st, Apr 29, 2026 · 21:00
NejstaršíNedávné
PRVPPR
3.10
3.20
2.38
NedávnéNejstarší
RVPVRP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.0
Góly celkem
–
Rohy celkem
+0.25
Alianza
Alianza vs Millonarios Profil týmů
Alianza
Hodnocení se připravuje
RRVVPRVPPRNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůMéně2/10
Asijský handicapKryje6/10
Millonarios
Hodnocení se připravuje
VVRPPRVPVRNedávnéStabilní+0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapNekryje3/10
Alianza vs Millonarios Fakta o zápasu
Alianza
3V-4R-3P v posledních 10 zápasech, s 8 vstřelenými a 8 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.8 pro, 0.8 proti. Výhry 30%, AH výhra 60%, góly Over 20%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 30%3
Remíza 40%4
Prohra 30%3
Góly celkem 2.0
Více 20%2
Neplatné 20%2
Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 60%6
Neplatné 0%0
Prohra 40%4
Millonarios
4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 1.0 proti. Výhry 40%, AH výhra 30%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 40%4
Remíza 30%3
Prohra 30%3
Góly celkem 2.0
Více 40%4
Neplatné 30%3
Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 30%3
Neplatné 0%0
Prohra 70%7
Poslední
| Alianza | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Millonarios | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Alianza | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Millonarios | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.30,
Sm. odch.: 1.63, Medián: 2,
Modus: 3,
Více: 58%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Alianza vs Millonarios Časové rozložení gólů/rohů
Alianza vs Millonarios Vzájemné zápasy
Alianza vs Millonarios Zobrazit celé H2H →| Alianza Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Kolumbie - Primera A | 2025-09-13 | 4 Alianza |
2 - 0
3 - 0
|
Millonarios 3 1 | V | 0.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2025-03-30 | 1 Millonarios |
1 - 0
2 - 0
|
Alianza 1 1 | P | -1.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2024-07-28 | 2 Alianza |
0 - 1
2 - 1
|
Millonarios 5 | V | 0.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Alianza Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Kolumbie - Primera A | 2026-04-27 | 1 Llaneros |
0 - 0
0 - 0
|
Alianza 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2026-04-19 | 3 Alianza |
0 - 1
0 - 1
|
Independiente Medellin 4 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2026-04-13 | Internacional de Bogota |
0 - 1
2 - 1
|
Alianza | P | -0.5 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2026-04-06 | 2 Deportivo Pereira |
0 - 2
2 - 3
|
Alianza 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2026-04-01 | 1 3 Alianza |
0 - 0
0 - 0
|
Deportivo Pasto 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2026-03-27 | 3 Aguilas Doradas |
0 - 0
1 - 0
|
Alianza 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-03-22 | 2 Alianza |
1 - 0
1 - 0
|
Deportivo Cali 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-03-19 | 3 Alianza |
1 - 0
1 - 0
|
Jaguares de Cordoba 2 | V | -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-03-15 | 2 Independiente Santa Fe |
1 - 0
1 - 1
|
Alianza 2 | R | -1.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-03-06 | 3 Junior |
1 - 0
1 - 1
|
Alianza 4 | R | -1.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
12-4 (16) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 6 (5-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-02-28 | 1 4 Alianza |
0 - 2
0 - 3
|
America de Cali 3 | P | 0.0 | Více | 8.5 | Více |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-02-21 | 3 Atletico Nacional |
2 - 0
3 - 0
|
Alianza 2 | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-02-17 | 4 Alianza |
1 - 1
1 - 1
|
Cucuta Deportivo 6 | R | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-02-08 | 1 4 Alianza |
0 - 0
1 - 1
|
Once Caldas 1 | R | 0.0 | Push | 9.0 | Více |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-02-01 | 3 Atletico Bucaramanga |
3 - 0
5 - 0
|
Alianza 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-01-28 | 1 2 Alianza |
0 - 0
1 - 1
|
Boyaca Chico 4 | R | -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-01-24 | 3 Deportes Tolima |
0 - 0
2 - 0
|
Alianza 2 | P | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-01-17 | 1 Fortaleza CEIF |
0 - 0
1 - 0
|
Alianza 1 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-11-14 | 3 Independiente Santa Fe |
0 - 0
1 - 0
|
Alianza 6 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-11-09 | 2 Alianza |
0 - 0
2 - 0
|
Boyaca Chico 3 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
8-2 (10) | 7-2 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-10-28 | Deportivo Cali |
0 - 1
0 - 1
|
Alianza 2 | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-10-24 | 4 Alianza |
1 - 0
2 - 0
|
La Equidad 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-10-18 | 2 Aguilas Doradas |
0 - 0
1 - 0
|
Alianza 1 1 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
12-4 (16) | 9-4 (13) | 8 (6-2) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-10-12 | 5 Alianza |
0 - 0
0 - 1
|
Junior 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-10-05 | 2 Deportivo Pasto |
2 - 1
3 - 3
|
Alianza 2 | R | 0.0, +0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-09-27 | 2 Alianza |
2 - 0
3 - 1
|
Llaneros 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
7-8 (15) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-09-20 | 4 Envigado FC |
0 - 0
0 - 0
|
Alianza 4 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
0-7 (7) | 0-5 (5) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-09-13 | 4 Alianza |
2 - 0
3 - 0
|
Millonarios 3 1 | V | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
8-8 (16) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Kolumbie - Pohár | 2025-09-10 | Independiente Santa Fe |
1 - 0
4 - 1
|
Alianza 1 | P | -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-09-06 | 5 Atletico Bucaramanga |
1 - 1
3 - 1
|
Alianza 2 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Millonarios Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Copa Sudamericana | 2026-04-29 | Millonarios |
0 - 0
0 - 0
|
Sao Paulo 3 | R | -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2026-04-24 | 4 Millonarios |
1 - 0
2 - 0
|
Deportes Tolima 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2026-04-20 | 3 America de Cali |
2 - 0
3 - 1
|
Millonarios 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Copa Sudamericana | 2026-04-16 | 2 Millonarios |
0 - 0
1 - 0
|
Boston River 2 | V | -1.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2026-04-12 | 1 5 Millonarios |
0 - 0
1 - 1
|
Independiente Santa Fe 1 | R | -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Copa Sudamericana | 2026-04-08 | 1 O'Higgins |
1 - 0
2 - 0
|
Millonarios 3 1 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-04-03 | 2 Jaguares de Cordoba |
0 - 0
1 - 0
|
Millonarios 2 | P | +0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-03-31 | 4 Millonarios |
2 - 1
2 - 2
|
Fortaleza CEIF 6 1 | R | -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
14-2 (16) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-03-21 | Once Caldas |
0 - 1
1 - 4
|
Millonarios | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-03-18 | 2 Millonarios |
1 - 0
3 - 0
|
Atletico Nacional 5 2 | V | 0.0 | Více | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-03-14 | 1 7 Boyaca Chico |
2 - 0
2 - 1
|
Millonarios 4 1 | P | +0.5, +1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
4-7 (11) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-03-09 | 2 Millonarios |
0 - 0
2 - 0
|
Cucuta Deportivo 5 | V | -1.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Copa Sudamericana | 2026-03-05 | 3 Atletico Nacional |
1 - 2
1 - 3
|
Millonarios 4 | V | -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
11-0 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-02-27 | 2 Millonarios |
4 - 0
5 - 1
|
Deportivo Pereira 2 | V | -1.0 | Více | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-02-22 | 4 Internacional de Bogota |
0 - 0
3 - 2
|
Millonarios 4 | P | 0.0, +0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-02-14 | 4 Millonarios |
1 - 0
2 - 1
|
Llaneros 5 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-02-11 | 5 Millonarios |
0 - 0
1 - 0
|
Aguilas Doradas 4 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-02-08 | 1 Deportivo Cali |
0 - 0
0 - 0
|
Millonarios 3 | R | 0.0 | Méně |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Kolumbie - Primera A | 2026-02-02 | 1 6 Millonarios |
0 - 0
0 - 0
|
Independiente Medellin 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-01-29 | 3 Deportivo Pasto |
1 - 1
2 - 1
|
Millonarios 1 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-01-25 | 3 Millonarios |
1 - 2
1 - 2
|
Junior 5 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
9-4 (13) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2026-01-18 | 3 Atletico Bucaramanga |
0 - 1
2 - 1
|
Millonarios 4 | P | -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
7-2 (9) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Amerika - Přátelská utkání | 2026-01-14 | 1 Boca Juniors |
0 - 0
0 - 0
|
Millonarios 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 8.0 | Více |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Amerika - Přátelská utkání | 2026-01-12 | 1 2 River Plate |
0 - 0
1 - 0
|
Millonarios 1 | P | -1.0 | Méně |
|
9-2 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Kolumbie - Primera A | 2025-11-13 | 1 3 Boyaca Chico |
1 - 1
1 - 2
|
Millonarios 6 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-11-07 | 2 Envigado FC |
0 - 0
1 - 1
|
Millonarios 3 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-10-30 | 2 Millonarios |
0 - 0
0 - 0
|
Once Caldas 4 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
10-4 (14) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-10-26 | 3 Independiente Santa Fe |
0 - 0
0 - 1
|
Millonarios 6 1 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-10-22 | 2 Millonarios |
0 - 0
1 - 1
|
Atletico Bucaramanga 1 | R | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Více |
|
8-2 (10) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-10-16 | 1 Deportivo Pereira |
0 - 0
3 - 2
|
Millonarios 3 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
4-8 (12) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3.1 | 3.2 | 2.375 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@1.775 | Hosté@2.025 |
| Poločas (0.0) | Domácí@2.075 | Hosté@1.725 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.0) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.0
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

