy
1 - 0
1 - 0
Viktoria Plzeň 1 V 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
6-0 (6) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2019-08-04 Antverpy
2 - 1
4 - 1
Waasland-Beveren 2 V -1.5 Více 10.0 Push
6-4 (10) 2-3 (5) 2 (1-1) 2 (1-1)
Belgie - První divize A 2019-07-28 1 Eupen
1 - 1
1 - 4
Antverpy 2 V 0.0, +0.5 Více 10.0 Více
3-10 (13) 1-4 (5) 2 (0-2) 2 (1-1)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-13 Antverpy
0 - 0
0 - 0
Valenciennes R -0.5 Méně
9-1 (10) 5-0 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-02 SV Meppen
0 - 0
2 - 2
Antverpy R +0.5 Více
4-1 (5) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2019-06-30 2 KFC Uerdingen 05
0 - 1
1 - 1
Antverpy 1 R +1.5 Méně
8-5 (13) 4-1 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Anderlecht Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgie - První divize A 2019-12-22 Anderlecht
0 - 0
2 - 0
Genk V 0.0 Méně 10.0
Belgie - Pohár 2019-12-19 1 Anderlecht
0 - 0
0 - 2
Club Brugge P +0.5, +1.0 Méně 10.0
Belgie - První divize A 2019-12-15 2 Standard Liege
1 - 0
1 - 1
Anderlecht 2 1 R -0.5 Méně 9.5
Belgie - První divize A 2019-12-08 Anderlecht
0 - 0
0 - 0
Charleroi 3 R 0.0, -0.5 Méně 9.5
Belgie - Pohár 2019-12-05 Royal Excel Mouscron
1 - 2
2 - 3
Anderlecht V 0.0, +0.5 Více 9.5
Belgie - První divize A 2019-12-01 3 KV Oostende
2 - 0
3 - 2
Anderlecht 2 P +0.5, +1.0 Více 9.5 Více
4-8 (12) 3-3 (6) 3 (1-2) 2 (1-1)
Belgie - První divize A 2019-11-24 1 Anderlecht
0 - 0
0 - 0
KV Kortrijk 3 R -1.0 Méně 9.5 Více
9-2 (11) 5-0 (5) 3 (3-0) 2 (1-1)
Belgie - První divize A 2019-11-08 2 Zulte-Waregem
0 - 1
1 - 2
Anderlecht 1 V 0.0, +0.5 Více 9.5 Méně
6-2 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgie - První divize A 2019-11-03 1 Anderlecht
2 - 1
2 - 1
Cercle Brugge 3 V -1.0, -1.5 Méně 9.5 Více
12-6 (18) 4-2 (6) 3 (1-2) 3 (3-0)
Belgie - První divize A 2019-10-31 1 Anderlecht
1 - 1
3 - 3
Gent 2 R 0.0, +0.5 Více 10.0 Méně
4-5 (9) 4-2 (6) 1 (1-0) 3 (0-3)
Belgie - První divize A 2019-10-25 4 Eupen
0 - 0
0 - 0
Anderlecht R 0.0, +0.5 Méně 10.0 Méně
3-4 (7) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Belgie - První divize A 2019-10-20 1 Anderlecht
2 - 0
4 - 1
Sint-Truidense 2 V -1.0, -1.5 Více 10.0 Méně
3-3 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2019-10-04 2 Charleroi
1 - 1
1 - 2
Anderlecht 5 V 0.0 Více 9.0 Méně
4-4 (8) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgie - První divize A 2019-09-29 2 Anderlecht
0 - 0
0 - 0
Waasland-Beveren 3 R -1.0, -1.5 Méně 10.0 Méně
7-1 (8) 0-1 (1) 1 (0-1) 2 (2-0)
Belgie - Pohár 2019-09-25 1 3 KFCO Beerschot Wilrijk
1 - 1
2 - 2
Anderlecht 2 1 R 0.0, +0.5 Více 10.0 Méně
2-5 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2019-09-22 1 Club Brugge
1 - 1
2 - 1
Anderlecht 2 P -1.0, -1.5 Push 10.0 Více
8-3 (11) 5-0 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Belgie - První divize A 2019-09-15 1 3 Anderlecht
0 - 0
1 - 2
Antverpy 4 P 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
11-4 (15) 5-2 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2019-09-01 2 Anderlecht
1 - 0
1 - 0
Standard Liege 2 V 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
1-3 (4) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgie - První divize A 2019-08-23 Genk
0 - 0
1 - 0
Anderlecht 1 P -0.5 Méně 10.0 Více
5-10 (15) 3-5 (8) 2 (1-1) 4 (0-4)
Belgie - První divize A 2019-08-17 1 KV Kortrijk
0 - 1
4 - 2
Anderlecht 1 P +0.5 Více 10.0 Méně
1-3 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgie - První divize A 2019-08-09 Anderlecht
0 - 0
0 - 0
KV Mechelen 2 1 R -0.5 Méně 10.0 Méně
8-1 (9) 5-1 (6) 2 (2-0) 2 (2-0)
Belgie - První divize A 2019-08-04 2 Royal Excel Mouscron
0 - 0
0 - 0
Anderlecht 4 R 0.0, +0.5 Méně 10.0 Méně
4-4 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-31 Anderlecht
1 - 1
1 - 2
Fortuna Düsseldorf 1 P +0.5 Push
6-3 (9) 5-0 (5) 2 (2-0) 2 (0-2)
Belgie - První divize A 2019-07-28 1 Anderlecht
1 - 1
1 - 2
KV Oostende 3 P -1.0, -1.5 Push 10.0 Méně
5-2 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-23 Anderlecht
0 - 1
1 - 3
PAOK Salonika P 0.0 Více 8.5 Méně
6-1 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-20 1 Hamburk
1 - 0
2 - 2
Anderlecht R 0.0 Více 9.0 Méně
2-3 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-10 Benfica
0 - 2
1 - 2
Anderlecht V -1.0, -1.5 Push 8.5 Více
5-4 (9) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Evropa - Přátelská utkání 2019-06-29 KSV Oudenaarde
0 - 3
0 - 6
Anderlecht V +3.0 Více
2-4 (6) 1-1 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2019-06-22 RWDM Brussels
0 - 1
0 - 1
Anderlecht V +3.0 Méně 9.0 Méně
0-6 (6) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Belgie - První divize A 2019-05-19 Gent
1 - 0
2 - 1
Anderlecht 2 P 0.0, -0.5 Push 9.5 Více
7-13 (20) 5-3 (8) 4 (3-1) 5 (0-5)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 2 3.8 3.3
Poločas 2.5 2.3 4
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.5) Domácí@2.025 Hosté@1.825
Poločas (-0.25) Domácí@2.1 Hosté@1.7
Rohy celkem
Celý zápas (9.5) Ví[email protected] Méně@1.925
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@1.875
Góly celkem
Celý zápas (2.75) Více@2 Méně@1.85
Poločas (1.0) Ví[email protected] Méně@2.025


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 9 - 0

Roh: 9.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.5, 3.0

5
Střela na branku
3
7
Střela mimo
7
111
Útok
69
102
Nebezpečný útok
44
62
Držení míče %
38

Skóre: 0 - 0 , Roh: 3 - 0 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0

2
Střela na branku
1
3
Střela mimo
5
59
Útok
34
42
Nebezpečný útok
25
61
Držení míče %
39
  • 13' - 1st Corner - Antverpy
  • 17' - 2nd Corner - Antverpy
  • 22' - 3rd Corner - Antverpy
  • Race to 3 Corners - Antverpy
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 54' - 1st Yellow Card - Antverpy
  • 56' - 2nd Yellow Card - Antverpy
  • 61' - 4th Corner - Antverpy
  • 66' Substitution - Kayembe for Chadli - Anderlecht
  • 76' - 5th Corner - Antverpy
  • Race to 5 Corners - Antverpy
  • 78' - 6th Corner - Antverpy
  • 79' - 3rd Yellow Card - Anderlecht
  • Race to 7 Corners - Antverpy
  • 85' - 7th Corner - Antverpy
  • 88' - 8th Corner - Antverpy
  • Race to 9 Corners - Antverpy
  • 89' - 9th Corner - Antverpy
  • 90+5' - 4th Yellow Card - Anderlecht
  • 0-0 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění