so, Dec 21, 2019 · 15:00
NejstaršíNedávné
VPPPRR
2.20
3.60
3.10
NedávnéNejstarší
VPRPPP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.75
Góly celkem
Méně 10.0
Rohy celkem
-0.5
Altrincham
Altrincham vs Kidderminster Profil týmů
Altrincham
RVVVVPPPRRNedávnéPokles-1.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 20
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapKryje6/10
Kidderminster
PVPRPPPRPVNedávnéPokles-0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje3/10
Poslední
| Altrincham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Kidderminster | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Altrincham | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Kidderminster | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohůLinie 10.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.00,
Sm. odch.: 1.64, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 60%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Altrincham vs Kidderminster Časové rozložení gólů/rohů
Altrincham vs Kidderminster Vzájemné zápasy
Altrincham vs Kidderminster Zobrazit celé H2H →| Altrincham Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League - Sever | 2019-09-14 | 2 Kidderminster |
1 - 0
2 - 0
|
Altrincham 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2019-03-30 | 1 Altrincham |
2 - 1
2 - 1
|
Kidderminster 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2018-09-29 | 2 Kidderminster |
3 - 1
3 - 2
|
Altrincham 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2017-04-17 | 1 Altrincham |
1 - 1
1 - 4
|
Kidderminster | P | +1.0, +1.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2016-08-29 | 3 Kidderminster |
1 - 0
1 - 0
|
Altrincham 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2015-10-13 | Altrincham |
1 - 1
2 - 2
|
Kidderminster 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - FA Trophy | 2015-01-10 | Kidderminster |
0 - 1
0 - 1
|
Altrincham 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Conference Premier | 2014-11-29 | Altrincham |
0 - 0
2 - 1
|
Kidderminster | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Conference Premier | 2014-09-16 | 2 Kidderminster |
2 - 0
4 - 0
|
Altrincham 2 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Altrincham Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - FA Trophy | 2019-12-17 | 2 Altrincham |
0 - 1
1 - 1
|
Farsley Celtic 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - FA Trophy | 2019-12-14 | Farsley Celtic |
1 - 1
2 - 2
|
Altrincham 1 | R | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2019-12-07 | 4 Bradford P A |
1 - 0
2 - 0
|
Altrincham 1 | P | +1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - County Cup | 2019-12-03 | 1 Stalybridge Celtic |
2 - 0
2 - 0
|
Altrincham 1 | P | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - FA Cup | 2019-11-30 | 2 Portsmouth |
0 - 0
2 - 1
|
Altrincham | P | -2.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - FA Trophy | 2019-11-23 | York City |
0 - 1
0 - 1
|
Altrincham | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglie - National League - Sever | 2019-11-19 | Altrincham |
2 - 0
3 - 0
|
Gateshead | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 4 (0-4) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-11-16 | 1 Altrincham |
2 - 0
5 - 1
|
Hereford 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-1 (11) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - FA Cup | 2019-11-10 | 2 York |
0 - 0
0 - 1
|
Altrincham 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-8 (17) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-11-02 | 3 King's Lynn |
0 - 0
2 - 2
|
Altrincham 1 | R | -0.5 | Více |
|
7-4 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2019-10-19 | 1 Southport |
0 - 1
1 - 3
|
Altrincham 1 | V | -0.5 | Více |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - National League - Sever | 2019-10-12 | 2 Guiseley |
1 - 0
1 - 1
|
Altrincham 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2019-10-05 | 4 Halesowen |
0 - 0
0 - 2
|
Altrincham 1 | V | +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-9 (15) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 4 (2-2) |
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2019-09-21 | 1 Chester |
1 - 0
1 - 1
|
Altrincham | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
4-14 (18) | 2-7 (9) | 5 (0-5) | 5 (2-3) | ||
| Anglie - National League - Sever | 2019-09-14 | 2 Kidderminster |
1 - 0
2 - 0
|
Altrincham 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-09-07 | 1 Altrincham |
2 - 0
5 - 0
|
Leamington | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-09-03 | 3 Southport |
2 - 0
2 - 1
|
Altrincham 3 1 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
10-4 (14) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-08-31 | 2 Altrincham |
1 - 0
3 - 1
|
Farsley Celtic 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-08-26 | 2 Boston Utd |
2 - 0
5 - 0
|
Altrincham 1 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-08-24 | 1 1 Altrincham |
0 - 0
1 - 1
|
Darlington 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-08-17 | 1 Brackley |
1 - 0
1 - 0
|
Altrincham 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - National League - Sever | 2019-08-13 | 1 Altrincham |
2 - 1
3 - 2
|
Alfreton Town 2 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-6 (14) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-08-10 | 2 Gloucester City |
0 - 1
1 - 1
|
Altrincham 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-08-06 | 2 Chester |
0 - 1
1 - 1
|
Altrincham 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-08-03 | 1 3 Altrincham |
1 - 1
1 - 3
|
York 1 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
7-7 (14) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-30 | Trafford |
0 - 1
0 - 2
|
Altrincham | V | 0.0 | Méně |
|
2-10 (12) | 1-6 (7) | 4 (1-3) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2019-07-27 | 1 Altrincham |
2 - 0
3 - 1
|
AFC Fylde | V | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
6-16 (22) | 5-5 (10) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| UK Friendlies | 2019-07-23 | Altrincham |
1 - 1
1 - 2
|
Stockport | P | 0.0 | Push | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| UK Friendlies | 2019-07-20 | Altrincham |
2 - 1
2 - 1
|
Blackpool | V | +1.0, +1.5 | Push | 9.5 | Více |
|
6-8 (14) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| UK Friendlies | 2019-07-16 | Atherton Collieries |
1 - 1
2 - 2
|
Altrincham | R | +0.5, +1.0 | Více |
|
3-7 (10) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Kidderminster Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League - Sever | 2019-12-10 | Guiseley |
1 - 0
1 - 2
|
Kidderminster 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2019-12-07 | 2 Kidderminster |
1 - 1
1 - 3
|
Boston Utd 1 | P | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2019-12-03 | Kidderminster |
1 - 1
1 - 1
|
Gateshead 1 | R | 0.0 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2019-11-30 | 1 Kidderminster |
0 - 0
0 - 1
|
Southport 1 | P | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - FA Trophy | 2019-11-23 | Curzon Ashton |
1 - 0
3 - 0
|
Kidderminster | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Anglie - National League - Sever | 2019-11-05 | 2 Kidderminster |
2 - 2
2 - 4
|
Kings Lynn Town 1 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-11-02 | 1 York |
1 - 0
1 - 1
|
Kidderminster | R | -1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-10-30 | Darlington |
1 - 0
1 - 0
|
Kidderminster 2 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-10-22 | Kidderminster |
1 - 0
2 - 0
|
Farsley Celtic 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-09-28 | 1 Spennymoor Town |
0 - 1
2 - 1
|
Kidderminster 1 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-09-14 | 2 Kidderminster |
1 - 0
2 - 0
|
Altrincham 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-09-07 | Blyth Spartans |
0 - 0
1 - 1
|
Kidderminster | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-09-03 | Kidderminster |
1 - 2
1 - 3
|
Brackley 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-08-31 | Kidderminster |
0 - 1
0 - 1
|
Alfreton Town 3 1 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-7 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-08-26 | 1 Kettering |
1 - 0
3 - 5
|
Kidderminster 2 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-08-24 | 2 Kidderminster |
0 - 1
0 - 1
|
Chester 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-08-17 | 2 Curzon Ashton |
0 - 0
0 - 1
|
Kidderminster | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
3-9 (12) | 1-7 (8) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-08-13 | 1 Kidderminster |
2 - 2
2 - 3
|
Gloucester City 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-08-10 | 3 Bradford P A |
0 - 2
0 - 3
|
Kidderminster 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-08-06 | 1 AFC Telford |
1 - 0
2 - 0
|
Kidderminster 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-08-03 | 1 Kidderminster |
0 - 1
2 - 2
|
Leamington 3 1 | R | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-2 (11) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-27 | Halesowen |
3 - 0
4 - 1
|
Kidderminster | P | +1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2019-07-22 | Stourbridge |
0 - 0
4 - 0
|
Kidderminster | P | -2.0 | Více | 8.5 | Více |
|
13-1 (14) | 8-1 (9) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-20 | Kidderminster |
0 - 0
0 - 1
|
Bromsgrove 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 4 (1-3) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2019-07-13 | Kidderminster |
1 - 0
1 - 1
|
Bristol Rovers | R | +1.0, +1.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-04-27 | 3 Kidderminster |
0 - 1
1 - 2
|
Guiseley 2 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-04-22 | Southport |
1 - 0
2 - 2
|
Kidderminster | R | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-04-19 | 1 Kidderminster |
1 - 2
1 - 2
|
Leamington 2 | P | -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-04-13 | FC United of Manchester |
0 - 1
0 - 1
|
Kidderminster | V | +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-04-06 | Kidderminster |
2 - 0
3 - 0
|
Bradford P A | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Více |
|
6-9 (15) | 4-5 (9) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.2 | 3.6 | 3.1 |
| Poločas | 2.75 | 2.25 | 3.4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@2.05 | Hosté@1.75 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2.15 | Hosté@1.675 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@2.075 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 8 - 6
Roh: 10.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 0 - 1 , Roh: 1 - 4 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0
-
8' - 1st Corner - Kidderminster -
17' - 2nd Corner - Kidderminster - Race to 3 Corners - Kidderminster
-
18' - 3rd Corner - Kidderminster -
20' - 1st Goal - Kidderminster -
21' - 4th Corner - Kidderminster -
30' - 1st Yellow Card - Altrincham -
45+4' - 5th Corner - Altrincham -
0-1 score at the end of First Half -
51' - 6th Corner - Altrincham -
52' - 7th Corner - Kidderminster - Race to 5 Corners - Kidderminster
-
56' - 8th Corner - Kidderminster -
63' - 9th Corner - Altrincham -
64' - 2nd Yellow Card - Altrincham -
66' - 3rd Yellow Card - Kidderminster -
67' - 10th Corner - Altrincham -
67' - 11th Corner - Altrincham -
70' - 12th Corner - Altrincham -
73' - 13th Corner - Altrincham - Race to 7 Corners - Altrincham
-
74' - 2nd Goal - Altrincham -
81' - 14th Corner - Altrincham -
89' - 4th Yellow Card - Altrincham -
1-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

