ne, Feb 9, 2025 · 12:30
Anderlecht [5]
10 1
2 - 0
Celý zápas · Pol. 0-0
Antverpy [4]
2 4
NejstaršíNedávné
VPVPPR
1.85
3.70
4.20
NedávnéNejstarší
RVRVPR

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.75
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
-0.5
Anderlecht
Anderlecht
PVPVVPVPPRNedávnéPokles-1.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Antverpy
RVRVRPVRVRNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Anderlecht

4V-1R-5P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 16 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 1.6 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 50%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 10%1 Prohra 50%5
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Rohy celkem 9.5
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 0%0 Prohra 50%5
Antverpy

4V-5R-1P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 1.3 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 40%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 50%5 Prohra 10%1
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 60%6 Neplatné 0%0 Méně 40%4
Rohy celkem 9.5
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 10%1 Prohra 40%4
Poslední
Anderlecht
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Antverpy
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Anderlecht
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Antverpy
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Anderlecht Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgie - Pohár 2025-02-06 1 4 Antverpy
1 - 1
2 - 2
Anderlecht 2 R 0.0, -0.5 Více 9.5
Belgie - Pohár 2025-01-16 2 Anderlecht
1 - 0
1 - 0
Antverpy 4 V 0.0, -0.5 Méně 9.5
Belgie - První divize A 2024-08-04 2 Antverpy
1 - 1
1 - 2
Anderlecht V -0.5 Více 9.0
Belgie - První divize A 2024-05-26 4 Antverpy
0 - 1
3 - 1
Anderlecht 1 P 0.0, +0.5 Více 9.0
Belgie - První divize A 2024-03-30 2 Anderlecht
0 - 0
1 - 0
Antverpy 4 1 V 0.0, -0.5 Méně 9.5
Belgie - První divize A 2023-12-17 2 Antverpy
0 - 1
1 - 1
Anderlecht 4 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
7-2 (9) 3-1 (4) 2 (2-0) 3 (2-1)
Belgie - První divize A 2023-08-06 1 Anderlecht
1 - 0
1 - 0
Antverpy 1 V 0.0, +0.5 Méně 9.0 Push
3-6 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 4 (0-4)
Belgie - První divize A 2023-01-29 1 3 Anderlecht
0 - 0
0 - 0
Antverpy 3 1 R 0.0 Méně 9.5 Méně
6-2 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgie - První divize A 2022-11-06 2 Antverpy
0 - 0
0 - 0
Anderlecht 3 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
4-1 (5) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (1-0)
Belgie - První divize A 2022-05-12 2 Anderlecht
2 - 0
2 - 1
Antverpy 1 V -1.0 Více 9.5 Více
9-2 (11) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Belgie - První divize A 2022-05-08 2 Antverpy
0 - 1
0 - 4
Anderlecht 2 V 0.0, +0.5 Více 10.0 Méně
4-4 (8) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgie - První divize A 2021-11-07 Antverpy
0 - 0
2 - 0
Anderlecht 3 P +0.5 Méně 9.5 Více
2-8 (10) 2-3 (5) 0 (0-0) 3 (0-3)
Belgie - První divize A 2021-05-23 3 Antverpy
0 - 0
1 - 0
Anderlecht 1 1 P 0.0, +0.5 Méně 9.0 Více
8-3 (11) 6-1 (7) 3 (3-0) 2 (1-1)
Belgie - První divize A 2021-05-08 2 Anderlecht
0 - 0
2 - 2
Antverpy 3 R -0.5, -1.0 Více 9.0 Méně
3-1 (4) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2021-04-05 Antverpy
0 - 0
1 - 4
Anderlecht 1 V 0.0, +0.5 Více 9.0 Méně
1-7 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Anderlecht Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgie - Pohár 2025-02-06 1 4 Antverpy
1 - 1
2 - 2
Anderlecht 2 R 0.0, -0.5 Více 9.5
Belgie - První divize A 2025-02-02 1 3 Gent
1 - 0
1 - 0
Anderlecht 3 1 P 0.0, -0.5 Méně 10.0
Evropská liga UEFA 2025-01-30 Anderlecht
1 - 1
3 - 4
TSG Hoffenheim 5 P 0.0, -0.5 Více 9.5
Belgie - První divize A 2025-01-26 Anderlecht
2 - 0
4 - 1
KV Mechelen 2 V -0.5 Více 10.0
Evropská liga UEFA 2025-01-23 Viktoria Plzeň
2 - 0
2 - 0
Anderlecht P -0.5 Méně 9.5
Belgie - První divize A 2025-01-19 1 2 KV Kortrijk
0 - 0
0 - 2
Anderlecht 2 V +0.5 Méně 10.0 Více
7-7 (14) 2-3 (5) 3 (0-3) 2 (2-0)
Belgie - Pohár 2025-01-16 2 Anderlecht
1 - 0
1 - 0
Antverpy 4 V 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
3-6 (9) 2-4 (6) 2 (0-2) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2025-01-12 1 Anderlecht
0 - 2
0 - 3
Club Brugge P +0.5 Více 9.5 Více
8-5 (13) 4-3 (7) 2 (1-1) 2 (1-1)
Belgie - Pohár 2025-01-09 4 KFCO Beerschot Wilrijk
0 - 1
0 - 1
Anderlecht 2 V +0.5 Méně 9.5 Více
4-6 (10) 1-5 (6) 2 (0-2) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2024-12-27 Anderlecht
2 - 1
2 - 3
FCV Dender EH 2 P -1.0 Více 9.5 Méně
2-4 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Belgie - První divize A 2024-12-22 1 Genk
1 - 0
2 - 0
Anderlecht 1 P -0.5 Méně 9.5 Více
10-5 (15) 5-4 (9) 2 (2-0) 1 (0-1)
Belgie - První divize A 2024-12-15 1 Sint-Truidense
0 - 1
0 - 2
Anderlecht 1 1 V 0.0, +0.5 Méně 9.5 Více
9-1 (10) 3-1 (4) 1 (0-1) 4 (4-0)
Evropská liga UEFA 2024-12-12 2 Slavia Praha
0 - 2
1 - 2
Anderlecht 3 V -1.0 Více 9.5 Více
9-1 (10) 6-0 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Belgie - První divize A 2024-12-08 1 Anderlecht
1 - 1
2 - 1
KFCO Beerschot Wilrijk 7 V -1.5 Push 10.0 Méně
7-2 (9) 4-1 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgie - Pohár 2024-12-05 2 Anderlecht
3 - 1
4 - 1
Westerlo 1 V -1.5 Více 9.5 Více
7-4 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgie - První divize A 2024-12-01 2 OH Leuven
0 - 0
0 - 0
Anderlecht 1 R 0.0, +0.5 Méně 10.0 Méně
2-7 (9) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Evropská liga UEFA 2024-11-28 1 Anderlecht
0 - 1
2 - 2
FC Porto 2 R +0.5 Více 9.5 Více
7-5 (12) 6-3 (9) 3 (2-1) 2 (0-2)
Belgie - První divize A 2024-11-24 Anderlecht
3 - 0
6 - 0
Gent 3 2 V -0.5 Více 9.5 Méně
3-5 (8) 0-5 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgie - První divize A 2024-11-10 1 1 Cercle Brugge
0 - 1
0 - 5
Anderlecht 3 V 0.0, +0.5 Více 10.0 Méně
5-3 (8) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Evropská liga UEFA 2024-11-07 1 Rigas FS
0 - 0
1 - 1
Anderlecht 2 R +0.5, +1.0 Méně 9.5 Více
3-9 (12) 2-3 (5) 3 (2-1) 3 (1-2)
Belgie - První divize A 2024-11-03 Anderlecht
1 - 0
4 - 0
KV Kortrijk V -1.0, -1.5 Více 10.0 Více
9-2 (11) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgie - Pohár 2024-10-31 2 Tubize
0 - 1
0 - 4
Anderlecht 3 V +2.5 Více 9.5 Méně
6-2 (8) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2024-10-27 Club Brugge
1 - 0
2 - 1
Anderlecht 3 P -1.0 Méně 9.5 Více
8-2 (10) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Evropská liga UEFA 2024-10-24 3 Anderlecht
0 - 0
2 - 0
Ludogorets Razgrad 5 1 V -0.5, -1.0 Méně 9.0 Méně
5-3 (8) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Belgie - První divize A 2024-10-18 4 KFCO Beerschot Wilrijk
1 - 0
2 - 1
Anderlecht P +1.0, +1.5 Push 10.0 Více
4-9 (13) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2024-10-06 2 Anderlecht
1 - 0
3 - 0
Standard Liege 1 V -0.5, -1.0 Více 9.5 Více
4-7 (11) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Evropská liga UEFA 2024-10-03 1 Real Sociedad
1 - 2
1 - 2
Anderlecht 2 V -1.0 Více 9.5 Více
9-6 (15) 0-6 (6) 3 (0-3) 3 (3-0)
Belgie - První divize A 2024-09-28 3 FCV Dender EH
0 - 1
1 - 1
Anderlecht 2 R +0.5 Méně 9.0 Více
5-6 (11) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Evropská liga UEFA 2024-09-25 1 3 Anderlecht
0 - 0
2 - 1
Ferencvarosi TC 5 V 0.0 Více 9.0 Méně
3-3 (6) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Belgie - První divize A 2024-09-21 4 Anderlecht
0 - 0
0 - 0
Charleroi 3 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
6-3 (9) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Antverpy Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgie - Pohár 2025-02-06 1 4 Antverpy
1 - 1
2 - 2
Anderlecht 2 R 0.0, -0.5 Více 9.5
Belgie - První divize A 2025-02-02 2 Antverpy
0 - 1
2 - 1
Club Brugge 2 V +0.5, +1.0 Více 9.5
Belgie - První divize A 2025-01-24 2 Sint-Truidense
1 - 1
1 - 1
Antverpy 4 1 R 0.0, -0.5 Méně 10.5
Belgie - První divize A 2025-01-19 3 Antverpy
1 - 1
3 - 2
Westerlo 4 V -0.5 Více 10.0
Belgie - Pohár 2025-01-16 2 Anderlecht
1 - 0
1 - 0
Antverpy 4 P 0.0, -0.5 Méně 9.5
Belgie - První divize A 2025-01-12 3 KFCO Beerschot Wilrijk
1 - 0
1 - 1
Antverpy 3 R +0.5, +1.0 Méně 10.0 Více
5-6 (11) 2-1 (3) 3 (2-1) 3 (2-1)
Belgie - Pohár 2025-01-08 3 Antverpy
1 - 0
5 - 1
Union Saint-Gilloise 4 V +0.5 Více 9.5 Méně
1-3 (4) 1-0 (1) 1 (1-0) 3 (0-3)
Belgie - První divize A 2024-12-26 2 Antverpy
2 - 1
2 - 2
Genk 1 R 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
5-9 (14) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgie - První divize A 2024-12-21 FCV Dender EH
0 - 1
1 - 3
Antverpy 1 V +0.5 Více 10.0 Méně
5-3 (8) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2024-12-13 1 KV Mechelen
0 - 1
1 - 1
Antverpy 2 R 0.0 Méně 10.0 Méně
4-5 (9) 0-4 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2024-12-08 2 Antverpy
0 - 1
1 - 3
Charleroi 2 P -0.5 Více 9.5 Více
7-5 (12) 3-4 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgie - Pohár 2024-12-04 5 KV Kortrijk
0 - 0
0 - 0
Antverpy 2 R +0.5 Méně
2-2 (4) 2-1 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2024-12-01 1 4 Union Saint-Gilloise
1 - 1
2 - 1
Antverpy 5 P -0.5 Více 10.0 Méně
5-4 (9) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (0-2)
Belgie - První divize A 2024-11-22 3 Antverpy
0 - 1
1 - 1
FCV Dender EH 3 R -1.0 Méně 9.5 Více
9-2 (11) 5-2 (7) 3 (3-0) 1 (1-0)
Belgie - První divize A 2024-11-09 3 KV Kortrijk
0 - 1
1 - 2
Antverpy 2 V 0.0, +0.5 Více 10.0 Více
7-4 (11) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2024-11-03 2 Genk
1 - 0
2 - 0
Antverpy 2 P -0.5, -1.0 Méně 10.0 Méně
3-5 (8) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgie - Pohár 2024-10-31 1 Antverpy
1 - 0
6 - 1
Deinze 1 V -1.0, -1.5 Více 10.0 Méně
3-4 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2024-10-27 2 Antverpy
1 - 0
3 - 0
Standard Liege 2 V -0.5, -1.0 Více 10.0 Méně
2-4 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2024-10-20 OH Leuven
0 - 1
1 - 1
Antverpy R 0.0 Méně 10.5 Více
10-5 (15) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2024-10-06 1 Antverpy
2 - 0
3 - 0
Cercle Brugge 3 V -0.5, -1.0 Push 10.0 Více
4-7 (11) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2024-09-21 4 Westerlo
0 - 0
1 - 2
Antverpy 1 V 0.0, +0.5 Push 10.0 Více
10-8 (18) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2024-09-15 2 Antverpy
1 - 0
2 - 0
Union Saint-Gilloise 2 1 V 0.0 Méně 10.0 Méně
3-6 (9) 3-2 (5) 2 (1-1) 3 (0-3)
Belgie - První divize A 2024-09-01 4 Gent
1 - 1
1 - 1
Antverpy 3 R 0.0 Méně 9.5 Méně
1-5 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2024-08-24 2 Antverpy
0 - 1
0 - 1
KV Mechelen 2 P -1.0, -1.5 Méně 10.0 Více
13-2 (15) 5-2 (7) 5 (4-1) 3 (3-0)
Belgie - První divize A 2024-08-18 1 Club Brugge
0 - 0
1 - 0
Antverpy 3 1 P -0.5, -1.0 Méně 9.0 Více
7-8 (15) 4-6 (10) 2 (1-1) 3 (1-2)
Belgie - První divize A 2024-08-11 1 Antverpy
2 - 0
6 - 1
Sint-Truidense V -1.0, -1.5 Více 9.5 Méně
5-2 (7) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize A 2024-08-04 2 Antverpy
1 - 1
1 - 2
Anderlecht P -0.5 Více 9.0 Push
7-2 (9) 3-2 (5) 1 (1-0) 3 (3-0)
Belgie - První divize A 2024-07-28 5 Charleroi
0 - 1
0 - 1
Antverpy 2 V 0.0, +0.5 Méně 9.5 Více
5-6 (11) 2-3 (5) 0 (0-0) 3 (2-1)
Evropa - Přátelská utkání 2024-07-20 Antverpy
1 - 2
1 - 2
Parma P -0.5, -1.0 Push
9-4 (13) 5-1 (6) 3 (3-0) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2024-07-13 Brondby
0 - 0
0 - 0
Antverpy R 0.0, +0.5 Méně 8.5 Méně
6-1 (7) 4-1 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.85 3.7 4.2
Poločas 2.75 2.25 3.6
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.5) Domácí@1.85 Hosté@2
Poločas (0.0) Domácí@1.65 Hosté@2.2
Rohy celkem
Celý zápas (9.5) Ví[email protected] Méně@1.9
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@1.9
Góly celkem
Celý zápas (2.75) Ví[email protected] Méně@1.925
Poločas (1.0) Ví[email protected] Méně@2.075


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 10 - 2

Roh: 9.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.5, 3.0

4
Střela na branku
3
9
Střela mimo
5
73
Útok
88
39
Nebezpečný útok
28
55
Držení míče %
45

Skóre: 0 - 0 , Roh: 1 - 0 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0

3
Střela na branku
2
2
Střela mimo
2
36
Útok
42
16
Nebezpečný útok
10
61
Držení míče %
39
  • 26' - 1st Yellow Card - Antverpy
  • 28' - 2nd Yellow Card - Anderlecht
  • 35' - 3rd Yellow Card - Antverpy
  • 43' - 1st Corner - Anderlecht
  • 44' - 4th Yellow Card - Antverpy
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 53' - 2nd Corner - Anderlecht
  • Race to 3 Corners - Anderlecht
  • 53' - 3rd Corner - Anderlecht
  • 55' - 4th Corner - Anderlecht
  • Race to 5 Corners - Anderlecht
  • 55' - 5th Corner - Anderlecht
  • 57' - 6th Corner - Anderlecht
  • 58' - 1st Goal - Anderlecht
  • 58' ~ Substitution ~ Balikwisha ~ Bayo ~(Antwerp)
  • 64' - 2nd Goal - Anderlecht
  • 67' - 7th Corner - Anderlecht
  • Race to 7 Corners - Anderlecht
  • 69' - 8th Corner - Anderlecht
  • 70' ~ Substitution ~ Leoni ~ Verschaeren ~(Anderlecht)
  • 70' ~ Substitution ~ Vazquez ~ Dolberg ~(Anderlecht)
  • 73' - 5th Yellow Card - Antverpy
  • Race to 9 Corners - Anderlecht
  • 77' - 9th Corner - Anderlecht
  • 77' - 10th Corner - Antverpy
  • 80' ~ Substitution ~ Corbanie ~ Renders ~(Antwerp)
  • 80' ~ Substitution ~ Riedewald ~ Doumbia ~(Antwerp)
  • 80' ~ Substitution ~ Valencia ~ Benitez ~(Antwerp)
  • 86' ~ Substitution ~ Rits ~ Hazard ~(Anderlecht)
  • 86' ~ Substitution ~ Angulo ~ Stroeykens ~(Anderlecht)
  • 90+4' - 11th Corner - Antverpy
  • 90+6' - 12th Corner - Anderlecht
  • 95' ~ Substitution ~ Dao ~ Huerta ~(Anderlecht)
  • 2-0 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění