Alžírsko - Liga U19 Statistiky a výsledky rohů
TotalCorner poskytuje statistiky rohů Alžírsko - Liga U19, rozpisy, výsledky, tabulku soutěže, statistiky karet a porovnání kurzů. Sledujte nedávných Alžírsko - Liga U19 zápasů s rohy v plném čase, rohy v poločase, góly, kartami a daty o zápasech.
| čas začátku | Domácí | Skóre | Hosté | Hendikep | Roh | Rohy poločas | As. rohy | Rohy V/M | Góly | Góly V/M | Útok | Střely | Analýza | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| April 2023 | ||||||||||||||
| 04/29 09:00 | Celý zápas | WA Boufarik U19 | 2 - 0 | RC Relizane U19 | -1.0 | 4 - 3 | 2 - 3 | 2.5, 3.0 | Under | 89 - 78 | 19 - 4 | |||
| 04/29 09:00 | Celý zápas | USM Alger U19 | 4 - 1 | MCB Oued Sly U19 | -3.0 | 4 - 1 | 3 - 1 | 3.5 | Over | 125 - 115 | 22 - 14 | |||
| 04/29 09:00 | Celý zápas | ES Ben Aknoun U19 | 2 - 2 | NA Hussein Dey U19 | -0.5, -1.0 | 12 - 2 | 7 - 2 | 2.5 | Over | 160 - 112 | 18 - 4 | |||
| 04/29 09:00 | Celý zápas | CR Temouchent U19 | 4 - 4 | ES Mostaganem U19 | +0.5 | 3 - 3 | 2 - 3 | 2.5 | Over | 78 - 76 | 7 - 7 | |||
| March 2023 | ||||||||||||||
| 03/30 12:45 | Celý zápas | CR Belouizdad U19 | 3 - 2 | IB Khemis El Khechna U19 | -2.5 | 10 - 1 | 5 - 1 | 3.5 | Over | 111 - 98 | 27 - 8 | |||
| 03/28 13:00 | Poločas | MO Constantine U19 | 0 - 1 | AS Khroub U19 | 0.0,-0.5 | 6 - 0 | 6 - 0 | 2.0, 2.5 | 39 - 31 | 9 - 2 | ||||
| 03/28 13:00 | Celý zápas | JSM Skikda U19 | 4 - 1 | USM Annaba U19 | -1.0, -1.5 | 7 - 4 | 4 - 2 | 2.5, 3.0 | Over | 153 - 107 | 18 - 7 | |||
| March 2023 | ||||||||||||||
| 03/11 08:41 | Celý zápas | MO Constantine U19 | 1 - 1 | NRB Teleghma U19 | -2.0,-2.5 | 6 - 4 | 1 - 3 | 3.0,3.5 | Under | 115 - 101 | 14 - 9 | |||
| 03/11 08:27 | Celý zápas | US Chaouia U19 | 2 - 2 | CS Constantine U19 | -0.5 | 6 - 6 | 3 - 2 | 2.0,2.5 | Over | 114 - 114 | 13 - 11 | |||
| 03/11 07:56 | Celý zápas | AS Khroub U19 | 3 - 1 | US Biskra U19 | 0.0,-0.5 | 3 - 7 | 3 - 1 | 2.0,2.5 | Over | 91 - 93 | 9 - 12 | |||
| March 2023 | ||||||||||||||
| 03/04 08:00 | Celý zápas | MC Oran U19 | 0 - 1 | ASM Oran U19 | -1.0 | 11 - 3 | 6 - 2 | 3.0 | Under | 88 - 85 | 6 - 3 | |||
| 03/03 08:22 | 17 ' | MC El Eulma U19 | 0 - 1 | CR Belouizdad U19 | +1.5 | 0 - 1 | 0 - 1 | 3.5 | 18 - 25 | 1 - 1 | ||||
| 03/03 08:00 | CA Batna U19 | 0 - 0 | MO Constantine U19 | 0.0,-0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.0, 2.5 | - | - | |||||
| 03/03 08:00 | Celý zápas | CS Constantine U19 | 3 - 2 | AS Aïn M'lila U19 | -0.5, -1.0 | 9 - 3 | 4 - 2 | 2.0, 2.5 | Over | 109 - 81 | 14 - 8 | |||
| 03/03 08:00 | Celý zápas | JS Saoura U19 | 2 - 1 | Academie FAF U19 | -0.5 | 4 - 4 | 0 - 1 | 2.5 | Over | 95 - 96 | 19 - 14 | |||
| 03/03 08:00 | MC Alger U19 | 0 - 0 | JS Bordj Menaiel U19 | -1.5, -2.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0, 3.5 | - | - | |||||
| 03/03 08:00 | Olympique Médéa U19 | 0 - 0 | IB Khemis El Khechna U19 | -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0 | - | - | |||||
| 03/03 08:00 | Celý zápas | USM Annaba U19 | 2 - 2 | Hamra Annaba U19 | 0.0, +0.5 | 4 - 5 | 2 - 2 | 2.0, 2.5 | Over | 122 - 116 | 4 - 11 | |||
| February 2023 | ||||||||||||||
| 02/18 08:36 | Poločas | CR Belouizdad U19 | 4 - 0 | ES Sour Ghozlane U19 | -1.5 | 2 - 0 | 2 - 0 | 3.5, 4.0 | 47 - 48 | 9 - 4 | ||||
| 02/18 08:23 | Celý zápas | MC Saida U19 | 3 - 1 | GC Mascara U19 | -1.5 | 4 - 5 | 1 - 3 | 3.0 | Over | 116 - 100 | 27 - 7 | |||
| 02/18 08:21 | Celý zápas | CR Temouchent U19 | 1 - 3 | JSM Tiaret U19 | +0.5 | 2 - 6 | 2 - 4 | 2.5 | Over | 115 - 119 | 10 - 14 | |||
| 02/18 08:00 | Celý zápas | ASM Oran U19 | 3 - 3 | ES Mostaganem U19 | +0.5 | 4 - 3 | 1 - 2 | 2.5 | Over | 87 - 84 | 9 - 8 | |||
| 02/18 08:00 | Celý zápas | ES Ben Aknoun U19 | 2 - 1 | RC Kouba U19 | -1.0, -1.5 | 4 - 5 | 3 - 2 | 3.0, 3.5 | Under | 96 - 89 | 22 - 21 | |||
| 02/17 08:52 | Poločas | MO Constantine U19 | 1 - 1 | USM Annaba U19 | -1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2.5 | 42 - 32 | 2 - 1 | ||||
| 02/17 08:44 | Celý zápas | AS Khroub U19 | 4 - 2 | NRB Teleghma U19 | -1.0, -1.5 | 4 - 4 | 2 - 2 | 3.5 | Over | 81 - 89 | 8 - 18 | |||
| 02/17 08:00 | Celý zápas | Hamra Annaba U19 | 1 - 1 | CS Constantine U19 | +1.5, +2.0 | 1 - 6 | 1 - 4 | 3.0 | Under | 118 - 138 | 7 - 14 | |||
| 02/17 08:00 | Celý zápas | WA Boufarik U19 | 0 - 0 | ES Sétif U19 | 0.0, +0.5 | 1 - 3 | 0 - 2 | 2.5, 3.0 | Under | 84 - 96 | 15 - 23 | |||
| 02/17 08:00 | Celý zápas | US Chaouia U19 | 1 - 1 | JSM Skikda U19 | -0.5, -1.0 | 9 - 6 | 5 - 5 | 3.0 | Under | 81 - 99 | 7 - 13 | |||
| 02/17 08:00 | Celý zápas | RC Relizane U19 | 0 - 2 | JS Kabylie U19 | +2.0, +2.5 | 0 - 1 | 0 - 0 | 3.5 | Under | 81 - 79 | 16 - 6 | |||
| 02/17 08:00 | RC Arbaa U19 | 0 - 0 | Olympique Médéa U19 | -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0 | - | - | |||||
| 02/17 08:00 | Celý zápas | JS Bordj Menaiel U19 | 1 - 1 | NC Magra U19 | 0.0, -0.5 | 11 - 6 | 6 - 5 | 3.0, 3.5 | Under | 82 - 68 | 9 - 7 | |||
| February 2023 | ||||||||||||||
| 02/04 08:00 | Celý zápas | ASO Chlef U19 | 2 - 1 | WA Boufarik U19 | 0.0 | 0 - 3 | 0 - 1 | 2.0, 2.5 | Over | 132 - 127 | 8 - 13 | |||
| 02/04 08:00 | Celý zápas | CA Batna U19 | 3 - 2 | NRB Teleghma U19 | -0.5 | 8 - 1 | 4 - 0 | 2.0, 2.5 | Over | 113 - 83 | 33 - 4 | |||
| 02/04 08:00 | Celý zápas | ES Sétif U19 | 2 - 2 | RC Kouba U19 | -1.0 | 4 - 2 | 0 - 1 | 2.5 | Over | 115 - 71 | 13 - 8 | |||
| 02/04 08:00 | Celý zápas | USM El Harrach U19 | 2 - 1 | ES Ben Aknoun U19 | +0.5 | 3 - 6 | 2 - 1 | 3.0 | Push | 96 - 93 | 9 - 5 | |||
| 02/04 08:00 | Celý zápas | MC Oran U19 | 1 - 1 | MC Saida U19 | 0.0, +0.5 | 7 - 6 | 2 - 2 | 2.5 | Under | 65 - 70 | 7 - 6 | |||
| 02/04 08:00 | Celý zápas | MC El Eulma U19 | 1 - 0 | HB Chelghoum Laid U19 | 0.0, -0.5 | 3 - 2 | 3 - 2 | 3.0 | Under | 88 - 66 | 18 - 9 | |||
| 02/04 08:00 | Celý zápas | JS Saoura U19 | 3 - 1 | ASM Oran U19 | -1.0 | 8 - 9 | 4 - 5 | 2.0, 2.5 | Over | 86 - 88 | 28 - 17 | |||
| 02/04 08:00 | Celý zápas | JS Kabylie U19 | 6 - 0 | MCB Oued Sly U19 | -0.5, -1.0 | 8 - 2 | 5 - 0 | 2.5, 3.0 | Over | 92 - 77 | 24 - 12 | |||
| 02/04 08:00 | Celý zápas | JSM Skikda U19 | 3 - 2 | AS Aïn M'lila U19 | 0.0, -0.5 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2.5, 3.0 | Over | 110 - 102 | 10 - 7 | |||