Rodos vs Ethnikos Piraeus Vzájemné zápasy
Poslední utkání
Rodos 0 - 1
Ethnikos Piraeus
Rodos vs Ethnikos Piraeus: vzájemná bilance
2
Utkání
0 - 0 - 2
V - R - P
6
Průměr rohů
0%
Více než 9,5 rohů
2.5
Průměr gólů
Procento výher H2H
Rodos Výhra 0%0
Remíza 0%0
Ethnikos Piraeus Výhra 100%2
V posledních 2 utkáních mezi Rodos a Ethnikos Piraeus vyhrál Rodos 0krát, 0 zápasů skončilo remízou a Ethnikos Piraeus vyhrál 2krát. Utkání měla průměrně 6 rohů a v 0% zápasů jich bylo více než 9,5. Když byl Rodos domácím týmem, průměr činil 5 rohů. Průměrný celkový počet gólů na utkání: 2.5.
Statistiky Rodos vs Ethnikos Piraeus byly aktualizovány 22.09.2026 11:58.
Rodos vs Ethnikos Piraeus: historie zápasů
Aktuální forma
Rodos
V
V
V
R
P
Vstřelené góly / zápas1.2
Inkasované góly / zápas0.8
Rohy pro / zápas5.2
Rohy proti / zápas4.4
Více než 2,5 gólu20%
Ethnikos Piraeus
R
V
P
V
R
Vstřelené góly / zápas1.4
Inkasované góly / zápas0.6
Rohy pro / zápas6.2
Rohy proti / zápas2.6
Více než 2,5 gólu40%
Posledních 5 zápasů týmu Rodos
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Řecko - Gamma Ethniki | 28.09.2025 | Rodos | 1 - 0 | Doxa Vyrona | 1 - 0 | 6 - 8 | 14 | V |
| Řecko - Gamma Ethniki | 24.02.2025 | AE Malesinas | 1 - 2 | Rodos | 0 - 1 | 7 - 5 | 12 | V |
| Řecko - Gamma Ethniki | 09.02.2025 | Rodos | 2 - 0 | Pangitheatikos | 0 - 0 | 6 - 1 | 7 | V |
| Řecko - Gamma Ethniki | 19.01.2025 | Asteras Stavrou | 1 - 1 | Rodos | 1 - 0 | 2 - 3 | 5 | R |
| Řecko - Gamma Ethniki | 23.03.2024 | Rodos | 0 - 2 | Kyanos Astir Varis | 0 - 2 | 6 - 4 | 10 | P |
Posledních 5 zápasů týmu Ethnikos Piraeus
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Řecko - Gamma Ethniki | 23.03.2025 | Ethnikos Piraeus | 0 - 0 | AO Chaidari | 0 - 0 | 8 - 2 | 10 | R |
| Řecko - Gamma Ethniki | 29.09.2024 | Ethnikos Piraeus | 4 - 0 | Agios Nikolaos | 0 - 0 | 10 - 0 | 10 | V |
| Řecko - Pohár | 25.09.2024 | Ethnikos Piraeus | 0 - 1 | Aris Salonika | 0 - 1 | 2 - 5 | 7 | P |
| Řecko - Pohár | 15.09.2024 | Ethnikos Piraeus | 2 - 1 | Mandraikos | 0 - 1 | 8 - 2 | 10 | V |
| Řecko - Pohár | 01.09.2024 | Ethnikos Piraeus | 1 - 1 | Agios Nikolaos | 1 - 1 | 3 - 4 | 7 | R |
Zápasy týmu Rodos
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žádná data | |||||||
Zápasy týmu Ethnikos Piraeus
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žádná data | |||||||
Další soupeři týmů Rodos a Ethnikos Piraeus
- Rodos vs Doxa Vyrona Vzájemné zápasy
- AE Malesinas vs Rodos Vzájemné zápasy
- Rodos vs Pangitheatikos Vzájemné zápasy
- Asteras Stavrou vs Rodos Vzájemné zápasy
- Rodos vs Kyanos Astir Varis Vzájemné zápasy
- Ethnikos Piraeus vs AO Chaidari Vzájemné zápasy
- Ethnikos Piraeus vs Agios Nikolaos Vzájemné zápasy
- Ethnikos Piraeus vs Aris Salonika Vzájemné zápasy
- Ethnikos Piraeus vs Mandraikos Vzájemné zápasy