Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
Méně 10.0
Rohy celkem
+0.25
Rio Ave
AaB vs Rio Ave Profil týmů
AaB
RVRPRRVPPRNedávnéPokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 13
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapNekryje1/8
Rio Ave
VPVVVRPPRPNedávnéPokles-2.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 11
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje2/7
AaB vs Rio Ave Fakta o zápasu
AaB
2V-5R-3P v posledních 10 zápasech, s 8 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.8 pro, 1.3 proti. Výhry 20%, AH výhra 12%, góly Over 30%, rohy Over 30%.
Výsledek v plném čase
Výhra 20%2
Remíza 50%5
Prohra 30%3
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 30%3
Neplatné 0%0
Méně 70%7
Rohy celkem 10.0
Více 30%3
Neplatné 10%1
Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 12%1
Neplatné 12%1
Prohra 75%6
Rio Ave
4V-2R-4P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.3 proti. Výhry 40%, AH výhra 28%, góly Over 60%, rohy Over 50%.
Výsledek v plném čase
Výhra 40%4
Remíza 20%2
Prohra 40%4
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 60%6
Neplatné 0%0
Méně 40%4
Rohy celkem 10.0
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 28%2
Neplatné 28%2
Prohra 42%3
Poslední
| AaB | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Rio Ave | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| AaB | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Rio Ave | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohůLinie 10.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 20,
Prům.: 2.15,
Sm. odch.: 1.35, Medián: 2,
Modus: 1,
Více: 40%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
AaB vs Rio Ave Časové rozložení gólů/rohů
AaB vs Rio Ave Vzájemné zápasy
AaB vs Rio Ave Zobrazit celé H2H →Žádná data
| AaB Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - Superligaen | 2014-09-26 | 2 AaB |
0 - 0
0 - 0
|
Randers FC | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Dánsko - Superligaen | 2014-09-22 | 1 FC Vestsjaelland |
0 - 0
1 - 0
|
AaB 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Evropská liga UEFA | 2014-09-18 | Steaua Bukurešť |
0 - 0
6 - 0
|
AaB 1 | P | -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Dánsko - Superligaen | 2014-09-13 | 2 AaB |
1 - 0
1 - 0
|
FC Kodaň 4 | V | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Dánsko - Superligaen | 2014-08-31 | Silkeborg IF |
2 - 1
2 - 2
|
AaB | R | +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Dánsko - Superligaen | 2014-08-16 | AaB |
1 - 0
1 - 1
|
Esbjerg | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Dánsko - Superligaen | 2014-08-09 | AaB |
1 - 0
1 - 2
|
FC Nordsjaelland | P |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| Dánsko - Superligaen | 2014-08-02 | Odense BK |
1 - 0
1 - 1
|
AaB | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Dánsko - Superligaen | 2014-07-26 | AaB |
0 - 0
2 - 0
|
Midtjylland | V |
|
10-5 (15) | 6-3 (9) | (-) | (-) | ||||
| Dánsko - Superligaen | 2014-07-19 | Sonderjyske |
0 - 0
0 - 0
|
AaB | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-01 | AaB |
2 - 2
2 - 2
|
Stromsgodset | R | Více | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |
| Dánsko - Superligaen | 2014-05-18 | AaB |
0 - 0
1 - 0
|
AGF Aarhus | V |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | (-) | (-) | ||||
| Dánsko - Superligaen | 2014-05-11 | FC Vestsjaelland |
0 - 0
0 - 0
|
AaB | R |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | (-) | (-) | ||||
| Dánsko - Superligaen | 2014-05-07 | FC Nordsjaelland |
2 - 3
2 - 4
|
AaB | V |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | (-) | (-) | ||||
| Dánsko - Superligaen | 2014-04-20 | AaB |
1 - 2
1 - 2
|
Randers FC | P |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | (-) | (-) | ||||
| Dánsko - Superligaen | 2014-03-23 | Sonderjyske |
2 - 1
3 - 2
|
AaB | P |
|
3-8 (11) | 2-5 (7) | (-) | (-) | ||||
| Dánsko - Superligaen | 2014-03-16 | AaB |
1 - 0
1 - 0
|
Midtjylland | V |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | (-) | (-) | ||||
| Dánsko - Superligaen | 2014-03-08 | AGF Aarhus |
1 - 4
2 - 5
|
AaB | V |
|
5-6 (11) | 1-5 (6) | (-) | (-) | ||||
| Dánsko - Superligaen | 2014-03-02 | AaB |
0 - 0
0 - 0
|
FC Vestsjaelland | R |
|
10-5 (15) | 2-1 (3) | (-) | (-) | ||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Rio Ave Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2014-09-27 | 1 Braga |
0 - 0
3 - 0
|
Rio Ave 4 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Ligový pohár | 2014-09-24 | 1 Chaves |
1 - 0
1 - 1
|
Rio Ave 1 | R | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2014-09-21 | Rio Ave |
0 - 1
1 - 2
|
Arouca | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Evropská liga UEFA | 2014-09-18 | 2 Rio Ave |
0 - 2
0 - 3
|
Dynamo Kyjev 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2014-09-14 | 3 Moreirense |
0 - 1
1 - 1
|
Rio Ave 1 | R | 0.0 | Push | 11.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2014-09-01 | Rio Ave |
2 - 0
4 - 0
|
Boavista | V | -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2014-08-28 | Rio Ave |
0 - 0
1 - 0
|
Elfsborg | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2014-08-24 | Estoril |
0 - 2
1 - 5
|
Rio Ave | V | Více | 11.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2014-08-21 | Elfsborg |
2 - 0
2 - 1
|
Rio Ave | P | Více | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | |
| Portugalsko - Primeira Liga | 2014-08-17 | Rio Ave |
0 - 0
2 - 0
|
Vitoria Setubal | V | Push | 11.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2014-08-07 | Rio Ave |
0 - 0
0 - 0
|
IFK Goteborg | R | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2014-07-31 | IFK Goteborg |
0 - 1
0 - 1
|
Rio Ave | V | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | |
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-24 | Rio Ave |
1 - 0
1 - 2
|
Estoril | P | Více |
|
4-5 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |||
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-19 | Rio Ave |
0 - 0
1 - 0
|
Nottm Forest | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-09 | Freamunde |
1 - 0
1 - 0
|
Rio Ave | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
2-9 (11) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-05 | Feirense |
0 - 0
0 - 1
|
Rio Ave | V | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2014-03-30 | Estoril |
0 - 0
0 - 1
|
Rio Ave | V |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | (-) | (-) | ||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2014-03-21 | Rio Ave |
0 - 0
1 - 1
|
Braga | R |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | (-) | (-) | ||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2014-02-09 | Rio Ave |
1 - 0
1 - 0
|
Arouca | V |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | (-) | (-) | ||||
| Portugalsko - Primeira Liga | 2014-01-03 | Pacos Ferreira |
0 - 1
1 - 2
|
Rio Ave | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.37 | 3.3 | 2.9 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@2.05 | Hosté@1.85 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas () | Více@ | Méně@ |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 2 - 5
Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.0, 2.5
-
27' - 1st Corner - AaB -
28' - 1st Goal - AaB -
31' - 2nd Corner - Rio Ave -
40' - 1st Yellow Card - AaB -
0-0 score at the end of First Half -
46' - 1st Goal - AaB -
56' - 3rd Corner - Rio Ave -
62' - 2nd Yellow Card - Rio Ave -
78' - 4th Corner - Rio Ave - Race to 3 Corners - Rio Ave
-
80' - 5th Corner - AaB -
81' - 3rd Yellow Card - AaB -
81' - 4th Yellow Card - Rio Ave -
85' - 6th Corner - Rio Ave -
85' - 7th Corner - Rio Ave - Race to 5 Corners - Rio Ave
-
86' - 5th Yellow Card - Rio Ave -
90+2' - 6th Yellow Card - Rio Ave -
1-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5
