Lommel vs Volos NFC Vzájemné zápasy
Poslední utkání
Lommel 3 - 3
Volos NFC
Lommel vs Volos NFC: vzájemná bilance
1
Utkání
0 - 1 - 0
V - R - P
11
Průměr rohů
100%
Více než 9,5 rohů
6
Průměr gólů
Procento výher H2H
Lommel Výhra 0%0
Remíza 100%1
Volos NFC Výhra 0%0
V posledních 1 utkáních mezi Lommel a Volos NFC vyhrál Lommel 0krát, 1 zápasů skončilo remízou a Volos NFC vyhrál 0krát. Utkání měla průměrně 11 rohů a v 100% zápasů jich bylo více než 9,5. Když byl Lommel domácím týmem, průměr činil 11 rohů. Průměrný celkový počet gólů na utkání: 6.
Statistiky Lommel vs Volos NFC byly aktualizovány 22.09.2026 02:23.
Lommel vs Volos NFC: historie zápasů
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropa - Přátelská utkání | 27.07.2025 | Lommel | 3 - 3 | Volos NFC | 1 - 2 | 6 - 5 | 11 | R |
Aktuální forma
Lommel
R
P
P
V
V
Vstřelené góly / zápas1
Inkasované góly / zápas1.2
Rohy pro / zápas4
Rohy proti / zápas6.8
Více než 2,5 gólu40%
Volos NFC
P
P
P
R
R
Vstřelené góly / zápas1.4
Inkasované góly / zápas2.2
Rohy pro / zápas2.6
Rohy proti / zápas5.8
Více než 2,5 gólu80%
Posledních 5 zápasů týmu Lommel
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgie - První divize A | 19.09.2026 | Lommel | 0 - 0 | KV Mechelen | 0 - 0 | 5 - 6 | 11 | R |
| Belgie - První divize A | 12.09.2026 | Union Saint-Gilloise | 5 - 0 | Lommel | 2 - 0 | 6 - 4 | 10 | P |
| Belgie - První divize A | 04.09.2026 | Lommel | 0 - 1 | Club Brugge | 0 - 1 | 2 - 9 | 11 | P |
| Belgie - První divize A | 29.08.2026 | Cercle Brugge | 0 - 1 | Lommel | 0 - 0 | 9 - 4 | 13 | V |
| Belgie - První divize A | 23.08.2026 | Lommel | 4 - 0 | Westerlo | 2 - 0 | 5 - 4 | 9 | V |
Posledních 5 zápasů týmu Volos NFC
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Řecko - Superliga 1 | 20.09.2026 | Volos NFC | 1 - 2 | AEK Atény | 0 - 0 | 3 - 5 | 8 | P |
| Řecko - Superliga 1 | 13.09.2026 | Kalamata | 3 - 1 | Volos NFC | 0 - 1 | 6 - 3 | 9 | P |
| Řecko - Pohár | 08.09.2026 | Olympiakos | 3 - 2 | Volos NFC | 1 - 0 | 7 - 2 | 9 | P |
| Řecko - Superliga 1 | 05.09.2026 | Volos NFC | 1 - 1 | Olympiakos | 0 - 1 | 0 - 9 | 9 | R |
| Řecko - Pohár | 01.09.2026 | Volos NFC | 2 - 2 | Kalamata | 0 - 2 | 5 - 2 | 7 | R |
Zápasy týmu Lommel
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žádná data | |||||||
Zápasy týmu Volos NFC
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Řecko - Superliga 1 | 11.10.2026 | Aris Salonika | vs | Volos NFC | - | - | - |
| Řecko - Superliga 1 | 17.10.2026 | Levadiakos | vs | Volos NFC | - | - | - |
Další soupeři týmů Lommel a Volos NFC
- Lommel vs KV Mechelen Vzájemné zápasy
- Union Saint-Gilloise vs Lommel Vzájemné zápasy
- Lommel vs Club Brugge Vzájemné zápasy
- Cercle Brugge vs Lommel Vzájemné zápasy
- Lommel vs Westerlo Vzájemné zápasy
- Volos NFC vs AEK Atény Vzájemné zápasy
- Kalamata vs Volos NFC Vzájemné zápasy
- Olympiakos vs Volos NFC Vzájemné zápasy