Ст Гален Статистика и резултати за корнери
Последни
мачове
10Мачове
10.2Средно корнери
4.3Средно голове
4.5Средно картони
50%Корнери над 9.5
50%Корнери над 10.5
90%Голове над 2.5
90%Голове над 1.5
Въз основа на последните 10 завършени мача · Над% = процент попадения
Инструменти:
1X2 към азиатски хендикап · Скан и бектест
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Хендикап | Корнер | Линия корнери | Корнери Н/П | Общо голове | Голове Н/П | Опасна атака | Събития на живо | Анализ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08/04 13:15 | Пълно | 4 Лозана Спортс | 3 - 4 | Ст Гален 4 | 0.0 |
8 - 2
(5-1)
|
10.5
|
Под |
3.0
|
Над |
19 - 9
-
|
|
|||
| 08/01 17:00 | Пълно | 2 2 Тобол Кощани | 0 - 1 | Ст Гален 1 | +0.25 |
2 - 3
(2-1)
|
9.5
|
Под |
2.75
|
Под |
-
-
|
|
|||
| 07/28 15:30 | Пълно | Ст Гален | 4 - 0 | Йънг Бойс 1 | 0.0 |
6 - 9
(2-5)
|
10.5
|
Над |
3.25
|
Над |
71 - 80
-
|
|
|||
| 07/25 19:00 | Пълно | 1 Ст Гален | 4 - 1 | Тобол Кощани 5 | -1.5 |
10 - 2
(8-2)
|
|
3.0
|
Над |
73 - 49
-
|
|
||||
| 07/20 19:30 | Пълно | 1 Винтертур | 1 - 0 | Ст Гален 2 | +0.25 |
6 - 7
(5-2)
|
10.5
|
Над |
3.25
|
Под |
42 - 77
-
|
|
|||
| 07/13 13:00 | Пълно | Вадуц | 0 - 1 | Ст Гален | +0.5 |
1 - 4
(0-4)
|
9.0
|
Под |
3.0
|
Под |
28 - 83
-
|
|
|||
| 07/12 18:00 | Шафхаузен | 0 - 0 | Ст Гален | -0.75 |
0 - 0
|
|
3.75
|
-
|
|||||||
| 07/06 13:00 | Пълно | Раперсвил-Йона | 3 - 1 | Ст Гален | +1.25 |
2 - 4
(2-1)
|
9.0
|
Под |
3.75
|
Над |
19 - 39
-
|
|
|||
| 06/30 16:00 | Пълно | 1 Университатя Крайова | 1 - 2 | Ст Гален 1 | +0.5 |
0 - 5
(0-1)
|
|
2.75
|
Над |
42 - 62
-
|
|
||||
| 06/26 17:00 | Пълно | 1 Ст Гален | 0 - 2 | Лудогорец 1 | +0.25 |
3 - 3
(1-2)
|
|
3.25
|
Под |
45 - 49
-
|
|
||||
| 05/25 19:30 | Пълно | 4 Ст Гален | 1 - 2 | Цюрих 3 | -0.75 |
5 - 4
(1-2)
|
10.5
|
Под |
3.25
|
Под |
69 - 69
-
|
|
|||
| 05/20 17:00 | Пълно | 2 Винтертур | 1 - 3 | Ст Гален 1 | +0.5 |
5 - 2
(2-0)
|
10.5
|
Под |
3.5
|
Над |
62 - 63
-
|
|
|||
| 05/16 19:30 | Пълно | 5 Йънг Бойс | 3 - 1 | Ст Гален 2 | -0.75 |
14 - 6
(6-3)
|
11.5
|
Над |
3.75
|
Над |
98 - 43
-
|
|
|||
| 05/12 15:30 | Пълно | 3 Ст Гален | 1 - 1 | Сервет | -0.25 |
6 - 5
(4-1)
|
11.0
|
Push |
3.25
|
Под |
78 - 83
-
|
|
|||
| 05/04 19:30 | Пълно | 2 Лугано | 0 - 1 | Ст Гален 3 | 0.0 |
8 - 1
(4-1)
|
10.0
|
Под |
3.25
|
Под |
89 - 39
-
|
|
|||
| 04/21 15:30 | Пълно | 2 Цюрих | 0 - 1 | Ст Гален 1 | -0.25 |
4 - 6
(4-2)
|
10.5
|
Под |
2.75
|
Под |
55 - 59
-
|
|
|||
| 04/13 19:30 | Пълно | 3 Ст Гален | 5 - 1 | Ивердон Спорт 2 | -1.5 |
7 - 1
(4-0)
|
11.5
|
Под |
3.25
|
Над |
88 - 45
-
|
|
|||
| 04/07 15:30 | Пълно | Ст Гален | 2 - 2 | Йънг Бойс 1 | -0.25 |
9 - 3
(5-1)
|
11.0
|
Над |
3.25
|
Над |
68 - 54
-
|
|
|||
| 04/04 19:30 | Пълно | 2 Лозана Спортс | 3 - 3 | Ст Гален 1 | 0.0 |
9 - 6
(5-6)
|
10.5
|
Над |
3.0
|
Над |
103 - 78
-
|
|
|||
| 04/01 15:30 | Пълно | 4 Ст Гален | 1 - 1 | Люцерн 5 | -0.5 |
7 - 3
(4-0)
|
11.0
|
Под |
3.25
|
Под |
86 - 69
-
|
|
|||
| 03/16 17:00 | Пълно | 5 Грасхопърс | 1 - 1 | Ст Гален 1 | +0.25 |
5 - 7
(1-3)
|
10.0
|
Над |
2.75
|
Под |
33 - 56
-
|
|
|||
| 03/09 19:30 | Пълно | 1 Ст Гален | 2 - 3 | Лугано 2 | -0.5 |
4 - 6
(1-3)
|
10.0
|
Push |
3.0
|
Над |
65 - 79
-
|
|
|||
| 03/02 17:00 | Пълно | Сервет | 2 - 0 | Ст Гален 1 | -0.5 |
7 - 3
(6-2)
|
10.5
|
Под |
2.75
|
Под |
58 - 51
-
|
|
|||
| 02/24 17:00 | Пълно | 2 Ст Гален | 1 - 0 | Лозана-Оши 4 | -1.25 |
6 - 1
(1-1)
|
10.0
|
Под |
3.25
|
Под |
89 - 32
-
|
|
|||
| 02/17 17:00 | Пълно | 1 1 Ст Гален | 2 - 2 | Винтертур 3 | -0.5 |
6 - 7
(2-5)
|
10.5
|
Над |
3.0
|
Над |
61 - 79
-
|
|
|||
| 02/11 15:30 | Пълно | 1 Базел | 1 - 0 | Ст Гален | -0.25 |
5 - 13
(3-5)
|
10.0
|
Над |
2.75
|
Под |
50 - 94
-
|
|
|||
| 02/04 15:30 | Пълно | 2 Люцерн | 1 - 0 | Ст Гален 4 | 0.0 |
7 - 5
(2-3)
|
10.5
|
Над |
3.0
|
Под |
88 - 74
-
|
|
|||
| 01/31 19:30 | Пълно | 2 Ст Гален | 0 - 2 | Сервет 2 | 0.0 |
10 - 5
(2-4)
|
10.0
|
Над |
2.75
|
Под |
108 - 86
-
|
|
|||
| 01/28 13:15 | Пълно | 1 Ст Гален | 1 - 4 | Лугано | -0.75 |
4 - 6
(1-2)
|
9.5
|
Над |
3.25
|
Над |
20 - 34
-
|
|
|||
| 01/20 19:30 | Пълно | 3 Лозана Спортс | 0 - 1 | Ст Гален 4 | 0.0 |
4 - 1
(1-0)
|
11.0
|
Под |
3.0
|
Под |
75 - 37
-
|
|
|||
