Nizozemsko - Derde Divisie Statistiky a výsledky rohů
TotalCorner poskytuje statistiky rohů Nizozemsko - Derde Divisie, rozpisy, výsledky, tabulku soutěže, statistiky karet a porovnání kurzů. Sledujte nedávných Nizozemsko - Derde Divisie zápasů s rohy v plném čase, rohy v poločase, góly, kartami a daty o zápasech.
| čas začátku | Domácí | Skóre | Hosté | Hendikep | Roh | Rohy poločas | As. rohy | Rohy V/M | Góly | Góly V/M | Útok | Střely | Analýza | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| April 2026 | ||||||||||||||
| 04/25 14:00 | Celý zápas | ASWH | 2 - 3 | Roosendaal | 0.0, +0.5 | 7 - 7 | 2 - 4 | 3.0, 3.5 | Over | 91 - 75 | 16 - 18 | |||
| 04/25 13:30 | Celý zápas | SteDoco | 3 - 0 | RKSV Groene Ster | 0.0, -0.5 | 5 - 3 | 4 - 1 | 3.0 | Push | 67 - 70 | 14 - 5 | |||
| 04/25 13:00 | Celý zápas | ADO '20 | 2 - 0 | Staphorst | -0.5, -1.0 | 3 - 3 | 3 - 0 | 3.0, 3.5 | Under | 98 - 115 | 14 - 13 | |||
| April 2026 | ||||||||||||||
| 04/19 13:00 | Celý zápas | VV Gemert | 4 - 1 | Meerssen | -1.0 | 10 - 2 | 2 - 2 | 10.0 | Over | 3.0, 3.5 | Over | 143 - 113 | 16 - 3 | |
| 04/19 13:00 | Celý zápas | Roosendaal | 1 - 1 | TOGB | -0.5, -1.0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 9.5 | Under | 3.5 | Under | 128 - 114 | 11 - 11 | |
| 04/18 17:32 | Celý zápas | VVSB | 5 - 1 | RKSV UDI '19 | -1.0 | 13 - 2 | 2 - 1 | 3.5 | Over | 101 - 48 | 33 - 3 | |||
| 04/18 17:00 | Celý zápas | Hoogeveen | 1 - 1 | DVS'33 Ermelo | 0.0, +0.5 | 3 - 4 | 1 - 1 | 3.0 | Under | 79 - 85 | 10 - 7 | |||
| 04/18 17:00 | Celý zápas | VV UNA | 2 - 0 | ASWH | -0.5 | 9 - 6 | 6 - 4 | 9.0 | Over | 3.0 | Under | 105 - 96 | 12 - 8 | |
| 04/18 13:30 | Celý zápas | Rijnvogels | 0 - 0 | Blauw Geel '38 | 0.0, -0.5 | 2 - 3 | 1 - 2 | 9.5 | Under | 3.0 | Under | 107 - 113 | 6 - 10 | |
| 04/18 13:30 | Celý zápas | Zwaluwen | 3 - 1 | SteDoco | -0.5 | 4 - 4 | 1 - 0 | 3.0 | Over | 96 - 76 | 14 - 7 | |||
| 04/18 13:30 | Celý zápas | Harkemase Boys | 0 - 0 | HSC '21 | -2.0 | 17 - 2 | 10 - 2 | 3.5 | Under | 96 - 54 | 16 - 5 | |||
| April 2026 | ||||||||||||||
| 04/12 13:00 | Celý zápas | RKSV UDI '19 | 2 - 3 | Meerssen | -0.5, -1.0 | 11 - 5 | 6 - 1 | 3.0, 3.5 | Over | 109 - 109 | 19 - 14 | |||
| 04/12 13:00 | Celý zápas | TOGB | 2 - 1 | VV UNA | 0.0, -0.5 | 4 - 2 | 2 - 1 | 3.0, 3.5 | Under | 87 - 86 | 7 - 10 | |||
| 04/12 13:00 | Celý zápas | Blauw Geel '38 | 4 - 0 | VV Goes | -1.0, -1.5 | 8 - 3 | 6 - 3 | 3.0, 3.5 | Over | 103 - 65 | 15 - 3 | |||
| 04/11 17:00 | Celý zápas | Hoogeveen | 3 - 2 | Sportlust '46 | 0.0, +0.5 | 3 - 6 | 2 - 4 | 3.0, 3.5 | Over | 68 - 83 | 9 - 14 | |||
| 04/11 13:30 | Celý zápas | FC Lisse | 3 - 0 | VVSB | -0.5, -1.0 | 6 - 3 | 4 - 0 | 3.0 | Push | 112 - 89 | 14 - 8 | |||
| April 2026 | ||||||||||||||
| 04/06 13:30 | Celý zápas | Harkemase Boys | 1 - 1 | VV Dovo | 0.0, -0.5 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2.5, 3.0 | Under | 91 - 75 | 5 - 8 | |||
| 04/06 13:00 | Celý zápas | Blauw Geel '38 | 4 - 0 | RKSV Groene Ster | -0.5 | 4 - 5 | 2 - 4 | 2.5, 3.0 | Over | 117 - 114 | 18 - 7 | |||
| 04/04 17:00 | Celý zápas | Noordwijk | 4 - 1 | VV UNA | -1.0 | 6 - 0 | 4 - 0 | 3.0 | Over | 95 - 68 | 24 - 3 | |||
| 04/04 17:00 | Celý zápas | Meerssen | 1 - 2 | Roosendaal | +0.5 | 8 - 1 | 4 - 0 | 3.0 | Push | 109 - 80 | 18 - 9 | |||
| 04/04 14:00 | Celý zápas | VV Gemert | 1 - 1 | Kloetinge | 0.0 | 3 - 7 | 0 - 1 | 3.0 | Under | 94 - 82 | 13 - 10 | |||
| 04/04 13:30 | Celý zápas | Staphorst | 0 - 2 | Sportlust '46 | 0.0, -0.5 | 6 - 7 | 3 - 3 | 3.5 | Under | 92 - 87 | 13 - 13 | |||
| 04/04 13:00 | RKSV UDI '19 | 0 - 0 | Scheveningen | -0.5, -1.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0, 3.5 | - | - | |||||
| 04/02 19:00 | Celý zápas | ROHDA Raalte | 0 - 0 | VV Dovo | -1.0 | 4 - 3 | 2 - 1 | 9.0 | Under | 3.0, 3.5 | Under | 99 - 70 | 9 - 1 | |
| March 2026 | ||||||||||||||
| 03/29 13:00 | Celý zápas | USV Hercules | 2 - 2 | ADO '20 | 0.0 | 4 - 4 | 2 - 0 | 3.0 | Over | - | 2 - 2 | |||
| 03/29 13:00 | Celý zápas | ROHDA Raalte | 3 - 2 | HSC '21 | -2.0, -2.5 | 8 - 1 | 4 - 0 | 9.5 | Under | 3.5, 4.0 | Over | 109 - 81 | 20 - 5 | |
| 03/28 18:00 | Celý zápas | VV Gemert | 3 - 1 | RKSV UDI '19 | -0.5, -1.0 | 12 - 3 | 7 - 2 | 10.0 | Over | 3.0, 3.5 | Over | - | 3 - 1 | |
| 03/28 17:00 | Celý zápas | Meerssen | 0 - 0 | FC Lisse | +0.5, +1.0 | 6 - 6 | 3 - 4 | 3.0 | Under | 82 - 91 | 8 - 17 | |||
| 03/28 17:00 | Celý zápas | VV UNA | 2 - 2 | Kloetinge | +0.5, +1.0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 3.0 | Over | 110 - 98 | 12 - 11 | |||
| 03/28 14:30 | Celý zápas | VVSB | 3 - 1 | Blauw Geel '38 | -0.5, -1.0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3.0, 3.5 | Over | 110 - 104 | 17 - 4 | |||
| 03/28 13:30 | Celý zápas | Harkemase Boys | 0 - 2 | Genemuiden | 0.0, -0.5 | 8 - 3 | 6 - 1 | 3.0 | Under | 145 - 92 | 5 - 10 | |||
| March 2026 | ||||||||||||||
| 03/24 19:00 | Celý zápas | VV Dovo | 2 - 0 | USV Hercules | -0.5 | 3 - 5 | 2 - 1 | 3.0 | Under | 81 - 94 | 10 - 15 | |||
| 03/22 13:00 | Celý zápas | Blauw Geel '38 | 2 - 3 | Meerssen | -0.5, -1.0 | 8 - 5 | 4 - 2 | 2.5, 3.0 | Over | 98 - 85 | 9 - 9 | |||
| 03/22 13:00 | Celý zápas | Hoogeveen | 1 - 0 | VV Scherpenzeel | +0.5 | 4 - 11 | 1 - 4 | 9.5 | Over | 3.0, 3.5 | Under | 96 - 143 | 11 - 12 | |
| 03/22 13:00 | Celý zápas | ADO '20 | 0 - 0 | ROHDA Raalte | +0.5 | 1 - 3 | 0 - 2 | 3.0 | Under | 78 - 80 | 4 - 12 | |||
| 03/21 17:00 | Celý zápas | RKSV Groene Ster | 2 - 1 | Scheveningen | 0.0, -0.5 | 12 - 4 | 2 - 3 | 2.5, 3.0 | Over | 93 - 74 | 12 - 4 | |||
| March 2026 | ||||||||||||||
| 03/15 13:00 | Celý zápas | VV Gemert | 1 - 1 | FC Lisse | 0.0, -0.5 | 3 - 9 | 2 - 2 | 9.5 | Over | 3.0 | Under | 71 - 87 | 6 - 10 | |
| 03/15 13:00 | Celý zápas | Roosendaal | 3 - 0 | RKSV Groene Ster | -1.0 | 5 - 7 | 3 - 0 | 3.0 | Push | 83 - 76 | 21 - 12 | |||
| 03/14 17:00 | Celý zápas | Meerssen | 2 - 2 | ASWH | 0.0, -0.5 | 7 - 4 | 2 - 4 | 3.0 | Over | 96 - 80 | 11 - 6 | |||
| 03/14 17:00 | VV UNA | 0 - 0 | Noordwijk | 0.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.5, 3.0 | - | - | |||||