Безплатни прогнози
(на база историческа статистика, само за справка)
Под 3.5
Общо голове
Над 10.0
Общо корнери
+0.5
Вестерло
Вестерло vs Гент Профил на отборите
Вестерло
WWLDDDLLDWСкорошниСпад-0.5 т./мач, последните 5 срещу предишните 25
Над 9.5 корнераНад8/10
Над 2.5 голаНад7/10
Азиатски хендикапПокрива6/10
Гент
WDDDLLWWWDСкорошниВъзход+0.5 т./мач, последните 5 срещу предишните 24
Над 9.5 корнераРавностойно5/10
Над 2.5 голаНад7/10
Азиатски хендикапРавностойно5/10
Отбор на второто полувремеОтбор на обратитеГол в 1-вото полувреме в 9 от последните 10Двата отбора бележат в 8 от последните 10
Последни
| Вестерло | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Гент | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Вестерло | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Гент | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Разпределение на головеЛиния 3.5
Разпределение на корнериЛиния 10.0
Разпределение на картони
Мачове на домакина
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Мачове на госта
Общо: 40,
Средно: 3.13,
Ст. откл.: 1.85, Медиана: 3,
Мода: 2,
Над: 40%
Мачове на домакина у дома
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Мачове на госта като гост
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Последни мачове на домакина
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Последни мачове на госта
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Вестерло vs Гент Времево разпределение на голове/корнери
Вестерло срещу Гент Преки срещи
Вестерло срещу Гент Виж всички преки срещи →| Вестерло Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-04-28 | Гент |
0 - 1
3 - 1
|
Вестерло 1 | З | -1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-02-11 | 1 Вестерло |
2 - 2
3 - 3
|
Гент 1 | Р | 0.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2022-08-07 | 2 Гент |
2 - 1
2 - 1
|
Вестерло | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-12-03 | 3 Вестерло |
0 - 0
0 - 0
|
Гент 2 | Р | +1.0, +1.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-08-21 | Гент |
0 - 1
4 - 2
|
Вестерло 3 | З | -1.5, -2.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2015-11-20 | 1 Гент |
2 - 0
5 - 0
|
Вестерло 2 1 | З | -1.5, -2.0 | Над | 10.0 | Под |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2015-07-26 | 1 3 Вестерло |
1 - 1
1 - 1
|
Гент 1 | Р | +1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2015-02-07 | 1 Гент |
1 - 0
4 - 0
|
Вестерло 1 | З | -1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2014-10-03 | 1 3 Вестерло |
0 - 0
0 - 0
|
Гент 1 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Вестерло Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-05-20 | 2 Вестерло |
2 - 0
3 - 0
|
Стандард Лиеж 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-05-13 | 1 Стандард Лиеж |
1 - 0
2 - 2
|
Вестерло 1 | Р | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-05-07 | 4 Вестерло |
1 - 4
3 - 5
|
Серкъл Брюж 3 | З | 0.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-04-28 | Гент |
0 - 1
3 - 1
|
Вестерло 1 | З | -1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-04-22 | 5 РФК Сераинг |
1 - 1
1 - 1
|
Вестерло 1 | Р | +1.0, +1.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-04-15 | 3 Вестерло |
0 - 0
0 - 0
|
Клуб Брюж 3 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
4-13 (17) | 2-8 (10) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-04-09 | 1 Андерлехт |
0 - 0
0 - 0
|
Вестерло 3 | Р | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
10-1 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-04-01 | 2 Вестерло |
1 - 2
2 - 3
|
Шарлероа 5 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-03-18 | 1 Остенде |
0 - 1
1 - 2
|
Вестерло 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
7-5 (12) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-03-11 | 3 Вестерло |
1 - 0
3 - 1
|
Кортрийк 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.5 | Над |
|
7-7 (14) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-03-04 | 1 Стандард Лиеж |
1 - 0
2 - 0
|
Вестерло 2 | З | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-02-25 | 2 Вестерло |
2 - 1
4 - 2
|
Унион Сен Жилоа 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-02-19 | 1 1 Ст-Труйден |
0 - 1
0 - 1
|
Вестерло | П | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-02-11 | 1 Вестерло |
2 - 2
3 - 3
|
Гент 1 | Р | 0.0 | Над | 10.5 | Под |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-02-04 | 1 Еупен |
0 - 1
1 - 1
|
Вестерло | Р | +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-01-28 | 1 Вестерло |
1 - 0
2 - 0
|
Мехелен 2 1 | П | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
11-5 (16) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-01-21 | 1 Зулте-Варегем |
0 - 1
1 - 1
|
Вестерло 1 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-01-17 | 3 Вестерло |
0 - 2
2 - 3
|
Генк | З | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
11-4 (15) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-01-13 | 3 Вестерло |
0 - 0
1 - 2
|
ОХ Леувен 2 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
9-3 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-01-07 | 1 Серкъл Брюж |
0 - 1
0 - 1
|
Вестерло 3 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2022-12-27 | 1 Вестерло |
1 - 0
3 - 3
|
Антверпен 1 | Р | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2022-11-12 | 1 Вестерло |
3 - 0
6 - 0
|
Остенде 2 | П | -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Белгия - Купа | 2022-11-09 | 3 Вестерло |
0 - 1
0 - 1
|
Генк 1 | З | +0.5, +1.0 | Под |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2022-11-06 | 4 Унион Сен Жилоа |
0 - 1
1 - 1
|
Вестерло 3 | Р | -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
10-4 (14) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2022-10-29 | 3 Вестерло |
0 - 2
2 - 3
|
Ст-Труйден 4 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2022-10-22 | 1 Кортрийк |
0 - 0
0 - 2
|
Вестерло 2 | П | 0.0 | Под | 10.5 | Над |
|
6-6 (12) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2022-10-18 | 2 Генк |
5 - 1
6 - 1
|
Вестерло 1 | З | -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2022-10-14 | Вестерло |
2 - 1
2 - 2
|
РФК Сераинг 1 | Р | -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
5-2 (7) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2022-10-08 | Клуб Брюж |
0 - 0
0 - 2
|
Вестерло 1 | П | -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
11-3 (14) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2022-10-01 | 3 Вестерло |
1 - 0
2 - 0
|
Зулте-Варегем 3 | П | -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
5-12 (17) | 3-10 (13) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Гент Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-05-20 | 1 Гент |
0 - 1
2 - 2
|
Серкъл Брюж 1 | Р | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-05-13 | 1 1 Серкъл Брюж |
0 - 1
0 - 4
|
Гент | П | 0.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-05-06 | 1 3 Стандард Лиеж |
0 - 1
1 - 2
|
Гент 3 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-04-28 | Гент |
0 - 1
3 - 1
|
Вестерло 1 | П | -1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-04-23 | 2 Гент |
0 - 0
1 - 2
|
Остенде 4 | З | -2.0, -2.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Лига на Конференциите | 2023-04-20 | Уест Хям |
1 - 1
4 - 1
|
Гент 1 | З | -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-04-16 | 1 Мехелен |
1 - 1
1 - 1
|
Гент 1 | Р | +0.5, +1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Лига на Конференциите | 2023-04-13 | 2 Гент |
0 - 1
1 - 1
|
Уест Хям 3 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
8-3 (11) | 8-2 (10) | 5 (3-2) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-04-08 | Гент |
0 - 1
1 - 1
|
Унион Сен Жилоа 2 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
4-3 (7) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-04-01 | РФК Сераинг |
0 - 1
0 - 5
|
Гент 1 | П | +1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
3-13 (16) | 2-11 (13) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-03-19 | 2 Гент |
1 - 0
3 - 0
|
Еупен | П | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Над |
|
16-5 (21) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 6 (5-1) |
| Лига на Конференциите | 2023-03-15 | 3 Истанбул Башакшехир |
0 - 4
1 - 4
|
Гент | П | 0.0 | Над | 9.0 | Над |
|
6-8 (14) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-03-12 | 1 Зулте-Варегем |
0 - 2
2 - 6
|
Гент 1 | П | +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-03-05 | 1 Гент |
0 - 0
1 - 0
|
Андерлехт 3 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-02-26 | 2 Клуб Брюж |
0 - 0
2 - 0
|
Гент | З | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
9-3 (12) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Лига на Конференциите | 2023-02-23 | 3 Гент |
0 - 0
1 - 0
|
ФК Карабах 3 | П | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-02-19 | 2 Гент |
0 - 0
2 - 0
|
ОХ Леувен 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
4-9 (13) | 1-4 (5) | 4 (1-3) | 4 (2-2) |
| Лига на Конференциите | 2023-02-16 | 2 ФК Карабах |
0 - 0
1 - 0
|
Гент 3 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
7-5 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-02-11 | 1 Вестерло |
2 - 2
3 - 3
|
Гент 1 | Р | 0.0 | Над | 10.5 | Под |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-02-05 | 1 Гент |
1 - 1
2 - 3
|
Генк 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-01-29 | 1 Серкъл Брюж |
0 - 0
3 - 2
|
Гент 1 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-01-22 | 1 3 Ст-Труйден |
0 - 2
0 - 3
|
Гент | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-01-19 | 2 Гент |
0 - 0
0 - 0
|
Шарлероа 4 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
9-5 (14) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-01-15 | 3 Гент |
1 - 0
2 - 1
|
Кортрийк 1 | П | -1.0, -1.5 | Push | 10.5 | Над |
|
7-5 (12) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Белгия - Купа | 2023-01-12 | Унион Сен Жилоа |
3 - 0
4 - 0
|
Гент 1 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2023-01-07 | 2 Антверпен |
1 - 0
2 - 0
|
Гент 1 | З | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2022-12-23 | Гент |
0 - 0
0 - 0
|
Стандард Лиеж 5 | Р | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
13-1 (14) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Белгия - Купа | 2022-12-20 | 4 Гент |
0 - 0
0 - 0
|
Серкъл Брюж 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2022-12-07 | КРК Гент |
0 - 4
0 - 5
|
Гент | П | +3.5 | Над |
|
2-8 (10) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2022-11-13 | 1 2 Кортрийк |
0 - 2
0 - 4
|
Гент 1 | П | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
8-6 (14) | 4-5 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 3.5 | 4 | 1.85 |
| Полувреме | 3.6 | 2.6 | 2.375 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+0.5) | Домакин@1.95 | Гост@1.9 |
| Полувреме (+0.25) | Домакин@1.8 | Гост@2 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.0) | Над@1.825 | Под@1.975 |
| Полувреме (5.0) | Над@2.05 | Под@1.75 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.5) | Над@1.975 | Под@1.875 |
| Полувреме (1.5) | Над@2.025 | Под@1.775 |
Събития на живо
Статус: Пълно време , Резултат: 1 - 3 , Корнер: 4 - 3
Корнер: 10.0 , Хендикап: +0.5 , Голове: 3.5
Резултат: 1 - 1 , Корнер: 2 - 0 Полувреме
Корнер: 5.0 , Хендикап: 0.0, +0.5 , Голове: 1.5
-
22' - 1st Yellow Card - Гент -
23' - 1st Corner - Вестерло -
23' - 1st Goal - Вестерло -
27' - 2nd Goal - Гент -
44' - 2nd Corner - Вестерло -
1-1 score at the end of First Half - 51' Substitution - Fixelles for Chadli - Вестерло
-
58' - 3rd Corner - Гент -
61' - 4th Corner - Вестерло - Race to 3 Corners - Вестерло
- 61' Substitution - Odjidja-Ofoe for Hjulsager - Гент
- 74' Substitution - Lagae for Piatkowski - Гент
- 73' Substitution - Tissoudali for Orban - Гент
-
76' - 3rd Goal - Гент -
81' - 4th Goal - Гент -
84' - 5th Corner - Гент -
87' - 6th Corner - Гент - 86' Substitution - Marreh for Kums - Гент
- 85' Substitution - Hauge for Hong - Гент
- 84' Substitution - Seigers for Van Eenoo - Вестерло
- 84' Substitution - Jordanov for De Cuyper - Вестерло
- 89' Substitution - Gumuskaya for Matsuo - Вестерло
- 89' Substitution - Yow for Dorgeles - Вестерло
-
90+3' - 7th Corner - Вестерло -
1-3 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

