Amora vs Lagoa Profil týmů
Amora vs Lagoa Fakta o zápasu
6V-3R-1P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 5 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 0.5 proti. Výhry 60%, AH výhra 60%, góly Over 30%, rohy Over 30%.
3V-4R-3P v posledních 10 zápasech, s 10 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.0 pro, 1.2 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 30%.
| Amora | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Lagoa | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Amora | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Lagoa | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Amora vs Lagoa Časové rozložení gólů/rohů
Amora vs Lagoa Vzájemné zápasy
Amora vs Lagoa Zobrazit celé H2H →| Amora Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-12-08 | 3 Lagoa |
0 - 0
1 - 1
|
Amora 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Amora Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-03-15 | 2 Estrela Amadora B |
0 - 0
0 - 2
|
Amora 4 | V | 0.0, +0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-03-09 | 1 2 Amora |
0 - 1
1 - 2
|
SU Sintrense 5 | P | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-03-02 | 1 2 Louletano DC |
0 - 0
1 - 1
|
Amora 4 | R | -0.5 | Push |
|
||||||
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-02-23 | 1 Amora |
1 - 0
1 - 0
|
Comercio Industria 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-02-16 | Lusitano GC Moncarapachense |
0 - 0
0 - 0
|
Amora 4 | R | 0.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-02-09 | 1 Amora |
3 - 0
3 - 0
|
Estrela de Vendas Novas 1 | V | -2.0, -2.5 | Push | 10.0 | Více |
|
11-4 (15) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-02-02 | 1 Fabril Barreiro |
0 - 0
0 - 1
|
Amora 3 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
1-8 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-01-26 | Amora |
0 - 0
1 - 1
|
Operario Desportivo Lagoa 4 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-01-19 | 3 Lusitano GC Evora |
0 - 0
0 - 1
|
Amora 4 | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-01-12 | 2 Amora |
1 - 0
2 - 1
|
Serpa 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-12-22 | 1 Amora |
0 - 0
1 - 1
|
Moura 3 | R | -1.5, -2.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-12-15 | 3 Futebol Clube Barreirense |
0 - 1
1 - 4
|
Amora 3 | V | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-12-08 | 3 Lagoa |
0 - 0
1 - 1
|
Amora 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-11-30 | 3 Amora |
1 - 0
2 - 1
|
Estrela Amadora B 4 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-11-10 | 4 SU Sintrense |
0 - 1
0 - 1
|
Amora 5 1 | V | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-11-03 | 3 Amora |
0 - 1
2 - 1
|
Louletano DC 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-7 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-10-27 | 4 Comercio Industria |
2 - 1
3 - 2
|
Amora 4 | P | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-10-06 | 2 Amora |
1 - 0
1 - 0
|
Lusitano GC Moncarapachense 3 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-09-29 | 2 Estrela de Vendas Novas |
0 - 1
0 - 3
|
Amora 1 | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Portugalsko - Pohár | 2024-09-22 | 4 Amora |
0 - 0
1 - 0
|
Felgueiras 1932 2 | V | +1.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-09-15 | 2 Amora |
1 - 0
2 - 0
|
Fabril Barreiro 1 | V | -1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-09-01 | 3 Operario Desportivo Lagoa |
1 - 0
3 - 1
|
Amora 2 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-08-25 | 2 Amora |
0 - 0
0 - 0
|
Lusitano GC Evora 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-11 (14) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Portugalsko - Liga 3 | 2024-05-04 | 3 Sporting B |
2 - 0
5 - 0
|
Amora 3 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
6-9 (15) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Portugalsko - Liga 3 | 2024-04-28 | 1 2 Amora |
0 - 0
0 - 1
|
SU 1 Dezembro 5 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Liga 3 | 2024-04-13 | Amora |
1 - 1
1 - 1
|
Caldas SC 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugalsko - Liga 3 | 2024-04-07 | 5 Oliveira Hospital |
0 - 0
4 - 0
|
Amora 3 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Portugalsko - Liga 3 | 2024-03-30 | 2 Amora |
1 - 0
4 - 1
|
Pero Pinheiro 2 1 | V | -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Liga 3 | 2024-03-17 | 5 Caldas SC |
0 - 1
1 - 2
|
Amora 7 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
6-7 (13) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugalsko - Liga 3 | 2024-03-10 | 1 Pero Pinheiro |
0 - 1
0 - 1
|
Amora 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Lagoa Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-03-16 | 2 Futebol Clube Barreirense |
0 - 0
1 - 1
|
Lagoa 3 | R | 0.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-03-08 | 1 Lagoa |
0 - 0
0 - 0
|
Estrela Amadora B 5 | R | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-03-02 | 3 SU Sintrense |
1 - 0
1 - 1
|
Lagoa 1 1 | R | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-02-23 | 3 Lagoa |
0 - 2
0 - 5
|
Louletano DC 6 | P | +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-02-15 | 2 Comercio Industria |
0 - 1
1 - 2
|
Lagoa 1 | V | 0.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-02-09 | 3 Lagoa |
0 - 0
0 - 0
|
Lusitano GC Moncarapachense 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
2-9 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-02-02 | 3 Estrela de Vendas Novas |
1 - 0
1 - 0
|
Lagoa 1 1 | P | +1.0, +1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
2-15 (17) | 1-8 (9) | 3 (1-2) | 5 (0-5) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-01-26 | 5 Lagoa |
1 - 0
2 - 0
|
Fabril Barreiro 3 | V | -0.5, -1.0 | Push | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-01-19 | 3 Operario Desportivo Lagoa |
2 - 0
2 - 1
|
Lagoa 3 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-01-11 | 2 Lagoa |
0 - 0
3 - 1
|
Lusitano GC Evora 3 | V | +0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2025-01-05 | 1 Lagoa |
0 - 0
0 - 0
|
Serpa 2 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-9 (17) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 5 (1-4) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-12-15 | 2 Moura |
1 - 1
2 - 1
|
Lagoa 2 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
6-17 (23) | 4-4 (8) | 4 (3-1) | 4 (0-4) | ||
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-12-08 | 3 Lagoa |
0 - 0
1 - 1
|
Amora 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-11-30 | 2 Lagoa |
1 - 0
2 - 0
|
Futebol Clube Barreirense 2 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-11-10 | 2 Estrela Amadora B |
0 - 0
1 - 1
|
Lagoa 4 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-4 (13) | 7-1 (8) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-11-03 | 1 Lagoa |
0 - 0
0 - 1
|
SU Sintrense 4 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-10-27 | 4 Louletano DC |
0 - 0
0 - 1
|
Lagoa 4 | V | -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-11 (15) | 2-7 (9) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Pohár | 2024-10-20 | 2 Lagoa |
0 - 0
0 - 2
|
Famalicao 3 | P | +2.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-10-13 | 1 Lagoa |
0 - 0
0 - 0
|
Operario Desportivo Lagoa 2 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 6-3 (9) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-10-06 | 2 Lagoa |
2 - 0
3 - 2
|
Comercio Industria 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-09-29 | 1 Lusitano GC Moncarapachense |
1 - 0
2 - 0
|
Lagoa 4 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Pohár | 2024-09-22 | 4 Lagoa |
1 - 0
2 - 0
|
Uniao de Coimbra 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-09-15 | 4 Lagoa |
1 - 1
2 - 2
|
Estrela de Vendas Novas 5 | R | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-09-01 | 3 Fabril Barreiro |
0 - 2
2 - 3
|
Lagoa 4 | V | -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
9-4 (13) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2024-08-18 | 1 Lusitano GC Evora |
0 - 0
4 - 0
|
Lagoa 1 1 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
3-4 (7) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2022-02-06 | 4 Lagoa |
0 - 0
0 - 1
|
CF Os Belenenses 3 | P | 0.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.333 | 3.9 | 8.5 |
| Poločas | 1.833 | 2.2 | 8 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.25) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Poločas (-0.5) | Domácí@1.95 | Hosté@1.85 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.725 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (1.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 7 - 7
Roh: 10.0 , Hendikep: -1.0, -1.5 , Góly: 2.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 3 - 3 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.0
-
14' - 1st Corner - Amora -
28' - 2nd Corner - Lagoa -
32' - 3rd Corner - Lagoa -
37' - 4th Corner - Amora - Race to 3 Corners - Lagoa
-
38' - 5th Corner - Lagoa -
43' - 1st Yellow Card - Lagoa -
44' - 6th Corner - Amora -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 7th Corner - Amora -
56' - 8th Corner - Amora - Race to 5 Corners - Amora
-
56' - 1st Goal - Amora -
61' - 9th Corner - Lagoa -
65' - 10th Corner - Amora -
68' - 2nd Yellow Card - Lagoa -
74' - 11th Corner - Lagoa -
77' - 12th Corner - Amora - Race to 7 Corners - Amora
-
81' - 3rd Yellow Card - Lagoa -
89' - 13th Corner - Lagoa -
89' - 14th Corner - Lagoa -
90+2' - 4th Yellow Card - Lagoa -
90+6' - 5th Yellow Card - Amora -
1-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

