Спортинг до 23 vs Брага до 23 Профил на отборите
Спортинг до 23 vs Брага до 23 Факти за мача
0П-2Р-8З в последните 10 мача, с 10 отбелязани и 21 допуснати гола. Средно голове: 1.0 за, 2.1 срещу. Победи 0%, AH победа 0%, голове Над 70%, корнери Над 0%.
5П-1Р-4З в последните 10 мача, с 16 отбелязани и 16 допуснати гола. Средно голове: 1.6 за, 1.6 срещу. Победи 50%, AH победа 50%, голове Над 70%, корнери Над 0%.
| Спортинг до 23 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Брага до 23 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Спортинг до 23 | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Брага до 23 | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Спортинг до 23 vs Брага до 23 Времево разпределение на голове/корнери
Спортинг до 23 срещу Брага до 23 Преки срещи
Спортинг до 23 срещу Брага до 23 Виж всички преки срещи →| Спортинг до 23 Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Лига до 23 | 2026-01-26 | 1 Брага до 23 |
1 - 1
2 - 2
|
Спортинг до 23 2 | Р | 0.0 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Португалия - Купа до 23 | 2024-05-10 | 2 Спортинг до 23 |
0 - 1
0 - 1
|
Брага до 23 3 | З | -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Португалия - Лига до 23 | 2020-03-11 | 5 Брага до 23 |
2 - 1
3 - 2
|
Спортинг до 23 2 | З | 0.0 | Над | 11.0 |
|
|||||
| Португалия - Лига до 23 | 2019-11-23 | 2 Брага до 23 |
2 - 1
2 - 2
|
Спортинг до 23 1 | Р | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Лига до 23 | 2019-08-12 | 2 Спортинг до 23 |
1 - 0
1 - 0
|
Брага до 23 2 | П | -1.0 | Под |
|
||||||
| Португалия - Лига до 23 | 2019-04-20 | 2 Брага до 23 |
0 - 1
1 - 2
|
Спортинг до 23 1 | П | 0.0, +0.5 | Над |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Португалия - Лига до 23 | 2019-03-04 | 5 Спортинг до 23 |
2 - 1
3 - 2
|
Брага до 23 2 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 4 (0-4) |
| Португалия - Лига до 23 | 2019-02-09 | 3 Брага до 23 |
0 - 1
0 - 1
|
Спортинг до 23 3 | П | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
9-2 (11) | 3-2 (5) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2018-11-03 | 2 Спортинг до 23 |
0 - 1
1 - 1
|
Брага до 23 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
8-6 (14) | 3-5 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Спортинг до 23 Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Лига до 23 | 2026-03-26 | 3 Фамаликао до 23 |
1 - 1
2 - 1
|
Спортинг до 23 2 | З | -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Лига до 23 | 2026-03-21 | 2 Спортинг до 23 |
0 - 1
0 - 2
|
Фамаликао до 23 2 | З | 0.0, +0.5 | Под |
|
||||||
| Португалия - Лига до 23 | 2026-03-10 | 5 Акдемико Визеу до 23 |
1 - 0
1 - 0
|
Спортинг до 23 3 | З | -0.5 | Под | 8.0 |
|
|||||
| Португалия - Лига до 23 | 2026-03-03 | 2 Спортинг до 23 |
0 - 1
1 - 2
|
Лейшоеш до 23 2 | З | 0.0, -0.5 | Над | 8.0 |
|
|||||
| Португалия - Лига до 23 | 2026-02-21 | 2 Спортинг до 23 |
0 - 0
0 - 2
|
Санта Клара до 23 3 | З | -0.5 | Под | 8.0 |
|
|||||
| Португалия - Лига до 23 | 2026-02-17 | 2 Бенфика до 23 |
2 - 2
4 - 2
|
Спортинг до 23 2 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
5-1 (6) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Лига до 23 | 2026-02-10 | 1 2 Лейшоеш до 23 |
1 - 0
2 - 2
|
Спортинг до 23 3 | Р | 0.0 | Над | 8.0 | Под |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2026-01-31 | 1 3 Спортинг до 23 |
0 - 1
1 - 2
|
Торензе до 23 3 1 | З | 0.0 | Над | 8.0 | Push |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Португалия - Лига до 23 | 2026-01-26 | 1 Брага до 23 |
1 - 1
2 - 2
|
Спортинг до 23 2 | Р | 0.0 | Над | 9.0 | Под |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2026-01-13 | 3 Спортинг до 23 |
1 - 1
1 - 2
|
Акдемико Визеу до 23 2 | З | 0.0 | Над | 8.5 | Под |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-12-22 | УД Лейра до 23 |
0 - 0
0 - 1
|
Спортинг до 23 2 | П | +0.5 | Под | 8.5 | Над |
|
1-12 (13) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-12-14 | 1 2 Торензе до 23 |
0 - 1
0 - 2
|
Спортинг до 23 2 | П | -0.5 | Под | 8.0 | Над |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-12-05 | СК Фарензе до 23 |
1 - 1
2 - 2
|
Спортинг до 23 2 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 8.0 | Под |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-12-01 | 3 Спортинг до 23 |
1 - 2
3 - 2
|
Ещорил до 23 3 | П | -0.5, -1.0 | Над | 8.0 | Над |
|
3-9 (12) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-11-14 | 1 Санта Клара до 23 |
0 - 1
0 - 2
|
Спортинг до 23 3 | П | -0.5 | Под | 8.0 | Над |
|
5-9 (14) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-10-30 | Спортинг до 23 |
0 - 0
1 - 1
|
Ещрела Амадора до 23 1 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
6-2 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-10-25 | 2 Спортинг до 23 |
0 - 0
1 - 1
|
УД Лейра до 23 3 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 8.0 | Над |
|
8-8 (16) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-10-16 | 1 7 Портимонензе до 23 |
0 - 0
1 - 0
|
Спортинг до 23 1 | З | +0.5, +1.0 | Под | 8.5 | Над |
|
4-9 (13) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-10-12 | 3 Спортинг до 23 |
0 - 0
0 - 1
|
Торензе до 23 3 | З | 0.0 | Под | 8.0 | Под |
|
0-5 (5) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-10-05 | 3 Спортинг до 23 |
0 - 0
0 - 1
|
Бенфика до 23 1 | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-09-21 | 1 Спортинг до 23 |
1 - 0
3 - 0
|
СК Фарензе до 23 3 | П | -0.5, -1.0 | Над | 8.0 | Над |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-09-12 | 2 1 Ещорил до 23 |
0 - 3
0 - 5
|
Спортинг до 23 4 | П | 0.0 | Над | 8.0 | Над |
|
4-9 (13) | 4-5 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-08-26 | 4 Спортинг до 23 |
0 - 1
0 - 1
|
Санта Клара до 23 5 | З | -1.0 | Под | 8.5 | Под |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-08-21 | 2 Бенфика до 23 |
0 - 2
3 - 2
|
Спортинг до 23 1 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-08-15 | 2 Спортинг до 23 |
3 - 0
3 - 0
|
Портимонензе до 23 1 | П | -1.0 | Push | 8.0 | Под |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-08-10 | 2 Ещрела Амадора до 23 |
0 - 3
1 - 3
|
Спортинг до 23 2 | П | +0.5, +1.0 | Над | 8.5 | Под |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Португалия - Купа до 23 | 2025-05-09 | 1 СК Фарензе до 23 |
0 - 0
2 - 1
|
Спортинг до 23 2 | З | 0.0 | Над | 8.5 | Под |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-04-30 | 1 Спортинг до 23 |
0 - 0
2 - 1
|
Ещрела Амадора до 23 | П | -0.5, -1.0 | Над | 8.0 | Push |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-04-22 | 3 Визела до 23 |
0 - 0
0 - 0
|
Спортинг до 23 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 8.5 | Над |
|
8-3 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-04-15 | Жил Висенте до 23 |
0 - 1
1 - 2
|
Спортинг до 23 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
1-4 (5) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Брага до 23 Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Лига до 23 | 2026-03-17 | 4 Брага до 23 |
1 - 0
2 - 0
|
Лейшоеш до 23 3 | П | -0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Португалия - Лига до 23 | 2026-03-10 | 2 Санта Клара до 23 |
1 - 0
1 - 2
|
Брага до 23 3 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Португалия - Лига до 23 | 2026-03-04 | 6 Брага до 23 |
1 - 0
3 - 1
|
Бенфика до 23 3 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Лига до 23 | 2026-02-25 | 3 Брага до 23 |
0 - 0
0 - 2
|
Торензе до 23 1 | З | 0.0 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Португалия - Лига до 23 | 2026-02-20 | 4 Акдемико Визеу до 23 |
2 - 0
2 - 0
|
Брага до 23 4 | З | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Португалия - Лига до 23 | 2026-02-15 | 5 Фамаликао до 23 |
1 - 2
4 - 2
|
Брага до 23 4 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
7-2 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2026-02-08 | 5 Бенфика до 23 |
0 - 1
2 - 1
|
Брага до 23 4 | З | -1.0 | Push |
|
0-2 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Португалия - Лига до 23 | 2026-01-26 | 1 Брага до 23 |
1 - 1
2 - 2
|
Спортинг до 23 2 | Р | 0.0 | Над | 9.0 | Под |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2026-01-19 | 3 Лейшоеш до 23 |
1 - 0
1 - 2
|
Брага до 23 | П | 0.0 | Над | 9.0 | Под |
|
2-0 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2026-01-13 | 2 Брага до 23 |
1 - 0
2 - 1
|
Санта Клара до 23 2 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-12-22 | 4 Брага до 23 |
0 - 2
3 - 3
|
Акдемико Визеу до 23 5 1 | Р | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
5-6 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-12-16 | 3 Лейшоеш до 23 |
0 - 0
1 - 0
|
Брага до 23 3 | З | 0.0 | Под | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-12-08 | 3 Фамаликао до 23 |
1 - 1
1 - 2
|
Брага до 23 5 | П | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
9-8 (17) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-12-03 | 3 Брага до 23 |
1 - 1
2 - 1
|
Жил Висенте до 23 2 | П | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Над |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 5 (3-2) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-11-26 | 1 4 Визела до 23 |
1 - 0
2 - 0
|
Брага до 23 1 | З | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-11-02 | 1 Брага до 23 |
1 - 0
2 - 1
|
Маритимо до 23 2 | П | -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
9-3 (12) | 6-2 (8) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-10-28 | 1 Рио Аве до 23 |
0 - 0
1 - 2
|
Брага до 23 1 | П | +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-10-21 | 3 Акдемико Визеу до 23 |
1 - 2
2 - 2
|
Брага до 23 5 | Р | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-09-30 | 2 Брага до 23 |
1 - 2
2 - 2
|
Лейшоеш до 23 4 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 3 (2-1) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-09-23 | 2 Брага до 23 |
1 - 1
1 - 1
|
Фамаликао до 23 3 1 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-09-17 | 3 Жил Висенте до 23 |
0 - 0
2 - 1
|
Брага до 23 4 | З | 0.0 | Над | 10.5 | Под |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-08-26 | 1 Брага до 23 |
2 - 1
3 - 3
|
Визела до 23 4 1 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-08-21 | 1 3 Маритимо до 23 |
1 - 1
1 - 2
|
Брага до 23 2 | П | 0.0 | Push |
|
4-11 (15) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Португалия - Лига до 23 | 2025-08-11 | Брага до 23 |
1 - 0
2 - 1
|
Рио Аве до 23 2 | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Португалия - Лига до 23 | 2025-04-30 | 3 Портимонензе до 23 |
2 - 0
3 - 4
|
Брага до 23 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-04-22 | 3 Брага до 23 |
1 - 0
1 - 0
|
Санта Клара до 23 3 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-04-15 | 3 СК Фарензе до 23 |
0 - 0
2 - 0
|
Брага до 23 3 | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-04-08 | 1 Брага до 23 |
0 - 0
1 - 2
|
Рио Аве до 23 4 | З | -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-04-01 | 5 Лейшоеш до 23 |
0 - 0
2 - 2
|
Брага до 23 1 | Р | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Португалия - Лига до 23 | 2025-03-11 | 2 Брага до 23 |
0 - 0
0 - 0
|
Акдемико Визеу до 23 3 1 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
7-6 (13) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 2.55 | 3.5 | 2.25 |
| Полувреме | 3.2 | 2.25 | 2.875 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (0.0) | Домакин@2.025 | Гост@1.775 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@2 | Гост@1.8 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.5) | Над@1.8 | Под@2 |
| Полувреме (1.0) | Над@1.75 | Под@2.05 |
Статус: Пълно време , Резултат: 2 - 1 , Корнер: 3 - 2
Корнер: , Хендикап: 0.0 , Голове: 2.5
Резултат: 0 - 1 , Корнер: 3 - 1 Полувреме
Корнер: , Хендикап: 0.0 , Голове: 1.0
-
3' - 1st Yellow Card - Брага до 23 -
6' - 1st Goal - Брага до 23 -
17' - 1st Corner - Спортинг до 23 -
20' - 2nd Corner - Брага до 23 -
24' - Red Card - Брага до 23 -
35' - 2nd Yellow Card - Спортинг до 23 -
39' - 3rd Corner - Спортинг до 23 - Race to 3 Corners - Спортинг до 23
-
45+1' - 4th Corner - Спортинг до 23 -
0-1 score at the end of First Half -
55' - 2nd Goal - Спортинг до 23 -
66' - 3rd Yellow Card - Спортинг до 23 -
83' - 4th Yellow Card - Брага до 23 -
86' - 5th Yellow Card - Брага до 23 -
87' - 5th Corner - Брага до 23 -
88' - 6th Yellow Card - Спортинг до 23 -
90+2' - 3rd Goal - Спортинг до 23 -
2-1 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

