England (DANTE) vs Spain (EXECUTIONER) Vzájemné zápasy
Poslední utkání
England (DANTE) 1 - 3
Spain (EXECUTIONER)
England (DANTE) vs Spain (EXECUTIONER): vzájemná bilance
9
Utkání
1 - 5 - 3
V - R - P
2.8
Průměr rohů
0%
Více než 9,5 rohů
2.7
Průměr gólů
Procento výher H2H
England (DANTE) Výhra 11%1
Remíza 56%5
Spain (EXECUTIONER) Výhra 33%3
V posledních 9 utkáních mezi England (DANTE) a Spain (EXECUTIONER) vyhrál England (DANTE) 1krát, 5 zápasů skončilo remízou a Spain (EXECUTIONER) vyhrál 3krát. Utkání měla průměrně 2.8 rohů a v 0% zápasů jich bylo více než 9,5. Když byl England (DANTE) domácím týmem, průměr činil 2.3 rohů. Průměrný celkový počet gólů na utkání: 2.7.
Statistiky England (DANTE) vs Spain (EXECUTIONER) byly aktualizovány 21.09.2026 12:09.
England (DANTE) vs Spain (EXECUTIONER): historie zápasů
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 17.09.2026 | England (DANTE) | 1 - 3 | Spain (EXECUTIONER) | 1 - 3 | 0 - 1 | 1 | P |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 17.09.2026 | Spain (EXECUTIONER) | 2 - 4 | England (DANTE) | 2 - 4 | 2 - 2 | 4 | V |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 21.07.2026 | Spain (EXECUTIONER) | 1 - 1 | England (DANTE) | 1 - 1 | 2 - 2 | 4 | R |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 21.07.2026 | England (DANTE) | 1 - 1 | Spain (EXECUTIONER) | 1 - 1 | 0 - 2 | 2 | R |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 25.02.2026 | Spain (EXECUTIONER) | 1 - 0 | England (DANTE) | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 | P |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 30.12.2025 | England (DANTE) | 2 - 2 | Spain (EXECUTIONER) | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 | R |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 30.12.2025 | Spain (EXECUTIONER) | 2 - 1 | England (DANTE) | 2 - 1 | 4 - 2 | 6 | P |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 13.11.2025 | Spain (EXECUTIONER) | 0 - 0 | England (DANTE) | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 | R |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 13.11.2025 | England (DANTE) | 1 - 1 | Spain (EXECUTIONER) | 1 - 1 | 5 - 0 | 5 | R |
Aktuální forma
England (DANTE)
P
P
V
R
V
Vstřelené góly / zápas2.2
Inkasované góly / zápas2.4
Rohy pro / zápas1.4
Rohy proti / zápas1.4
Více než 2,5 gólu100%
Spain (EXECUTIONER)
V
V
V
P
P
Vstřelené góly / zápas2.2
Inkasované góly / zápas2
Rohy pro / zápas1.2
Rohy proti / zápas1
Více než 2,5 gólu100%
Posledních 5 zápasů týmu England (DANTE)
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 17.09.2026 | France (FAITH) | 3 - 1 | England (DANTE) | 3 - 1 | 1 - 1 | 2 | P |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 17.09.2026 | England (DANTE) | 1 - 3 | Spain (EXECUTIONER) | 1 - 3 | 0 - 1 | 1 | P |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 17.09.2026 | Portugal (CHASER) | 1 - 2 | England (DANTE) | 1 - 2 | 1 - 4 | 5 | V |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 17.09.2026 | England (DANTE) | 3 - 3 | France (FAITH) | 3 - 3 | 0 - 2 | 2 | R |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 17.09.2026 | Spain (EXECUTIONER) | 2 - 4 | England (DANTE) | 2 - 4 | 2 - 2 | 4 | V |
Posledních 5 zápasů týmu Spain (EXECUTIONER)
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 17.09.2026 | Spain (EXECUTIONER) | 3 - 2 | Portugal (CHASER) | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 | V |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 17.09.2026 | England (DANTE) | 1 - 3 | Spain (EXECUTIONER) | 1 - 3 | 0 - 1 | 1 | V |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 17.09.2026 | Spain (EXECUTIONER) | 2 - 1 | France (FAITH) | 2 - 1 | 1 - 2 | 3 | V |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 17.09.2026 | Portugal (CHASER) | 2 - 1 | Spain (EXECUTIONER) | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 | P |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 17.09.2026 | Spain (EXECUTIONER) | 2 - 4 | England (DANTE) | 2 - 4 | 2 - 2 | 4 | P |
Zápasy týmu England (DANTE)
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žádná data | |||||||
Zápasy týmu Spain (EXECUTIONER)
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žádná data | |||||||