Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
0.0
Alverca
Alcains vs Alverca Profil týmů
Alcains
PPNedávné
Více než 9.5 rohůVyrovnané1/2
Více než 2.5 gólůVyrovnané1/2
Asijský handicapNekryjeKryto 1/4
Alverca
Žádná data
Alcains vs Alverca Fakta o zápasu
Alcains
0V-0R-4P v posledních 4 zápasech, s 2 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.5 pro, 3.3 proti. Výhry 0%, AH výhra 25%, góly Over 75%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 0%0
Remíza 0%0
Prohra 100%4
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 75%3
Neplatné 0%0
Méně 25%1
Asijský hendikep
Výhra 25%1
Neplatné 25%1
Prohra 50%2
Alverca
Poslední
| Alcains | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Alverca | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Alcains | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Alverca | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 0,
Prům.: 0.00,
Sm. odch.: 0.00, Medián: 0,
Modus: ,
Více: 100%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Alcains vs Alverca Časové rozložení gólů/rohů
Alcains vs Alverca Vzájemné zápasy
Alcains vs Alverca Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Alcains Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Campeonato Nacional | 2018-08-12 | Sertanense |
1 - 0
1 - 0
|
Alcains | P | -1.0 | Méně |
|
||||||
| Portugalsko - Pohár | 2017-10-15 | 2 SC Praiense |
2 - 0
4 - 1
|
Alcains 3 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
||||||
| Portugalsko - Pohár | 2016-09-25 | 4 Alcains |
0 - 1
0 - 4
|
Limianos 2 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
||||||
| Portugalsko - Pohár | 2014-10-19 | 3 Braga |
2 - 1
4 - 1
|
Alcains 2 | P | -3.5 | Více | 11.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Alverca Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.6 | 3.25 | 2.4 |
| Poločas | 3.25 | 2.05 | 3.2 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.975 | Hosté@1.825 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@2.1 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 2 , Roh: 5 - 7
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 0 - 2 , Roh: 3 - 3 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 0.5, 1.0
-
4' - 1st Corner - Alverca -
4' - 2nd Corner - Alverca -
5' - 3rd Corner - Alverca - Race to 3 Corners - Alverca
-
15' - 4th Corner - Alcains -
22' - 5th Corner - Alcains -
22' - 6th Corner - Alcains -
29' - 1st Yellow Card - Alcains - 29' - Missed Penalty - Alverca
-
29' - 1st Goal - Alverca -
36' - 2nd Yellow Card - Alcains -
45+2' - 2nd Goal - Alverca -
0-2 score at the end of First Half -
54' - 7th Corner - Alverca -
55' - 8th Corner - Alverca - Race to 5 Corners - Alverca
-
57' - 3rd Yellow Card - Alverca -
58' - 3rd Goal - Alcains -
88' - 4th Yellow Card - Alverca -
90' - 9th Corner - Alcains -
90+1' - 10th Corner - Alcains -
90+1' - 4th Goal - Alcains -
90+3' - 11th Corner - Alverca -
90+3' - 12th Corner - Alverca - Race to 7 Corners - Alverca
-
2-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

