Barcelona (EXECUTIONER) vs Napoli (AGENT) Vzájemné zápasy
Poslední utkání
Barcelona (EXECUTIONER) 1 - 0
Napoli (AGENT)
Barcelona (EXECUTIONER) vs Napoli (AGENT): vzájemná bilance
6
Utkání
2 - 1 - 3
V - R - P
1
Průměr rohů
0%
Více než 9,5 rohů
2.3
Průměr gólů
Procento výher H2H
Barcelona (EXECUTIONER) Výhra 33%2
Remíza 17%1
Napoli (AGENT) Výhra 50%3
V posledních 6 utkáních mezi Barcelona (EXECUTIONER) a Napoli (AGENT) vyhrál Barcelona (EXECUTIONER) 2krát, 1 zápasů skončilo remízou a Napoli (AGENT) vyhrál 3krát. Utkání měla průměrně 1 rohů a v 0% zápasů jich bylo více než 9,5. Když byl Barcelona (EXECUTIONER) domácím týmem, průměr činil 1 rohů. Průměrný celkový počet gólů na utkání: 2.3.
Statistiky Barcelona (EXECUTIONER) vs Napoli (AGENT) byly aktualizovány 22.09.2026 21:50.
Barcelona (EXECUTIONER) vs Napoli (AGENT): historie zápasů
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 31.03.2026 | Barcelona (EXECUTIONER) | 1 - 0 | Napoli (AGENT) | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 | V |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 31.03.2026 | Napoli (AGENT) | 2 - 1 | Barcelona (EXECUTIONER) | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 | P |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 07.03.2026 | Napoli (AGENT) | 2 - 3 | Barcelona (EXECUTIONER) | 2 - 3 | 0 - 1 | 1 | V |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 07.03.2026 | Barcelona (EXECUTIONER) | 0 - 2 | Napoli (AGENT) | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 | P |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 14.02.2026 | Napoli (AGENT) | 0 - 0 | Barcelona (EXECUTIONER) | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 | R |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 14.02.2026 | Barcelona (EXECUTIONER) | 0 - 3 | Napoli (AGENT) | 0 - 3 | 1 - 1 | 2 | P |
Aktuální forma
Barcelona (EXECUTIONER)
P
P
R
V
P
Vstřelené góly / zápas1.4
Inkasované góly / zápas2
Rohy pro / zápas0.2
Rohy proti / zápas0.8
Více než 2,5 gólu80%
Napoli (AGENT)
V
V
V
R
V
Vstřelené góly / zápas3.6
Inkasované góly / zápas1.2
Rohy pro / zápas0
Rohy proti / zápas1
Více než 2,5 gólu80%
Posledních 5 zápasů týmu Barcelona (EXECUTIONER)
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 25.08.2026 | Napoli (EMPEROR) | 2 - 0 | Barcelona (EXECUTIONER) | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 | P |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 25.08.2026 | A.Madrid (TEMPEST) | 3 - 1 | Barcelona (EXECUTIONER) | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 | P |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 25.08.2026 | Barcelona (EXECUTIONER) | 2 - 2 | Liverpool (DUSK) | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 | R |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 25.08.2026 | Barcelona (EXECUTIONER) | 3 - 1 | Napoli (EMPEROR) | 3 - 1 | 0 - 2 | 2 | V |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 25.08.2026 | Barcelona (EXECUTIONER) | 1 - 2 | A.Madrid (TEMPEST) | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 | P |
Posledních 5 zápasů týmu Napoli (AGENT)
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 12.09.2026 | Napoli (AGENT) | 6 - 3 | Liverpool (INFERNO) | 6 - 3 | 0 - 0 | 0 | V |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 12.09.2026 | Barcelona (FORCE) | 2 - 4 | Napoli (AGENT) | 2 - 4 | 2 - 0 | 2 | V |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 12.09.2026 | A.Madrid (TEMPEST) | 1 - 5 | Napoli (AGENT) | 1 - 5 | 1 - 0 | 1 | V |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 12.09.2026 | Liverpool (INFERNO) | 0 - 0 | Napoli (AGENT) | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 | R |
| eFotbal - H2H GG League - 8min. hra | 12.09.2026 | Napoli (AGENT) | 3 - 0 | Barcelona (FORCE) | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 | V |
Zápasy týmu Barcelona (EXECUTIONER)
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žádná data | |||||||
Zápasy týmu Napoli (AGENT)
| Liga | Datum | Domácí | Skóre | Hosté | Poločas | Rohy | Rohy celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žádná data | |||||||
Další soupeři týmů Barcelona (EXECUTIONER) a Napoli (AGENT)
- Napoli (EMPEROR) vs Barcelona (EXECUTIONER) Vzájemné zápasy
- A.Madrid (TEMPEST) vs Barcelona (EXECUTIONER) Vzájemné zápasy
- Barcelona (EXECUTIONER) vs Liverpool (DUSK) Vzájemné zápasy
- Napoli (AGENT) vs Liverpool (INFERNO) Vzájemné zápasy
- Barcelona (FORCE) vs Napoli (AGENT) Vzájemné zápasy
- A.Madrid (TEMPEST) vs Napoli (AGENT) Vzájemné zápasy