út, Jan 7, 2025 · 04:10
NejstaršíNedávné
PVRRPR
2.50
4.00
2.15
NedávnéNejstarší
VVVPVR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.75
Góly celkem
–
Rohy celkem
+0.25
A.Madrid (SMHAMILA)
Poslední
| A.Madrid (SMHAMILA) | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Inter (CASTLE) | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| A.Madrid (SMHAMILA) | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Inter (CASTLE) | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 16,
Prům.: 3.81,
Sm. odch.: 1.59, Medián: 4,
Modus: 5,
Více: 81%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
A.Madrid (SMHAMILA) vs Inter (CASTLE) Časové rozložení gólů/rohů
A.Madrid (SMHAMILA) vs Inter (CASTLE) Vzájemné zápasy
A.Madrid (SMHAMILA) vs Inter (CASTLE) Zobrazit celé H2H →Žádná data
| A.Madrid (SMHAMILA) Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2025-01-04 | A.Madrid (SMHAMILA) |
1 - 1
1 - 1
|
Liverpool (AGENT) | R | +0.5 | Méně |
|
||||||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2025-01-04 | Inter (FRANCHISE) |
1 - 0
1 - 0
|
A.Madrid (SMHAMILA) | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2025-01-04 | A.Madrid (SMHAMILA) |
1 - 1
1 - 1
|
Barcelona (HAVOC) | R | +0.5 | Více |
|
||||||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2025-01-04 | Liverpool (AGENT) |
2 - 2
2 - 2
|
A.Madrid (SMHAMILA) | R | -0.5 | Více |
|
||||||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2025-01-04 | A.Madrid (SMHAMILA) |
4 - 1
4 - 1
|
Inter (FRANCHISE) | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2025-01-04 | Barcelona (HAVOC) |
1 - 0
1 - 0
|
A.Madrid (SMHAMILA) | P | -0.5 | Méně |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-25 | A.Madrid (SMHAMILA) |
2 - 0
2 - 0
|
Inter (FRANCHISE) 2 | V | 0.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-25 | Liverpool (HAVOC) |
1 - 0
1 - 0
|
A.Madrid (SMHAMILA) | P | 0.0 | Méně |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-25 | 2 Inter (FRANCHISE) |
1 - 5
1 - 5
|
A.Madrid (SMHAMILA) | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-24 | Inter (DUSK) |
1 - 2
1 - 2
|
A.Madrid (SMHAMILA) 1 | V | 0.0 | Více |
|
4-0 (4) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-24 | A.Madrid (SMHAMILA) |
2 - 2
2 - 2
|
Barcelona (JAEGER) | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-24 | A.Madrid (SMHAMILA) |
1 - 1
1 - 1
|
Liverpool (FRANCHISE) | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-24 | A.Madrid (SMHAMILA) |
1 - 0
1 - 0
|
Inter (DUSK) | V | 0.0 | Méně |
|
3-0 (3) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-24 | Barcelona (JAEGER) |
1 - 1
1 - 1
|
A.Madrid (SMHAMILA) | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-20 | A.Madrid (SMHAMILA) |
1 - 0
1 - 0
|
Liverpool (WRATH) | V | 0.0,-0.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-20 | A.Madrid (SMHAMILA) |
4 - 2
4 - 2
|
Liverpool (WRATH) 1 | V | 0.0,-0.5 | Více |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-20 | A.Madrid (SMHAMILA) |
3 - 0
3 - 0
|
Inter (FRANCHISE) | V |
|
0-3 (3) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-20 | 1 Inter (FRANCHISE) |
1 - 1
1 - 1
|
A.Madrid (SMHAMILA) | R | 0.0,-0.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-20 | A.Madrid (SMHAMILA) |
1 - 1
1 - 1
|
Inter (FRANCHISE) 1 | R |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-04 | Inter (WRATH) |
2 - 5
2 - 5
|
A.Madrid (SMHAMILA) | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
0-1 (1) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-04 | A.Madrid (SMHAMILA) |
0 - 1
0 - 1
|
Barcelona (HAVOC) | P | 0.0,+0.5 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-04 | Liverpool (ROC) |
3 - 2
3 - 2
|
A.Madrid (SMHAMILA) | P | +0.5 | Více |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-04 | 1 A.Madrid (SMHAMILA) |
1 - 2
1 - 2
|
Inter (WRATH) 1 | P | -0.5 | Více |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-04 | Barcelona (HAVOC) |
1 - 0
1 - 0
|
A.Madrid (SMHAMILA) | P | 0.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-04 | A.Madrid (SMHAMILA) |
1 - 1
1 - 1
|
Liverpool (ROC) 1 | R | -0.5,-1.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-11-27 | 1 Barcelona (FRANCHISE) |
6 - 2
6 - 2
|
A.Madrid (SMHAMILA) | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-11-27 | A.Madrid (SMHAMILA) |
0 - 1
0 - 1
|
Inter (HAVOC) | P | +0.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-11-27 | 1 Liverpool (DUSK) |
1 - 4
1 - 4
|
A.Madrid (SMHAMILA) | V | +0.5 | Více |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-11-27 | 1 A.Madrid (SMHAMILA) |
2 - 2
2 - 2
|
Barcelona (FRANCHISE) | R | 0.0, +0.5 | Více |
|
0-2 (2) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-11-27 | 1 Inter (HAVOC) |
4 - 1
4 - 1
|
A.Madrid (SMHAMILA) | P | -0.5 | Více |
|
0-1 (1) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Inter (CASTLE) Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2025-01-05 | Inter (CASTLE) |
3 - 2
3 - 2
|
Liverpool (FORCE) | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2025-01-05 | A.Madrid (WRATH) |
1 - 3
1 - 3
|
Inter (CASTLE) 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2025-01-05 | Inter (CASTLE) |
3 - 2
3 - 2
|
Barcelona (ZEUS) | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2025-01-05 | 2 Liverpool (FORCE) |
4 - 3
4 - 3
|
Inter (CASTLE) | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2025-01-05 | Barcelona (ZEUS) |
1 - 2
1 - 2
|
Inter (CASTLE) | V | 0.0,+0.5 | Méně |
|
||||||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-27 | Inter (CASTLE) |
2 - 2
2 - 2
|
Barcelona (THREAT) 1 | R |
|
7-1 (8) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-27 | 1 Inter (CASTLE) |
2 - 1
2 - 1
|
A.Madrid (EMPEROR) | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-27 | Barcelona (THREAT) |
1 - 2
1 - 2
|
Inter (CASTLE) | V | 0.0, +0.5 | Push |
|
2-3 (5) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-23 | 1 Inter (CASTLE) |
0 - 0
0 - 0
|
Liverpool (FORCE) | R | -1.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-23 | Liverpool (FORCE) |
1 - 1
1 - 1
|
Inter (CASTLE) | R | +1.0 | Méně |
|
0-3 (3) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-23 | Liverpool (FORCE) |
1 - 4
1 - 4
|
Inter (CASTLE) | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-23 | Inter (CASTLE) |
1 - 1
1 - 1
|
Liverpool (FORCE) | R | -1.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-01 | Inter (CASTLE) |
1 - 4
1 - 4
|
A.Madrid (TEMPEST) | P | -0.5 | Více |
|
0-2 (2) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-01 | Liverpool (THREAT) |
3 - 2
3 - 2
|
Inter (CASTLE) 1 | P | 0.0,+0.5 | Více |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-01 | A.Madrid (TEMPEST) |
1 - 3
1 - 3
|
Inter (CASTLE) | V | +0.5 | Více |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 2024-12-01 | Inter (CASTLE) |
1 - 3
1 - 3
|
Liverpool (THREAT) | P | 0.0,-0.5 | Více |
|
0-3 (3) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.5 | 4 | 2.15 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@1.775 | Hosté@1.925 |
| Poločas (0.0) | Domácí@2 | Hosté@1.7 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 1 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 3 - 1 , Roh: 0 - 0 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Goal - A.Madrid (SMHAMILA) -
1-0 score at the end of First Half -
6' - 2nd Goal - Inter (CASTLE) - 7' - Missed Penalty - A.Madrid (SMHAMILA)
-
7' - 3rd Goal - A.Madrid (SMHAMILA) -
8' - 4th Goal - A.Madrid (SMHAMILA) -
3-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

