Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 3.0
Góly celkem
–
Rohy celkem
+0.5
Herlev
AB Tårnby vs Herlev Profil týmů
AB Tårnby
VVPVRPPPVPNedávnéPokles-0.8 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 14
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapNekryje4/10
Herlev
PVPVVPPVPPNedávnéPokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 11
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje4/10
Poslední
| AB Tårnby | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Herlev | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| AB Tårnby | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Herlev | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 34,
Prům.: 3.38,
Sm. odch.: 1.78, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 58%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
AB Tårnby vs Herlev Časové rozložení gólů/rohů
AB Tårnby vs Herlev Vzájemné zápasy
AB Tårnby vs Herlev Zobrazit celé H2H →| AB Tårnby Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - Série - Skupina 1 | 2019-05-03 | 1 Herlev |
0 - 1
0 - 1
|
AB Tårnby 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Dánsko - Série - Skupina 1 | 2018-08-17 | 3 Herlev |
2 - 1
4 - 2
|
AB Tårnby 4 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| AB Tårnby Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - DBU Pokalen | 2023-09-06 | 1 AB Tårnby |
0 - 1
0 - 2
|
Nykobing 2 | P | +2.0 | Méně |
|
||||||
| Dánsko - Série - Skupina 1 | 2023-08-19 | 1 Næstved IF 2 |
1 - 0
1 - 4
|
AB Tårnby 1 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Dánsko - 3. divize | 2023-06-17 | Holstebro |
2 - 2
4 - 2
|
AB Tårnby 3 | P | -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - 3. divize | 2023-06-10 | 2 AB Tårnby |
1 - 2
1 - 5
|
IF Lyseng 2 | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Dánsko - 3. divize | 2023-06-03 | 1 SFB Oure FA |
1 - 1
4 - 1
|
AB Tårnby 1 | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Dánsko - 3. divize | 2023-05-27 | 6 AB Tårnby |
0 - 0
0 - 0
|
Young Boys FD | R | +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Dánsko - 3. divize | 2023-05-20 | 2 AB Tårnby |
2 - 1
2 - 1
|
Dalum 1 | V | -2.0, -2.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
12-2 (14) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 3. divize | 2023-05-13 | 2 Young Boys FD |
1 - 1
3 - 1
|
AB Tårnby 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 8.5 | Více |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 3. divize | 2023-05-06 | 1 1 AB Tårnby |
1 - 0
3 - 2
|
Holstebro 3 | V | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
4-9 (13) | 3-8 (11) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Dánsko - 3. divize | 2023-04-16 | 3 AB Tårnby |
3 - 0
3 - 1
|
SFB Oure FA | V | -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Dánsko - 3. divize | 2023-04-06 | 3 Holstebro |
0 - 1
1 - 4
|
AB Tårnby 3 | V | -0.5 | Více |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - 3. divize | 2023-03-18 | Ishoj |
1 - 0
2 - 0
|
AB Tårnby 1 | P | -1.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - 3. divize | 2023-03-11 | 1 2 AB Tårnby |
0 - 4
0 - 5
|
VSK Aarhus 1 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
0-1 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - 3. divize | 2022-11-20 | 1 Næsby |
2 - 0
4 - 0
|
AB Tårnby 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
10-1 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Dánsko - 3. divize | 2022-11-05 | Middelfart |
0 - 1
1 - 3
|
AB Tårnby 1 | V | -2.0 | Více |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - 3. divize | 2022-10-29 | 2 AB Tårnby |
1 - 0
5 - 0
|
Dalum 6 | V | -1.5 | Více |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - 3. divize | 2022-10-15 | 1 1 AB Tårnby |
0 - 2
0 - 3
|
Middelfart 1 | P | +1.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - 3. divize | 2022-10-08 | 2 AB Tårnby |
0 - 1
2 - 3
|
SFB Oure FA | P | -1.0 | Více |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - 3. divize | 2022-09-24 | 2 AB Tårnby |
0 - 0
1 - 3
|
Ishoj | P | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 3. divize | 2022-08-13 | 2 AB Tårnby |
0 - 2
1 - 3
|
Holstebro 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (2-2) | ||
| Dánsko - Série - Skupina 2 | 2022-06-12 | 1 AB Tårnby |
1 - 1
3 - 1
|
B 1908 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
5-5 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Dánsko - Série - Skupina 2 | 2022-06-05 | 1 AB Tårnby |
0 - 0
1 - 0
|
KFUM 1 | V | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Dánsko - Série - Skupina 2 | 2022-05-28 | Skovshoved |
2 - 0
2 - 1
|
AB Tårnby 1 | P | +0.5, +1.0 | Push |
|
4-8 (12) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 4 (3-1) | ||
| Dánsko - Série - Skupina 2 | 2022-05-13 | 2 AB Tårnby |
1 - 1
3 - 3
|
Ledøje-Smørum Fodbold 1 | R | -1.0, -1.5 | Více | 8.5 | Více |
|
8-6 (14) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Dánsko - Série - Skupina 2 | 2022-05-04 | 3 AB Tårnby |
0 - 0
2 - 0
|
Ringsted IF 1 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
8-5 (13) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - Série - Skupina 2 | 2022-04-29 | 2 GVI |
1 - 0
2 - 1
|
AB Tårnby 2 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
5-8 (13) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Dánsko - Série - Skupina 2 | 2022-04-16 | 1 3 AB Tårnby |
0 - 2
0 - 4
|
Holbæk | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - Série - Skupina 2 | 2022-04-09 | 4 B 1908 |
1 - 1
1 - 2
|
AB Tårnby 2 | V | +0.5 | Push |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Dánsko - Série - Skupina 2 | 2022-03-26 | AB Tårnby |
1 - 0
2 - 1
|
Skovshoved 1 | V | -1.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-03-05 | 1 Vanløse |
3 - 1
5 - 1
|
AB Tårnby 1 | P | 0.0,-0.5 | Více |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Herlev Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - Série - Skupina 1 | 2023-09-16 | 1 Sundby |
2 - 0
4 - 1
|
Herlev 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Dánsko - Série - Skupina 1 | 2023-09-08 | 2 Herlev |
0 - 1
0 - 1
|
Allerød 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Dánsko - Série - Skupina 1 | 2023-08-19 | 1 Herlev |
0 - 0
3 - 0
|
KFUM Roskilde 1 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Dánsko - Série - Skupina 1 | 2023-08-12 | 2 Brønshøj |
3 - 0
3 - 0
|
Herlev 1 | P | -0.5, -1.0 | Push |
|
||||||
| Dánsko - Danmarksserien - Sestupová část | 2023-06-02 | Slagelse |
1 - 0
1 - 0
|
Herlev 2 | P | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Dánsko - Danmarksserien - Sestupová část | 2023-05-19 | 4 Ledøje-Smørum Fodbold |
0 - 1
0 - 3
|
Herlev 1 | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Dánsko - Danmarksserien - Sestupová část | 2023-05-04 | VB 1968 |
0 - 0
0 - 1
|
Herlev 4 | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Dánsko - Danmarksserien - Sestupová část | 2023-04-29 | 2 KFUMs Boldklub |
0 - 0
1 - 0
|
Herlev | P | 0.0 | Méně |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 4 (4-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Sestupová část | 2023-04-22 | 1 Herlev |
2 - 1
4 - 3
|
Allerød | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
1-6 (7) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Sestupová část | 2023-04-14 | 2 Herlev |
1 - 3
2 - 3
|
Slagelse 4 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
12-1 (13) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Dánsko - Danmarksserien - Sestupová část | 2023-04-08 | 1 2 Skjold |
2 - 1
2 - 1
|
Herlev 2 | P | -0.5, -1.0 | Push |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Sestupová část | 2023-04-01 | 3 Herlev |
0 - 0
2 - 2
|
LSF 3 | R | 0.0 | Více |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Sestupová část | 2023-03-24 | 1 Næstved IF 2 |
2 - 1
4 - 1
|
Herlev 2 | P | -0.5 | Více |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Série - Skupina 2 | 2022-11-26 | 2 Skjold |
2 - 1
2 - 2
|
Herlev 1 | R | -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - Série - Skupina 2 | 2022-10-08 | 2 Slagelse |
1 - 0
1 - 1
|
Herlev 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
1-10 (11) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - Série - Skupina 2 | 2022-09-16 | 2 LSF |
1 - 0
3 - 1
|
Herlev 2 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Série - Skupina 2 | 2022-08-17 | 2 Herlev |
0 - 0
2 - 1
|
Frederikssund IK 2 | V | +1.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Série - Skupina 2 | 2022-08-13 | 1 Herlev |
3 - 2
3 - 4
|
Slagelse | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Dánsko - 3. divize | 2022-06-11 | 1 Herlev |
1 - 1
3 - 2
|
KFUM Roskilde 2 | V | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
2-10 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Dánsko - 3. divize | 2022-06-04 | Young Boys FD |
1 - 0
2 - 0
|
Herlev 1 | P | -2.0, -2.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - 3. divize | 2022-05-26 | 2 Herlev |
0 - 1
1 - 1
|
Slagelse 2 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 3. divize | 2022-05-22 | 4 Vanløse |
2 - 0
3 - 0
|
Herlev 3 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 3. divize | 2022-05-07 | 2 Herlev |
0 - 0
0 - 0
|
Vanløse 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
3-9 (12) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Dánsko - 3. divize | 2022-04-30 | 2 Slagelse |
0 - 0
3 - 0
|
Herlev 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - 3. divize | 2022-04-23 | 4 KFUM Roskilde |
1 - 1
2 - 3
|
Herlev 2 | V | -1.0 | Více |
|
9-5 (14) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Dánsko - 3. divize | 2022-04-18 | 1 2 Herlev |
2 - 2
3 - 4
|
Young Boys FD 2 | P | +1.0, +1.5 | Více |
|
0-9 (9) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - 3. divize | 2022-04-02 | Frem |
2 - 0
5 - 0
|
Herlev 3 | P | -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-6 (15) | 6-4 (10) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 3. divize | 2022-03-26 | 1 Næsby |
2 - 0
3 - 0
|
Herlev 2 1 | P | -1.0,-1.5 | Méně |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Dánsko - 3. divize | 2022-03-19 | 4 Herlev |
0 - 1
1 - 2
|
Karlslunde IF 4 | P | 0.0 | Push | 10.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 3. divize | 2021-11-13 | Slagelse |
3 - 0
4 - 0
|
Herlev 4 | P | -0.5 | Více |
|
7-4 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.909 | 3.6 | 3.2 |
| Poločas | 2.5 | 2.4 | 3.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.975 | Hosté@1.825 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2.075 | Hosté@1.725 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 2 , Roh: 11 - 5
Roh: , Hendikep: -0.5 , Góly: 3.0
Skóre: 0 - 2 , Roh: 5 - 0 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Goal - Herlev -
10' - 2nd Goal - Herlev -
14' - 1st Corner - AB Tårnby -
15' - 2nd Corner - AB Tårnby -
18' - 1st Yellow Card - AB Tårnby - Race to 3 Corners - AB Tårnby
-
27' - 3rd Corner - AB Tårnby -
28' - 4th Corner - AB Tårnby -
40' - 5th Corner - AB Tårnby - Race to 5 Corners - AB Tårnby
-
44' - 2nd Yellow Card - AB Tårnby -
0-2 score at the end of First Half -
54' - 3rd Yellow Card - AB Tårnby -
55' - 4th Yellow Card - Herlev -
56' - 6th Corner - AB Tårnby -
63' - 5th Yellow Card - AB Tårnby -
63' - 7th Corner - Herlev -
68' - 8th Corner - Herlev -
68' - 9th Corner - Herlev -
72' - 10th Corner - Herlev - Race to 7 Corners - AB Tårnby
-
75' - 11th Corner - AB Tårnby -
79' - 12th Corner - AB Tårnby - Race to 9 Corners - AB Tårnby
-
80' - 13th Corner - AB Tårnby -
83' - 14th Corner - Herlev -
85' - 6th Yellow Card - AB Tårnby -
88' - 7th Yellow Card - Herlev -
88' - 8th Yellow Card - AB Tårnby -
90+4' - 15th Corner - AB Tårnby -
90+5' - 16th Corner - AB Tårnby -
0-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

