Виндбарт vs Фрам Профил на отборите
Виндбарт vs Фрам Факти за мача
2П-4Р-4З в последните 10 мача, с 15 отбелязани и 23 допуснати гола. Средно голове: 1.5 за, 2.3 срещу. Победи 20%, AH победа 20%, голове Над 50%, корнери Над 0%.
4П-5Р-1З в последните 10 мача, с 18 отбелязани и 7 допуснати гола. Средно голове: 1.8 за, 0.7 срещу. Победи 40%, AH победа 40%, голове Над 40%, корнери Над 0%.
| Виндбарт | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Фрам | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Виндбарт | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Фрам | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Виндбарт vs Фрам Времево разпределение на голове/корнери
Виндбарт срещу Фрам Преки срещи
Виндбарт срещу Фрам Виж всички преки срещи →| Виндбарт Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2017-09-02 | 2 Фрам |
2 - 1
3 - 1
|
Виндбарт 2 | З | -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2017-05-20 | 1 Виндбарт |
1 - 1
1 - 2
|
Фрам 2 | З | -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2014-06-14 | Виндбарт |
0 - 0
1 - 0
|
Фрам | П | Под |
|
|||||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Виндбарт Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 4 | 2022-08-06 | 4 Спринт/Джелой |
0 - 0
1 - 1
|
Виндбарт 1 | Р | -0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 4 | 2022-08-01 | 4 Виндбарт |
1 - 0
1 - 2
|
ИЛ Експрес 3 | З | -1.5, -2.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 4 | 2022-07-25 | 3 ИЛ Експрес |
0 - 2
1 - 2
|
Виндбарт 3 | П | +1.0, +1.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 4 | 2022-06-22 | 2 Рандесунд |
2 - 0
5 - 1
|
Виндбарт 2 | З | +1.0, +1.5 | Над |
|
||||||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 4 | 2022-06-11 | 2 Порс |
1 - 0
4 - 1
|
Виндбарт 2 | З | -0.5 | Над |
|
||||||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 4 | 2022-06-06 | 1 Виндбарт |
2 - 0
5 - 0
|
Сарпсборг 2 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
11-0 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 4 | 2022-05-26 | 3 Ураед |
0 - 1
1 - 1
|
Виндбарт | Р | +1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
4-8 (12) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Норвегия - Купа | 2022-05-19 | 1 1 Виндбарт |
0 - 2
0 - 6
|
Флекерой | З | +1.0, +1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
5-7 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 4 | 2022-05-16 | Мандалскамератене |
1 - 1
2 - 2
|
Виндбарт 2 | Р | 0.0 | Push | 10.0 | Над |
|
1-11 (12) | 0-9 (9) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 4 | 2022-04-26 | 1 Виндбарт |
0 - 0
1 - 1
|
Старт 2 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2022-04-02 | Виндбарт |
0 - 1
0 - 3
|
Порс 2 | З | 0.0 | Под |
|
4-6 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Приятелски Мачове | 2022-01-29 | 1 Старт |
1 - 0
3 - 0
|
Виндбарт 1 | З | -3.5, -4.0 | Под | 10.5 | Под |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 3 | 2021-10-23 | 2 ИЛ Експрес |
0 - 2
0 - 3
|
Виндбарт | П | +0.5, +1.0 | Под |
|
6-9 (15) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 3 | 2021-10-14 | Виндбарт |
2 - 1
7 - 2
|
Дон 2 | П | -2.0 | Над | 10.0 | Над |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 3 | 2021-10-09 | 2 Сола |
2 - 1
5 - 1
|
Виндбарт 1 | З | 0.0 | Над |
|
6-7 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 3 | 2021-09-25 | 1 Виндбарт |
1 - 0
1 - 0
|
Акра 1 1 | П | -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
9-3 (12) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 3 | 2021-09-16 | 2 Старт 2 |
0 - 1
3 - 2
|
Виндбарт 1 1 | З | +1 | Над | 10.0 | Под |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 3 | 2021-09-04 | 2 Хина |
1 - 0
2 - 2
|
Виндбарт 1 | Р | +1.5 | Push | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 3 | 2021-08-28 | 2 Виндбарт |
1 - 2
3 - 2
|
Джерв 1919 | П | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 3 | 2021-08-23 | 2 Мандалскамератене |
0 - 1
1 - 2
|
Виндбарт 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 3 | 2021-08-14 | 2 Виндбарт |
1 - 0
2 - 0
|
Викинг 2 1 | П | 0.0,-0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Норвегия - Купа | 2021-07-24 | 1 1 Виндбарт |
0 - 1
0 - 1
|
Флекерой 2 | З | +0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Приятелски Мачове | 2020-02-05 | Виндбарт |
1 - 1
1 - 4
|
Арендал | З | +1.0, +1.5 | Над |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Приятелски Мачове | 2020-02-01 | Виндбарт |
0 - 3
0 - 4
|
Йерв 1 | З | +2.5 | Под |
|
1-13 (14) | 1-8 (9) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 3 | 2019-10-05 | 1 Варденесет |
0 - 3
1 - 5
|
Виндбарт | П | 0.0, +0.5 | Над |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 3 | 2019-09-27 | 1 Виндбарт |
0 - 2
0 - 5
|
Флекерой 1 | З | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 5 (1-4) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 3 | 2019-09-16 | 1 Виндбарт |
1 - 0
4 - 0
|
Дон 1 | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 3 | 2019-09-07 | Викинг 2 |
3 - 2
5 - 2
|
Виндбарт 1 | З | -1.5 | Над |
|
8-3 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 3 | 2019-09-02 | 1 Виндбарт |
0 - 1
0 - 1
|
Старт 2 3 | З | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
9-8 (17) | 6-4 (10) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 3 | 2019-08-24 | 1 Мадла |
1 - 0
2 - 0
|
Виндбарт 2 | З | 0.0, +0.5 | Под |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Фрам Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 4 | 2022-08-08 | 2 Фрам |
1 - 0
2 - 0
|
Сарпсборг 2 2 1 | П | -1.5, -2.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 4 | 2022-07-30 | Рандесунд |
2 - 2
2 - 2
|
Фрам 1 | Р | +1.0, +1.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 4 | 2022-07-23 | 3 Фрам |
1 - 0
1 - 0
|
Рандесунд 1 | П | -2.0 | Под |
|
||||||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 4 | 2022-06-27 | 1 Сарпсборг 2 |
0 - 0
1 - 1
|
Фрам 3 | Р | +0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Норвегия - Купа | 2022-06-22 | Фрам |
0 - 0
0 - 0
|
Йерв 1 | Р | +1.5, +2.0 | Под |
|
||||||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 4 | 2022-06-04 | 1 Фрам |
2 - 0
4 - 0
|
Фредрикстад 2 1 | П | -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
10-1 (11) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 4 | 2022-05-29 | 1 Мандалскамератене |
1 - 0
2 - 2
|
Фрам 3 | Р | +0.5 | Над |
|
2-11 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 4 (1-3) | ||
| Норвегия - Купа | 2022-05-19 | 2 Фрам |
0 - 0
0 - 0
|
Орн Хортен 1 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 4 | 2022-04-12 | Фрам |
2 - 0
5 - 0
|
Старт 2 1 | П | -1.0, -1.5 | Над | 9.0 | Под |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-11-14 | 1 Фрам |
1 - 0
1 - 2
|
Скейд 1 | З | +1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-11-06 | 1 Ойгарден |
0 - 0
0 - 0
|
Фрам 2 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-10-30 | 2 Фрам |
0 - 1
1 - 1
|
Флекерой 3 | Р | -0.5 | Под |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-10-23 | 1 Егерсундс |
3 - 1
3 - 1
|
Фрам 2 | З | -1.5 | Над |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-10-18 | 2 Фрам |
0 - 0
0 - 1
|
Од 2 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-10-09 | 3 Сотра |
2 - 2
3 - 2
|
Фрам 2 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-10-02 | 1 Фрам |
0 - 0
1 - 1
|
Арендал 3 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-4 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-09-27 | 2 Розенборг 2 |
0 - 0
1 - 2
|
Фрам 2 | П | +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
3-14 (17) | 2-8 (10) | 4 (2-2) | 4 (1-3) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-09-18 | 2 Фрам |
2 - 1
2 - 3
|
Нотоден 4 | З | -0.5 | Над |
|
6-7 (13) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-09-12 | 1 Фрам |
2 - 1
2 - 2
|
Нардо | Р | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
8-9 (17) | 5-5 (10) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-09-04 | Вард Хаугесунд |
1 - 0
1 - 0
|
Фрам 2 | З | -0.5 | Под |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-09-01 | 1 Фрам |
0 - 0
0 - 0
|
Левангер 1 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-08-28 | 2 Келсас |
0 - 0
1 - 1
|
Фрам 5 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 | Под |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-08-21 | 2 Фрам |
0 - 0
1 - 1
|
Ойгарден | Р | -0.5 | Под |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-08-18 | 1 Левангер |
0 - 0
2 - 4
|
Фрам | П | -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-08-14 | Фрам |
0 - 0
3 - 1
|
Сотра 3 | П | -1 | Над |
|
6-2 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-08-04 | 1 Нардо |
2 - 0
2 - 0
|
Фрам 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-07-28 | 2 Фрам |
1 - 1
3 - 2
|
Егерсундс 2 | П | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-07-22 | 1 Нотоден |
2 - 0
4 - 1
|
Фрам 3 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
3-9 (12) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-07-17 | 2 Скейд |
1 - 0
2 - 0
|
Фрам 3 | З | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2021-07-11 | 2 Фрам |
1 - 0
3 - 0
|
Розенборг 2 2 | П | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
11-2 (13) | 9-0 (9) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 3.6 | 4.333 | 1.667 |
| Полувреме | 3.75 | 2.625 | 2.2 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+0.75) | Домакин@1.95 | Гост@1.85 |
| Полувреме (+0.25) | Домакин@1.95 | Гост@1.85 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.5) | Над@1.95 | Под@1.85 |
| Полувреме (1.5) | Над@2.025 | Под@1.775 |
Статус: Пълно време , Резултат: 0 - 1 , Корнер: 4 - 7
Корнер: , Хендикап: +0.5, +1.0 , Голове: 3.5
Резултат: 0 - 0 , Корнер: 2 - 6 Полувреме
Корнер: , Хендикап: 0.0, +0.5 , Голове: 1.5
-
8' - 1st Yellow Card - Виндбарт -
12' - 1st Corner - Фрам -
14' - 2nd Corner - Фрам -
15' - 3rd Corner - Фрам - Race to 3 Corners - Фрам
-
18' - 4th Corner - Виндбарт -
20' - 5th Corner - Фрам -
24' - 6th Corner - Виндбарт -
34' - 2nd Yellow Card - Виндбарт - Race to 5 Corners - Фрам
-
35' - 7th Corner - Фрам -
45+1' - 8th Corner - Фрам -
0-0 score at the end of First Half -
55' - 1st Goal - Фрам -
57' - 9th Corner - Виндбарт -
77' - 10th Corner - Фрам - Race to 7 Corners - Фрам
-
90+4' - 11th Corner - Виндбарт
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

