Стивънидж vs Бароу Профил на отборите
Стивънидж vs Бароу Факти за мача
4П-5Р-1З в последните 10 мача, с 9 отбелязани и 3 допуснати гола. Средно голове: 0.9 за, 0.3 срещу. Победи 40%, AH победа 70%, голове Над 30%, корнери Над 40%.
5П-0Р-5З в последните 10 мача, с 10 отбелязани и 9 допуснати гола. Средно голове: 1.0 за, 0.9 срещу. Победи 50%, AH победа 50%, голове Над 50%, корнери Над 40%.
| Стивънидж | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Бароу | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Стивънидж | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Бароу | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Стивънидж vs Бароу Времево разпределение на голове/корнери
Стивънидж срещу Бароу Преки срещи
Стивънидж срещу Бароу Виж всички преки срещи →| Стивънидж Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2020-09-12 | 1 Бароу |
1 - 0
1 - 1
|
Стивънидж 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Стивънидж Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2021-03-20 | 1 Стивънидж |
1 - 0
3 - 1
|
Карлайл 2 1 | П | 0.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-03-13 | 3 Саутенд |
0 - 0
0 - 0
|
Стивънидж 1 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-03-09 | 2 Лейтън Ориент |
0 - 0
0 - 0
|
Стивънидж 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-03-06 | 3 Стивънидж |
0 - 0
1 - 0
|
Харогейт Таун | П | 0.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-03-02 | 2 Стивънидж |
2 - 0
3 - 0
|
Форест Грийн 3 | П | 0.0 | Над | 9.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-02-27 | 1 Нюпорт Каунти |
0 - 0
0 - 0
|
Стивънидж | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
6-1 (7) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2021-02-23 | 1 Порт Вейл |
0 - 0
0 - 0
|
Стивънидж 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2021-02-20 | 1 Стивънидж |
0 - 1
1 - 1
|
Walsall 1 1 | Р | 0.0 | Под | 10.5 | Над |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2021-02-16 | 3 Кроули Таун |
0 - 0
0 - 1
|
Стивънидж 6 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2021-02-13 | 1 1 Болтън |
1 - 0
1 - 0
|
Стивънидж | З | -0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| England League 2 | 2021-02-09 | 1 Tranmere |
0 - 0
0 - 1
|
Стивънидж | П | -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2021-02-06 | Стивънидж |
1 - 2
2 - 2
|
Моркамб 1 | Р | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2021-01-30 | 1 Гримзби |
0 - 1
1 - 2
|
Стивънидж 1 | П | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2021-01-26 | 2 Стивънидж |
0 - 0
0 - 0
|
Colchester 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2021-01-23 | Ексетър |
1 - 0
3 - 1
|
Стивънидж | З | -0.5, -1.0 | Над | 11.0 | Над |
|
5-8 (13) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 6 (3-3) |
| England League 2 | 2021-01-16 | Стивънидж |
0 - 0
0 - 0
|
Tranmere 2 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Англия - Купа | 2021-01-09 | 1 Стивънидж |
0 - 1
0 - 2
|
Суонзи 1 | З | +1.0 | Под | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2021-01-02 | 4 Стивънидж |
2 - 1
3 - 1
|
Скънторп 1 | П | 0.0 | Над |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| England League 2 | 2020-12-29 | Стивънидж |
1 - 0
1 - 0
|
Кембридж Юн 2 | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2020-12-26 | Cheltenham |
1 - 0
1 - 1
|
Стивънидж 1 | Р | -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2020-12-12 | Карлайл |
3 - 0
4 - 0
|
Стивънидж 2 1 | З | -1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2020-12-05 | 1 Стивънидж |
0 - 0
0 - 0
|
Саутенд 2 | Р | -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2020-12-02 | Walsall |
0 - 0
1 - 1
|
Стивънидж | Р | -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Англия - Купа | 2020-11-29 | 1 Стивънидж |
0 - 0
1 - 1
|
Хъл 1 | Р | +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
7-7 (14) | 6-3 (9) | 5 (2-3) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2020-11-24 | Стивънидж |
1 - 0
2 - 1
|
Порт Вейл 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2020-11-21 | Стивънидж |
1 - 2
1 - 2
|
Болтън | З | 0.0 | Над | 10.5 | Под |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2020-11-17 | Нортхямптън |
0 - 0
0 - 0
|
Стивънидж 1 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2020-11-14 | 2 Моркамб |
0 - 1
1 - 1
|
Стивънидж 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Англия - Купа | 2020-11-07 | Стивънидж |
1 - 1
1 - 1
|
Конкорд Рейнджърс 1 | Р | -1.0,-1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-11-03 | 1 Colchester |
1 - 1
3 - 1
|
Стивънидж 3 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Бароу Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2021-03-20 | 1 Бароу |
2 - 1
3 - 2
|
Кроули Таун | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-03-16 | Cheltenham |
0 - 1
0 - 2
|
Бароу 2 | П | -0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-03-12 | 3 Walsall |
0 - 0
0 - 1
|
Бароу 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-03-06 | Бароу |
0 - 0
2 - 0
|
Мансфийлд 4 1 | П | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-03-02 | 1 Бароу |
0 - 0
0 - 1
|
Харогейт Таун 2 | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-02-27 | Болтън |
0 - 0
1 - 0
|
Бароу 2 | З | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2021-02-23 | 1 Олдъм |
0 - 0
0 - 1
|
Бароу 1 | П | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2021-02-20 | 2 Бароу |
0 - 1
1 - 2
|
Моркамб 2 | З | 0.0 | Над | 10.0 | Над |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2021-02-16 | 2 Салфорд Сити |
1 - 0
1 - 0
|
Бароу 2 | З | -0.5,-1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2021-02-06 | 2 Бароу |
0 - 1
0 - 2
|
Кембридж Юн 1 | З | 0.0 | Под | 9.0 | Над |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2021-01-30 | 1 Брадфорд |
1 - 1
2 - 1
|
Бароу 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2021-01-16 | 3 Бароу |
0 - 0
1 - 0
|
Скънторп 2 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| England League 2 | 2021-01-09 | 1 2 Саутенд |
1 - 0
1 - 0
|
Бароу 2 | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2020-12-29 | 1 2 Бароу |
0 - 1
1 - 1
|
Tranmere 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2020-12-26 | 1 Порт Вейл |
0 - 1
0 - 2
|
Бароу 3 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2020-12-19 | 1 Бароу |
1 - 0
3 - 0
|
Cheltenham 3 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-12-15 | 2 Скънторп |
1 - 1
2 - 1
|
Бароу 2 | З | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
6-8 (14) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-12-12 | 3 Кроули Таун |
1 - 1
4 - 2
|
Бароу 2 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
8-5 (13) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2020-12-05 | 1 Бароу |
0 - 0
0 - 1
|
Салфорд Сити 4 | З | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
5-8 (13) | 2-6 (8) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2020-12-01 | 2 Моркамб |
1 - 0
1 - 0
|
Бароу 1 | З | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
11-2 (13) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Англия - Купа | 2020-11-26 | 3 Бароу |
0 - 0
0 - 0
|
Уимбълдън 3 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
3-10 (13) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2020-11-24 | 3 Бароу |
1 - 2
3 - 4
|
Олдъм 2 | З | -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
5-4 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2020-11-21 | Бароу |
0 - 0
2 - 2
|
Форест Грийн | Р | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2020-11-14 | 3 Кембридж Юн |
0 - 0
1 - 1
|
Бароу 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
2-7 (9) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| England League 2 | 2020-11-03 | 2 Гримзби |
0 - 0
1 - 0
|
Бароу 2 | З | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2020-10-31 | 1 Бароу |
1 - 0
1 - 0
|
Брадфорд 2 1 | П | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2020-10-27 | 1 1 Мансфийлд |
1 - 2
2 - 4
|
Бароу 3 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| England League 2 | 2020-10-24 | 3 Бароу |
1 - 1
2 - 2
|
Walsall 2 | Р | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2020-10-20 | 4 Бароу |
3 - 2
3 - 3
|
Болтън 2 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
3-6 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| England League 2 | 2020-10-17 | Харогейт Таун |
1 - 0
1 - 0
|
Бароу 2 | З | -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 2.5 | 3 | 3.1 |
| Полувреме | 3.5 | 1.833 | 4 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (0.0) | Домакин@1.75 | Гост@2.125 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@1.775 | Гост@2.025 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.0) | Над@1.775 | Под@1.8 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.825 | Под@1.975 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (1.75) | Над@1.85 | Под@2 |
| Полувреме (0.75) | Над@2 | Под@1.8 |
Статус: Пълно време , Резултат: 2 - 1 , Корнер: 6 - 1
Корнер: 10.0 , Хендикап: 0.0 , Голове: 1.5, 2.0
Резултат: 0 - 0 , Корнер: 1 - 0 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0 , Голове: 0.5, 1.0
-
23' - 1st Corner - Стивънидж -
0-0 score at the end of First Half -
53' - 1st Goal - Стивънидж -
59' - 2nd Corner - Стивънидж -
63' - 3rd Corner - Бароу -
68' - 1st Yellow Card - Бароу - 67' Substitution - Banks for Ntlhe - Бароу
- Race to 3 Corners - Стивънидж
-
69' - 4th Corner - Стивънидж - 67' Substitution - Devitt for Taylor - Бароу
- 67' Substitution - James for Beadling - Бароу
-
70' - 5th Corner - Стивънидж -
78' - 2nd Goal - Бароу - 76' Substitution - Andrew for Quigley - Бароу
-
80' - 6th Corner - Стивънидж - Race to 5 Corners - Стивънидж
-
81' - 7th Corner - Стивънидж - 84' Substitution - Smith for Osborne - Стивънидж
-
86' - 2nd Yellow Card - Бароу - 84' Substitution - Aitchison for Read - Стивънидж
- 84' Substitution - Stevens for List - Стивънидж
-
87' - 3rd Goal - Стивънидж -
87' - 3rd Yellow Card - Бароу - 90+2' Substitution - Martin for Lines - Стивънидж
- 90+2' Substitution - Vincelot for Norris - Стивънидж
-
2-1 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

