ACD Potiguar vs ABC Profil týmů
ACD Potiguar vs ABC Fakta o zápasu
3V-3R-4P v posledních 10 zápasech, s 11 vstřelenými a 17 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.1 pro, 1.7 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 30%, rohy Over 0%.
5V-3R-2P v posledních 10 zápasech, s 32 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 3.2 pro, 1.1 proti. Výhry 50%, AH výhra 70%, góly Over 60%, rohy Over 0%.
| ACD Potiguar | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| ABC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| ACD Potiguar | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| ABC | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
ACD Potiguar vs ABC Časové rozložení gólů/rohů
ACD Potiguar vs ABC Vzájemné zápasy
ACD Potiguar vs ABC Zobrazit celé H2H →| ACD Potiguar Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2020-01-15 | ABC |
2 - 1
2 - 2
|
ACD Potiguar 3 | R | -1.0 | Více | 11.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-03-27 | 6 ABC |
1 - 0
1 - 2
|
ACD Potiguar 7 | V | -1.0 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2018-01-21 | 1 ABC |
0 - 0
1 - 0
|
ACD Potiguar 1 | P | -1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2017-04-19 | 2 ABC |
0 - 0
2 - 1
|
ACD Potiguar 2 | P | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2017-04-16 | 1 3 ACD Potiguar |
0 - 1
0 - 4
|
ABC 3 | P | +0.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2017-02-08 | ABC |
2 - 0
5 - 1
|
ACD Potiguar 3 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-2 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2016-04-13 | 1 ABC |
0 - 0
3 - 1
|
ACD Potiguar 5 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2016-02-21 | 1 ACD Potiguar |
0 - 0
1 - 0
|
ABC 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Zápasy | 2015-04-04 | ABC |
1 - 0
2 - 0
|
ACD Potiguar 2 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2015-02-26 | 2 ACD Potiguar |
0 - 0
0 - 0
|
ABC | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| ACD Potiguar Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2020-03-16 | CE Forca e Luz |
1 - 1
5 - 1
|
ACD Potiguar 2 | P | 0.0 | Více | 12.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2020-02-10 | 5 Santa Cruz RN |
0 - 1
1 - 2
|
ACD Potiguar 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2020-01-29 | 3 America RN |
1 - 1
3 - 1
|
ACD Potiguar 1 | P | -1.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2020-01-19 | 1 1 ACD Potiguar |
0 - 0
0 - 2
|
CE Forca e Luz | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2020-01-15 | ABC |
2 - 1
2 - 2
|
ACD Potiguar 3 | R | -1.0 | Více | 11.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2020-01-09 | 2 ASSU |
0 - 0
0 - 0
|
ACD Potiguar 2 | R | +0.5 | Méně |
|
1-0 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-04-11 | 2 3 ACD Potiguar |
0 - 0
0 - 2
|
America RN 3 | P | 0.0 | Méně |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-04-07 | 3 Santa Cruz RN |
1 - 1
1 - 1
|
ACD Potiguar 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-03-27 | 6 ABC |
1 - 0
1 - 2
|
ACD Potiguar 7 | V | -1.0 | Více |
|
3-7 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-03-03 | 2 4 CE Forca e Luz |
0 - 1
0 - 2
|
ACD Potiguar 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-01-30 | 2 Globo FC |
0 - 0
0 - 0
|
ACD Potiguar 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-01-20 | ASSU |
0 - 0
0 - 0
|
ACD Potiguar 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2019-01-13 | 1 2 America RN |
1 - 1
1 - 1
|
ACD Potiguar 2 | R | -1.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2018-03-22 | 3 Santa Cruz RN |
2 - 1
2 - 2
|
ACD Potiguar 3 | R | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Více |
|
2-11 (13) | 0-9 (9) | 5 (0-5) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2018-03-08 | 1 2 CE Forca e Luz |
0 - 3
1 - 3
|
ACD Potiguar 2 | V | 0.0 | Více |
|
7-8 (15) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 4 (3-1) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2018-03-01 | 1 ACD Potiguar |
0 - 0
0 - 2
|
America RN 3 1 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
7-7 (14) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2018-02-11 | 1 Globo FC |
0 - 1
0 - 2
|
ACD Potiguar 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2018-01-24 | 1 America RN |
1 - 0
2 - 0
|
ACD Potiguar | P | -1 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-4 (13) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2018-01-21 | 1 ABC |
0 - 0
1 - 0
|
ACD Potiguar 1 | P | -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie D | 2017-06-25 | 1 Maranhao |
2 - 0
3 - 0
|
ACD Potiguar 2 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Brazílie - Serie D | 2017-06-11 | 1 4 River AC |
2 - 1
2 - 1
|
ACD Potiguar 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
5-8 (13) | 3-5 (8) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2017-04-19 | 2 ABC |
0 - 0
2 - 1
|
ACD Potiguar 2 | P | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Více |
|
7-12 (19) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2017-04-16 | 1 3 ACD Potiguar |
0 - 1
0 - 4
|
ABC 3 | P | +0.5 | Více |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2017-04-12 | 1 Santa Cruz RN |
0 - 1
0 - 2
|
ACD Potiguar 4 | V | 0.0 | Méně |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 5 (4-1) | 2 (1-1) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2017-02-08 | ABC |
2 - 0
5 - 1
|
ACD Potiguar 3 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-2 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2017-01-29 | 2 Alecrim |
2 - 0
2 - 2
|
ACD Potiguar 1 | R | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2017-01-19 | 3 America RN |
0 - 0
1 - 0
|
ACD Potiguar 2 | P | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie D | 2016-07-17 | 1 Itabaiana |
1 - 0
3 - 0
|
ACD Potiguar 4 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
9-2 (11) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Brazílie - Serie D | 2016-07-10 | 4 ACD Potiguar |
0 - 2
2 - 2
|
Uniclinic CE 5 | R | -0.5 | Více |
|
5-7 (12) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 5 (3-2) | ||
| Brazílie - Serie D | 2016-07-03 | 2 ACD Potiguar |
1 - 0
2 - 0
|
Serra Talhada 4 | V | -1.5, -2.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| ABC Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2020-08-18 | 2 ABC |
2 - 0
5 - 0
|
ASSU 2 | V | -3.0 | Více | 12.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2020-08-12 | 4 Santa Cruz RN |
1 - 1
1 - 5
|
ABC 1 | V | +1.5, +2.0 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Copa Nordeste | 2020-07-23 | 1 ABC |
0 - 2
0 - 2
|
CSA 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Copa Nordeste | 2020-03-14 | 2 Imperatriz |
1 - 2
3 - 4
|
ABC 6 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Copa Nordeste | 2020-03-08 | 2 ABC |
1 - 1
1 - 1
|
Vitoria EC 2 2 | R | 0.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Copa do Brasil | 2020-03-06 | 2 Vasco Da Gama |
0 - 0
1 - 0
|
ABC 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 2 (0-2) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2020-03-01 | 1 ABC |
4 - 0
8 - 0
|
Palmeira FC da Una 2 1 | V | -2.5 | Více | 11.5 | Více |
|
20-2 (22) | 9-1 (10) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Copa Nordeste | 2020-02-27 | 4 Nautico |
1 - 1
1 - 1
|
ABC 3 | R | -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2020-02-22 | 2 CE Forca e Luz |
0 - 4
0 - 6
|
ABC 4 | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2020-02-19 | 5 ABC |
1 - 1
2 - 2
|
America RN 3 | R | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
10-4 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2020-02-16 | 1 Globo FC |
1 - 1
1 - 2
|
ABC 1 | V | +0.5 | Více |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Brazílie - Copa Nordeste | 2020-02-13 | 4 Santa Cruz |
0 - 0
1 - 0
|
ABC 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Copa Nordeste | 2020-02-08 | 2 ABC |
0 - 0
0 - 0
|
Ceara 5 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2020-02-06 | Aquidauanense |
0 - 0
0 - 1
|
ABC 3 | V | +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Copa Nordeste | 2020-02-02 | 1 ABC |
1 - 0
2 - 1
|
America RN 5 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2020-01-29 | 1 1 ASSU |
0 - 2
0 - 5
|
ABC 1 | V | +1.0 | Více |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Copa Nordeste | 2020-01-25 | 2 AD Confianca |
0 - 0
1 - 0
|
ABC 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2020-01-22 | 5 America RN |
2 - 3
3 - 4
|
ABC 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2020-01-19 | 2 ABC |
1 - 0
1 - 0
|
Santa Cruz RN 1 | V | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2020-01-15 | ABC |
2 - 1
2 - 2
|
ACD Potiguar 3 | R | -1.0 | Více | 11.5 | Méně |
|
5-6 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2020-01-12 | 2 FC Palmeira |
0 - 0
0 - 1
|
ABC 3 1 | V | +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2020-01-09 | 4 ABC |
1 - 1
4 - 2
|
CE Forca e Luz 5 1 | V | -1.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
9-2 (11) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Potiguar | 2020-01-05 | 1 1 ABC |
1 - 0
2 - 0
|
Globo FC 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
10-4 (14) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2019-12-29 | 4 ABC |
2 - 0
2 - 1
|
Botafogo PB 5 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2019-12-22 | 4 Nautico |
0 - 0
1 - 1
|
ABC 6 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Serie C | 2019-08-24 | 1 2 Globo FC |
0 - 0
0 - 2
|
ABC 4 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie C | 2019-08-17 | 3 ABC |
0 - 0
1 - 1
|
Sampaio Correa 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
15-3 (18) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Brazílie - Serie C | 2019-08-10 | 3 Imperatriz |
0 - 0
1 - 0
|
ABC 2 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie C | 2019-08-06 | 2 Ferroviario |
0 - 0
1 - 2
|
ABC 1 | V | -0.5 | Více |
|
11-6 (17) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 5 (3-2) | ||
| Brazílie - Serie C | 2019-07-27 | 3 ABC |
0 - 0
0 - 0
|
Santa Cruz 1 1 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 2 , Roh: 4 - 2
Roh: , Hendikep: +2.0,+2.5 , Góly: 3.5
Skóre: 0 - 1 , Roh: 2 - 2 Poločas
Roh: , Hendikep: +1.0 , Góly: 1.5
-
8' - 1st Corner - ABC -
11' - 2nd Corner - ACD Potiguar -
33' - 3rd Corner - ACD Potiguar -
35' - 1st Yellow Card - ACD Potiguar -
38' - 4th Corner - ABC -
43' - 1st Goal - ABC -
0-1 score at the end of First Half -
56' - 2nd Yellow Card - ABC -
81' - 2nd Goal - ABC -
84' - 3rd Yellow Card - ABC -
87' - 4th Yellow Card - ABC - Race to 3 Corners - ACD Potiguar
-
90+3' - 5th Corner - ACD Potiguar -
90+4' - 6th Corner - ACD Potiguar -
0-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

