SD Beasain vs Urduliz FT Vzájemné zápasy
Poslední utkání
SD Beasain 1 - 1
Urduliz FT
SD Beasain vs Urduliz FT: vzájemná bilance
3
Utkání
2 - 1 - 0
V - R - P
7.7
Průměr rohů
33%
Více než 9,5 rohů
1.7
Průměr gólů
Procento výher H2H
SD Beasain Výhra 67%2
Remíza 33%1
Urduliz FT Výhra 0%0
V posledních 3 utkáních mezi SD Beasain a Urduliz FT vyhrál SD Beasain 2krát, 1 zápasů skončilo remízou a Urduliz FT vyhrál 0krát. Utkání měla průměrně 7.7 rohů a v 33% zápasů jich bylo více než 9,5. Když byl SD Beasain domácím týmem, průměr činil 9.5 rohů. Průměrný celkový počet gólů na utkání: 1.7.
Statistiky SD Beasain vs Urduliz FT byly aktualizovány 23.09.2026 23:55.
SD Beasain vs Urduliz FT: historie zápasů
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Španělsko - Tercera - Skupina 4 | 29.10.2023 | SD Beasain | 1 - 1 | Urduliz FT | 0 - 0 | 5 - 1 | 6 | R |
| Španělsko - Tercera - Skupina 4 | 12.12.2021 | Urduliz FT | 0 - 2 | SD Beasain | 0 - 1 | 1 - 3 | 4 | V |
| Španělsko - Tercera - Skupina 4 | 07.03.2020 | SD Beasain | 1 - 0 | Urduliz FT | 0 - 0 | 11 - 2 | 13 | V |
Aktuální forma
SD Beasain
P
R
V
P
R
Vstřelené góly / zápas0.8
Inkasované góly / zápas1.2
Rohy pro / zápas5.2
Rohy proti / zápas4.8
Více než 2,5 gólu20%
Urduliz FT
R
R
R
P
V
Vstřelené góly / zápas1.6
Inkasované góly / zápas1.4
Rohy pro / zápas2.6
Rohy proti / zápas4.4
Více než 2,5 gólu60%
Posledních 5 zápasů týmu SD Beasain
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Španělsko - Tercera - Skupina 4 | 19.09.2026 | CD Touring | 2 - 0 | SD Beasain | 0 - 0 | 6 - 11 | 17 | P |
| Španělsko - Tercera - Skupina 4 | 13.09.2026 | UD Aretxabaleta | 0 - 0 | SD Beasain | 0 - 0 | 0 - 8 | 8 | R |
| Španělsko - Segunda División RFEF - skupina 2 | 03.05.2026 | SD Beasain | 3 - 2 | Deportivo Aragon | 2 - 0 | 5 - 10 | 15 | V |
| Španělsko - Segunda División RFEF - skupina 2 | 26.04.2026 | Naxara | 1 - 0 | SD Beasain | 1 - 0 | 1 - 2 | 3 | P |
| Španělsko - Segunda División RFEF - skupina 2 | 19.04.2026 | SD Beasain | 1 - 1 | UD Logronés | 1 - 0 | 0 - 7 | 7 | R |
Posledních 5 zápasů týmu Urduliz FT
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Španělsko - Regionální liga | 19.03.2026 | Aurrera Ondarroa | 2 - 2 | Urduliz FT | 1 - 0 | 1 - 3 | 4 | R |
| Španělsko - Regionální liga | 11.01.2026 | Urduliz FT | 1 - 1 | Sodupe | 0 - 0 | 2 - 5 | 7 | R |
| Španělsko - Regionální liga | 01.11.2025 | Urduliz FT | 2 - 2 | CD Basconia II | 0 - 1 | 3 - 2 | 5 | R |
| Španělsko - Regionální liga | 25.10.2025 | CD Getxo | 2 - 1 | Urduliz FT | 1 - 1 | 12 - 5 | 17 | P |
| Španělsko - Tercera - Skupina 4 | 03.05.2025 | Pasaia KE | 0 - 2 | Urduliz FT | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 | V |
Zápasy týmu SD Beasain
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žádná data | |||||||
Zápasy týmu Urduliz FT
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žádná data | |||||||
Další soupeři týmů SD Beasain a Urduliz FT
- CD Touring vs SD Beasain Vzájemné zápasy
- UD Aretxabaleta vs SD Beasain Vzájemné zápasy
- SD Beasain vs Deportivo Aragon Vzájemné zápasy
- Naxara vs SD Beasain Vzájemné zápasy
- SD Beasain vs UD Logronés Vzájemné zápasy
- Aurrera Ondarroa vs Urduliz FT Vzájemné zápasy
- Urduliz FT vs Sodupe Vzájemné zápasy
- Urduliz FT vs CD Basconia II Vzájemné zápasy
- CD Getxo vs Urduliz FT Vzájemné zápasy
- Pasaia KE vs Urduliz FT Vzájemné zápasy