Спортинг vs Бенфика Профил на отборите
Спортинг vs Бенфика Факти за мача
4П-4Р-2З в последните 10 мача, с 14 отбелязани и 9 допуснати гола. Средно голове: 1.4 за, 0.9 срещу. Победи 40%, AH победа 50%, голове Над 40%, корнери Над 40%.
7П-1Р-2З в последните 10 мача, с 22 отбелязани и 11 допуснати гола. Средно голове: 2.2 за, 1.1 срещу. Победи 70%, AH победа 60%, голове Над 40%, корнери Над 40%.
| Спортинг | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Бенфика | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Спортинг | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Бенфика | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Спортинг vs Бенфика Времево разпределение на голове/корнери
Спортинг срещу Бенфика Преки срещи
Спортинг срещу Бенфика Виж всички преки срещи →| Спортинг Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-08-25 | 4 Бенфика |
0 - 0
1 - 1
|
Спортинг 5 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2018-05-05 | 3 Спортинг |
0 - 0
0 - 0
|
Бенфика 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2018-01-03 | 1 Бенфика |
0 - 1
1 - 1
|
Спортинг 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2017-04-22 | 1 Спортинг |
1 - 0
1 - 1
|
Бенфика 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2016-12-11 | 3 Бенфика |
1 - 0
2 - 1
|
Спортинг 3 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2016-03-05 | 1 Спортинг |
0 - 1
0 - 1
|
Бенфика 5 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
8-1 (9) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Купа | 2015-11-21 | 3 Спортинг |
0 - 1
1 - 1
|
Бенфика 5 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
9-1 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2015-10-25 | 5 Бенфика |
0 - 3
0 - 3
|
Спортинг 2 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Супер Купа | 2015-08-09 | 4 Бенфика |
0 - 0
0 - 1
|
Спортинг 4 | П | 0.0 | Под | 11.0 | Под |
|
3-7 (10) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2015-02-07 | 2 Спортинг |
0 - 0
1 - 1
|
Бенфика 4 | Р | 0.0 | Под | 11.0 | Push |
|
10-1 (11) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2014-08-31 | Бенфика |
1 - 1
1 - 1
|
Спортинг | Р | -0.5, -1.0 | Push | 11.0 | Над |
|
9-11 (20) | 5-7 (12) | 6 (2-4) | 4 (1-3) |
| Приятелски Мачове | 2014-07-20 | Бенфика |
0 - 1
0 - 1
|
Спортинг | П | Под | 10.0 | Над |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 2 (2-0) | |
| Португалия - Примейра Лига | 2014-02-11 | Бенфика |
1 - 0
2 - 0
|
Спортинг | З |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | (-) | (-) | ||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Спортинг Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Примейра Лига | 2019-01-30 | 4 Витория Сетубал |
1 - 0
1 - 1
|
Спортинг 6 1 | Р | +0.5, +1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Португалия - Купа на Лигата | 2019-01-26 | 4 Порто |
0 - 0
1 - 1
|
Спортинг 7 | Р | -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Купа на Лигата | 2019-01-23 | 3 Брага |
1 - 1
1 - 1
|
Спортинг 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2019-01-19 | 2 Спортинг |
2 - 1
2 - 1
|
Морейрензе 2 | П | -1.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Купа | 2019-01-16 | Фейрензе |
0 - 0
0 - 2
|
Спортинг 1 | П | +1.0, +1.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2019-01-12 | 4 Спортинг |
0 - 0
0 - 0
|
Порто 4 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2019-01-07 | 1 4 Тондела |
1 - 0
2 - 1
|
Спортинг 4 | З | +0.5, +1.0 | Над | 10.5 | Над |
|
4-11 (15) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| Португалия - Примейра Лига | 2019-01-03 | 3 Спортинг |
0 - 0
2 - 1
|
Белененсеш 4 | П | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Под |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2018-12-29 | 1 4 Фейрензе |
1 - 2
1 - 4
|
Спортинг 1 | П | +1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-12-23 | 3 Гимараеш |
1 - 0
1 - 0
|
Спортинг 3 | З | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
10-7 (17) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Португалия - Купа | 2018-12-19 | 4 Спортинг |
3 - 1
5 - 2
|
Рио Аве 3 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
3-0 (3) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-12-16 | 3 Спортинг |
1 - 2
4 - 2
|
Насионал 3 | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.0 | Над |
|
6-7 (13) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 6 (2-4) |
| Лига Европа | 2018-12-13 | 1 Спортинг |
3 - 0
3 - 0
|
Ворскла Полтава | П | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 | Под |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-12-09 | 1 1 Спортинг |
2 - 1
4 - 1
|
Кристиансунд до 19 5 | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.5 | Под |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-12-03 | 3 Рио Аве |
1 - 2
1 - 3
|
Спортинг 5 | П | +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
6-11 (17) | 3-6 (9) | 4 (1-3) | 5 (1-4) |
| Лига Европа | 2018-11-29 | 6 ФК Карабах |
1 - 3
1 - 6
|
Спортинг 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Купа | 2018-11-24 | 1 Луситано |
1 - 1
1 - 4
|
Спортинг 1 | П | +2.5, +3.0 | Над | 12.0 | Под |
|
1-2 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-11-11 | 1 Спортинг |
1 - 1
2 - 1
|
Шавеш 2 1 | П | -1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Лига Европа | 2018-11-08 | 2 Арсенал |
0 - 0
0 - 0
|
Спортинг 3 1 | Р | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-11-04 | 1 2 Санта Клара |
1 - 0
1 - 2
|
Спортинг 3 | П | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 5 (3-2) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2018-10-31 | 1 Спортинг |
1 - 0
1 - 2
|
Ещорил 3 | З | -1.5 | Push | 9.5 | Над |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-10-28 | 2 Спортинг |
1 - 0
3 - 0
|
Боавища 3 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
9-4 (13) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Лига Европа | 2018-10-25 | 4 Спортинг |
0 - 0
0 - 1
|
Арсенал 2 | З | +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
11-11 (22) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Португалия - Купа | 2018-10-20 | Лурес |
0 - 1
1 - 2
|
Спортинг | П | +2.5 | Под | 10.0 | Над |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-10-07 | 5 Портимонензе |
2 - 0
4 - 2
|
Спортинг 1 | З | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Лига Европа | 2018-10-04 | 1 Ворскла Полтава |
1 - 0
1 - 2
|
Спортинг 1 | П | +0.5, +1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
0-9 (9) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-09-29 | 2 Спортинг |
2 - 0
2 - 0
|
Маритимо 3 | П | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-09-24 | 1 Брага |
0 - 0
1 - 0
|
Спортинг 2 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Лига Европа | 2018-09-20 | Спортинг |
0 - 0
2 - 0
|
ФК Карабах 1 | П | -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
9-2 (11) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2018-09-16 | 3 Спортинг |
1 - 0
3 - 1
|
Маритимо 1 1 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Бенфика Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Примейра Лига | 2019-01-29 | Бенфика |
2 - 1
5 - 1
|
Боавища | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Купа на Лигата | 2019-01-22 | 3 Бенфика |
1 - 2
1 - 3
|
Порто 4 | З | 0.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2019-01-18 | 4 Гимараеш |
0 - 0
0 - 1
|
Бенфика 2 | П | +0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Купа | 2019-01-15 | 3 Гимараеш |
0 - 1
0 - 1
|
Бенфика 5 | П | +0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2019-01-11 | 1 3 Санта Клара |
0 - 1
0 - 2
|
Бенфика 3 | П | +1.0, +1.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2019-01-06 | 3 Бенфика |
2 - 2
4 - 2
|
Рио Аве 3 | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.5 | Под |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Португалия - Примейра Лига | 2019-01-02 | 2 Портимонензе |
2 - 0
2 - 0
|
Бенфика 2 1 | З | +1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2018-12-28 | 4 Кристиансунд до 19 |
0 - 0
1 - 1
|
Бенфика 3 | Р | +1.0, +1.5 | Под | 10.5 | Под |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-12-23 | 1 Бенфика |
2 - 0
6 - 2
|
Брага 3 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 7-1 (8) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Португалия - Купа | 2018-12-19 | Монталегре |
0 - 1
0 - 1
|
Бенфика 2 | П | +2.5, +3.0 | Под | 11.5 | Над |
|
5-7 (12) | 3-6 (9) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-12-16 | 5 Маритимо |
0 - 1
0 - 1
|
Бенфика 3 | П | +1.0, +1.5 | Под | 9.5 | Над |
|
4-7 (11) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 5 (3-2) |
| UEFA Champions League | 2018-12-12 | 1 Бенфика |
0 - 0
1 - 0
|
АЕК Атина 2 1 | П | -1.0, -1.5 | Под | 9.0 | Над |
|
13-6 (19) | 8-3 (11) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-12-08 | 3 Витория Сетубал |
0 - 1
0 - 1
|
Бенфика 4 | П | +1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2018-12-05 | 1 Бенфика |
2 - 0
2 - 0
|
Пасош Ферейра 1 | П | -2.0 | Под | 10.0 | Над |
|
10-1 (11) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-12-01 | 2 Бенфика |
0 - 0
4 - 0
|
Фейрензе 2 | П | -2.0 | Над | 10.0 | Под |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2018-11-27 | 2 Байерн Мюнхен |
3 - 0
5 - 1
|
Бенфика 1 | З | -1.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Купа | 2018-11-22 | 3 Бенфика |
1 - 1
2 - 1
|
Арука 3 1 | П | -2.0 | Под | 10.0 | Под |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-11-11 | 2 3 Тондела |
1 - 1
1 - 3
|
Бенфика 3 | П | +1.0, +1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 3 (0-3) |
| UEFA Champions League | 2018-11-07 | 3 Бенфика |
1 - 0
1 - 1
|
Аякс 4 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-11-02 | 1 2 Бенфика |
1 - 3
1 - 3
|
Морейрензе 3 | З | -2.0, -2.5 | Над | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 5 (4-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-10-27 | 2 Белененсеш |
2 - 0
2 - 0
|
Бенфика 2 | З | +1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
5-11 (16) | 3-6 (9) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| UEFA Champions League | 2018-10-23 | 3 Аякс |
0 - 0
1 - 0
|
Бенфика 4 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Португалия - Купа | 2018-10-18 | 2 Сертанензе |
0 - 1
0 - 3
|
Бенфика 1 | П | +2.5, +3.0 | Под | 11.5 | Под |
|
4-4 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-10-07 | 1 3 Бенфика |
0 - 0
1 - 0
|
Порто 5 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2018-10-02 | АЕК Атина |
0 - 2
2 - 3
|
Бенфика | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
8-4 (12) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-09-27 | 3 Шавеш |
0 - 1
2 - 2
|
Бенфика 1 1 | Р | +1.5 | Над | 10.0 | Под |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-09-23 | 1 Бенфика |
1 - 0
2 - 0
|
Кристиансунд до 19 4 | П | -2.0, -2.5 | Под | 10.5 | Над |
|
13-3 (16) | 7-2 (9) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2018-09-19 | 2 Бенфика |
0 - 1
0 - 2
|
Байерн Мюнхен 2 | З | +1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2018-09-15 | 3 Бенфика |
1 - 0
2 - 1
|
Рио Аве 3 | П | -1.5 | Push | 10.0 | Под |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2018-09-02 | 1 Насионал |
0 - 2
0 - 4
|
Бенфика 3 | П | +1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 3.5 | 3.3 | 2.15 |
| Полувреме | 3.75 | 2.1 | 2.87 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+0.25) | Домакин@1.99 | Гост@1.91 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@2.15 | Гост@1.675 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.0) | Над@1.975 | Под@1.825 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.8 | Под@2 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.5) | Над@2 | Под@1.85 |
| Полувреме (1.0) | Над@1.95 | Под@1.85 |
Статус: Пълно време , Резултат: 2 - 4 , Корнер: 5 - 4
Корнер: 10.0 , Хендикап: 0.0, +0.5 , Голове: 2.5
Резултат: 1 - 2 , Корнер: 1 - 2 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0 , Голове: 1.0
-
5' - 1st Corner - Бенфика -
11' - 1st Goal - Бенфика -
15' - 2nd Corner - Спортинг -
23' - 1st Yellow Card - Бенфика -
23' - 1st Yellow Card - Спортинг -
29' - 2nd Yellow Card - Спортинг -
29' - 3rd Yellow Card - Бенфика -
36' - 2nd Goal - Бенфика -
43' - 3rd Goal - Спортинг -
45+4' - 3rd Corner - Бенфика -
1-2 score at the end of First Half - 46' Substitution - Diaby for Nani - Спортинг
-
47' - 4th Goal - Бенфика -
51' - 4th Corner - Бенфика - Race to 3 Corners - Бенфика
-
53' - 5th Corner - Спортинг -
54' - 6th Corner - Бенфика -
59' - 4th Yellow Card - Спортинг -
62' - 5th Yellow Card - Бенфика -
67' - 7th Corner - Спортинг -
72' - 6th Yellow Card - Спортинг -
73' - 5th Goal - Бенфика -
75' - 8th Corner - Спортинг - 76' Substitution - Cervi for Joao Felix - Бенфика
-
82' - 7th Yellow Card - Спортинг -
86' - Red Card - Бенфика - 87' Substitution - Cabral for Raphinha - Спортинг
- 88' Substitution - Svilar for Rafa Silva - Бенфика
-
89' - 6th Goal - Спортинг - 90' Substitution - Luiz Phellype for Andre Pinto - Спортинг
-
90+3' - 9th Corner - Спортинг - Race to 5 Corners - Спортинг
- 90+4' Substitution - Salvio for Pizzi - Бенфика
-
2-4 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

