Ст Етиен vs Ница Профил на отборите
Ст Етиен vs Ница Факти за мача
4П-5Р-1З в последните 10 мача, с 12 отбелязани и 9 допуснати гола. Средно голове: 1.2 за, 0.9 срещу. Победи 40%, AH победа 40%, голове Над 40%, корнери Над 10%.
2П-2Р-6З в последните 10 мача, с 12 отбелязани и 17 допуснати гола. Средно голове: 1.2 за, 1.7 срещу. Победи 20%, AH победа 30%, голове Над 50%, корнери Над 40%.
| Ст Етиен | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Ница | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Ст Етиен | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Ница | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Ст Етиен vs Ница Времево разпределение на голове/корнери
Ст Етиен срещу Ница Преки срещи
Ст Етиен срещу Ница Виж всички преки срещи →| Ст Етиен Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Лига 1 | 2019-05-18 | Ст Етиен |
1 - 0
3 - 0
|
Ница 3 | П | -1.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-12-16 | 1 2 Ница |
0 - 0
1 - 1
|
Ст Етиен 2 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2018-08-04 | 3 Ст Етиен |
3 - 0
3 - 0
|
Ница 1 | П | 0.0 | Над |
|
||||||
| Франция - Лига 1 | 2018-01-21 | 3 Ница |
1 - 0
1 - 0
|
Ст Етиен 1 | З | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2017-08-05 | 2 Ст Етиен |
1 - 0
1 - 0
|
Ница 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2017-02-08 | 1 Ница |
1 - 0
1 - 0
|
Ст Етиен 3 | З | -0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2016-11-20 | 3 Ст Етиен |
0 - 0
0 - 1
|
Ница 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Франция - Лига 1 | 2016-05-07 | 2 Ница |
0 - 0
2 - 0
|
Ст Етиен 4 2 | З | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2015-09-27 | 4 Ст Етиен |
1 - 2
1 - 4
|
Ница 1 2 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Франция - Лига 1 | 2015-05-10 | 2 Ст Етиен |
0 - 1
5 - 0
|
Ница 2 | П | -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Франция - Лига 1 | 2014-12-14 | 1 1 Ница |
0 - 0
0 - 0
|
Ст Етиен 2 1 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
7-6 (13) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Ст Етиен Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Лига 1 | 2019-12-01 | 1 Рен |
1 - 1
2 - 1
|
Ст Етиен 3 | З | -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Лига Европа | 2019-11-28 | 1 Ст Етиен |
0 - 0
0 - 0
|
Гент 2 1 | Р | 0.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2019-11-24 | 3 Ст Етиен |
0 - 0
0 - 0
|
Монпелие 3 | Р | 0.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2019-11-10 | 1 Нант |
2 - 2
2 - 3
|
Ст Етиен | П | -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Лига Европа | 2019-11-07 | 1 ПФК Олександрия |
0 - 0
2 - 2
|
Ст Етиен 2 | Р | +0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2019-11-03 | 1 Ст Етиен |
0 - 0
1 - 0
|
Монако 1 1 | П | 0.0, +0.5 | Под | 11.0 | Под |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-10-27 | 2 Ст Етиен |
1 - 0
2 - 2
|
Амиен 3 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Лига Европа | 2019-10-24 | 1 Ст Етиен |
1 - 1
1 - 1
|
ПФК Олександрия 2 | Р | -1.0, -1.5 | Под | 10.5 | Под |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-10-20 | Бордо |
0 - 0
0 - 1
|
Ст Етиен 3 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2019-10-06 | 1 Ст Етиен |
0 - 0
1 - 0
|
Лион 2 | П | +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Лига Европа | 2019-10-03 | 1 Ст Етиен |
1 - 1
1 - 1
|
Волфсбург 2 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-09-29 | 1 Ним |
0 - 0
0 - 1
|
Ст Етиен 3 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
13-5 (18) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 5 (5-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-09-25 | 4 Ст Етиен |
0 - 1
0 - 1
|
Мец 2 | З | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
8-5 (13) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 6 (5-1) |
| Франция - Лига 1 | 2019-09-22 | 1 Анже |
0 - 1
4 - 1
|
Ст Етиен 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Лига Европа | 2019-09-19 | 2 Гент |
2 - 1
3 - 2
|
Ст Етиен 4 | З | -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
6-7 (13) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| Франция - Лига 1 | 2019-09-15 | 3 Ст Етиен |
1 - 2
2 - 2
|
Тулуза | Р | -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
9-7 (16) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-09-01 | 5 Марсилия |
1 - 0
1 - 0
|
Ст Етиен 2 | З | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Франция - Лига 1 | 2019-08-28 | Лил |
1 - 0
3 - 0
|
Ст Етиен | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 1 | 2019-08-18 | 1 Ст Етиен |
0 - 1
1 - 1
|
Брест 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-08-10 | Дижон |
1 - 2
1 - 2
|
Ст Етиен 2 | П | +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
12-5 (17) | 8-1 (9) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2019-08-03 | Нюкасъл |
1 - 0
2 - 1
|
Ст Етиен | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2019-07-28 | Мидълзбро |
0 - 0
1 - 1
|
Ст Етиен | Р | 0.0 | Под | 9.0 | Над |
|
7-4 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2019-07-22 | 2 Марсилия |
1 - 1
2 - 1
|
Ст Етиен 1 | З | 0.0 | Над |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2019-07-18 | 1 Монпелие |
2 - 1
2 - 4
|
Ст Етиен 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
10-7 (17) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2019-07-13 | Ст Етиен |
1 - 0
1 - 1
|
Клермон Фуут | Р | -1.0 | Под | 8.5 | Над |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Приятелски Мачове | 2019-07-09 | Асф Андрезиу |
0 - 1
1 - 2
|
Ст Етиен | П | +2.5 | Под |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Франция - Лига 1 | 2019-05-24 | 1 Анже |
0 - 0
1 - 1
|
Ст Етиен 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
7-8 (15) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-05-18 | Ст Етиен |
1 - 0
3 - 0
|
Ница 3 | П | -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-05-10 | 1 2 Ст Етиен |
0 - 0
0 - 1
|
Монпелие 4 1 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
11-1 (12) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-05-05 | 3 Монако |
1 - 0
2 - 3
|
Ст Етиен 5 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Ница Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Лига 1 | 2019-11-30 | 2 Ница |
1 - 1
3 - 1
|
Анже 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2019-11-23 | 1 2 Лион |
2 - 0
2 - 1
|
Ница 3 1 | З | -1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2019-11-08 | 2 Ница |
1 - 0
1 - 1
|
Бордо 2 | Р | -0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2019-11-03 | 1 Ница |
2 - 0
2 - 0
|
Реймс 2 1 | П | 0.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Франция - Купа на Лигата | 2019-10-30 | 3 Льо Ман |
3 - 2
3 - 2
|
Ница 2 | З | +0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2019-10-26 | 1 Страсбург |
1 - 0
1 - 0
|
Ница 2 1 | З | -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Франция - Лига 1 | 2019-10-18 | 2 2 Ница |
0 - 2
1 - 4
|
ПСЖ 2 | З | +1.0, +1.5 | Над | 9.5 | Над |
|
1-13 (14) | 0-6 (6) | 4 (0-4) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 1 | 2019-10-05 | 1 Нант |
0 - 0
1 - 0
|
Ница | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-09-28 | 2 Ница |
1 - 1
1 - 1
|
Лил 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
6-5 (11) | 4-5 (9) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-09-24 | 2 Монако |
1 - 0
3 - 1
|
Ница 3 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-09-21 | 2 Ница |
1 - 1
2 - 1
|
Дижон 3 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Франция - Лига 1 | 2019-09-14 | 2 Монпелие |
1 - 1
2 - 1
|
Ница 2 | З | -0.5 | Над | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-09-01 | 2 Рен |
1 - 0
1 - 2
|
Ница 3 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
8-6 (14) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Франция - Лига 1 | 2019-08-28 | 1 Ница |
0 - 1
1 - 2
|
Марсилия 1 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Франция - Лига 1 | 2019-08-17 | 2 4 Ним |
1 - 2
1 - 2
|
Ница 4 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-08-10 | 2 Ница |
1 - 0
2 - 1
|
Амиен 3 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
7-3 (10) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2019-07-30 | Бърнли |
4 - 0
6 - 1
|
Ница | З | 0.0, -0.5 | Над | 8.5 | Над |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2019-07-27 | Кардиф |
1 - 0
1 - 0
|
Ница 3 | З | 0.0 | Под | 9.0 | Под |
|
6-1 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2019-07-24 | Боавища |
0 - 2
0 - 2
|
Ница | П | 0.0 | Под |
|
9-5 (14) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Приятелски Мачове | 2019-07-21 | 1 Стандард Лиеж |
1 - 0
2 - 1
|
Ница 1 | З | -0.5 | Над | 8.5 | Под |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Приятелски Мачове | 2019-07-13 | 1 Ница |
1 - 1
1 - 3
|
Тюн 1 | З | -1.0, -1.5 | Над | 8.5 | Под |
|
7-0 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Приятелски Мачове | 2019-07-07 | 2 ПСВ |
1 - 2
2 - 3
|
Ница 1 | П | -0.5 | Над | 8.5 | Под |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-05-24 | 2 Ница |
1 - 0
2 - 0
|
Монако 3 | П | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
3-4 (7) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-05-18 | Ст Етиен |
1 - 0
3 - 0
|
Ница 3 | З | -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-05-11 | 2 Ница |
0 - 1
1 - 1
|
Нант 3 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-05-04 | 2 ПСЖ |
0 - 0
1 - 1
|
Ница 3 | Р | -2.0, -2.5 | Под | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-04-28 | 4 Ница |
1 - 0
3 - 0
|
Гингам 3 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 1 | 2019-04-20 | 2 Ница |
0 - 0
0 - 1
|
Каен 3 | З | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
11-4 (15) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-04-14 | 2 Рен |
0 - 0
0 - 0
|
Ница 1 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-04-07 | 1 Ница |
1 - 0
1 - 0
|
Монпелие 1 | П | 0.0 | Под | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 2.05 | 3.4 | 3.8 |
| Полувреме | 2.75 | 2.05 | 4 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-0.5) | Домакин@2.1 | Гост@1.83 |
| Полувреме (-0.25) | Домакин@2.15 | Гост@1.675 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.5) | Над@1.85 | Под@1.95 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.9 | Под@1.9 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.25) | Над@1.9 | Под@1.95 |
| Полувреме (1.0) | Над@2.075 | Под@1.725 |
Статус: Пълно време , Резултат: 4 - 1 , Корнер: 8 - 5
Корнер: 9.5 , Хендикап: -0.5 , Голове: 2.0, 2.5
Резултат: 3 - 1 , Корнер: 6 - 0 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0, -0.5 , Голове: 1.0
-
5' - 1st Corner - Ст Етиен -
11' - 1st Goal - Ст Етиен -
12' - 2nd Corner - Ст Етиен -
15' - 2nd Goal - Ница - Race to 3 Corners - Ст Етиен
-
19' - 3rd Corner - Ст Етиен -
24' - 1st Yellow Card - Ница -
27' - 4th Corner - Ст Етиен -
38' - 3rd Goal - Ст Етиен - Race to 5 Corners - Ст Етиен
-
40' - 5th Corner - Ст Етиен -
40' - 6th Corner - Ст Етиен -
40' - 4th Goal - Ст Етиен -
3-1 score at the end of First Half -
46' - 7th Corner - Ница -
47' - 8th Corner - Ница -
50' - 2nd Yellow Card - Ст Етиен - Race to 7 Corners - Ст Етиен
-
52' - 9th Corner - Ст Етиен -
55' - 10th Corner - Ст Етиен -
58' - 5th Goal - Ст Етиен - 56' Substitution - Burner for Attal - Ница
- 59' Substitution - M'Vila for Beric - Ст Етиен
-
60' - 3rd Yellow Card - Ница - 65' Substitution - Ganago for Arnaud Lusamba - Ница
- 73' Substitution - Diony for Bouanga - Ст Етиен
-
75' - 11th Corner - Ница -
76' - 12th Corner - Ница -
77' - 13th Corner - Ница - 78' Substitution - Thuram for Claude Maurice - Ница
-
82' - 4th Yellow Card - Ница - 82' Substitution - Boudebouz for Aholou - Ст Етиен
-
88' - 5th Yellow Card - Ст Етиен -
4-1 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

