Вейгаард Б vs OKS Профил на отборите
Вейгаард Б vs OKS Факти за мача
5П-2Р-3З в последните 10 мача, с 19 отбелязани и 12 допуснати гола. Средно голове: 1.9 за, 1.2 срещу. Победи 50%, AH победа 60%, голове Над 40%, корнери Над 0%.
4П-1Р-5З в последните 10 мача, с 22 отбелязани и 22 допуснати гола. Средно голове: 2.2 за, 2.2 срещу. Победи 40%, AH победа 50%, голове Над 60%, корнери Над 0%.
| Вейгаард Б | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| OKS | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Вейгаард Б | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| OKS | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Вейгаард Б vs OKS Времево разпределение на голове/корнери
Вейгаард Б срещу OKS Преки срещи
Вейгаард Б срещу OKS Виж всички преки срещи →Няма данни
| Вейгаард Б Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Дания - Серии - Промоция | 2021-05-29 | 1 Вейгаард Б |
0 - 0
1 - 2
|
Мариенлист 1 | З | 0.0,-0.5 | Под |
|
||||||
| Дания - Серии - Група 4 | 2021-05-13 | 2 Вейгаард Б |
1 - 0
2 - 3
|
Лисенг 2 | З | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Дания - Серии - Група 4 | 2021-05-05 | 3 Норесундби |
0 - 2
1 - 2
|
Вейгаард Б 2 | П | +0.5, +1.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Дания - Серии - Група 4 | 2021-04-24 | 1 2 Вейгаард Б |
1 - 0
3 - 1
|
ФК Дюрсланд 2 | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
||||||
| Дания - Серии - Група 4 | 2021-04-10 | 3 Вейгаард Б |
1 - 1
1 - 1
|
Силкеборг КФУМ 2 | Р | +0.5, +1.0 | Под |
|
||||||
| Дания - Серии - Група 4 | 2020-09-19 | 1 Вейгаард Б |
1 - 0
3 - 1
|
Орхус Фремад 2 1 | П | 0.0 | Над |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Дания - Купа | 2020-09-08 | 4 Вейгаард Б |
0 - 1
0 - 2
|
Ямербугт 2 1 | З | +0.5, +1.0 | Под |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Дания - Серии - Група 4 | 2020-09-05 | 2 Вейгаард Б |
0 - 0
1 - 0
|
Норесундби 2 | П | -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
7-7 (14) | 3-6 (9) | 5 (1-4) | 1 (0-1) |
| Дания - Серии - Група 4 | 2020-08-22 | Вейгаард Б |
2 - 0
5 - 0
|
Тьоринг 1 | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 2 (1-1) | ||
| Дания - Серии - Група 4 | 2020-08-14 | Келеруп |
1 - 1
1 - 1
|
Вейгаард Б 1 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Бараж за изпадане | 2020-07-04 | 2 Вейгаард Б |
1 - 4
2 - 4
|
ФА 2000 2 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
8-5 (13) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Бараж за изпадане | 2020-07-01 | 1 1 B93 Копенхаген |
1 - 0
1 - 3
|
Вейгаард Б 3 1 | П | -1.5, -2.0 | Над | 9.5 | Над |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Бараж за изпадане | 2020-06-27 | 1 1 Вейгаард Б |
0 - 1
0 - 3
|
Хилерьод | З | +0.5, +1.0 | Push |
|
0-2 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Дания - Дивизия 2 - Бараж за изпадане | 2020-06-24 | 4 Вейгаард Б |
0 - 0
2 - 1
|
Слагелсе 2 | П | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Над |
|
7-5 (12) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Бараж за изпадане | 2020-06-20 | 2 Холбек |
1 - 1
3 - 2
|
Вейгаард Б 2 | З | -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Бараж за изпадане | 2020-06-14 | 3 Сковшовед |
0 - 0
0 - 0
|
Вейгаард Б 1 1 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
9-2 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 2 | 2020-03-07 | 2 Брабранд |
1 - 0
3 - 0
|
Вейгаард Б 3 1 | З | -1.5 | Push | 9.5 | Под |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2020-01-25 | 3 Ямербугт |
2 - 0
4 - 0
|
Вейгаард Б 2 | З |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||||
| Дания - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-11-09 | 1 Вейгаард Б |
3 - 3
3 - 3
|
Рингкобинг 2 | Р | 0.0 | Над | 9.0 | Над |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-11-02 | 3 Далъм |
2 - 1
3 - 1
|
Вейгаард Б 3 | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-10-26 | 5 Вейгаард Б |
0 - 1
0 - 2
|
Несби 2 1 | З | +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
5-9 (14) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-10-19 | 4 Архус Фремад |
2 - 0
3 - 0
|
Вейгаард Б 2 | З | -1.5, -2.0 | Под |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Дания - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-10-12 | 4 Мидълфарт |
2 - 0
2 - 0
|
Вейгаард Б 3 | З | -1.5 | Под | 9.0 | Под |
|
5-2 (7) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-10-05 | 3 Вейгаард Б |
0 - 1
0 - 1
|
Далъм 1 | З | 0.0, +0.5 | Под |
|
7-2 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 4 (4-0) | ||
| Дания - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-09-28 | 1 Сидвест |
2 - 0
3 - 1
|
Вейгаард Б 4 1 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
6-9 (15) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 7 (1-6) |
| Дания - Купа | 2019-09-25 | 2 Вейгаард Б |
0 - 0
0 - 6
|
Олборг 2 | З | +2.5 | Над |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Дания - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-09-21 | Вейгаард Б |
0 - 1
0 - 3
|
Архус Фремад 2 | З | +1.0 | Push | 9.0 | Под |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-09-15 | 1 Тистед ФК |
2 - 0
4 - 0
|
Вейгаард Б 3 1 | З | -0.5, -1.0 | Над |
|
8-1 (9) | 8-0 (8) | 5 (5-0) | 0 (0-0) | ||
| Дания - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-09-07 | Вейгаард Б |
1 - 3
1 - 5
|
AB 2 | З | +0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
10-5 (15) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Дания - Купа | 2019-09-03 | 2 Вейгаард Б |
2 - 1
2 - 1
|
ИК Хобро 1 | П | +1.5, +2.0 | Под | 10.0 | Над |
|
8-11 (19) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 6 (0-6) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| OKS Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Дания - Серии - Промоция | 2021-05-25 | 2 Лисенг |
2 - 0
3 - 1
|
OKS 1 | З | -1.0, -1.5 | Над |
|
||||||
| Дания - Серии - Група 3 | 2021-05-19 | 2 Одер ИГФ |
4 - 2
4 - 2
|
OKS | З | 0.0 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Дания - Серии - Група 3 | 2021-05-13 | 2 OKS |
2 - 2
5 - 3
|
Мариенлист | П | +0.5, +1.0 | Над |
|
||||||
| Дания - Серии - Група 3 | 2021-04-21 | 2 OKS |
1 - 0
4 - 1
|
Колдинг Б 1 | П | -1.0, -1.5 | Над |
|
||||||
| Дания - Серии - Група 3 | 2021-04-14 | 2 OKS |
1 - 1
2 - 1
|
Таруо-Пааруп | П | 0.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Дания - Серии - Група 3 | 2020-10-10 | 1 OKS |
2 - 1
4 - 1
|
Варде 3 | П | 0.0 | Над |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Дания - Купа | 2020-10-07 | OKS |
1 - 0
1 - 2
|
Орхус | З | +1.0, +1.5 | Push | 11.0 | Под |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Дания - Серии - Група 3 | 2020-09-15 | 2 B 1913 |
1 - 0
2 - 0
|
OKS 4 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-2 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Дания - Серии - Група 3 | 2020-09-11 | 2 Мариенлист |
3 - 1
4 - 2
|
OKS 4 | З | -0.5, -1.0 | Над |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Дания - Купа | 2020-09-02 | 3 FC Скандерборг |
1 - 0
1 - 1
|
OKS 1 | Р | 0.0 | Под |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Дания - Серии - Група 3 | 2020-08-28 | 2 Колдинг Б |
2 - 2
2 - 2
|
OKS 2 | Р | -0.5, -1.0 | Над |
|
6-9 (15) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Дания - Серии - Група 3 | 2020-08-22 | 1 OKS |
0 - 0
0 - 0
|
B 1913 | Р | 0.0 | Под |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Дания - Серии - Група 3 | 2019-10-05 | 1 Хернинг Фремад |
1 - 1
3 - 2
|
OKS 1 | З | -0.5 | Над |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Дания - Серии - Група 3 | 2019-09-28 | 1 Одер ИГФ |
2 - 1
5 - 1
|
OKS 2 | З | -0.5, -1.0 | Над |
|
10-3 (13) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Дания - Серии - Група 3 | 2019-08-17 | 3 Таруо-Пааруп |
0 - 1
1 - 3
|
OKS 3 | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
9-11 (20) | 8-6 (14) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Дания - Серии - Група 3 | 2019-08-10 | 1 3 Колдинг Б |
0 - 1
1 - 1
|
OKS 2 | Р | -1.0 | Под |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Дания - Купа | 2019-08-07 | 4 OKS |
0 - 2
1 - 2
|
Сидвест 2 | З | +1.5 | Под |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 4 (3-1) | 1 (1-0) | ||
| Дания - Купа | 2018-08-07 | 1 OKS |
0 - 1
2 - 4
|
Мариенлист 1 | З | +1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Дания - Купа | 2016-08-31 | OKS |
0 - 0
0 - 2
|
Виборг ФФ | З | +3.5 | Под | 9.5 | Над |
|
1-13 (14) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Друг мач | 2016-04-19 | 1 Моруд ИФ |
1 - 1
2 - 2
|
OKS | Р |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||||
| Дания - Купа | 2014-09-23 | 1 OKS |
1 - 0
1 - 2
|
Сковбакен | З | +1.5, +2.0 |
|
2-10 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | |||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 1.5 | 4.2 | 5 |
| Полувреме | 2 | 2.625 | 4.333 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-1.0) | Домакин@1.875 | Гост@1.925 |
| Полувреме (-0.5) | Домакин@2.05 | Гост@1.75 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.25) | Над@1.775 | Под@2.025 |
| Полувреме (1.5) | Над@2.05 | Под@1.75 |
Статус: Пълно време , Резултат: 3 - 1 , Корнер: 5 - 7
Корнер: , Хендикап: -1.0 , Голове: 3.0, 3.5
Резултат: 2 - 1 , Корнер: 2 - 3 Полувреме
Корнер: , Хендикап: -0.5 , Голове: 1.5
-
18' - 1st Corner - OKS -
20' - 2nd Corner - OKS -
23' - 3rd Corner - Вейгаард Б -
26' - 1st Goal - Вейгаард Б -
28' - 2nd Goal - OKS -
35' - 4th Corner - Вейгаард Б - Race to 3 Corners - OKS
-
40' - 5th Corner - OKS -
45+4' - 3rd Goal - Вейгаард Б -
2-1 score at the end of First Half -
62' - 6th Corner - Вейгаард Б -
62' - 4th Goal - Вейгаард Б -
68' - 7th Corner - OKS -
68' - 8th Corner - OKS - Race to 5 Corners - OKS
-
69' - 9th Corner - OKS -
71' - 1st Yellow Card - Вейгаард Б -
79' - 10th Corner - Вейгаард Б -
87' - 2nd Yellow Card - OKS -
88' - 11th Corner - Вейгаард Б - Race to 7 Corners - OKS
-
90+3' - 12th Corner - OKS -
3-1 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

