Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.5
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
-1.5
Ajax
Ajax vs PSV Profil týmů
Ajax
RVVVVVVVPVNedávnéStabilní+0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
PSV
VVRPVPVVVPNedávnéStabilní-0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce10/10
Asijský handicapNekryje3/10
Tým druhého poločasuUdává tempoGól v 1. poločase v 9 z posledních 10Oba skórovaly v 8 z posledních 10
Poslední
| Ajax | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| PSV | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Ajax | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| PSV | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.5
Rozložení rohůLinie 9.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.15,
Sm. odch.: 1.56, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 38%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Ajax vs PSV Časové rozložení gólů/rohů
Ajax vs PSV Vzájemné zápasy
Ajax vs PSV Zobrazit celé H2H →| Ajax Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nizozemsko - Superpohár | 2021-08-07 | 1 1 Ajax |
0 - 2
0 - 4
|
PSV 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-02-28 | 5 PSV |
1 - 0
1 - 1
|
Ajax 1 | R | +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Pohár | 2021-02-10 | 3 Ajax |
2 - 0
2 - 1
|
PSV 3 | V | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-01-10 | 1 Ajax |
1 - 2
2 - 2
|
PSV 1 | R | -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-02-02 | 1 Ajax |
1 - 0
1 - 0
|
PSV 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2019-09-22 | 1 PSV |
0 - 0
1 - 1
|
Ajax 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-10 (14) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Superpohár | 2019-07-27 | 2 Ajax |
1 - 0
2 - 0
|
PSV 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2019-03-31 | 1 3 Ajax |
1 - 0
3 - 1
|
PSV 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2018-09-23 | 3 PSV |
3 - 0
3 - 0
|
Ajax 2 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2018-04-15 | 1 PSV |
2 - 0
3 - 0
|
Ajax 3 2 | P | 0.0 | Push | 10.5 | Více |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2017-12-10 | 3 Ajax |
0 - 0
3 - 0
|
PSV 4 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2017-04-23 | 4 PSV |
1 - 0
1 - 0
|
Ajax 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-12-18 | 2 Ajax |
0 - 0
1 - 1
|
PSV 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2016-03-20 | 4 PSV |
0 - 1
0 - 2
|
Ajax 1 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-10-04 | 3 Ajax |
1 - 1
1 - 2
|
PSV 4 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Ajax Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2021-10-19 | 2 Ajax |
2 - 0
4 - 0
|
Borussia Dortmund 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-10-03 | 1 Ajax |
0 - 0
0 - 1
|
FC Utrecht 4 | P | -2.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2021-09-28 | Ajax |
2 - 0
2 - 0
|
Besiktas 2 | V | -2.5, -3.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-09-25 | Ajax |
1 - 0
3 - 0
|
FC Groningen 1 | V | -3.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-09-21 | 1 Fortuna Sittard |
0 - 3
0 - 5
|
Ajax | V | +2.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-09-18 | Ajax |
4 - 0
9 - 0
|
Cambuur Leeuwarden | V | -2.5, -3.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2021-09-15 | 3 Sporting |
1 - 3
1 - 5
|
Ajax 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-09-11 | 1 PEC Zwolle |
0 - 1
0 - 2
|
Ajax 3 | V | +2.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-08-29 | Ajax |
3 - 0
5 - 0
|
Vitesse 2 | V | -2.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-08-22 | 1 FC Twente |
0 - 0
1 - 1
|
Ajax 2 | R | +1.5, +2.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-08-14 | Ajax |
5 - 0
5 - 0
|
NEC | V | -2.5, -3.0 | Více | 10.0 | Push |
|
10-0 (10) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Superpohár | 2021-08-07 | 1 1 Ajax |
0 - 2
0 - 4
|
PSV 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2021-08-04 | Ajax |
3 - 0
4 - 0
|
Leeds | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-07-31 | 2 Ajax |
1 - 0
1 - 1
|
RB Lipsko 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
4-6 (10) | 3-6 (9) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Audi Cup | 2021-07-24 | 1 Bayern Mnichov |
1 - 1
2 - 2
|
Ajax | R | +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
6-5 (11) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-07-16 | Anderlecht |
0 - 1
0 - 2
|
Ajax 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
0-2 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-07-10 | Ajax |
2 - 0
4 - 1
|
Paderborn | V | -1.5 | Více | 8.5 | Více |
|
7-5 (12) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-05-16 | 1 Vitesse |
1 - 2
1 - 3
|
Ajax 2 | V | +1.5 | Push | 9.5 | Více |
|
4-10 (14) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-05-13 | 1 1 Ajax |
1 - 0
3 - 1
|
VVV 1 | V | -2.5 | Push | 10.0 | Více |
|
7-6 (13) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-05-09 | 1 2 Feyenoord |
0 - 1
0 - 3
|
Ajax 2 1 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-05-02 | 2 Ajax |
1 - 0
4 - 0
|
FC Emmen 2 | V | -2.5, -3.0 | Push | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 6-3 (9) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-04-25 | Ajax |
0 - 0
2 - 0
|
AZ 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-04-22 | 2 Ajax |
0 - 2
1 - 1
|
FC Utrecht | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-2 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Pohár | 2021-04-18 | 1 Ajax |
1 - 1
2 - 1
|
Vitesse 4 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Evropská liga UEFA | 2021-04-15 | 5 Roma |
0 - 0
1 - 1
|
Ajax 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-04-11 | RKC |
0 - 1
0 - 1
|
Ajax 2 | V | +2.0, +2.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Evropská liga UEFA | 2021-04-08 | 2 Ajax |
1 - 0
1 - 2
|
Roma 3 | P | -0.5 | Push | 9.5 | Více |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-04-04 | Heerenveen |
1 - 1
1 - 2
|
Ajax 1 | V | +2.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-03-21 | Ajax |
4 - 0
5 - 0
|
ADO Den Haag | V | -3.0, -3.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Evropská liga UEFA | 2021-03-18 | Young Boys |
0 - 1
0 - 2
|
Ajax | V | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-7 (13) | 5-7 (12) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| PSV Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropská liga UEFA | 2021-10-21 | 2 PSV |
0 - 1
1 - 2
|
Monako | P | -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-10-16 | 1 PSV |
0 - 1
3 - 1
|
PEC Zwolle 3 | V | -2.0, -2.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-10-03 | 1 PSV |
0 - 0
2 - 1
|
Sparta Rotterdam 2 | V | -2.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Evropská liga UEFA | 2021-09-30 | 3 SK Sturm Graz |
0 - 1
1 - 4
|
PSV 3 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-09-25 | 1 Willem II |
1 - 1
2 - 1
|
PSV 2 | P | +1.0, +1.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-09-22 | Go Ahead Eagles |
0 - 1
1 - 2
|
PSV 2 | V | +1.0, +1.5 | Push | 9.5 | Méně |
|
1-8 (9) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-09-19 | 2 PSV |
0 - 1
0 - 4
|
Feyenoord 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Evropská liga UEFA | 2021-09-16 | 2 PSV |
1 - 2
2 - 2
|
Real Sociedad 5 | R | 0.0 | Více | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-09-11 | 2 AZ |
0 - 1
0 - 3
|
PSV 2 | V | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-08-28 | 1 PSV |
3 - 2
5 - 2
|
FC Groningen | V | -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-7 (14) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 3 (1-2) |
| UEFA Champions League - kvalifikace | 2021-08-24 | 3 PSV |
0 - 0
0 - 0
|
Benfica 4 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-08-21 | PSV |
2 - 0
4 - 1
|
Cambuur Leeuwarden 1 | V | -1.5, -2.0 | Více | 9.5 | Více |
|
11-3 (14) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 5 (2-3) |
| UEFA Champions League - kvalifikace | 2021-08-18 | 5 Benfica |
2 - 0
2 - 1
|
PSV 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-08-14 | 2 Heracles |
0 - 1
0 - 2
|
PSV 2 | V | +1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
2-11 (13) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 4 (1-3) |
| UEFA Champions League - kvalifikace | 2021-08-10 | Midtjylland |
0 - 0
0 - 1
|
PSV 1 | V | +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Superpohár | 2021-08-07 | 1 1 Ajax |
0 - 2
0 - 4
|
PSV 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League - kvalifikace | 2021-08-03 | PSV |
3 - 0
3 - 0
|
Midtjylland 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League - kvalifikace | 2021-07-28 | 1 Galatasaray |
0 - 1
1 - 2
|
PSV 1 1 | V | +0.5 | Push | 9.5 | Více |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League - kvalifikace | 2021-07-21 | PSV |
2 - 1
5 - 1
|
Galatasaray 2 | V | -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-07-14 | PSV |
1 - 0
1 - 0
|
PAOK Salonika 3 | V | -1.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-07-10 | 1 VfL Osnabrück |
0 - 0
0 - 0
|
PSV 2 | R | +1.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-05-16 | FC Utrecht |
1 - 0
1 - 1
|
PSV | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-05-13 | PSV |
3 - 0
4 - 2
|
PEC Zwolle 3 | V | -2.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-05-09 | Willem II |
0 - 1
0 - 2
|
PSV 1 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
0-5 (5) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-05-02 | 2 PSV |
0 - 1
2 - 2
|
Heerenveen 3 | R | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-04-24 | 1 PSV |
0 - 0
1 - 0
|
FC Groningen 3 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-04-11 | 1 VVV |
0 - 1
0 - 2
|
PSV | V | +2.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-04-04 | 1 PSV |
2 - 0
3 - 0
|
Heracles 2 | V | -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-3 (6) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-03-21 | AZ |
1 - 0
2 - 0
|
PSV 1 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
2-10 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-03-14 | 1 PSV |
1 - 1
1 - 1
|
Feyenoord 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.364 | 5 | 7.5 |
| Poločas | 1.833 | 2.75 | 5.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.5) | Domácí@2.04 | Hosté@1.86 |
| Poločas (-0.5) | Domácí@1.825 | Hosté@1.975 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.5) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (1.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 5 - 0 , Roh: 6 - 1
Roh: 9.5 , Hendikep: -1.5 , Góly: 3.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 5 - 1 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.5
-
9' - 1st Corner - Ajax -
15' - 2nd Corner - Ajax -
15' - 3rd Corner - Ajax - Race to 3 Corners - Ajax
-
16' - 4th Corner - Ajax -
19' - 1st Goal - Ajax -
24' - 1st Yellow Card - Ajax -
29' - 2nd Yellow Card - Ajax -
31' - 5th Corner - PSV -
36' - 3rd Yellow Card - PSV -
45' - 6th Corner - Ajax - Race to 5 Corners - Ajax
-
1-0 score at the end of First Half -
56' - 7th Corner - Ajax -
56' - 2nd Goal - Ajax - 57' Substitution - Vertessen for Bruma - PSV
-
66' - 3rd Goal - Ajax -
69' - 4th Yellow Card - PSV - 69' Substitution - Klaassen for Berghuis - Ajax
- 72' Substitution - Propper for van Ginkel - PSV
- 72' Substitution - Junior for Vinicius - PSV
-
76' - 4th Goal - Ajax - 79' Substitution - Kudus for Gravenberch - Ajax
- 79' Substitution - Neres for Antony - Ajax
- 80' Substitution - Tagliafico for Blind - Ajax
- 80' Substitution - Teze for Mwene - PSV
- 80' Substitution - Gutierrez for Gotze - PSV
- 88' Substitution - Schuurs for Alvarez - Ajax
-
90+2' - 5th Goal - Ajax -
5-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

