FK Ogre vs FK Auda Vzájemné zápasy
Poslední utkání
FK Ogre 1 - 1
FK Auda
FK Ogre vs FK Auda: vzájemná bilance
4
Utkání
0 - 2 - 2
V - R - P
11
Průměr rohů
75%
Více než 9,5 rohů
2.8
Průměr gólů
Procento výher H2H
FK Ogre Výhra 0%0
Remíza 50%2
FK Auda Výhra 50%2
V posledních 4 utkáních mezi FK Ogre a FK Auda vyhrál FK Ogre 0krát, 2 zápasů skončilo remízou a FK Auda vyhrál 2krát. Utkání měla průměrně 11 rohů a v 75% zápasů jich bylo více než 9,5. Když byl FK Ogre domácím týmem, průměr činil 9.5 rohů. Průměrný celkový počet gólů na utkání: 2.8.
Statistiky FK Ogre vs FK Auda byly aktualizovány 26.10.2026 06:49.
FK Ogre vs FK Auda: historie zápasů
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lotyšsko - 1. Liga | 29.08.2015 | FK Ogre | 1 - 1 | FK Auda | 0 - 1 | 3 - 3 | 6 | R |
| Lotyšsko - 1. Liga | 01.05.2015 | FK Auda | 2 - 2 | FK Ogre | 2 - 2 | 3 - 7 | 10 | R |
| Lotyšsko - 1. Liga | 12.10.2014 | FK Ogre | 0 - 3 | FK Auda | 0 - 0 | 4 - 9 | 13 | P |
| Lotyšsko - 1. Liga | 14.06.2014 | FK Auda | 2 - 0 | FK Ogre | 1 - 0 | 9 - 6 | 15 | P |
Aktuální forma
FK Ogre
P
P
R
P
P
Vstřelené góly / zápas0.8
Inkasované góly / zápas3.8
Rohy pro / zápas2.4
Rohy proti / zápas7.6
Více než 2,5 gólu80%
FK Auda
V
P
V
R
V
Vstřelené góly / zápas2
Inkasované góly / zápas1.2
Rohy pro / zápas3.4
Rohy proti / zápas4
Více než 2,5 gólu60%
Posledních 5 zápasů týmu FK Ogre
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lotyšsko - 1. Liga | 18.06.2017 | Preilu BJSS | 5 - 2 | FK Ogre | 2 - 1 | 7 - 3 | 10 | P |
| Lotyšsko - 1. Liga | 20.05.2017 | FK Ogre | 0 - 6 | BFC Daugavpils | 0 - 3 | 1 - 11 | 12 | P |
| Lotyšsko - 1. Liga | 13.05.2017 | Valmieras FK | 1 - 1 | FK Ogre | 1 - 1 | 5 - 2 | 7 | R |
| Lotyšsko - 1. Liga | 22.10.2016 | Valmieras FK | 5 - 0 | FK Ogre | 0 - 0 | 10 - 2 | 12 | P |
| Lotyšsko - 1. Liga | 09.10.2016 | FK Staiceles Bebri | 2 - 1 | FK Ogre | 2 - 1 | 5 - 4 | 9 | P |
Posledních 5 zápasů týmu FK Auda
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lotyšsko - Virsliga | 25.10.2026 | Ogre United | 1 - 4 | FK Auda | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 | V |
| Lotyšsko - Virsliga | 19.10.2026 | BFC Daugavpils | 2 - 1 | FK Auda | 1 - 0 | 3 - 2 | 5 | P |
| Lotyšsko - Virsliga | 12.10.2026 | FK Liepaja | 2 - 3 | FK Auda | 1 - 0 | 3 - 1 | 4 | V |
| Lotyšsko - Virsliga | 20.09.2026 | FK Auda | 1 - 1 | RFS | 1 - 1 | 9 - 11 | 20 | R |
| Lotyšsko - Virsliga | 16.09.2026 | FK Auda | 1 - 0 | Ogre United | 1 - 0 | 5 - 2 | 7 | V |
Zápasy týmu FK Ogre
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žádná data | |||||||
Zápasy týmu FK Auda
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žádná data | |||||||
Další soupeři týmů FK Ogre a FK Auda
- Preilu BJSS vs FK Ogre Vzájemné zápasy
- FK Ogre vs BFC Daugavpils Vzájemné zápasy
- Valmieras FK vs FK Ogre Vzájemné zápasy
- FK Staiceles Bebri vs FK Ogre Vzájemné zápasy
- Ogre United vs FK Auda Vzájemné zápasy
- BFC Daugavpils vs FK Auda Vzájemné zápasy
- FK Liepaja vs FK Auda Vzájemné zápasy
- FK Auda vs RFS Vzájemné zápasy
