Стайнкер vs Розенборг 2 Профил на отборите
Стайнкер vs Розенборг 2 Факти за мача
1П-3Р-6З в последните 10 мача, с 5 отбелязани и 22 допуснати гола. Средно голове: 0.5 за, 2.2 срещу. Победи 10%, AH победа 30%, голове Над 30%, корнери Над 60%.
6П-2Р-2З в последните 10 мача, с 26 отбелязани и 16 допуснати гола. Средно голове: 2.6 за, 1.6 срещу. Победи 60%, AH победа 50%, голове Над 70%, корнери Над 60%.
| Стайнкер | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Розенборг 2 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Стайнкер | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Розенборг 2 | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Стайнкер vs Розенборг 2 Времево разпределение на голове/корнери
Стайнкер срещу Розенборг 2 Преки срещи
Стайнкер срещу Розенборг 2 Виж всички преки срещи →| Стайнкер Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-10-08 | Стайнкер |
1 - 1
1 - 3
|
Розенборг 2 3 | З | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-06-18 | 1 Розенборг 2 |
0 - 1
1 - 1
|
Стайнкер 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Стайнкер Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2019-07-20 | Рауфос 2 |
1 - 0
1 - 0
|
Стайнкер 1 | З | -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2019-06-21 | 1 Стайнкер |
0 - 0
0 - 0
|
Тилер 1 | Р | +0.5, +1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2019-06-15 | 1 2 Вердал |
1 - 1
2 - 2
|
Стайнкер 2 1 | Р | 0.0 | Над |
|
||||||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2019-06-09 | 2 Стайнкер |
1 - 0
1 - 1
|
Стриндхайм 2 | Р | +0.5, +1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2019-06-02 | Конгсвингер 2 |
0 - 1
0 - 1
|
Стайнкер 1 | П | 0.0, -0.5 | Под |
|
||||||
| Норвегия - Купа | 2019-05-01 | 1 Стайнкер |
0 - 4
0 - 6
|
Левангер 1 | З | +0.5 | Над |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2019-04-27 | Стайнкер |
0 - 1
0 - 2
|
Колстад | З | 0.0, -0.5 | Под |
|
6-5 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2019-04-22 | 4 Мелхус |
1 - 0
2 - 0
|
Стайнкер 2 | З | 0.0 | Под |
|
5-6 (11) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 5 (4-1) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2019-04-15 | 1 Стайнкер |
0 - 1
1 - 2
|
Ранхайм 2 3 | З | 0.0, +0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2019-02-28 | Стордалс/Блинк |
3 - 0
6 - 0
|
Стайнкер | З | -1.5, -2.0 | Над |
|
11-2 (13) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Приятелски Мачове | 2019-02-02 | Левангер |
1 - 0
1 - 0
|
Стайнкер | З | -1.5, -2.0 | Под |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-10-08 | Стайнкер |
1 - 1
1 - 3
|
Розенборг 2 3 | З | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-09-29 | 1 Гьовик-Лин |
1 - 1
2 - 2
|
Стайнкер 1 | Р | -0.5, -1.0 | Над | 10.5 | Над |
|
11-2 (13) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-09-15 | 1 Лотен |
0 - 0
0 - 1
|
Стайнкер 1 | П | 0.0, +0.5 | Под |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-09-03 | 1 Levanger 2 |
2 - 1
6 - 3
|
Стайнкер 4 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-07-22 | 2 Колстад |
0 - 1
0 - 2
|
Стайнкер 1 1 | П | 0.0 | Под | 10.5 | Под |
|
5-4 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-06-18 | 1 Розенборг 2 |
0 - 1
1 - 1
|
Стайнкер 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-05-19 | 1 Биасен |
0 - 0
1 - 0
|
Стайнкер 1 | З | -0.5, -1.0 | Под |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2018-03-08 | Стьордалс Блинк |
0 - 0
1 - 0
|
Стайнкер 1 | З | -1.0, -1.5 | Под |
|
8-7 (15) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2017-10-14 | 2 Колстад |
0 - 2
4 - 2
|
Стайнкер | З | -0.5 | Над |
|
6-9 (15) | 4-7 (11) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2017-07-22 | 1 Стордалс/Блинк |
3 - 1
9 - 1
|
Стайнкер | З | -1.0, -1.5 | Над |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2017-07-18 | Левангер |
6 - 0
8 - 2
|
Стайнкер | З | -1.5, -2.0 | Над |
|
12-2 (14) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2017-06-17 | 2 Свересборг |
2 - 0
3 - 2
|
Стайнкер 2 | З | 0.0, +0.5 | Над |
|
9-5 (14) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 6 (5-1) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2017-06-03 | 2 Стриндхайм |
1 - 0
2 - 2
|
Стайнкер | Р | -0.5, -1.0 | Над |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2017-05-26 | Стайнкер |
1 - 1
1 - 2
|
Молде 2 2 | З | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2017-03-15 | Стьордалс Блинк |
3 - 0
6 - 0
|
Стайнкер 1 | З | -0.5 | Над |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Приятелски Мачове | 2017-03-07 | 1 Нардо |
0 - 1
1 - 2
|
Стайнкер | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 | Под |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2017-03-02 | Вердал |
1 - 2
2 - 2
|
Стайнкер | Р | 0.0 | Push |
|
8-7 (15) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 10 | 2016-10-22 | 1 Ранхайм 2 |
2 - 1
2 - 1
|
Стайнкер 1 | З | +2.5 | Под |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 10 | 2016-10-07 | 2 NTNUI |
1 - 2
3 - 3
|
Стайнкер 2 | Р | +1.5, +2.0 | Над |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Розенборг 2 Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2019-07-21 | 1 Розенборг 2 |
0 - 0
4 - 2
|
Гьовик-Лин 3 | П | -0.5 | Над |
|
||||||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2019-06-24 | 1 Рауфос 2 |
1 - 2
1 - 4
|
Розенборг 2 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2019-06-17 | 1 Розенборг 2 |
3 - 2
5 - 2
|
Стриндхайм 2 | П | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2019-06-10 | 2 Ранхайм 2 |
2 - 1
3 - 1
|
Розенборг 2 | З | -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2019-06-01 | 1 Розенборг 2 |
0 - 2
1 - 3
|
Тилер 4 | З | -0.5 | Над |
|
||||||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2019-05-27 | 1 3 Розенборг 2 |
1 - 1
1 - 1
|
Конгсвингер 2 1 | Р | -2.0 | Под | 10.5 | Над |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2019-05-20 | 4 Вердал |
1 - 0
1 - 2
|
Розенборг 2 3 | П | +1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2019-05-13 | Розенборг 2 |
2 - 0
2 - 0
|
Колстад 3 | П | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
10-3 (13) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2019-05-06 | 5 Мелхус |
1 - 1
1 - 4
|
Розенборг 2 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
5-9 (14) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 4 (3-1) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2019-04-23 | 3 Брумундал |
0 - 1
2 - 2
|
Розенборг 2 | Р | +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2019-04-15 | 2 Розенборг 2 |
2 - 1
5 - 2
|
Оркла 1 | П | -2.0, -2.5 | Над | 10.0 | Над |
|
11-4 (15) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Приятелски Мачове | 2019-03-28 | 1 Розенборг 2 |
2 - 2
3 - 2
|
Стьордалс Блинк 2 | П | +0.5 | Над |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2019-03-23 | Розенборг 2 |
0 - 0
0 - 0
|
Биасен 1 | Р | 0.0, +0.5 | Под |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-10-20 | 1 Биасен |
1 - 2
2 - 2
|
Розенборг 2 | Р | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-10-15 | 1 Розенборг 2 |
2 - 1
5 - 1
|
Levanger 2 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-10-08 | Стайнкер |
1 - 1
1 - 3
|
Розенборг 2 3 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-10-01 | Розенборг 2 |
0 - 0
2 - 0
|
Вердал | П | -1.0, -1.5 | Под |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-09-17 | 1 Розенборг 2 |
3 - 1
6 - 2
|
Оркла 2 | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.5 | Над |
|
6-8 (14) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-09-10 | 4 Тилербиен |
0 - 1
1 - 1
|
Розенборг 2 3 | Р | +1.0 | Под | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-09-03 | Розенборг 2 |
0 - 3
3 - 5
|
Колстад 3 | З | -2.5, -3.0 | Над | 10.5 | Под |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-08-27 | 2 Мелхус |
1 - 2
2 - 6
|
Розенборг 2 2 | П | +1.5 | Над | 10.5 | Над |
|
1-14 (15) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-08-11 | 2 Розенборг 2 |
1 - 0
3 - 0
|
Гьовик-Лин 1 | П | -1.5 | Под |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-08-06 | 1 Брумундал |
1 - 1
2 - 2
|
Розенборг 2 1 | Р | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
6-5 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Приятелски Мачове | 2018-07-31 | Хераклес |
2 - 0
5 - 0
|
Розенборг 2 | З | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-07-23 | 1 Розенборг 2 |
1 - 0
1 - 1
|
Биасен 2 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-06-25 | Levanger 2 |
1 - 1
1 - 4
|
Розенборг 2 1 | П | +1.5, +2.0 | Над | 10.5 | Под |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-06-18 | 1 Розенборг 2 |
0 - 1
1 - 1
|
Стайнкер 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-05-31 | 1 Розенборг 2 |
0 - 0
2 - 0
|
Тинсет 1 | П | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-05-28 | 2 Оркла |
2 - 0
3 - 2
|
Розенборг 2 3 | З | +0.5, +1.0 | Над |
|
6-7 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Норвегия - Дивизия 3 - Група 5 | 2018-05-22 | Розенборг 2 |
2 - 0
3 - 0
|
Тилербиен 1 | П | -1.5, -2.0 | Под | 11.0 | Над |
|
8-7 (15) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 6 | 5 | 1.333 |
| Полувреме | 5.5 | 2.875 | 1.727 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+1.5) | Домакин@1.85 | Гост@1.95 |
| Полувреме (+0.5) | Домакин@1.975 | Гост@1.825 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.5) | Над@1.875 | Под@10.25 |
| Полувреме (4.5) | Над@10 | Под@10 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.5) | Над@1.95 | Под@1.85 |
| Полувреме (1.5) | Над@2.05 | Под@1.75 |
Статус: Пълно време , Резултат: 0 - 2 , Корнер: 4 - 5
Корнер: 9.5 , Хендикап: +1.5 , Голове: 3.5
Резултат: 0 - 0 , Корнер: 0 - 1 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: +0.5 , Голове: 1.5
-
45+2' - 1st Corner - Розенборг 2 -
0-0 score at the end of First Half -
60' - 2nd Corner - Розенборг 2 -
66' - 1st Yellow Card - Стайнкер -
71' - 2nd Yellow Card - Стайнкер -
74' - 1st Goal - Розенборг 2 -
75' - 3rd Corner - Стайнкер - Race to 3 Corners - Розенборг 2
-
79' - 4th Corner - Розенборг 2 -
79' - 5th Corner - Розенборг 2 -
81' - 6th Corner - Стайнкер -
88' - 3rd Yellow Card - Стайнкер -
90+2' - 7th Corner - Стайнкер -
90+2' - 8th Corner - Стайнкер -
90+3' - 4th Yellow Card - Розенборг 2 - Race to 5 Corners - Розенборг 2
-
90+5' - 9th Corner - Розенборг 2 -
90+6' - 2nd Goal - Розенборг 2 -
0-2 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

